Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 15:59

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn, 29 kwi 2019, 16:24 
Wstydliwy
Offline
Od: 29.04.2019
Posty: 1
Rok produkcji: 2006
Generacja: I
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: mazowiecki
Witam
Nie wiem czy w dobrym miejscu ale mam pytanie.
Zmieniłem fotele i kostki wtyczki do maty naciskowej i pasów (przednie fotele) są inne.
Poduszki fotela - żółty kabelek - da się podłączyć i kontrolki airbagu nie migają, ale czy gdy nie są podłączone maty naciskowe to poduch wystrzelą? czy komputer będzie wiedział, że ktoś na nich siedzi czy nie. Nowe fotele są od wersji II a moja mazda to wersja I może dlatego wtyczki nie pasują.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 14 maja 2019, 18:41 
Wstydliwy
Offline
Od: 14.05.2019
Posty: 1
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: pomorski
Witam wszystkim mam problem z migajaca kontrolka poduszek. Kod błędu b112911
Obwod zaplonowy kurtyny powietrznej str. pasażera przód. Zwarcie do masy. może miał ktoś podobny problem i wie jak go rozwiązać???


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 12 lip 2019, 15:35 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 27.09.2014
Posty: 86
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: opolski
problem mam taki, że na stałe świeci się kontrolka poduszek na desce rozdzielczej oraz kontrolka między podgrzewaniem siedzeń nad popielniczką. Nie świeci się wgl kontrolka zapiętych pasów. napinacze działają. Bezpiecznik sas sprawdzony, jest cały, kostki wypięte dociśnięte, kontakt spray wleciał w nie dodatkowo. Nic nie pomogło. Byłem u mechanika i wyskoczyły błędy:

B11261B
B11271B
obwod zapłonowy w poduszce bocznej kierowca/pasażer z przodu - za duża rezystancja

U300317 Napięcie zasilania - za wysokie
U30001C airbag sterownik - napięcie poza zakresem
U300047 airbag sterownik - błąd.

po skasowaniu błędów zostało tylko
U300317 Napięcie zasilania - za wysokie

ktoś pomoże? czy to moduł sas czy coś innego? :(


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 19 wrz 2019, 08:29 
Wstydliwy
Offline
Od: 22.01.2019
Posty: 4
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: małopolski
Witam.

Padł mi moduł. Brak sygnalizacji zapięcia pasów + świecące cały czas poduszki kierowcy i pasażera. Udało mi się go wyciągnąć. Pytanie - szukając nowego mam szukać po tych pierwszych numerach - czyli GS1D-57K30 ? Drugie pytanie czy jak kupię nowy, to będzie go trzeba jakoś zakodować na nowo ? I trzecie pytanie czy jest w ogóle opcja naprawy go czy nie ma sensu się w to bawić i lepiej szukać nowego ? Pytam, bo jeśli inny trzeba kodować, to może lepiej stary wysłać do kogoś do naprawy ? Jest ktoś na forum, kto zajmuje się naprawą ? Albo macie jakiś namiar ?

P.S Załączył bym zdjęcia ale 250kb, to chyba kalkulatorem musiałbym zrobić ;-). Moduł z literką D


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 26 wrz 2019, 10:01 
Wstydliwy
Offline
Od: 22.06.2018
Posty: 1
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Comfort
Region: małopolski
Witam
Potrzebuję moduł SRS a dokładnie nr katalogwy do Mazdy 6GH 2008 początek numeru VIN JMZGH14... bo w mojej maździe cały czas świeciła kontrolka od poduszek i okazało się że nie ma modułu. Dzięki za każdą pomoc


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Cz, 26 wrz 2019, 21:20 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 01.12.2016
Posty: 2306
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
LPG: Tak
Region: śląski
nso1976 to chyba ten numer: GS1D-57-K30A

_________________
Honda Civic VI MA8 1.4 90KM -> Mazda 6 GH 2.5 170KM TOP -> Citroen C5 -> Honda Accord VII CL9 2.4 i-VTEC 190KM 5AT Executive


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 9 paź 2019, 11:35 
Wstydliwy
Offline
Od: 22.01.2019
Posty: 4
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: małopolski
Moduł naprawiony - wszystko działa. Kontrolki znikły, a sygnał niezapiętych pasów ponownie wkurza :).

