Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 17:51

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412 ... 439  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr, 11 wrz 2019, 07:50 
Amator
Offline
Od: 14.06.2018
Posty: 79
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: opolski
peterpl napisał(a):
To w takim razie Mazda nie ma pojęcia o tym, bo katalog mówi coś innego.
No jak widać nie.
Jest gdzieś na forum wstawiony wykres przebiegu momentu i mocy w mojej szóstce jakieś dwa miesiące po zakupie.
Chyba w temacie opinie o 6 GL


Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 11 wrz 2019, 10:03 
Bywalec
Offline
Od: 15.07.2019
Posty: 307
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: dolnośląski
No to nieźle, katalog wprowadza w błąd i to jeszcze na niekorzyść tego silnika, trochę slabo z ich strony.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 11 wrz 2019, 12:22 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 16.08.2017
Posty: 140
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
To w sumie nic nowego u Mazdy :wink:
Katalog podaje osiągi silnika 2.2D 184KM/AT/AWD na 9.7s do setki, a w rzeczywistych testach redakcji motoryzacyjnych wychodzi 7.8.
Kiedyś jak zaczynałem się interesować marką (2012r), była taka historia, że ówczesna trójka (BL) miała w katalogu podany czas do setki ponad 1s wyższy, niż poprzednia generacja przy identycznej konfiguracji (w rzeczywistości osiągi były niemal identyczne). Podobno geneza zawyżania czasów do 100km/h oraz zaniżania parametrów silników jest taka, że przegrali z 10 lat temu proces w USA z klientem, który zarzucił im niedotrzymanie danych katalogowych w użytkowanym egzemplarzu. Od tamtej pory chuchają na zimne.

-- Dodano: 11 września 2019, o 13:22 --

Jak ktoś chce nowe auto, niech się pośpieszy, żeby zdążyć przed nowym rokiem:
http://next.gazeta.pl/next/7,151003,251 ... ascie.html

_________________
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 11 wrz 2019, 13:49 
Bywalec
Offline
Od: 15.07.2019
Posty: 307
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: dolnośląski
Patrząc po wykresach z hamowni znalezionych w necie, 2.0 też ma maksymalny moment od ok 3300. Z ciekawości jak odbiorę swoją to po ok 2 miesiącach podjadę na homownie się przekonać jak to wygląda w rzeczywistości


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 11 wrz 2019, 15:54 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.05.2018
Posty: 1031
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Na początku też sądziłem, że 2,5L to tylko trochę więcej mocy i momentu niż 2.0.
W rzeczywistości różnica jest duża. Przy jeździe na trasie nawet bardzo duża.
Dodatkowo szybko redukujący automat dodaje wigoru droższej wersji.
Żeby się przekonać trzeba dłużej pojeździć i dopiero porównywać.
Wyłapywanie różnic na papierze niewiele mówi.

_________________
M6 2.5L AT Machine Gray '18
O1 VRS 1.8T MT Corrida Red '03


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 11 wrz 2019, 19:59 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Posiadacie wykresy z silnika 2.0?. Przebieg mocy i momentu?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 17 wrz 2019, 14:16 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 13.07.2018
Posty: 40
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Różnica jest duża między 2.0 a 2.5.osobiście jeżdżę 2.0 i przesiadłem się do auta z 17 roku 2,5B zakupionego prze mojego kolegę i była okazja jechać w trasę.Miałem możliwość prowadzenia i stwierdzam że całkiem inna dynamika silnika bez porównania,Szybsza lepiej się zbiera,czuć różnicę mocy :wink: Ale największa różnica jak dla mnie jest w spalaniu, i tu już mi się nie podoba, niestety coś za coś :lol: :lol: Zostaję przy 2.0B :lol:

_________________
MAZDA Connecting People :piatka:


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 17 wrz 2019, 16:06 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 10.01.2019
Posty: 510
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Różnica w spalaniu 1-1,2l..
Więcej ci spalił bo 2,5 zacheca do wciskania gazu i pewnie jechałeś dynamicznie a w 2.0 pewnie spokojniej.
Spalanie na podstawie opini ludzi 1,2l. różnicy.
Przy tempomacie na autostradzie to już max 0,5l różnicy.


https://www.autocentrum.pl/spalanie/mazda/6/iii/


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 19 wrz 2019, 06:38 
Wstydliwy
Offline
Od: 19.09.2019
Posty: 1
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
Mam pytanie a czy jak kupuję demo z salonu to też aktualna promocję mogę przygarnąc?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 19 wrz 2019, 06:54 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 26.07.2014
Posty: 328
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podkarpacki
najlepiej i najprościej to zadzwonić do salonu/kilku salonów i dopytać


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 19 wrz 2019, 07:54 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 03.02.2015
Posty: 526
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
19 września 2019, o 07:38 flama19 napisał(a):
czy jak kupuję demo z salonu to też aktualna promocję mogę przygarnąc?

