Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 22:16

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość

współzałożyciel forum
PostNapisane: N, 16 gru 2012, 21:37 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 2506
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: zagranica
Witam

jak do tej pory nie przejmowałem się tematem gdyż zdarzało się to tylko czasem i lampy były delikatnie zaparowanie ale dziś rano zauważyłem, że na tylnych lampach w klapie mam krople wody. Macie pojęcie co dalej robić z tematem?


Obrazek

Obrazek

_________________
Optimal Сasual Dating


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: N, 16 gru 2012, 21:43 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 3437
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: śląski
U mnie lampy też parują, ale z reguły po ostrym myciu myjką ciśnieniową. Teraz nauczyłem się już tak myć, że jakoś im się nie obrywa. Dzwoniłem do ASO kiedy miałem jeszcze gwarancję, ale jest to temat kontrowersyjny. Jedni zgłaszają to do centrali inni tłumaczą tak jak mnie, że jest to prawidłowa reakcja na wodę itp. Pytanie tylko czy masz jeszcze gwarancję?


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: N, 16 gru 2012, 21:46 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 2506
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: zagranica
A ile trwa gwarancja?

_________________
Optimal Сasual Dating


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: N, 16 gru 2012, 21:47 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 3437
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: śląski
3 lata, ale pod warunkiem wszystkich przeglądów, bo inaczej zrobią Ci na złość.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 16 gru 2012, 21:52 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 24.10.2012
Posty: 660
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Damianko napisał(a):
Witam

jak do tej pory nie przejmowałem się tematem gdyż zdarzało się to tylko czasem i lampy były delikatnie zaparowanie ale dziś rano zauważyłem, że na tylnych lampach w klapie mam krople wody. Macie pojęcie co dalej robić z tematem?


Obrazek

Obrazek

Tak jak Tomek napisał, po myciu mam taki objaw
Ale szybko to mija i do lamp nie ma zastrzeżeń
Nie ma wody w lampie.
Obecność wody w lampie, to jest podobno podstawa do wymiany na gwarancji


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: N, 16 gru 2012, 22:11 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 2506
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: zagranica
jak parowały to się nie przejmowałem ale teraz mam krople wody w lampie a to już drobne przegięcie. Na dniach będę musiał się umówić na przegląd na 40 tys to poruszę temat.
Auto ma 14 miesięcy więc gwarancja jeszcze powinna być.

_________________
Optimal Сasual Dating


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 16 gru 2012, 22:13 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 24.10.2012
Posty: 660
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Damianko napisał(a):
jak parowały to się nie przejmowałem ale teraz mam krople wody w lampie a to już drobne przegięcie. Na dniach będę musiał się umówić na przegląd na 40 tys to poruszę temat.
Auto ma 14 miesięcy więc gwarancja jeszcze powinna być.


Jak się woda utrzymuje dłużej to reklamuj, nie ma co czekać
Ja ich trochę przydusiłem z fotelem to i naprawili, nic się nie kiwa


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: N, 16 gru 2012, 22:41 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 2785
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: zagranica
u mnie tez przyparuja po myciu myjka - niestey ostatnio po wieksyzm deszczu zauwazylem, ze w tej na klapie normalnie woda stala :( bede monitorowal sytuacje ale gwarancji juz nie mam wiec dupa


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: N, 16 gru 2012, 22:50 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 3437
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: śląski
Damian prawda jest taka, że prawdopodobnie będą Ci mydlić oczy, że to tak ma być, że nie da się zrobić hermetycznej lampy itp. Z tego co ja się kiedyś dowiedziałem to parowanie nie jest podstawą do roszczenia gwarancyjnego a stojąca już w lampie woda tak. Trzeba by było upilnować dzień kiedy pada. Potraktować dokładnie te lampy myjką (skoro i tak parują) żeby zgromadziło się tam więcej wody i od razu jechać do ASO z reklamacją, że to po deszczu. Wtedy się nie wykręcą.


