Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 20:04

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1081 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 37  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr, 12 lut 2020, 23:22 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
W sumie można się tego było spodziewać  :lol: Do Przeźmierowa musieliby przejechać całe miasto, a do Swarzędza są na wylotówce, więc nawet na paliwie sobie przyoszczędzą :lol: :lol:


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 13 lut 2020, 18:25 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 07.11.2019
Posty: 134
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podkarpacki
Sprawy dotyczące odprysków kierowaliście sami do MMPOL, czy robił to za Was salon?


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 13 lut 2020, 20:19 
Wstydliwy
Offline
Od: 09.02.2020
Posty: 9
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Salon wykonuje dokumentacje zdjęciową oraz zakłada zlecenie i wysyła do MMPOL, od tego momentu czekamy na decyzję odnośnie naprawy.
@szymonpoznan1 - masz dokument potwierdzający, że naprawa była wykonana na gwarancji? a nie z tego tak zwanego gestu handlowego.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 13 lut 2020, 21:34 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
Tak - mam. Nie mam teraz tego przy sobie bo wyjechałem na weekend, ale mam info na papierku że była to naprawa gwarancyjna.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 14 lut 2020, 07:33 
Wstydliwy
Offline
Od: 09.02.2020
Posty: 9
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
ok, jak możesz to daj znać jak taki dokument wygląda, ponieważ otrzymanie od gwaranta w tym wypadku MMPOL, takiej informacji graniczy z cudem. Naprawa na gwarancji importera a gest handlowy to zasadnicza różnica. Ktoś jeszcze posiada na piśmie informację o naprawie wykonanej na gwarancji?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 16 lut 2020, 11:44 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 07.11.2019
Posty: 134
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podkarpacki
Miał ktoś sytuację, że MMPOL odmówił lakierowania na ich koszt i pisanie odwołań nie pomogło, ponieważ odprysków było za mało? Czy koniec końców po wielu próbach się udało?
Pytam, ponieważ robię dosyć małe przebiegi (1000km miesięcznie w mieście) i pomimo 3500km przebiegu mam już ich kilka, a nie chce spotkać się z sytuacją że po dłuższym czasie mi odmówią ze względu na dłuższy czas eksploatacji auta.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 17 lut 2020, 09:14 
Wtajemniczony
Offline
Od: 06.07.2018
Posty: 169
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: lubelski
gloxiak,
mi odrzucili zarówno gwarancję jak i MMPOL powiedział, że tego nie naprawi bo się nie kwalifikuje i są to uszkodzenia mechaniczne nie powstałe podczas jazdy.
Kampania na facebooku pomogła zmienić ich zdanie.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 17 lut 2020, 10:40 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 07.11.2019
Posty: 134
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podkarpacki
skwarosz dzięki za odpowiedź.
Obawiam się właśnie, że moje zgłoszenie zostanie odrzucone ze względu na mniejszą ilość uszkodzeń niż u Was, a zależy mi na tym, żeby auto zostało polakierowane, bo planuję je użytkować po wykupie, a po kilku latach wadliwy lakier będzie paskudnie wyglądał.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 1 mar 2020, 09:36 
Świeżak
Offline
Od: 23.09.2018
Posty: 24
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Ja dostałem na piśmie informację , że Mazda wykona to w ramach jednorazowego gestu handlowego i są to uszkodzenia mechaniczne a nie Wada lakieru.
Niemniej, przejecałem już ok. 7 000 km od momentu odbioru auta od lakierowania i nie mam żadnego odprysku. Aczkolwiek auto jest użytkowane od tego momentu głównie do jazdy po mieście, trasy sporadycznie - stosunek 20/80.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 1 mar 2020, 11:02 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 07.11.2019
Posty: 134
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podkarpacki
No u mnie w salonie otrzymałem informację, żeby poczekać aż zrobi się ich więcej, bo szkoda malować jak jest ich mniejsza ilość. Powiedziano mi również, że przez okres 3 lat Mazda wykonuje to w ramach gestu handlowego i było tak również w przypadku CX-5 z wcześniejszych lat.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 1 mar 2020, 12:11 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
Powiedzcie im ze maja nie pieprzyć głupot. Ja mialem to jako gwarancję, zgłaszałem w grudniu, wiec jak ktoś zgłaszał po tym czasie to nie dajcie się nabić na 'gesty handlowe'. W Polsce to stała praktyka w każdej branży i 90% ludzi nie widzi różnicy tylko cieszy się ze ma naprawione. Tylko sprzedawcy robią to celowo, bo robiąc gest handlowy nie macie potem żadnych praw. A jeśli jest gwarancja to po trzeciej nieudolnej naprawię można już rościć sobie dużo poważniejsze prawa.

