Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 18:04

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt, 18 sty 2013, 21:39 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 24.10.2012
Posty: 660
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
glowasiek napisał(a):
OOooo - wtedy dobry prawnik i sprawa o zadoscuczynienie od MMP bo kierowca nie ma w tym zadnej winy. Qrde taka wilgosc na dodatek w przednich lampach jest nie do zaakceptowania.
Przeciez z czasem moze to doprowdzic do zwarcia czy przepalenia zarowki/zarnika xenon.



Dobre zadośćuczynienie to nowiutka GJ :) np
Tak na poważnie, to niezły pasztet z tymi lampami, na szczęście u mnie nic takiego się nie dzieje oby:) bo im nogi z d.... powyrywam :)


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: So, 26 sty 2013, 23:23 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1926
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zagranica
misiektoja i jak tam. Ruszylo sie cos w temacie.
Mazda sie jakos ustosunkowala do lodu w lampie ?

_________________
Obrazek
Nie wiem, nie znam sie, nie orientuję się, zarobiony jestem!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: N, 27 sty 2013, 09:42 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 2506
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: zagranica
Mnie te lampy "suszyli" w piątek... i zaparowały ponownie w sobotę :/

_________________
Optimal Сasual Dating


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 3 lut 2013, 00:31 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 15.11.2012
Posty: 56
Rok produkcji: 2013
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
zielony110 napisał(a):
misiektoja i jak tam. Ruszylo sie cos w temacie.
Mazda sie jakos ustosunkowala do lodu w lampie ?

Hej, sorry, że tak długo się nie odzywałem, ale byłem mocno zajęty w pracy. Dobra wiadomość jest taka, że zadziało się kilka fajnych rzeczy w międzyczasie.

Po pierwsze wybrałem się do innego serwisu Mazdy :) Oj było śmiechu co nie miara. Przyjechałem jako Klient, który ma auto już po gwarancji i niestety jakoś ostatnio pojawiła się woda. I zaczęła zamarzać. Ja i żona byliśmy mocno zaniepokojeni. Serwisani byli mocno zdziwieni wodą i lodami w reflektorze, Pan nas obsługujący bardzo mocno namawiał nas na wymianę reflektora, że taka ilość wody może załamywać światło, zwłaszcza jak zmienia się stan skupienia. Co zrobiłem ? Ha, wyśmiałem ich. Nie miałem litości. Przecież nie będę płacił tyle pieniędzy za nowy reflektor. To tylko woda i lód. Miałem nad nimi delikatną przewagę psychologiczną, bo wiedziałem coś czego oni najwidoczniej nie wiedzieli. Ano wiedziałem, że Mazda Motor Poland traktuje to jako naturalne zjawisko. Od słowa do słowa i w pewnym momencie zaproponowano, żebym podjechał do Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów jeśli nie chcę wierzyć ich argumentom (później zobaczyłem, że niektórzy z Was zaproponowali to samo). Zapewniali mnie, że przy takim czymś na pewno nie przedłużą mi badania technicznego. Hmmm, zrobiło się ciekawie, postanowiłem podążyć tym tropem.

Udałem się najpierw do OSKP na Obrazkowej 22. Wchodzę jako zaniepokojny Klient, któremu akurat skończyły się badania techniczne. Podchodze do człowieka, pokazuje reflektor i pytam się czy ta woda i lody nie będą problemem. Będą – odpowiedział opryskliwie i nie chciał ze mną gadać. Zostałem odprawiony z kwitkiem, pieczątki do dowodu nie dostałem.