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Pn, 17 gru 2012, 18:57 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 5661
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: pomorski
U mnie po myciu zbiera się trochę wody w tylnych lampach, taka cienka warstwa.
No jak tak zrobiłem jak Tomek napisał, ale jak już dojechałem do Aso to lampy były suche :-)
A że mi to nie przeszkadza to olałem sprawę.
Zresztą w Aso nawet pokazali specjalne zdjęcia, które dostali od centrali na których widać dużo wody w lampach. Tak więc zaparowane już kompletnie się nie kwalifikują.

_________________
Obrazek

Jazda, jazda, jazda ... czarna Mazda!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 15 sty 2013, 23:59 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 15.11.2012
Posty: 56
Rok produkcji: 2013
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Niestety muszę Was zmartwić, ale Mazda Motor Poland odrzuca reklamacje z tytułu kropel wody w reflektorach, nawet przednich. Ja właśnie przeszedłem tą ścieżkę od początku.

Parowanie w lampach z tyłu i przodu mam już oczywiście od jakiegoś czasu, ale powiedzieli mi, że póki nie ma wody to nie ma podstaw do wymiany lampy. Traf chciał, że jakoś w listopadzie 2012 roku za każdym razie po wyjeździe z ciepłego garażu (różnica temperatur) zaczęły tworzyć się krople wody w przednim prawym reflektorze. Najgorsze jest to, że po powrocie do garażu te krople potrafią nie znikać nawet po kilkunastu godzinach. Dodatkowo po wyschnięciu zostają dość mocno widoczne zacieki. Przykład kropelek:

Obrazek

A więc zgłosiłem sprawę do serwisu Mazda Odyssey. Potwierdzili usterkę, zrobili zdjęcia i przesłali do MMP. Po kilku tygodniach zadzwoniłem zapytać co się dzieje to powiedzieli, że zostało złożone zamówienie na nową lampę. Po 5min dostałem telefon od nich, że było to jednak wstępne zamówienie i chcą sprawdzić czy prawy przedni róg nie był walnięty. Przyjechałem, pomierzyli miernikiem lakieru, nic nie wykryli i czekałem.

Po 1,5 miesiąca ciszy w końcu uzyskałem odpowiedz na nurtujące mnie zagadnienie. Otóż Mazda Motor Poland odrzuciła reklamacje stwierdzając, że jest to normalne zjawisko fizyczne i nie widzą tutaj usterki. Powiem szczerze, że trochę się zaskoczyłem, tym bardziej, że w międzyczasie odwiedziłem kilka serwisów i każdy stwierdził, że woda w reflektorze normalna nie jest (nie wspominając o zaciekach). Ba, nawet sam serwis Mazda Odyssey stwierdził, że jest to dziwne i dlatego wysłali zapytanie do MMP. A dzisiaj się dowiedziałem, że jest na to oficjalna nota serwisowa i że jest to coś całkowicie naturalnego i często spotykanego. To zapytam – czy ktoś z Was też ma wodę i zacieki w reflektorze przednim ? Macie pomysł co z nimi zrobić ? Ja chyba dam sobie spokój, bo i tak rozważam sprzedaż autka na wiosnę. Chociaż z drugiej strony jak bym wiedział, że woda w reflektorach jest wg. MMP całkowicie normalna to chyba mocno bym rozważył taki zakup. Zastanawiam się czy jakoś nie nagłośnić sprawy, co by ludzie byli świadomi o praktykach MMP. Mam kontakt do człowieka ze znanej nam wszystkim TV, która może być zainteresowana tematem. Pytanie tylko czy jest sens robić dym ? Co myślicie o tym wszystkim ? Może rzeczywiście jest to normalne i przesadzam ?