Nie, promocje są od MMPol, nie obejmują aut używanych.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 19 wrz 2019, 09:48 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
Poza tym nie kupuje się demo :D Choćby nie wiem jaka okazja była to są to auta które są odpalane, pałowane na zimnym kilka kilometrów i powrót do salonu. Zwłaszcza że te demo zazwyczaj nie są nie wiadomo ile tańsze.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 19 wrz 2019, 10:20 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 03.02.2015
Posty: 526
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Ja tam miałem demo GH w dieslu 2.2. Aktualnie 200kkm przejechane bez kłopotów. A było tańsze o prawie dwie dyszki niż nowy wtedy.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 19 wrz 2019, 10:36 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
Ja tam mam nową o 14k tańszą w jednej z biedniejszych wersji, a gdybym brał SkyPassion w AT to też by był rabat 20k :D Gdybym chciał taką wersję jak moja z demo to byłaby droższa albo w zbliżonej cenie do mojej. Oczywiście że nie każde demo się rozsypie czy będą z nim kłopoty, ale jednak warto minimalizować ryzyko, a prawie każda jazda próbna odbywa się tak samo :/ But w podłogę zaraz po odpaleniu bo jest 10 minut a potencjalny kupiec musi zobaczyć 'jak to idzie'. Z resztą nie tylko klienci tak robią, pracownicy salonu często gdy jazda próbna rozpoczyna się o tego że to oni kierują to też jadą tak żeby pokazać co autko potrafi :/ Zdarzało mi się już testować autko przy -10st. zimą gdzie pracownik salonu w Poznaniu (jak ktoś zna miasto to skojarzy) z Krańcowej wyjechał na Warszawską i but w podłogę w stronę Antoninka. to była pierwsza jazda próbna tego dnia i wyszliśmy z salonu, odpalił i od razu jazda ;/ Tam w okolicy jest kilka salonów i na Warszawskiej taki widok to codzienność :/ I zawsze jak to widzę to przypominam sobie dlaczego nigdy demo nie kupię :D


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 19 wrz 2019, 12:46 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 03.02.2015
Posty: 526
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
19 września 2019, o 11:36 szymonpoznan1 napisał(a):
Ja tam mam nową o 14k tańszą w jednej z biedniejszych wersji, a gdybym brał SkyPassion w AT to też by był rabat 20k

A od kiedyż to Mazda tak szasta rabatami? ;)

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 19 wrz 2019, 13:20 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
Kupowałem trochę na około przez firmę pośrednika, która kupiła ją z rabatem flotowym. Miałem to opisać na forum, ale w międzyczasie akurat ta firma która dawała największe rabaty padła czy tam zwinęła się z rynku :D Nadal mam kontakt do osoby która ma możliwość załatwienia podobnych rabatów, ale nie jestem w stanie za nią ręczyć więc nie wrzucam tego na forum.
Generalnie jeśli znacie kogoś kto w swojej firmie ma flotę Mazd to trzeba się z nimi dogadywać.
Ja nawet dogadałem się ze sprzedawcą w jednym ASO, ale po konsultacji z dyrektorem salonu stwierdzili ze oni by chętnie sprzedali bezpośrednio na mnie za taką stawkę ale nie wytłumaczą się Przez Mazdą Polska i nie mogli sprzedać :D