Niewiele się zmartwiłem, bo jej nie potrzebowałem, ale postanowiłem podjechać do innego OSKP. A nóż widelec tam się uda. Tym razem padło na Modlińska 176. Tam Pan również stwierdził, że nie przedłuży mi badania. Ten jednak był miły. Podał mi nawet dwa punkty z dziennika ustaw. Oooo, pomyślałem sobie, robi się jeszcze ciekawiej. Ale niestety Pan nie mógł mi wystawić żadnego oficjalnego dokumentu (opinii), bo nie ma do tego uprawnień. Ale był na tyle miły, że przekazał mi kontakt do rzeczoznawcy samochodowego, który jest również biegłym sądowym. Zadzwoniłem. Pan nazywa się Andrzej Rudnicki, jest dość znany w środowisku, często wypowiadał się w TVN i dla różnych gazet motoryzacyjnych (vide zapytanie: andrzej rudnicki rzeczoznawca w Google). Opowiedziałem jaki mam problem i czy mógłbym uzyskać jego fachową opinię na ten temat. Pan się zgodził. Umówiliśmy się, dokonał oględzin i badań samochodu. Po kilku dniach powstała opinia z oceną techniczną prawego reflektora. Dość zaskakująca. Generalnie wniosek z całego uzasadnienia jest taki, że przedmiotowy reflektor posiada usterkę fabryczną i powinien zostać wymieniony na na nowy wolny od wad. Jak zablurruje istotne dane osobowe to postaram się wrzucić tą opinie na forum (muszę tylko zapytać Pana Andrzeja czy mogę).

W dniu oględzin, jeszcze przed powstaniem opinii podjechałem też do patrolu drogówki, który akurat ochoczo wyłapywał za szybkich i za wściekłych. To akurat nie był dobry pomysł. Chciałem się tylko zapytać, czy ten reflektor to normalne.Podjechałem i po ludzku zapytałem. Ale akurat na młodych służbistów trafiłem i Ci do mnie, że muszą mi wystawić w związku z tym mandat. Bo za prowadzenie pojazdu źle oznaczonego lub wyposażonego w elementy niespełniające właściwie swojego zadania, np. zabrudzone lub nieprzejrzyste światła, kodeks drogowy przewiduje mandat w wysokości 200 zł. Na szczęście żartem udało mi się wyjaśnić sprawę i puścili mnie z upomnieniem.

Pewnie się domyślacie co stało się później. Powstał blog (póki co prywatny) z galerią zdjęć i filmem. Powstało też kolejne pismo reklamacyjne, które rzeczowo przedstawiło wszystkie argumenty. Oczywiście dołączyłem kopie opinii rzeczoznawcy. We wtorek dostałem informacje, że MMP odebrało pismo i do tej pory już ok. 25 osób z MMP obejrzało filmik. A więc teraz czekam co mi odpiszą. Jak pomimo tego wszystkiego nadal to odrzucą, to zostają już tylko media. Tak jak pisałem zainteresowanie z ich strony jest, potrzebuję tylko oficjalnego stanowiska MMP na złożone pismo reklamacyjne. Dalej już pociągną. Coś się zanosi, że będzie ogień :)

_________________
Obecnie: Infiniti Q50S Hybrid AWD 3.5 V6 364KM, 546Nm: http://www.youtube.com/watch?v=yR0cCRRWqfY
Wcześniej: Mazda 6 GH FL 2.5 R4 170KM, 226Nm


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: N, 3 lut 2013, 08:37 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1752
Rok produkcji: 2011
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
Auto masz po gwarancji?

_________________
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: N, 3 lut 2013, 10:14 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 5661
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: pomorski
No i bardzo dobrze z nimi tak trzeba, dopóki nie postawisz na swoim to będą Cię olewali.
Czekamy na happy end tej całej opowieści.

_________________
Obrazek

Jazda, jazda, jazda ... czarna Mazda!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 3 lut 2013, 10:55 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 24.10.2012
Posty: 660
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Może ja coś dołożę.
Super dawaj adres bloga, pojedziemy im
Te dupki z ASO (oczywiście nie wszystkich) niech się nauczą, że jak się bubla sprzedają to mogą się spotkać z taką reakcją kupującego. ASO powinno samo załatwiać takie usterki z głównym importerem, tak jest w normalnych krajach.
Dla mnie jest to żenada, żeby coś załatwić trzeba się posuwać tak daleko.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 3 lut 2013, 11:39 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 15.11.2012
Posty: 56
Rok produkcji: 2013
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Kamil napisał(a):
Auto masz po gwarancji?