Jeszcze filmik prezentujący usterkę: (chwilowo usunięty do momentu ponownego rozpatrzenia reklamacji)

_________________
Obecnie: Infiniti Q50S Hybrid AWD 3.5 V6 364KM, 546Nm: http://www.youtube.com/watch?v=yR0cCRRWqfY
Wcześniej: Mazda 6 GH FL 2.5 R4 170KM, 226Nm


Ostatnio edytowano Pt, 18 sty 2013, 00:33 przez misiektoja, łącznie edytowano 3 razy

 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 16 sty 2013, 00:39 
Weteran
Offline
Od: 22.10.2012
Posty: 6352
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Kontakt z czlowiekiem z dobrze znanej TV zawsze ma sens. W moim przypadku po telefonie TV do MMP nagle znalazla sie maglownica, ktora nie stuka. Mialo to nawet dalej idace skutki, ktorych na forum poruszal nie bede. Skoro uwazasz, ze to nienormalne (ja imho tez tak mysle) to dzwon i sie nawet nie zastanawiaj.

PS. u mnie przednie nie paruja, za to tylne chetnie :)


Sent from my iPhone using Tapatalk


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Śr, 16 sty 2013, 08:03 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 2785
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: zagranica
misiektoja napisał(a):
czy ktoś z Was też ma wodę i zacieki w reflektorze przednim ?


W przednich lampach nigdy nie mailem nawet malenskij mgielki , za to zdarza sie na tylnych lapach zainstalowanych na klapie.
W jednej z nich nawet ostatnimi czasy pojawila sie woda - fura po gwarancji wiec po ptokach - bedzie cieplej, to zdemontuje je i zobacze czy nie da sie gdzies uszczelnic sylikonem czy cos - chociac przyznam szczerze, ze az tak bardzo mnie to nie irytuje.
Kiedys jedna z tych lamp "odkrecilem" to w sumie maja one bardzo dziwny i nietypowy sposob mocowania i w mojej ocenie, lampa nie jest dobrze docisnieta przez co wilgoc dostaje sie przez uszczelke.

NIe zmienia faktu, iz takie cos nie powinno miec miejsca a tymbardziej ,jak w twoim wypadku, w przednich lampach. A stanowisko MMP mnie nie dziwi - dla nich wszystko bedzie "naturalne" - to jest banda idiotow i tyle.


 Zobacz profil  
Cytuj  

zasłużony
PostNapisane: Śr, 16 sty 2013, 08:37 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 25.10.2012
Posty: 1702
Rok produkcji: 2013
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
Ja natomiast zauważyłem, że w moich tylnych lampach zagościł mech. Jakoś nigdy nie zauważyłem wilgoci w nich, ani skroplin. A ostatnio wlasnie zauważyłem to zielone paskudztwo.

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 2

_________________
Obrazek Obrazek

IDS - diagnostyka komputerowa, pomoc z zapchanym dpf w Mazdach.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Śr, 16 sty 2013, 08:40 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 2785
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: zagranica
eee no to zielone badziwie robi sie co jakis czas na krawedziach lamp a wszystko przez to, ze sa one jakby zawiniete co pozwala na zbieranie sie wilgoci a to sprzyja rozwojowi roznego rodzaju badziewia :( Trzeba przyznac, ze mazda to ekologiczne auto :)


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Śr, 16 sty 2013, 09:00 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 2506
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: zagranica
glowasiek napisał(a):
eee no to zielone badziwie robi sie co jakis czas na krawedziach lamp a wszystko przez to, ze sa one jakby zawiniete co pozwala na zbieranie sie wilgoci a to sprzyja rozwojowi roznego rodzaju badziewia :( Trzeba przyznac, ze mazda to ekologiczne auto :)



to tylko czekać jak przyjdzie lato i będziemy mieli plantację glonów ;)

_________________
Optimal Сasual Dating


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Śr, 16 sty 2013, 09:12 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 2785
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: zagranica
najlatwiej usunac je myjka cisnieniowa aczkolwiek chyba przesadzilem z cisnieniem pewnego razu i od wtedy mi jedna paruje bo wczesniej bylo okejos :( tamtego dnia zalatwilem sobie rowniez przycisk otwierania bagaznika :(
Samochod byl na gwarancji wiec wymienili bez problemu na nowy, niby zmodyfikowany ale grom wie


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Śr, 16 sty 2013, 09:23 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 3437
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: śląski
U mnie przód całe szczęście suchy, ale z tyłu tak jak pisałem czasem trochę parują. No i muchę małą mam w prawej lampie, martwą niestety...


