Teraz jest Pn, 9 gru 2019, 13:34

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 312 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr, 27 lis 2019, 10:34 
Świeżak
Od: 20.06.2019
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: zagranica
Witam,
W sprawie sciszania do zera pojawia die jakby spiecie w glosnikach, ;p

Mialem to samo,

Przy kostce ktora przypinasz do auta-obok Nike jest taka Mala BIALA- rozepnij ja I wszystko zalatwione, koniec a trzaskiem w glosniku podczas sciszania do zera.

-- Dodano: 27 listopada 2019, o 10:33 --

To link w sprawie tego trzasku w glosnikach podczas sciszania,
Tu kostka jest czarna, ja mam białą.

Tylko ją rozlącz I po sprawie

https://image.pushauction.com/0/0/dce50 ... 93aaa3.png

-- Dodano: 27 listopada 2019, o 10:34 --

To zaznaczone w czerwonym kòlku

Tylko ją rozlącz I po sprawie

https://image.pushauction.com/0/0/dce50 ... 93aaa3.png[/quote]

PostNapisane: Śr, 27 lis 2019, 11:12 
Wstydliwy
Od: 29.09.2019
Rok produkcji: 2013
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Wersja: Exclusive
Region: łódzki
Dziękuje. Wieczorem spróbuje.
Jeszcze jedna taka rzecz, wcześniej ze starą jednostką NB1 miałem sparowany telefon, powiązanie w telefonie wykasowałem, ale moduł z mazdy cały czas uparcie chce się łączyć z telefonem. Pytanie, czy można jakoś odłączyć rodzimy bluetooth, jeżeli tak to gdzie go znajdę, czy jednak będę musiał podłączyć NB1 i wtedy usunąć powiązanie z telefonem?

Ostatnio edytowano Śr, 27 lis 2019, 21:47 przez popielasty, łącznie edytowano 1 raz
Nie cytujemy poprzedniego postu (regulamin, pkt 5.6).

PostNapisane: Śr, 27 lis 2019, 11:50 
Świeżak
Dziękuje. Wieczorem spróbuje.
Jeszcze jedna taka rzecz, wcześniej ze starą jednostką NB1 miałem sparowany telefon, powiązanie w telefonie wykasowałem, ale moduł z mazdy cały czas uparcie chce się łączyć z telefonem. Pytanie, czy można jakoś odłączyć rodzimy bluetooth, jeżeli tak to gdzie go znajdę, czy jednak będę musiał podłączyć NB1 i wtedy usunąć powiązanie z telefonem?[/quote]

Dokladnie,
To samo mialem,

Musisz podlaczyc Stare radio I z radia w ustawieniach gdzie jest bluetooth usunąc wszystkie telefony Jakie byly dodane - zapamietane, I po klopocie

PostNapisane: Śr, 27 lis 2019, 12:19 
Wstydliwy
Dokladnie,
To samo mialem,

Musisz podlaczyc Stare radio I z radia w ustawieniach gdzie jest bluetooth usunąc wszystkie telefony Jakie byly dodane - zapamietane, I po klopocie[/quote]

<spoko> <spoko> <spoko>
I jeszcze jedno pytanie, USB w podłokietniku daje tylko zasilanie, nie odczytuje pendriva. Pozostałe dwa bez problemu. Tak ma być?

Ostatnio edytowano Śr, 27 lis 2019, 21:47 przez popielasty, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Śr, 27 lis 2019, 12:51 
Świeżak
Tak zgadza sie,

Ja zamontowalem ten pomiedzy usb a zapalniczka ,wytnij dziure I troche super glue.
Kabel puscilem w tunelu, jak zepniesz wtyczki uzyj tasmy zeby sie nie rozlaczyly

£3.35 14%OFF | 1m/3.3ft Single Port USB3.0 A Male to USB3.0 A Female Car Flush Mount Cable To Female Extension Cable Car Accessories USB New
https://s.click.aliexpress.com/e/OP2hXhP3z

PostNapisane: Śr, 27 lis 2019, 13:41 
Amator
Od: 28.10.2013
Wersja: SkyPassion
Jesli chodzi o parowanie z originalnym modulem BT to wystarczy jak wypniesz dwie kostki wlasnie z tego modulu - jest on powyzej schowka od strony pasazera, jak otworzysz schowek to spokojnie siegniesz reka.

A co do USB w podlokietniku to ja rozebralem srodkowa konsole i wyjalem originalne zlacze USB, przeciagnalem 'przedluzacz' USB i podkleilem koncowke klejem na goraca. Z AUX nie korzystam wiec zostala dziurka na mini jack, ale jakbym chcial to moglbym jakas przedluzke pociagnac od radia. Telefon teraz ciagle podpinam wlasnie do USB w podlokietniku i dodatkowo zakupilem apke Headunit Reloaded i moge sie cieszyc pelnosprawnym Android Auto.