Nie, to była tylko taka ściema, żeby zobaczyć jak zareaguje serwis, gdy Klient przyjedzie z tymi samymi objawami, ale po gwarancji :)
therion napisał(a):
Może ja coś dołożę.
Super dawaj adres bloga, pojedziemy im
Te dupki z ASO (oczywiście nie wszystkich) niech się nauczą, że jak się bubla sprzedają to mogą się spotkać z taką reakcją kupującego. ASO powinno samo załatwiać takie usterki z głównym importerem, tak jest w normalnych krajach.
Dla mnie jest to żenada, żeby coś załatwić trzeba się posuwać tak daleko.

Spokojnie, jak nie uznają tym razem, będzie blog, facebook i TVN :) W ostateczności pewnie też sąd. Na pewno tak tego nie zostawię. Jak pozytywnie to rozpatrzą to oczywiście wystawię im rachunek za opinię rzeczoznawcy, bo jest to nienormalne, że Klient musi robić coś takiego, żeby mu usterkę uznali.

_________________
Obecnie: Infiniti Q50S Hybrid AWD 3.5 V6 364KM, 546Nm: http://www.youtube.com/watch?v=yR0cCRRWqfY
Wcześniej: Mazda 6 GH FL 2.5 R4 170KM, 226Nm


Ostatnio edytowano N, 3 lut 2013, 16:30 przez misiektoja, łącznie edytowano 2 razy

 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: N, 3 lut 2013, 13:53 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1926
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zagranica
misiektoja napisał(a):
Coś się zanosi, że będzie ogień :)

Tego bym sie nie spodziewal.
Chyba wkoncu przyznaja powiedza, ze nie byli swiadomi, ze sprawa jest az tak powazna i pewnie beda chcieli sie wywinac.
Lampe pewnie wymienia na nowa i na tym sie skonczy.

Niemniej jesdnak, mam nadzieje, ze zalatwisz sprawe do konca i nie popuscisz ;)

_________________
Obrazek
Nie wiem, nie znam sie, nie orientuję się, zarobiony jestem!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: N, 3 lut 2013, 18:59 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 5661
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: pomorski
misiektoja napisał(a):
Kamil napisał(a):
Auto masz po gwarancji?

Nie, to była tylko taka ściema, żeby zobaczyć jak zareaguje serwis, gdy Klient przyjedzie z tymi samymi objawami, ale po gwarancji :)


No to trochę nie kumaci byli, ponieważ chyba jeszcze każdy polift ma gwarancję

_________________
Obrazek

Jazda, jazda, jazda ... czarna Mazda!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 3 lut 2013, 19:11 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 15.11.2012
Posty: 56
Rok produkcji: 2013
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Michał napisał(a):
No to trochę nie kumaci byli, ponieważ chyba jeszcze każdy polift ma gwarancję

Heheheh, słuszna uwaga :) Lifta ogłoszono w 01.2010, dostępne w salonach były od 03.2010 :) A więc rzeczywiście nie powinno być poliftów bez gwarancji. Z drugiej strony może założyli, że klient coś zrobił, że stracił gwarancje albo z zagranicy sprowadził :) Tak czy owak świadczy to tylko o ich kompetencji :P Z drugiej strony czy serwisanci tak pamiętają od jakiego miesiąca 2010 roku były dostępne polifty ? Szczerze wątpie.

_________________
Obecnie: Infiniti Q50S Hybrid AWD 3.5 V6 364KM, 546Nm: http://www.youtube.com/watch?v=yR0cCRRWqfY
Wcześniej: Mazda 6 GH FL 2.5 R4 170KM, 226Nm


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 3 lut 2013, 19:30 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 24.10.2012
Posty: 660
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
U nas większość ASO się skompromitowało na różne sposoby, ale żeby nie wiedzieć z jaki samochodem mają do czynienia, nie wiedzieć że jeszcze jest gwarancja:(
Nie ma co się dziwić, bo mam do czynienia z Subaru i tam też jest nie lepiej, nie jeżdżę nim na co dzień, ale na gwarancji padło sprzęgło ( znana usterka w 2.0D)
Panowie serwisanci zacierali rączki jak zgłosiłem im awarię, udowadniali, że nie umiem jeździć itd
Koniec końcem zadzwoniłem do głównej siedziby i trochę sobie pogadałem na ten temat
Na drugi dzień zadzwonili do mnie i poinformowali, że sprzęgło będzie wymienione na gwarancji
I tak było
Więc nie ma co im popuszczać i trzeba walczyć do końca
Poza tym wiadomo nie od dziś, że ani Subaru i tym bardziej Mazda nie sprzedają na Polskim rynku dużej ilości aut, więc tego typu zagrywki z ich strony mogą spowodować większą niechęć do marki
Wystarczy nagłośnić odpowiednio problem


