Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 11:43

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 573 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N, 7 lis 2021, 00:24 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 07.11.2013
Posty: 2285
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
Dokładnie! Przaśność i rozpolitykowanie polskich stacji naziemnych o zasięgu krajowym jest nieznośna.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 7 lis 2021, 10:51 
Nałogowiec
Offline
Od: 30.06.2017
Posty: 1520
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Aplikacja w telefonie sama się włącza jak telefon połączy się z samochodem po BT, czasami tylko zerwie transmisję jak internet kiepski a ludzi dużo :)
Oczywiście normalnie działa sterowanie z kierownicy, na mzd wyświetlają się informacje o stacji i utworze...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 7 lis 2021, 11:33 
Wstydliwy
Offline
Od: 18.09.2021
Posty: 8
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyGO
Region: opolski
Dzień dobry. Oczywiście można słuchać z użyciem smartfona i też tak robię, ale nie jest dużym problemem przekazanie informacji pozostałym osobom korzystającym z tego forum jaki model radia (tunera) można zastosować tak aby można było korzystać również z radia zainstalowanego w samochodzie z USA bez użycia smartfona - chyba że jest to jakaś tajemnica. Zgadzam się z opinia o stacjach radiowych wyrażoną przez "SMOOK". Pozdrawiam Adam


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 7 lis 2021, 20:15 
Nałogowiec
Offline
Od: 30.06.2017
Posty: 1520
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Oczywiście, moją intencją nie było zupełne dyskredytowanie tunera, jedynie wskazanie pewnej opcji, której ja zacząłem używać stosunkowo niedawno - wcześniej jakoś nie przyszło mi to do głowy.
A odkryłem ten sposób słuchania po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie pod Android Auto, a okazało się, że działa też samodzielnie, bez AA :)
Więc może ktoś też na to nie wpadł...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 7 lis 2021, 20:34 
Offline
O jakiej aplikacji mówisz?


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: N, 7 lis 2021, 23:44 
Nałogowiec
Offline
Od: 30.06.2017
Posty: 1520
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Replaio radio. Odpala się sama na smartfonie na ostatnio słuchanej stacji po wykryciu połączenia przez bluetooth. Jak wrzucisz sobie stacje do ulubionych w tej aplikacji, to potem możesz je zmieniać przyciskami w kierownicy.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 9 lis 2021, 10:37 
Wstydliwy
Offline
Od: 18.09.2021
Posty: 8
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyGO
Region: opolski
Dzień dobry. Dziękuję Luke za informację o Replaio działa bardzo dobrze wcześniej używałem PL Radio. Szkoda że nikomu na forum nie udało się dobrać odpowiedniego modelu radia (tunera) aby bez problemu zamienić tuner GBEF-66-drx na odpowiedni do odbioru wszystkich stacji w Polsce, a nie tyko nadających na nieparzystych częstotliwościach. Ten temat chyba jest zbyt trudny dal naszej społeczności. Pozdrawiam Adam.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 9 lis 2021, 12:40 
Wtajemniczony
Offline
Od: 24.08.2021
Posty: 198
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
W pełni się z Tobą zgadzam


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 17 gru 2021, 10:47 
Wstydliwy
Offline
Od: 17.12.2021
Posty: 1
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Active
Region: śląski
Maarcinoos napisał(a):
Witam,

Posiadam Mazde 6 GJ po lifcie z 2016 roku sprowadzoną z USA. Ponieważ prawa przednia lampa LED była uszkodzona postanowiłem wymienić obie lampy na wersję EU.
Wszystko działa oprócz poziomowania. Świeci się pomarańczowa kontrolka na desce rozdzielczej i mam dwa aktywne błędy B10A4:87 (8B) oraz B10A3:87 (8B). Czy ktoś ma wiedzę jak to naprawić? Trzeba wymienić moduł AFS czy istnieje możliwość przeprogramowania?

Pozdrawiam



ogarnąłeś temat może ? bo mam ten sam problem


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 8 mar 2022, 19:55 
Wtajemniczony
Offline
Od: 24.08.2021
Posty: 198
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
hejka
Mam Mazdę d gj 2016 (lift) usa. czy da się i ew jak, dołożyć blokadę kierownicy taką jaka jest w wersjach na europę? Przerabiał ktoś taki temat? nie znalazłem na forum takiej informacji

-- Dodano: 8 marca 2022, o 19:55 --

i jeszcze taki temat

Mam pytanie odnośnie zaprogramowania ikonek świateł przeciwmgielnych tylnich i przednich w Mazdzie 6 gj 2016 z USA . DA SIĘ CZY NIE. Jeżeli się da to w jaki sposób? Czytałem na tym forum różne informacje na te temat. Manetka zmieniona, światło tylne zaprogramowane i działa ale brak potwierdzenia na zegarach


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 8 mar 2022, 22:02 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 28.10.2018
Posty: 115
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
Wszystko zależy od licznika. Np. u mnie w CX-5 pomimo tego, że halogeny są fabrycznie, ikony na desce nie ma. Tylne światło dołożone, manetka zmieniona i też nie mam ikon. W moim przypadku zegary półelektroniczne.