Nie ważne czy to telefon za 500zł czy samochód za 150k..., prawo jest takie samo... A właśnie od telefonu kiedyś się zaczęło, koledze jedna firma robiła w ramach gestu i psuł się kilka razy i nic zrobić nie mógł. Ja miałam podobnie ale nie dałem złapać się na gest. - nie zgodziłem się na naprawę w ramach gestu tylko zażądałem w ramach gwarancji. Trzy razy 'naprawiali' w ramach gwarancji i nigdy nie działało dłużej niż miesiąc. Po trzeciej naprawie zażądałem na wymianę na nowy co zrobić musieli i po problemie.

Jeśli chodzi o samochody, kolega na gwarancji naprawiał 3 czy 4 razy kolumnę kierowniczą w nówce x1 za 250k. Za każdym razem nie umieli tego naprawić - problem wracał, a minął już ponad rok. Po tej 3 czy 4 naprawie jedno proste pismo od prawnika i odkup samochodu w cenie zakupu. Więc można, ale trzeba ZAWSZE oddawać na gwarancję, a nie dawać się łapać na te polskie ściemy.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 1 mar 2020, 14:19 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 07.11.2019
Posty: 134
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podkarpacki
Mógłbyś pokazać dokument informujący, że zostało to u Ciebie naprawione w ramach gwarancji? Oczywiście bez żadnych danych, chciałbym tylko mieć jakiś zarys tego, jak to ma wyglądać, gdy bym się kłucil, że ma być to zrobione w ramach gwarancji. Może w niektórych salonach inaczej do tego podchodzą, że względu na brak wymiany informacji, daj znać w jakim ASO to robiłeś.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 1 mar 2020, 14:26 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
Mógłbym - poszukam jak wrócę do domu i wrzucę. A ASO - Poznań Voyager, ale też nie do końca jest co polecać, bo robili na gwarancji, ale umiejętności to mają średnie ;)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 1 mar 2020, 14:28 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 07.11.2019
Posty: 134
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podkarpacki
No zobaczymy jak w Rzeszowie sobie z tym poradzą. Dzięki za informację.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 3 mar 2020, 19:40 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
Generalnie z tym lakierem nigdzie sobie nie radzą... Problem tylko w tym czy nie poradzą sobie bardzo czy tylko trochę :lol: no i jak bardzo będziesz się czepiał... Ja czepiając się o każdy szczegół nie odebrałbym nigdy...

-- Dodano: 3 marca 2020, o 19:40 --

Kilka osób tu czy na PW prosiło o potwierdzenie że miałem to robione z gwarancji, a nie z gestu. Jeśli miałbym zamazać wszystkie dane moje, samochodu, pracownika salonu to praktycznie cały dokument będzie zamazany. Wstawię więc tylko nagłówek, z którego jasno wynika że była to gwarancja.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 5 mar 2020, 11:59 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.05.2018
Posty: 1031
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Niestety całkowita porażka w temacie lakieru. <oczy> <oczy> <oczy> <oczy> <oczy> <oczy>

Dziwna sprawa bo jeszcze niedawno po myciu nie było u mnie wielkich zmian w temacie ubytków.

Teraz widzę, że przybyło sporo odprysków na różnych elementach. Za rok najpóźniej całe auto do lakierowania.
A więc zwyczajnie najgorszy lakier spośród dziesiątek aut którymi jeździłem. Piszę całkowicie serio.

Dzisiaj wycierałem irchą i zobaczyłem też coś dziwnego. Ircha powoduje rysy na lakierze bezbarwnym ! Takie nano ryski ale jednak.

Aż nieprawdopodobne, że produkują coś takiego. Pomimo starań dochodzę do wniosku że nie da się dbać o taki lakier.

Mało złych informacji? Zauważyłem, że w kilku odpryskach widać rdzę. Musiało pójść z podkładem, a że ocynku nie ma (tak wiem jest ta genialna warstwa cynkowa) to taki efekt.