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 10 mar 2013, 12:41 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 15.11.2012
Posty: 56
Rok produkcji: 2013
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Mały update w temacie. Po kilkunastu dniach od wysłania pisma dostałem odpowiedź od MMP. W krótkim i zwięzłym piśmie Mazda Motor Poland postanowiła uznać żądanie wymiany wadliwego elementu na nowy w ramach obowiązującej gwarancji. Co ciekawe nadal twierdzą, że parowanie reflektora oraz zbieranie wody jest naturalnym zjawiskiem fizycznym i nie jest podstawą do wymiany części na nowe. Co się jednak okazało występujący po odparowaniu wody osad nie pozwala na dalsze użytkowanie reflektora, stąd decyzja o wymianie. Reflektor został już zamówiony i czekam na telefon z serwisu, żeby umówić się na wizytę.

A więc uffff, udało się :) Jeszcze raz dzięki Wszystkim za porady i sugestie !!!

_________________
Obecnie: Infiniti Q50S Hybrid AWD 3.5 V6 364KM, 546Nm: http://www.youtube.com/watch?v=yR0cCRRWqfY
Wcześniej: Mazda 6 GH FL 2.5 R4 170KM, 226Nm


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: N, 10 mar 2013, 12:45 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1752
Rok produkcji: 2011
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
Z jednej strony cieszymy się razem z Tobą, że masz problem "z bani", z drugiej strony, fajnie było by widzieć jak MMP tłumaczy się w TV ze swojej decyzji o odmowie wymiany :) Widać, trzeba walczyć o swoje.

_________________
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: N, 10 mar 2013, 12:45 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 2506
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: zagranica
misiektoja napisał(a):
Mały update w temacie. Po kilkunastu dniach od wysłania pisma dostałem odpowiedź od MMP. W krótkim i zwięzłym piśmie Mazda Motor Poland postanowiła uznać żądanie wymiany wadliwego elementu na nowy w ramach obowiązującej gwarancji. Co ciekawe nadal twierdzą, że parowanie reflektora oraz zbieranie wody jest naturalnym zjawiskiem fizycznym i nie jest podstawą do wymiany części na nowe. Co się jednak okazało występujący po odparowaniu wody osad nie pozwala na dalsze użytkowanie reflektora, stąd decyzja o wymianie. Reflektor został już zamówiony i czekam na telefon z serwisu, żeby umówić się na wizytę.

A więc uffff, udało się :) Jeszcze raz dzięki Wszystkim za porady i sugestie !!!

To chyba. I ja muszę powalczyć bo zaparowały mi jeszczebardziej niż pi oczyszczeniu przy przeglądzie w styczniu.

_________________
Optimal Сasual Dating


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 4 lip 2013, 21:04 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 25.10.2012
Posty: 69
Rok produkcji: 2011
Generacja: II
Silnik: 2.0 DISI (Pb)
Mi gościu w serwisie podpowiedział "prywatnie", żeby przy zgłoszeniu tego obydwie lampy były zaparowane, a najlepiej, gdyby samochód nie wyglądał na świeżo umyty. Należy też oświadczyć, że dzieje się to często - nie tylko podczas mycia (najlepiej nie wspominać o tym wogóle - po prostu parują i już). Oczywiście oficjalnie nie jest to wada wg nich <suicide> .


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 2 sty 2014, 23:27 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Tez macie takie parujace lampy ?
Obrazek
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 3 sty 2014, 01:03 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 23.10.2012
Posty: 1913
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: TS2
Region: zagranica
...u mnie jest to samo, w tym samym miejscu :(...

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka

_________________
xX KOVAL Xx
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 3 sty 2014, 08:16 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 17.12.2012
Posty: 2361
Rok produkcji: 2019
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: śląski
Tak, mamy. Zależnie od pogody.