_________________
M6 Kombi 2.0 165KM FL2 2016 SkyEnergy -> CX-5 2019 Signature 2.5T 250KM


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 8 mar 2022, 23:30 
Wtajemniczony
Offline
Od: 24.08.2021
Posty: 198
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
myślałem, że zawsze jest potwierdzenie włączenia halogenów. A przeciwmgielne tylne to trzeba trochę na "czuja" włączać. Ale ok, jakoś to przeboleje. Może kiedyś gdzieś dyskretną diodę założę


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 21 cze 2022, 13:10 
Wstydliwy
Offline
Od: 09.10.2021
Posty: 10
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: warmińsko-mazurski
Witam, zacząłem się bawić z moja m6 w udoskonalanie, przypłynęła zza wielkiej wody w 2017 i poprzedni właściciel przystosowywal ja do naszych standardów, dołożona lampa przeciwmgielne, dorobiony przy nodze przełącznik, chciałbym aby to było trochę schludniejsze. Dlatego założyłem ledy w odblaskach na zderzaku tylnym, lampe tylna znowu ze wstecznym(i prawa i lewa lampa będą wstecznym) i kupiłem przełącznik z przeciwmgielnymi przód i tył, z przełącznikiem pojawia się problem, gdzie instalacja do przodu była już i pp połączeniu przełącznika nie było problemu, o tyle z włączeniem tylnego światła mam problem, przełącznik nie zostaje w ostatnim położeniu tylko odbija z powrotem na położenie z przodem. Dostałem info ze ze starego przełącznika przeba przełożyć cycuszka i aktywować przeciwmgielne tylne w systemie. Czy ktoś się z tym bawił? Ewentualnie czy macie jakiś kontakt w okolicach Olsztyn - Elblag do zakładu który by to zaprogramował?
Dodatkowo jak ją kupiłem nie działał przycisk w klapie do otwierania, teraz się okazało ze nie ma w ogóle instalacji w klapie łączącej przycisk z zamkiem. Mam możliwość otwierania z środka i z pilota, chciałem podpiąć się w instalacje z przyciska z środka, jednak nie jestem w stanie namierzyć który to kabel, ktoś jest w stanie mi pomoc go wyizolować?
Pozdrawiam


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 22 cze 2022, 12:27 
Nałogowiec
Offline
Od: 30.06.2017
Posty: 1520
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
21 czerwca 2022, o 14:10 wiater napisał(a):
przełącznik nie zostaje w ostatnim położeniu tylko odbija z powrotem na położenie z przodem.

U mnie to tak normalnie działa. Przekręcasz do przodu z klikiem - włączają się przednie, przekręcasz dalej, włączają się tylne, ale pokrętło wraca do poprzedniego położenia. Jak chcesz wyłączyć, to jeszcze raz do przodu, wtedy wyłączają się tylne i wtedy przekręcasz z klikiem do tyłu i gasną przednie.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 22 cze 2022, 16:57 
Wstydliwy
Offline
Od: 09.10.2021
Posty: 10
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: warmińsko-mazurski
Luke napisał(a):
21 czerwca 2022, o 14:10 wiater napisał(a):
przełącznik nie zostaje w ostatnim położeniu tylko odbija z powrotem na położenie z przodem.

U mnie to tak normalnie działa. Przekręcasz do przodu z klikiem - włączają się przednie, przekręcasz dalej, włączają się tylne, ale pokrętło wraca do poprzedniego położenia. Jak chcesz wyłączyć, to jeszcze raz do przodu, wtedy wyłączają się tylne i wtedy przekręcasz z klikiem do tyłu i gasną przednie.