PostNapisane: Śr, 27 lis 2019, 18:03 
Wstydliwy
Dzięki, odłączyłem.
Co do moich tematów:
1. Nie działają przyciski przy joysticku, a dokładnie przycisk AUDIO oraz SETUP. - zrobione, faktycznie w ustawieniach gdzie się wchodzi z hasłem zmieniłem w ustawieniach na Can kay i potem można programować przyciski, to samo z punktem 2.
2. Joystick działa tylko w górę i w dół np. zmiana piosenki, następna stacja radia. W lewo-prawo już nie działa – czytałem że ponoć ma możliwość np. przewijania piosenek
3. Duża wizualizacja parkowania – pokazuje tylko czujniki przednie – można coś z tym zrobić, żeby były również tylne? - tu bez zmian
4. Przy wyciszaniu głośności do zera pojawia się głośny taki „pstryk” - zrobione, dzięki krzemionki1
5. Czy klikając przyciski np. na kierownicy lub na ekranie powinny być dźwięk klikania – u mnie cisza -nadal brak dźwięku, przy klikaniu

moderator
PostNapisane: Śr, 27 lis 2019, 21:46 
Nałogowiec
Od: 15.07.2017
Generacja: Nie mam M6
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Nestoranto, zapoznaj się z regulaminem. Nie cytujemy poprzedniego postu.

PostNapisane: N, 1 gru 2019, 14:00 
Wstydliwy
Przepraszam, na przyszłość uwzględnię.
Co do moich tematów.
Problem z brakiem dźwiękiem przy naciskaniu klawisz teoretycznie rozwiązałem. Zrobiłem to w następujący sposób: o ile w poprzednich postach Koledzy doradzali odłączyć czarną wtyczkę, żeby nie było pstrykania przy wyciszaniu, to teraz odłączyłem kable Cinche a podłączyłem tą czarną wtyczkę. I o dziwą dźwięk się pojawił :). Pojawił się prawda, delikatny inny problem, jak nic nie gra w to słychać dość wyraźny szum w głośnikach oraz jakby pojawiające się zakłócenia. Jest to jakoś do rozwiązania?
Z góry dziękuje.

-

P.S. Takie jeszcze pytanie, jak sprawdzić czy mam zamontowany wzmacniacz czy nie? Gdzie on może być zamontowany? System mam BOSE.

administrator
PostNapisane: N, 1 gru 2019, 17:26 
Weteran
Od: 20.05.2013
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Wersja: -
Region: dolnośląski
1 grudnia 2019, o 14:00 Nestoranto napisał(a):
Gdzie on może być zamontowany? System mam BOSE.

Wzmacniacz jest zamontowany tuż nad nogami pasażera z przodu na słupku A pod schowkiem.

PostNapisane: N, 1 gru 2019, 18:30 
Świeżak
Jak dobrze pamietam ja tez tak robilem.
Szum jest dlatego ze rozlaczyles czincze. I chyba jest tez troche glosniej jak gra muza.
Czy zauwazyles przy rozpietych czinczach ze volume jak jest na 1ynce to jest glosniej niz wczesniej?

I chyba jak rozmawiasz przez telefon to srodkowy glosnik gra- ale tego dokladnie nie pamietam.

PostNapisane: N, 1 gru 2019, 21:14 
Wstydliwy
Chyba faktycznie tak, przy podłączeniu przez samą czarną kostkę przy tym samym ustawieniu głośności gra głośniej. Minus prawda taki że słychać bardzo mocno szum i jakieś zakłócenia, szczególnie jak nic nie nadaje. Więc pozostawiłem podłączenie cinche i chyba takie powinno być jak jest wzmacniacz BOSE(chyba że się mylę, to proszę wyprowadzić mnie z błędu). Przy podłączanym cinch kolejny, minus to brak tak zwanego beep przy naciskaniu na ekran lub przyciski (pisałem o tym problemie wyżej), chociaż podejrzewam, że można to rozwiązać pewnie łącząc jakieś kabelki z tej czarnej kostki. Na razie napisałem do chińczyka, no i właśnie mnie pytał czy mam wzmacniacz oryginalny, więc czekam na odpowiedź. Aczkolwiek jakoś zbytnio nie zależy mi na tym beep.
Bardziej mnie nurtuje, brak tylnych czujników na tej większej wizualizacji samochodzika, przednie są a tylnych nie ma. :idea: :idea: :idea:
Co do centralnego głośnika to jakoś nie zwróciłem uwagi, ale dotychczas może z dwa razy tylko rozmawiałem.

P. S. Jak razem są połączone kostka i cinche to przy wiciszaniu do zera, słychać mocne pstryknięcie. Dlatego odłączyłem tą czarną kostke. Tak jak doradzali w postach powyżej

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 312 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Strefa czasowa: UTC + 1