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Pt, 3 sty 2014, 09:45 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 2785
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: zagranica
U mnie te nie paruja w ogole za to ta na klapie corraz bardziej


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 3 sty 2014, 12:01 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Te na klapie tez mi paruja, akurat ustrzelilem zaparowane te zewnętrzne. Raz te raz tamte ogólnie cztery z tylu czasem zaparuja nie koniecznie w parze.


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Pt, 3 sty 2014, 12:03 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 2785
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: zagranica
W mojej, ostatnio po tych ulewach to sie nawet woda uzbierala w srodku :( Jak sie ociepli to ja wymontuje i cos wymysle bo drazni mnie to strasznie i wadzi wizualnie :mad:


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 3 sty 2014, 21:43 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Jak zagladalem do tych lamp wewnętrznych, to zdziwilem się jak zobaczyłem wielkie dwa otwory od chyba wentylacji lampy, otwory sa pod jak i nad żarówką p.mgielnego i żarówki wstecznego, istota ofworow opiera sie o nagrzewanie zarowki.
Analogicznie w lampach zewnętrznych beda otwory tak samo nad zarowkami kierunkowskazów.
Myślałem ze jak sa Ledy fabrycznie to lampa będzie hermetyczna, ale z żarówką będzie odseparowana. A poliftowe GH maja cale kompletne już ledy bez zarowek , i ciekawe czy tam tez parują....


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Pt, 3 sty 2014, 23:04 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1926
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zagranica
Millerek napisał(a):
A poliftowe GH maja cale kompletne już ledy bez zarowek , i ciekawe czy tam tez parują....

przepraszam, ze jak ??
Polifty ledy maja tylko w najbogatszych wersjach (mowimy o swiatlach tylnich mijania i stopu).
Inne wersje maja zwykle zarowki :wink:

_________________
Obrazek
Nie wiem, nie znam sie, nie orientuję się, zarobiony jestem!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 3 sty 2014, 23:16 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
No to jak w końcu.... bo cos nie jasno....:
zielony110 napisał(a):
...(mowimy o swiatlach tylnich mijania i stopu)...



Myślałem ze polifty maja pełne ledy w tylnych lampach.... bez żarówek:mrgreen:


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 4 sty 2014, 08:40 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 17.12.2012
Posty: 2361
Rok produkcji: 2019
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: śląski
To źle myślałeś. W poliftach ledy wycięli z uboższych wersji.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 4 sty 2014, 13:13 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
chmooreck napisał(a):
To źle myślałeś

dzięki za przypomnienie :-P <nuta>


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 14 sty 2014, 02:38 
Stały bywalec
Offline
Od: 07.02.2013
Posty: 677
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Region: mazowiecki
ZBANOWANY!
Mi parują i przednie i tylne. Nie tylko po myciu. "Ten typ tak ma" :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

_________________
Mazda 323 BJ 2.0 CiDT
Mazda 6 GH 2.0 MZR-CD


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 3 kwi 2015, 23:25 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 03.04.2015
Posty: 1469
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: dolnośląski
Koledzy, że tak spytam: sprawdzaliście odpowietrzniki czy nie są zapchane? Lampy mogą parować z dwóch powodów: nieszczelność albo zbyt duża szczelność. Jeśli odpowietrzniki są przytkane to będzie parować. Dodatkowo sprawdziłbym stan uszczelek przy wszystkich zaślepkach itp. Co do traktowania klienta przez MMP - mam dwie Mazdy i za każdym razem jak jadę do ASO czuję się jak żebrak, który niesłusznie przyszedł coś zareklamować. Niestety takie są polskie realia - byleby pchnąć, potem udajemy, że się nic nie dzieje.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 20 gru 2016, 18:29 
Nowicjusz
Offline
Od: 30.12.2013
Posty: 50
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
a moze ktoś ma jakiś domowy patent jeżeli lampa jest lekko rozszczelniona żeby jakos to poprawić ? chodzi mi o tylne.mam takie jakies na dole plastiku widoczne jak by rysy.podejrzewam ze ktoś na parkingu ja ^dotknal^ :? .paruje ostatnio nie miloseirnie az krople sa.wkurza mnie to.sylikon zwykly przezroczysty załatwi sprawę ?


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.