Moduł wysłałem do firmy z Lubonia, która się tym zajmuje - koszt 180 zł + wysyłka. Szybko i sprawnie, tak więc jakby ktoś miał problem ze znalezieniem używki, jest opcja naprawy.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 19 lis 2019, 17:59 
Wstydliwy
Offline
Od: 21.11.2015
Posty: 6
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: śląski
Witam mam ten sam problem co kolega powyżej!
Mini można prosić namiary na tą firmę z Lubonia.


Ostatnio edytowano Wt, 19 lis 2019, 17:59 przez maciekelga, łącznie edytowano 1 raz
Nie cytujemy poprzedniego postu (regulamin, pkt 5.6).


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 19 lis 2019, 18:17 
Wstydliwy
Offline
Od: 22.01.2019
Posty: 4
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: małopolski
Łap -> http://www.infocar.pl/

Wysyłasz, a potem płacisz przy odbiorze 180 zł


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 19 lis 2019, 18:43 
Wstydliwy
Offline
Od: 21.11.2015
Posty: 6
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: śląski
Dzięki za pomoc Mini


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 4 mar 2020, 11:21 
Wstydliwy
Offline
Od: 26.01.2020
Posty: 8
Rok produkcji: 2007
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Active
Region: zachodniopomorski
Witam, mi również padł chyba moduł. Mam pytanie czy ten moduł GDK4-57K30 będzie mi pasował do mojej 1.8 benzyna czy w każdej rożnej wersji silnikowej instalowano inny typ?
pozdrawiam

-- Dodano: 2 marca 2020, o 15:22 --

Witam ponownie. Udało mi się znaleźć dawce i wymienić moduł/sterownik. Po wymianie pojawił się kolejny problem, mianowicie zamiast świecić się ciągle kontrolka poduszek zaczęła migac w systemie 2 na 3 a po, podłączeniu komputera dało błąd B1126. Mechanik powymieniał wszystkie kable pod fotelami wraz z kostkami, czyścił i rozlączał r kostki również w słupku obok kierowcy. Jednak kontrolka dalej miga a błędu nie da się usunąć... Mechanik zaproponował podłączenie emulatora maty zajętosci fotela kierowcy. Czy w fotelu kierowcy znajduje się taka mata czy tylko w pasażera? (mechanik upiera się że istniejie też w fotelu kierowcy). Proszę o pomoc kończą mi się już pomysły a ta kontrolka dalej miga. Może ktoś ma jakiś pomysł? Czy jest możliwość że nowy (używany) sterownik jest uszkodzony i daje taki błąd? Proszę o jakiekolwiek pomysły co może być przyczyną a takiego stanu rzeczy. Pozdrawiam

-- Dodano: 4 marca 2020, o 11:21 --

Aktualizacja mojej walki z problemem. Dziś zamontowałem emulator pod siedzeniem pasażera i o dziwo pomogło, ale niestety tylko na 15minut. Potem problem powrócił... Pomysły mi się skończyły. Jeśli ktoś byłby wstanie mi pomóc rozwiązać problem to bardzo proszę o info


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 12 maja 2020, 19:47 
Wstydliwy
Offline
Od: 23.04.2018
Posty: 4
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: Exclusive Plus
Region: śląski
Witam mam problem mam nadzieje ze pomozecie mi jak nie to musze jechac gdzies do speca a dokladnie swieci mi sie kontrolka z poduszek i miga 3szybsze 8 wolniejszy h co to moze znaczyc.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 12 maja 2020, 20:04 
Adept
Offline
Od: 13.08.2017
Posty: 133
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Top
LPG: Tak
Region: podkarpacki
dokładnie nie pamietam ale przypuszczam ze siedzenie pasazera