Tak, tylko Ty pewnie miałeś fabrycznie przeciwmgielne z tylu, teraz jest pytanie jak ten przełącznik połączyć ze światłami z tylu żeby to działało tak jak u Ciebie, bo to nie działa na zasadzie zamknięty/otwarty tylko puszcza impuls do jakiegoś przekaźnika który otwiera lub zamyka obieg


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 22 cze 2022, 22:20 
Wtajemniczony
Offline
Od: 24.08.2021
Posty: 198
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
musisz zaprogramować sterownik forscanem. gdzieś to na forum opisane. czyli, albo komuś to zlecisz albo kupisz interface, zainstalujesz oprogramowanie rozszerzone, sczytasz cyferki-literki, zamieścisz na forum, ktoś łaskawy napisze co trzeba zmienić w tych cyferkach-literkach, wgrasz to do sterownika, potem być może trzeba będzie jeszcze podać na sterownik dodatkowe zasilanie, w odpowiedniej kostce wpiąć pin i tam powinien pojawić się upragniony (+) <spoko>


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Cz, 23 cze 2022, 05:17 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 15.07.2017
Posty: 2287
Rok produkcji: 2014
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
wiater, skąd dokładnie jesteś? W niedzielę będę w okolicach Mikołajek, mogę Ci zaprogramować to światło.

_________________
Mazda CX-5 2.2 AT SkyActiv-D AWD, SkyPassion, 2014r, przebieg ~328000km. <urodziny>

Polecany specjalista od silnika 2.2 SkyActiv-D (SH01) oraz elektryki GJ/GL (AA+CP, naprawa LED i inne)-> viewtopic.php?p=354752#p354752


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 23 cze 2022, 13:29 
Wstydliwy
Offline
Od: 09.10.2021
Posty: 10
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: warmińsko-mazurski
popielasty napisał(a):
wiater, skąd dokładnie jesteś? W niedzielę będę w okolicach Mikołajek, mogę Ci zaprogramować to światło.


Dokładnie Morąg, między Olsztynem i Elblągiem, ok 50km do jednego i drugiego


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 23 cze 2022, 15:32 
Avatar użytkownika
Świeżak
Offline
Od: 02.09.2018
Posty: 17
Rok produkcji: 2021
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
Witajcie. Ma ktoś z forumowiczów zdjęcia tylnej części lampy przód (full led) do Grand Touring Reserve 2018 lift? Z góry dzięki za pomoc.
papa


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 23 cze 2022, 22:29 
Wtajemniczony
Offline
Od: 10.01.2016
Posty: 185
Rok produkcji: 2002
Generacja: I
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: kujawsko-pomorski
Tam moga byc GS lub GL różnią się tylko dwoma pinami w gnieździe


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 23 cze 2022, 22:56 
Avatar użytkownika
Świeżak
Offline
Od: 02.09.2018
Posty: 17
Rok produkcji: 2021
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
Serdeczne dzięki :)
23 czerwca 2022, o 23:29 piolsm napisał(a):
różnią się tylko dwoma pinami w gnieździe

Sorry za tekst, ale jak nie siedzi się na bieżąco to i wiedza marna :/
Czy z tego wynika, że nie ma większego znaczenia, którą się uda kupić, bo w pinach można pogrzebać i dopasować, czy lepiej odczekać, sprawdzić jakie oryginały zamontowane i dopiero działać? :P W VINie jest GL
Pozdrawiam


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 25 cze 2022, 14:36 
Wtajemniczony
Offline
Od: 10.01.2016
Posty: 185
Rok produkcji: 2002
Generacja: I
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: kujawsko-pomorski
Szukaj GS są małe dostępne ale warto bo to max opcja poza tym
to że masz GL w vin nie znaczy że nie ma instalacji pod GS
Wszystko plug and play pasuje bez żadnego programowania itd..


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 25 cze 2022, 22:49 
Avatar użytkownika
Świeżak
Offline
Od: 02.09.2018
Posty: 17
Rok produkcji: 2021
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
25 czerwca 2022, o 15:36 piolsm napisał(a):
Szukaj GS są małe dostępne ale warto bo to max opcja poza tym
to że masz GL w vin nie znaczy że nie ma instalacji pod GS
Wszystko plug and play pasuje bez żadnego programowania itd..

Dzięki wielkie, działamy :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 30 cze 2022, 19:57 
Wstydliwy
Offline
Od: 07.01.2022
Posty: 4
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Jaka jest różnica między lampami z silniczkiem metalowym a plastikowym? Na tą chwilę wiem, ze metalowy ma 2 soczewki, plastikowy jedną. Ktoś ma więcej informacji na ten temat?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 2 lut 2023, 10:25 
Wstydliwy
Offline
Od: 02.02.2023
Posty: 1
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: Sport
Region: łódzki
Cześć,

za kilka chwil stanę się posiadaczem GJ zza oceanu. Przeczytałem ten wątek ale nie udało mi się wyciągnąć z niego dokładnych odpowiedzi. Chcę zacząć od dostosowania oświetlenia, żeby spełniać europejskie przepisy.