Później wrzucę jakieś fotki, bo swoje wpisy będę opierał na dowodach.

_________________
M6 2.5L AT Machine Gray '18
O1 VRS 1.8T MT Corrida Red '03


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 5 mar 2020, 12:20 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 07.11.2019
Posty: 134
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podkarpacki
Jaki masz przebieg? Ja otrzymałem informację w salonie że jak rdza się pojawi przy odpryskach to odrazu lakierowanie trzeba.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 5 mar 2020, 12:46 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 17.12.2012
Posty: 2361
Rok produkcji: 2019
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: śląski
5 marca 2020, o 12:20 gloxiak napisał(a):
Dzisiaj wycierałem irchą i zobaczyłem też coś dziwnego. Ircha powoduje rysy na lakierze bezbarwnym ! Takie nano ryski ale jednak.

I to Cię dziwi ? I nie ircha, tylko to, co na niej jest...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 5 mar 2020, 12:56 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
@Kierowca - z ciekawości jakiego koloru masz podkład? Słyszałem niepotwierdzone info że w tym (MG) kolorze jest ciemny i mniej widać odpryski, ale nikt mi tego nie potwierdził.

Ja stwierdziłem że zaczynam normalnie użytkować ten samochód. Będę jeździł nim na myjnie tunelową (z miękkimi z mikrofiby, ale jednak szczotkami) bo mam gdzieś spuszczanie się nad dbaniem o samochód, w którym i tak powstają rysy i odpryski od patrzenia :/


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 6 mar 2020, 07:34 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.05.2018
Posty: 1031
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Ja mam około 30 tkm.

Noo, dziwi mnie że nowa czysta ircha zostawia takie rysy. Lakier bezbarwny jest plastyczny.

Podkład jest beżowy, raczej jasny. Oj widać dobrze odpryski. Tutaj taki dorodny:

Obrazek

Później wstawię tego nieco więcej.

-- Dodano: 6 marca 2020, o 07:29 --

Rdza:

Obrazek

Te rodzaju odprysków pojawiło się więcej, nie będę fotografował wszystkich bo nie ma to sensu. Widać także kolor podkładu:

Obrazek

Zauważyłem, że początkowo miałem głównie mikro odpryski, wielkości poniżej 1 mm, teraz przybywa tych większych.
Są na prawym i lewym słupku, na masce już w tym momencie kilkanaście, przedni zderzak wygląda także kiepsko, pomimo tego, że jest z tworzywa. Elastyczne tworzywo nie chroni niestety przed niszczeniem.

_________________
M6 2.5L AT Machine Gray '18
O1 VRS 1.8T MT Corrida Red '03


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 6 mar 2020, 08:14 
Wtajemniczony
Offline
Od: 06.07.2018
Posty: 169
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: lubelski
ja pier....
no nie da się tego skomentować.
Masz dokładnie to samo co ja miałem na początku, po drugim zdjęciu widzę podobnie wyglądające odpryski.
Ewidentnie jest coś nie tak z lakierem, to już wiemy.
Tylko co dalej...
Mazda wszystko zlewa, proponując jednorazowy gest gdzie ASO nie potrafi sobie poradzić z tym lakierem.
Wydają masę kasy na reklamę bo ciągle ich w radiu słychać, sporo bilbordów, a nie potrafią poradzić sobie z tak podstawową rzeczą jaką jest lakier.
Może dobrze by było zacząć atakować na facebooku i próbować opisywać nasze przygody pod ich postami.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 6 mar 2020, 09:24 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.05.2018
Posty: 1031
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Wada jest ewidentna bo lakier ten nie spełnia podstawowej roli ochronnej. Uszkodzenia występują masowo, pomimo zwyczajnej eksploatacji.
Porównanie z wcześniejszymi pojazdami, także utwierdza mnie w przekonaniu, że lakier jest dramatycznie, wyjątkowo delikatny.

Muszę jeszcze poświęcić trochę czasu na dokładne obejrzenie auta. Wczoraj zrobiłem to na szybko bo warunków nie było.

Wiem już, że zaprawki nie uratują tego lakieru, pudrowanie nic nie da, szkoda czasu.
Zbyt dużo uszkodzeń i zaraz będzie to tzw. biedronka.