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 20 cze 2020, 10:20 
Świeżak
Offline
Od: 30.11.2019
Posty: 22
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.0 DISI (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: Exclusive Plus
Region: dolnośląski
Witam wszystkich. Ja mam z kolei inny problem. Na początek kod błędu 18 - wiadomo już że żarówka od pomaranczowej kontrolki airbag off.
Wymieniłem żarówkę na nową dalej nie świeci. Sprawdziłem czy jest napięcie w jej gnieździe i okazało się że przy wyłączonym zapłonie na jednym z kabli jest 0 na drugim nic. Po przekręceniu kluczyka na obydwu przewodach pojawia 12v. Coś ze sterownikiem, jakieś zwarcie "po drodze"?
Dodam że wcześniej nie miałem przełącznika poduszek w schowku - ale po jego zamontowaniu nic sie nie zmieniło. Dalej ten sam błąd i takie same objawy.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 13 sie 2020, 16:22 
Avatar użytkownika
Wstydliwy
Offline
Od: 21.04.2016
Posty: 3
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: pomorski
Hej.
W ubiegłym tygodniu i mnie dopadł problem swiecącej sie stale kontrolki airbag.
Czułem w samochodzie przez chwilę smród spalonej elektroniki. Kontrolka poduszek świecąca stale (tylko od kierowcy)+ brak sygnalizacji dzwiękowej i kontrolki od pasów.
Po przeszukaniu problemów na forum stwierdziłem, że najlepszym wyjściem bedzie wysłanie uszkodzonego modułu do firmy z Lubonia.
Szybki telefon do nich i wieczorem nadanie priorytetem paczki. Po 3 dniach moduł naprawiony przyjeżdża do mnie kurierem. Szybki montaż w mazdzie i wszystko wróciło do normy.
Koszt naprawy to 200zł + przesyłka.
Dzięki kol. Mini za namiary.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 13 sie 2020, 16:26 
Amator
Offline
Od: 15.08.2013
Posty: 71
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Witam,u mnie to samo było miesiąc temu -200 pln +kw i wszystko działa.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 11 wrz 2020, 09:13 
Wstydliwy
Offline
Od: 10.09.2020
Posty: 2
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: S
Region: lubelski
Witam wszystkich :) napiszę tylko w celu potwierdzenia swojej diagnozy po przeczytaniu tego wątku. M6 GH spalony bezpiecznik SAS po wymianie kolejny spalony, przy kolejnym zaśmierdziało topionym plastikiem a z dyskoteki jaka była na desce została tylko kontrolka poduszki. Skan forskan wykazał Błąd U0151. Chyba niema co wróżyć tylko wyjmować moduł i wysyłać do naprawy? Powiedzcie panowie gdzie on jest, jedni wskazują że obok pedałów inni że w tunelu obok lewarka biegów.


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Pt, 11 wrz 2020, 11:05 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 01.12.2016
Posty: 2306
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
LPG: Tak
Region: śląski
mkrynio moduł SAS jest w okolicach schowka pod dywanem, na ostatnim zrzucie opisany montaż/demontaż:
sas_module.JPG
sas_module_1.JPG
sas_module_2.JPG


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
Honda Civic VI MA8 1.4 90KM -> Mazda 6 GH 2.5 170KM TOP -> Citroen C5 -> Honda Accord VII CL9 2.4 i-VTEC 190KM 5AT Executive


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 15 wrz 2020, 11:41 
Wstydliwy
Offline
Od: 10.09.2020
Posty: 2
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: S
Region: lubelski
Wymintowany dzięki wielkie :) Śmierdzi mega spalenizną, czy używa ktoś regenerowanego modułu w tej firmie dłużej niż rok? Nic się nie dzieje, wszystko działa jak należy?

-- Dodano: 15 września 2020, o 11:41 --

Opinia http://www.infocar.pl/ sterownik spalony zupełnie. Zaoferowali sprawny w kwocie 450zł, tylko teraz pytanie czemu tamten się zjarał i co sprawdzić aby ten nie podzielił jego losu??