Czy moglibyście potwierdzić i pomóc z następującymi:

Przednie lampy:
Moje auto ma halogeny. Z tego co zrozumiałem, to muszę je wymienić ze względu na wymóg regulacji świateł, której nie ma w lampach z USA. Potrzebuję zatem halogeny EU oraz panel z pokrętłem do regulacji świateł oraz ?moduł?. Alternatywnie mogę założyć samopoziomujące ledowe, ale tutaj też moduł oraz czujnik, ale panel niepotrzebny. W obu przypadkach potrzebna jest przeróbka/wymiana wiązki. Jakieś programowanie będzie wymagane? Czy mógłbym prosić o podpowiedź, która z tych opcji jest mniej kłopotliwa?

Przeciwmgielne tył:
Potrzebuję europejski lewy klosz oraz przełącznik świateł. Potrzebne są przeróbki w elektryce (opisane w tym wątku) oraz zabawy forscanem.

Wspominaliście też o możliwości montażu świateł led w miejsce odblasków lub czerwonej żarówki w miejsce wstecznego z lewej strony. Tu też zabawa z elektryką oraz forscanem, ale koszty nieporównywalnie niższe. Czy na diagnostyce nie ma z tym problemów?

Mam interfejs oraz forscan, ale używałem tego tylko w fordzie do odczytywania błędów, a programowanie robiłem ELMconfigiem. Czy chciałby ktoś z Was mi wytłumaczyć krok po kroku jak zrobić elektrykę i programowanie przeciwmgilnych?

Dzięki!


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 4 lut 2023, 09:22 
Świeżak
Offline
Od: 21.12.2020
Posty: 23
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podkarpacki
Witam , mam pytanie mam Mazdę 6 GJ 2015r z USA , chce dołożyć do niej Navi , antena jest więc tylko czytnik pozostaje dokupić i kartę , kostki się kształtem zgadzaja ale, w czytnikach jest 8 pinów , a w mojej kostce jest 8 wejść ale tylko 6 kabli podpiętych , jak to ugryźć, ktoś przerabiał ten temat ?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 4 lut 2023, 13:45 
Avatar użytkownika
Świeżak
Offline
Od: 02.09.2018
Posty: 17
Rok produkcji: 2021
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
25 czerwca 2022, o 14:36 piolsm napisał(a):
Szukaj GS są małe dostępne ale warto bo to max opcja poza tym
to że masz GL w vin nie znaczy że nie ma instalacji pod GS
Wszystko plug and play pasuje bez żadnego programowania itd..


Wszystko pięknie działa, M6 lata, że aż miło. Dziękuję raz jeszcze :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 14 kwi 2023, 12:23 
Nowicjusz
Offline
Od: 03.09.2019
Posty: 60
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: zachodniopomorski
Witajcie.
Czy orientuje się ktoś gdzie znajdę numer części do kamery 360 w lusterku? Kupiłem samochód zza wielkiej wody ale było zerwane lusterko i sprzedający założył lustro bez kamery. Chciałbym je dołożyć ale nie wiem jakiej części szukać. Ewentualnie pozostaje mi otworzenie prawego lusterka i sprawdzenie ale może ktoś ma pod ręką jakiś katalog.
Mazda 6 GL 2018 2.5 Turbo wersja Signature.
Dzięki z góry.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 14 kwi 2023, 23:58 
Avatar użytkownika
Świeżak
Offline
Od: 02.09.2018
Posty: 17
Rok produkcji: 2021
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
14 kwietnia 2023, o 12:23 Danielkg napisał(a):
gdzie znajdę numer części do kamery 360 w lusterku?


https://www.mazdaswag.com/v-2019-mazda- ... -5l-l4-gas

:) może tutaj coś wypatrzysz


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 5 lis 2023, 19:23 
Nowicjusz
Offline
Od: 03.09.2019
Posty: 60
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: zachodniopomorski
Dzięki bardzo ZOsia. Coś tam faktycznie jest i być może uda się znaleźć. Dzięki.
A jeszcze pytanie czy orientuje się ktoś jak idzie wiązka od lusterka? Nie wiem czy jest wyrwana stara wiązka czy jednak znajdzie się kabel od kamery gdzies w drzwiach. Dzięki

-- Dodano: 5 listopada 2023, o 19:23 --

Witajcie.
Poszukuję informacji ile pinów ma lusterko zewnętrzne w wersji Mazda 6 GL 2018 2.5 Turbo wersja Signature.
Dzięki z góry.


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 573 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: PawelWWa i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.