_________________
M6 2.5L AT Machine Gray '18
O1 VRS 1.8T MT Corrida Red '03


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 6 mar 2020, 09:46 
Wtajemniczony
Offline
Od: 06.07.2018
Posty: 169
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: lubelski
Rozumiem, że masz zamiar zgłosić to do ASO?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 6 mar 2020, 10:08 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.05.2018
Posty: 1031
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Nie wiem, bo z tego co do tej pory wyczytałem, to wartość po "lakierowaniu" auta mogę mieć niższą niż przed.
Muszę się zastanowić.

_________________
M6 2.5L AT Machine Gray '18
O1 VRS 1.8T MT Corrida Red '03


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 6 mar 2020, 10:11 
Wtajemniczony
Offline
Od: 06.07.2018
Posty: 169
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: lubelski
Niestety to prawda ...
Tylko też nie robiąc nic z tym pewnie ASO się w końcu wypnie i powie, że nie przyjeżdżałeś to czego teraz od nich oczekujesz.
Nie mam naprawdę pojęcia co w tej sytuacji można teraz zrobić ale ja bym mimo wszystko zgłosił to i może jeszcze wysłał pismo do MMpol.
Nowe auta, a tyle problemów z lakierem normalnie jak z 10 letnim samochodem...

Zastanawiam się nad może wysłaniem maila z CC z osobami, które mają problem do MMpol i sprawdzić czy odpowiedzieli by na zapytanie co zamierzają zrobić z faktem, że lakier mają do dupy.
Ktoś chętny do dopisania się?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 6 mar 2020, 10:39 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 07.11.2019
Posty: 134
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podkarpacki
Jeżeli chodzi o utratę wartości po lakierowania to jest to najgorsze, lecz jak odprysków będzie bardzo dużo i zaczyna pojawiać się rdza to według mnie jest to jeszcze gorsze dla utraty wartości.

Ja jak najbardziej byłbym chętny do takiego maila. W salonie powiedziano mi, żeby poczekać z malowaniem aż odprysków pojawi się więcej - tylko kto wie, czy po czasie nie powiedzą, że jednak nie polakierują.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 6 mar 2020, 10:50 
Wtajemniczony
Offline
Od: 06.07.2018
Posty: 169
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: lubelski
Ok,
to osoby które chcą się przyłączyć do tego maila,
wyślijcie mi na PW adres na który chcecie dostać odpowiedź (nie musi to być wasz prywatny adres email, możecie nawet specjalnie skrzynkę utworzyć).
Napiszemy sobie draft takiej wiadomości i zobaczymy co powiedzą.
Prawdopodobnie to zleją ale zobaczymy.
Ja jeszcze przed wysłaniem takiego maila zrobię headsup w Mazda Polska na messangerze (żeby wiedzieli, że szykuje się coś większego i lepiej żeby nie zlewali naszej wiadomości).


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 6 mar 2020, 10:51 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
@gloxiak bierz to na piśmie. Ja tak chciałem robić, ale ASO powiedziało że jak już zgłoszone to w ciągu 30-dni musi rozpocząć się naprawa. Teoretycznie u Ciebie nie zgłosili i po prostu na ludzki rozsądek masz obiecane tak jak ja chciałem zrobić, tylko pamiętaj że jest coś takiego w polskim prawie jak to kiedy dowiedziałeś się o usterce. Jak oni sobie to odnotują i potem udowodnią że wiedziałeś o tym już rok temu a zgłosiłeś teraz to mogą się wypiąć na Ciebie z reklamacją... :/
Ogólnie nie ma tu dobrego rozwiązania, malowanie 5 odprysków teoretycznie mija się z celem, czekanie na 50 może pozbawić Cię praw...

A kierowca - ja rdzy nie miałem, nawet na tych najstarszych odpryskach (czyli około półrocznych). Gdybym miał rdzę, chyba od razu brałbym się za to z rzeczoznawcą...


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 6 mar 2020, 11:14 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.05.2018
Posty: 1031
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Rdza jest u mnie na trzech lub więcej takich odpryskach, tzn. tyle naliczyłem.
Są to akurat małe odpryski.

_________________
M6 2.5L AT Machine Gray '18
O1 VRS 1.8T MT Corrida Red '03


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 6 mar 2020, 11:19 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
No tak, ale jakby nie patrzeć rdza to rdza i raczej będzie to tylko rosnąć :/


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1081 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 37  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.