Są oczywiście inne firmy istniejące i z jakąś tam renomą na rynku jak choćby superauto24 itp na otomoto, ale akurat na mazdę oferują max kilka tys. pln. rabatów. Ogólnie to dłuższy temat, bo część firm oferuje załatwienie rabatu ale kupujesz samochód bezpośrednio na siebie i wtedy nie wiem dokładnie jak to ASO uzasadnia przez Mazda Polska i wtedy rabat jest mniejszy, albo tak jak ja miałem że firma musiała kupić na siebie, zarejestrować też na siebie żeby dostać rabat, a dopiero potem odsprzedać autko mi (w moim przypadku mojemu leasingodawcy) co wiązało się z czekaniem na twardy dowód czyli 3-4 tygodnie dłużej ale rabat konkretny. Auto w moim przypadku oczywiście cały czas stało w salonie i stamtąd też się odbiera.
Temat rzeka ale tak jak mówię, mi się udało kupić z takim rabatem (jedyne co to na opony się nie załapałem bo przy flotach ta promocja nie obowiązywała) ale na chwilę obecną nie mogę polecić tej firmy bo nie istnieje a mam kontakt jedynie do ich wspolpracownika który deklaruje że nadal może załatwić podobny rabat, ale głowy za to nie dam ;)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 19 wrz 2019, 13:46 
Nowicjusz
Offline
Od: 14.05.2019
Posty: 44
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Ja wziąłem demo, na pewno się podzielę jak coś się rozsypie;) nie zastanawialem się nawet chwili, życie pokaże czy będą problemy, Zawsze brałem nówki z salonu i jako ze nie na firmę, nie w leasing, czy inne cuda wianki tylko normalnie za gotówkę to była chyba jedyna opcja dla mnie na rabat, auto miało przejechane 6 tyś, parę bzdetów-dodatków w gratisie, aluminiowe nakładki na pedały, wgrany android auto, hm? Jakaś aluminiowa osłona na bagażnik, a właściwie zderzak bagażnika, otwieranie nogą bagażnika, chyba tyle i 20 tys rabatu, no nie mogłem się powstrzymać.... zostawiłem diesla insignię w automacie i jeżdżę benzyną w manualu, o wrażeniach z różnic, nie będę pisał, bo to nie ten wątek, powiem tak na razie nie żałuję,


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 19 wrz 2019, 13:54 
Bywalec
Offline
Od: 22.03.2018
Posty: 276
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
19 września 2019, o 10:48 szymonpoznan1 napisał(a):
Poza tym nie kupuje się demo :D Choćby nie wiem jaka okazja była to są to auta które są odpalane, pałowane na zimnym kilka kilometrów i powrót do salonu. Zwłaszcza że te demo zazwyczaj nie są nie wiadomo ile tańsze.


Pomagałem znajomemu ostatnim czasie przy zakupie auta zdecydował się ostatecznie M6 sky dream czarna podsufitka itp. przebieg 2100 albo 2800 km ( nie przekraczało na pewno 3000 tys km ) cena nisza o 25 tyś felgi17 + opony zima, przegląd gratis , przedłużona gwarancja gratis .
Nie sądzę by auto z takim przebiegiem zostało zamęczone a cena wyjściowa plus dodatki to kolejny zysk.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 19 wrz 2019, 14:41 
Nałogowiec
Offline
Od: 10.07.2016
Posty: 1679
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Zamęczone na pewno nie, po prostu ja bym dodał +100K do przebiegu ;) Sam jak testowałem to zawsze ostre pałowanie było, Mazdą jak jechałem to miała z 500 km na liczniku. Więc przypomnijmy sobie jak swoje traktowaliśmy przez pierwsze 1-2kkm a tu przez pierwsze 2 kkm przewija się ze sto osób z których większość po chwili ma but w podłodze a wyjeżdża do tego na zimnym silniku.

Z drugiej strony znajomy kupił focusa demo jakieś 10 lat temu, niedawno go sprzedawał, zero przygód.

_________________
Obrazek
A na co dzień dłubię tutaj http://www.wedrowiec.net


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 19 wrz 2019, 15:12 
Bywalec
Offline
Od: 13.05.2015
Posty: 370
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
Ze sktutków takiego traktowania auta "skorzysta" kolejny właściciel także niema co straszyć. Gość zrobił niezły interes i tyle. Czasem jedynie te demo po 2tys wygkadają jak po 25 i tego nie lubię. Rysy,zabrudzenia i inne sprawy wynikajace z braku szanowania.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 19 wrz 2019, 15:35 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.05.2018
Posty: 1031
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Tych jazd próbnych nie musi być sto. Wystarczy kilkanaście żeby auto dostało w tyłek.

Kolega napisał niedogrzany silnik, ja do tego dodam hamulce i zawieszenie.
Nikt się nie przejmuje studzienkami i dziurami w jezdni, krawężnikami przy parkowaniu, itd.
Demówki często mają jakieś poprawki lakiernicze, polerki, podrapane szyby (szczególnie w zimie).
W niektórych firmach jeżdżą na bardzo niskim poziomie paliwa (pompa w benzynie i nie tylko ona).
Nie jesteśmy pierwszym właścicielem.

Jest to pewne ryzyko po prostu. Zdarzają się też auta testowe po jednej jeździe próbnej, idealne.

Pracowałem w salonie aut nowych. Można książkę o tym napisać...