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Śr, 16 sty 2013, 09:40 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 2506
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: zagranica
misiektoja napisał(a):
Niestety muszę Was zmartwić, ale Mazda Motor Poland odrzuca reklamacje z tytułu kropel wody w reflektorach, nawet przednich. Ja właśnie przeszedłem tą ścieżkę od początku.


Ja zgłosiłem problem ostatnio przy okazji przeglądu i zobaczymy co z tego wyniknie ale na pewno będę drążył temat bo jeśli parę mogłem zrozumieć to ściekające krople wody do już przegięcie pały.

_________________
Optimal Сasual Dating


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Śr, 16 sty 2013, 09:43 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 3437
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: śląski
Problematyczny jest osad, który pod odparowaniu wody z reflektorów negatywnie wpływa na ich przejrzystość.


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Śr, 16 sty 2013, 12:20 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1752
Rok produkcji: 2011
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
Jak raz odrzucili reklamację, to w pojedynkę z nimi nie wygrasz. Pomysł z TV dobry, jakby to przeszło, byłby to swego rodzaju precedens, więc wszystkim właścicielom szóstek powinni uznać kropelkowanie w reflektorze. W swojej Mazdzie także miałem kropelki w reflektorze, zarówno przednim jak i tylnym, ale po jakimś czasie same wyparowywały - i zapewne na to liczy serwis, że woda ma wyparować sama. Zacieki po wewnętrznej stronie także występują, ale że auto już po gwarancji, to "po ptakach".

_________________
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Śr, 16 sty 2013, 19:13 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 5661
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: pomorski
Tylne lampy można jeszcze olac, ale przednich nie odpuszczaj. Jeżeli nie będzie to wymagało zbyt wiele zachodu to niech naglosnia tą sprawę w tvn turbo.

_________________
Obrazek

Jazda, jazda, jazda ... czarna Mazda!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 17 sty 2013, 03:01 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 15.11.2012
Posty: 56
Rok produkcji: 2013
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
W sumie miałem już to olać, bo tak jak pisałem możliwe, że niedługo sprzedam autko, ale z drugiej strony nie chcę nowego właściciela wprowadzić na minę. Poza tym bardzo nie lubię jak ktoś robi mnie w konia :) Dlatego rozmawiałem dzisiaj z przedstawicielem mediów i zainteresowali się tematem. Wg. nich nie jest to normalne i generalnie byli mocno zdziwieni :) Niestety muszę najpierw napisać pismo do MMP z prośbą o oficjalne uzasadnienie. Na razie nie mam nic na papierze, oprócz zlecenia serwisowego, a Mazda Odyssey nie może mi wydać żadnego pisemnego uzasadnienia odrzucenia reklamacji no bo to nie oni wydali tą decyzje. Poza tym zasugerowano mi, żeby dać MMP szansę, podobno często się zdarza, że gwarant z automatu odrzuca różne reklamacje, a po głębszej analizie idą na rękę Klientowi. A więc wysyłam pismo z prośbą o ponowne rozpatrzenie sprawy i uzasadnienie odrzucenia reklamacji. Jak nadal będą uznawać to za coś całkowicie naturalnego to znaczy, że rzeczywiście tak jest. Nie pozostanie nic innego jak zgodzić się z tą decyzją, ale jeśli to jest takie naturalne to niech inni potencjalni Klienci też o tym wiedzą. Z dużym prawdopodobieństwem nowa Mazda 6 GJ odziedziczyła podobne problemy, a więc niech ludzie się o tym dowiedzą :) No zobaczymy, dam znać jak będę wiedział coś więcej.