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 24 wrz 2020, 16:44 
Świeżak
Offline
Od: 13.05.2019
Posty: 25
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: Exclusive Plus
Region: mazowiecki
Hmmm chyba i mnie dopadło. Kontrolka airbag świeci się cały czas, do tego świeci się również kontrolka wyłączonej poduszki pasażera bez względu na to, czy ktoś usiadł na siedzeniu pasażera lub nie. Skan błędów wyrzucił tylko błąd U3003. Podładowanie akumulatora nic nie dało. Ładowanie na włączonych światłach, klimie i radyjku pokazuje na mierniku wartości około 13.70 - 13.80. Wykręcać moduł i wysyłać do regeneracji, czy najpierw podjechać do elektryka i sprawdzić regulator napięcia?

-- Dodano: 22 września 2020, o 07:52 --

Update : Elektromechanik próbował wczytywać czyste mapy do modułu ale to nic nie pomagało. Moduł nie reagował na błędy z postaci wypiętych kostek pod siedzeniami pasażera lub kierowcy pomimo tego, że sam wydawał się pracować poprawnie. Tzn dało sie z nim połączyć a po ustanowieniu połączenia moduł nie miał zarejestrowanych żadnych błędów. Dzisiaj leci paczka do Inforar - mam nadzieję, że sobie poradzą z usunięciem usterki.

-- Dodano: 24 września 2020, o 17:44 --

Moduł wysłany do naprawy do firmy INFOCAR - www.infocar.pl - naprawili i odesłali w ciągu 24h - serdecznie polecam ich usługi.
Po zamontowaniu naprawionego modułu wszystko działa jak należy.
Koszt 220 PLN całość.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 18 kwi 2021, 17:59 
Wstydliwy
Offline
Od: 18.04.2021
Posty: 2
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: lubuski
Witam proszę o pomoc w zdiagnozowaniu błędu posiadam mazdę 6gh 2008 r mianowicie po sygnale kontrolki airbag to jest 5 mrugnięc na 6 pokazuje błąd b1871 opis który znalazłem do tego błędu:

passenger airbag deactivation (pad) switch system circuit disabled

Z tego co przeszukałem internet to nie znalazłem by ktoś miał taki sam błąd w tej sekwencji mrugnięc przeważnie 46, 47,48 tyczy się maty pasażera, czy u mnie też mata może być winowajcą ? Dodam, że nie posiadam włącznika/ wyłącznika poduszki pasażera.

Ma ktoś jakieś pomysły


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 18 kwi 2021, 20:43 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 17.12.2012
Posty: 2361
Rok produkcji: 2019
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: śląski
18 kwietnia 2021, o 18:59 tiesto84 napisał(a):
Dodam, że nie posiadam włącznika/ wyłącznika poduszki pasażera.

Na pewno ? przed liftem chyba montowali wszędzie ?
W schowku przed pasażerem z lewej strony.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 18 kwi 2021, 22:20 
Wstydliwy
Offline
Od: 18.04.2021
Posty: 2
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: lubuski
No jest w tym miejscu zaślepka wygląda na fabryczna, kontrolka wyłączonej poduszki nad popielniczką cała czarna.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 30 maja 2021, 09:11 
Wstydliwy
Offline
Od: 14.05.2021
Posty: 1
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: opolski
Cześć wam,

Mi też padł moduł SAS(szóstka GH 2008).

W ASO polecili mi wykręcic i wyslać do naprawy.

Mam pytane, którego nigdzie tu nie widziałem.