_________________
M6 2.5L AT Machine Gray '18
O1 VRS 1.8T MT Corrida Red '03


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Cz, 19 wrz 2019, 15:37 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
To ja jestem jakiś dziwny. Przed zakupem jeżdżę b. dużo jazd testowych. Teraz też już zacząłem, a auto pewnie zmienie za 2-3lata...
Ale nigdy nie jeżdże inaczej niezależnie czy to moje auto, firmowe, czy testowe... Normalnie odpalam... pierwsze parę minut jadę raczej spokojnie... Później jak jest możliwość to i depne... Ale sprawdzam auto jak mi się nim jeździ moim stylem i pod moje przyzwyczajenia, a nie ile idzie do setki i przy jakich obrotach mam odcinkę, bo co mi z takiej informacji przy wyborze mojego przyszłego auta...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 19 wrz 2019, 17:47 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 03.02.2015
Posty: 526
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
19 września 2019, o 16:37 gzesiolek napisał(a):
To ja jestem jakiś dziwny

Ja chyba tez :)

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 19 wrz 2019, 18:07 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 07.11.2013
Posty: 2285
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
Ja również z kategorii dziwnych ale...mimo tej 'zalety' kiedyś na jeździe próbnej GLK niechcący wpakowałem się z wrażenia w potężną wyrwę przy studzience. Sprzedawca blady jak kartka papieru kazał mi się zatrzymać i długo tarzał się pod autem zanim dalej pozwolił mi jechać.Tzn wrócić do salonu. Takich wyrzutów sumienia nigdy wcześniej nie doświadczyłem. Ciągle myślałem o tym, że ktoś kupi takie drogie auto i być może z pogiętym wahaczem. Ostatecznie jednak jazda była bardzo pouczająca- zawieszenie GLK miało równie komfortowe jak wózek akumulatorowy.Odpuściłem..


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 19 wrz 2019, 18:21 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Panowie, te wasze demo to ilu miesięczne były jak kupiliscie?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 19 wrz 2019, 18:35 
Bywalec
Offline
Od: 22.03.2018
Posty: 276
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
To o którym ja wspominałem 7- miesięczne .
Dodam że, auto nie malowane wahacze całe amorki tarcze itp. również zarysowań brak a kupujący to mechanik więc jak mu silnik za miesiąc odpadnie od podłużnic to sobie naprawi :wink:


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 19 wrz 2019, 19:11 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.05.2018
Posty: 1031
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
gzesiolek napisał(a):
To ja jestem jakiś dziwny. Przed zakupem jeżdżę b. dużo jazd testowych. Teraz też już zacząłem, a auto pewnie zmienie za 2-3lata...
Ale nigdy nie jeżdże inaczej niezależnie czy to moje auto, firmowe, czy testowe... Normalnie odpalam... pierwsze parę minut jadę raczej spokojnie... Później jak jest możliwość to i depne... Ale sprawdzam auto jak mi się nim jeździ moim stylem i pod moje przyzwyczajenia, a nie ile idzie do setki i przy jakich obrotach mam odcinkę, bo co mi z takiej informacji przy wyborze mojego przyszłego auta...


Jesteś normalny ale chodzi właśnie o doświadczenia z pracy w salonie. Z moich obserwacji wynika że właśnie przeważają ci, którzy nie potrafią się obchodzić z autem.
Na jazdy próbne przychodzą dzieciaki chcące przycisnąć, zdarzają się ludzie którzy wsiadają po raz pierwszy do automatu i pytają jak jechać. Kończy się o czasami ostrym hamowaniem lewą stopą.

Własnie to mam na myśli, kto pracował, ten wie.

_________________
M6 2.5L AT Machine Gray '18
O1 VRS 1.8T MT Corrida Red '03


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 19 wrz 2019, 20:22 
Nowicjusz
Offline
Od: 14.05.2019
Posty: 44
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
19 września 2019, o 18:21 Millerek napisał(a):
Panowie, te wasze demo to ilu miesięczne były jak kupiliscie?

10 mcy


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Pt, 20 wrz 2019, 07:15 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Kierowca, Ty się śmiej... ja przy pierwszej styczności z automatem po kilkunastu latach też ze dwa razy przyhamowałem lewą nogą... odruchy to straszna rzecz... :oops:

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 20 wrz 2019, 09:29 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 03.06.2015
Posty: 517
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: łódzki
Witam.
Tego nie rozumiem. Hamujemy prawą nogą w manualu jak i w automacie więc skąd odruchy :)
Pozdrawiam.

_________________
Pierwsza Madzia sprzedana, druga to: Madzia 6 GL kombi Snowflake White.
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412 ... 439  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.