Od wczoraj dodatkowo robię mały test, samochód jest już ponad dobę na zewnątrz i nadal woda nie zniknęła. Jako uzasadnienie odrzucenia reklamacji podobno podano, że nie jest to usterka, ale normalne zjawisko fizyczne, poza tym woda znika. Ciekawy jestem po jakim czasie wg. nich powinna zniknąć ta woda.

A teraz to u mnie tak wygląda, niestety ciężko dobre zdjęcie zrobić (oprócz tego co na zdjęciu to jeszcze z drugiej strony):

Obrazek

_________________
Obecnie: Infiniti Q50S Hybrid AWD 3.5 V6 364KM, 546Nm: http://www.youtube.com/watch?v=yR0cCRRWqfY
Wcześniej: Mazda 6 GH FL 2.5 R4 170KM, 226Nm


Ostatnio edytowano Pt, 18 sty 2013, 00:34 przez misiektoja, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Cz, 17 sty 2013, 08:05 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 2785
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: zagranica
nie ma co odpuszczac, a moim zdaniem calkiem mozliwe, ze ten diler w ogole nie skontaktowal sie z MMP - czasami tak robia aby zachowac dobre relacje z centrala :)


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Cz, 17 sty 2013, 08:20 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 2506
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: zagranica
misiektoja napisał(a):

Od wczoraj dodatkowo robię mały test, samochód jest już ponad dobę na zewnątrz i nadal woda nie zniknęła. Jako uzasadnienie odrzucenia reklamacji podobno podano, że nie jest to usterka, ale normalne zjawisko fizyczne, poza tym woda znika. Ciekawy jestem po jakim czasie wg. nich powinna zniknąć ta woda.

[/img]




Moje auto ostatni raz widziało dach jak stało w salonie a mimo to woda się zbiera także to nie wina wyjazdu na chłód z ciepłego garażu.

_________________
Optimal Сasual Dating


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 18 sty 2013, 00:35 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 15.11.2012
Posty: 56
Rok produkcji: 2013
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
A dzisiaj zauważyłem kolejną niespodziankę. Woda w reflektorze zaczęła zamarzać i porobiły się fajne kryształki lodu. Wygląda to super :)

Obrazek

I większe zbliżenie:

Obrazek

_________________
Obecnie: Infiniti Q50S Hybrid AWD 3.5 V6 364KM, 546Nm: http://www.youtube.com/watch?v=yR0cCRRWqfY
Wcześniej: Mazda 6 GH FL 2.5 R4 170KM, 226Nm


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Pt, 18 sty 2013, 06:49 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 2506
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: zagranica
a w temacie zaparowanych lamp to wczoraj panowie w mundurach chcieli mi zatrzymać dowód z tego powodu i obiecali że jak się jeszcze raz spotkamy to na pewno to zrobią :/

_________________
Optimal Сasual Dating


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Pt, 18 sty 2013, 07:54 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 2785
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: zagranica
OOooo - wtedy dobry prawnik i sprawa o zadoscuczynienie od MMP bo kierowca nie ma w tym zadnej winy. Qrde taka wilgosc na dodatek w przednich lampach jest nie do zaakceptowania.
Przeciez z czasem moze to doprowdzic do zwarcia czy przepalenia zarowki/zarnika xenon.


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Pt, 18 sty 2013, 14:26 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1752
Rok produkcji: 2011
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
no nieźle nieźle. Może policjant, na Twoją prośbę, by sporządził jakąś notatkę na temat tej sytuacji? albo może jedź na okręgową stację kontroli pojazdów, aby wydali opinię w tej sprawie i tę opinię dołączyć jako załącznik do podania o ponowne rozpatrzenie sprawy przez MMP??

_________________
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Pt, 18 sty 2013, 16:22 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 2785
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: zagranica
najlepiej jak beda chcieli dac mandat, nie przyjmowac isc ze sprawa do sadu i wtedy dobrac sie MMP do skory :)
Zanim kupisz to wmawiaja bajeczki mili i w ogole ale pozniej to spadaj dziadu


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.