Jak wykręcę moduł to będę mógł jeździć, czy auto uziemione?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 6 lut 2022, 08:50 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 27.10.2014
Posty: 176
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: TS
Region: zagranica
Cześć wszystkim
Problem mrugającej kontrolki poduszki w mojej Madzi występuje bodajże od 5 lat ,,Kod 23 ". Wcześniej wystarczyło docisnąć wtyczki i było ok dopuki nie przestawiło się fotela pasażera. Niestety od kilku miesięcy to nie pomagało. Wczoraj miałem przegląd Madzi i musiałem coś z tym zrobić żeby przegląd przeszedł. Poszukałem w necie i znalazłem tymczasowe rozwiązane, tj zastąpienie poduszki rezystorem 2,2ohm. Pomyślałem że spróbuję. Kupiłem taki, ale można kupić taniej na ebay, z tym że ja potrzebowałem jak najszybciej. Miałem na drugi dzień.
https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B07DBY ... asin_title
Wpiąłem i o dziwo pomogło. Kontrolka przestała mrugać, przegląd ok <spoko> . Wyszło na to że problemem być może jest wtyczka poduszki, albo złamany przewód.To jest tylko doraźna naprawa. Będzie trochę cieplej to trzeba będzie naprawić babola.

Pozdro Wszystkim


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 12 mar 2022, 09:35 
Stały bywalec
Offline
Od: 21.08.2018
Posty: 519
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: małopolski
Panowie bład poduszki, sprawdzone kostki, bezpiecznik i nadal miga. 1-9 ktoś wcześniej pisał że ten błąd dotyczy poduszki kierowcy?Co tam się mogło zespux bo rozkręciłem i nic nie widać.
15 grudnia 2015, o 13:26 JacekGlaca napisał(a):
Na zagranicznym forum przeczytałem, że błąd ten dotyczy poduszki powietrznej kierowcy, a dokładniej "clockspring". Z wolnego tłumaczenia sprężyna zegarowa ? Ktoś ma jakiś pomysł co z tym fantem zrobić ?


Czy możliwe że jednak uszkodzony moduł(miałem uderzenie w tyl samochodu poduszki niewystrzeline) kontrolka nad popielniczka sprawna, po wyłączeniu poduszki pasażera kontrolka się świeci.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 11 kwi 2022, 21:40 
Wstydliwy
Offline
Od: 11.04.2022
Posty: 2
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: łódzki
Witam. Kupiłem mazdę 6, z tego co mi wiadomo była po delikatnej stłuczce, mianowicie dostała w prawy przód, poducha wystrzeliła. Wszystko naprawione airbag włożony, tyle ze swieci się kontrolka poduszki. Jedno mrugnięcie, przerwa, 3 mrugnięcia. Poprzedni właściciel mówił, ze trzeba wpiąć nowy czujnik, tyle ze kompletnie nie wiem, w którym miejscu się on znajduje. Mazda 2010r lift, silnik 2.2 diesel. Będę wdzięczny za nakierowanie lub pokazanie :)

edit
Przeniosłem do odpowiedniego tematu choć post powinien polecieć do kosza za lenistwo, nie przejrzałeś nawet pierwszej strony działu!
maciekelga


Ostatnio edytowano Wt, 12 kwi 2022, 06:49 przez maciekelga, łącznie edytowano 2 razy
Połączono z istniejącym tematem.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 21 kwi 2022, 15:07 
Stały bywalec
Offline
Od: 21.08.2018
Posty: 519
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: małopolski
Fejkmejster może moduł. Mój właśnie wraca z naprawy z firmy infocar, miałem uszkodzony.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 8 lip 2022, 22:04 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 27.10.2014
Posty: 176
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: TS
Region: zagranica
Witam
W końcu sie zebrałem i ogarnąłem wtyczki poduszki pasażera. Zostały odcięte i zastąpione wsuwkami. Teraz jest ok, kontrolka nie mruga, i oby tak pozostało.

Pozdrawiam.
Obrazek

Wysłane z mojego SM-G981B przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 7 mar 2023, 13:37 
Adept
Offline
Od: 31.05.2015
Posty: 125
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive Plus
Region: pomorski
Cześć wszystkim.
jak uporaliście się z migającą kontrolką poduszek? Do tej pory psikałem jakimś kontakt spray i miałem spokój.
Ale już to nie działa. Chodzi i białą kostkę pod fotelem kierowcy. Błąd to B1126 - obwód sterujący odpalaniem bocznej poduszki powietrznej po stronie kierowcy - rezystancja w obwodzie powyżej wartości progowej.
Dzięki.

_________________
https://t.me/pump_upp


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.