Teraz jest Pt, 4 gru 2020, 08:46

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: So, 17 paź 2020, 18:41 
Wstydliwy
Od: 17.02.2020
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: śląski
Panowie i Panie. Jak wam się sprawuje to radyjko ? Zastanawiam się nad kupnem i szukam jakiś opinii. Pozdrawiam

PostNapisane: Cz, 29 paź 2020, 21:37 
Amator
Od: 07.02.2019
Rok produkcji: 2008
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: Exclusive
Używam radia od roku, więc już co nieco mogę na jego temat powiedzieć(najmocniejsza wersja ze wsparciem Bose). Więc powiem krótko. Bez niego jak bez ręki. Czytelne, szybkie, wydajne. Kamera 3D działa bardzo dobrze po drobnych modyfikacjach(mam ją prawie na środku klapy - kombi - i oświetlenie LED tablic, które uzupełnia niedobór światła wstecznego). Gra prawidłowo, uruchamia się natychmiastowo, żadnych problemów z softem. Jako że to android, to oczywiste jest raz na miesiąc przynajmniej ponowne uruchomienie dla stabilności. Navi używam Sygic - prowadzi pod same drzwi. Muzyka Aimp. Darmowy, brak reklam i masa możliwości konfiguracyjnych - PowerAmp'y i inne płatne badziewia się nie umywają.
Wcześniej miałem radio innej firmy, ale nie będę nawet porównywał, bo nie ma do czego. Przepaść ogromna. Dlatego polecam jak najbardziej, jeśli chodzi o najmocniejszą wersję, warta swojej ceny.

PostNapisane: Cz, 29 paź 2020, 21:57 
Amator
Od: 05.10.2019
Rok produkcji: 2008
Region: łódzki
Ze wszystkim się zgadzam i również polecam U mnie też niedługo będzie rok i uważam to za dobrze zainwestowane pieniądze

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
PostNapisane: Pt, 30 paź 2020, 11:36 
Nałogowiec
Od: 22.10.2014
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
A o jakich pieniądzach rozmawiamy ??? Bo ja mam radio te z wersji sport, dotykowy ekran, jest "trochę" przestazale. Moduł Bluetooth sie zpierniczyl, wiec tak poooooowoli się zastanawiam co tu dalej robić.....

Olej: Archoil AR9100
Mój temat: viewtopic.php?f=88&t=5043

Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
PostNapisane: Pt, 30 paź 2020, 16:05 
Wstydliwy
Od: 17.02.2020
Jeśli nic się nie zmieniło to "cena 1350zł z ekranem IPS (dopłata 100zł w opcji z ekranem Qled)"

PostNapisane: N, 22 lis 2020, 19:35 
Wstydliwy
Od: 13.04.2019
LPG: Tak
Region: kujawsko-pomorski
Witam

Moje pytanie brzmi czy ta stacja w najmocniejszej wersji będzie kompatybilna z bose i czy będzie działał cały wyświetlacz nad nawiewami na środku deski

https://pl.aliexpress.com/item/32962931 ... web201603_

albo możecie polecić jakąś która będzie działać z tym wszystkim i będzie miała nowszego androida

PostNapisane: N, 22 lis 2020, 20:15 
Wstydliwy
Od: 03.08.2019
Rok produkcji: 2010
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
mp143

Witam

Musisz zamówić wariant z Bose. Kupiłem właśnie tą do której podałeś link. Wszystko działa tak jak należy.

Zainstalowałem kamerę i jestem w 100% zadowolony z Sinosmarta 4Gb Ram i 64Gb Pamięci (BOSE) nic nie przycina, wszystko działa płynnie. Key 1, Key 2 Podłączone pod dwa różowe kabelki(Wersja po lifcie) w kostce od fabrycznego modułu bluetooth i przyciski działają. :D :D
Górny wyświetlacz działa w 100%, średnie spalanie mogę kasować, chwilowe spalanie pokazuje normalnie, info z nawiewów i temperatury działają na wyświetlaczu oraz na grafice na stacji, godzinę pokazuje normalnie oraz czas utworu z np. USB.

Skontaktuj się z lemon1990

Pozdrawiam.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1