Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 10:34

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1081 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 37  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr, 4 wrz 2019, 09:10 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.05.2018
Posty: 1031
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Podsumowując - prawdopodobnie jest tak, że naprawili w taki sposób, że auto ma mniejszą wartość niż przed naprawą.
To jest spory problem jeśli chodzi o lakierowanie, w sensie partackie lakierowanie.
Mimo wszystko ja drążyłbym ten temat, końcowo domagając się odkupu pojazdu.

_________________
M6 2.5L AT Machine Gray '18
O1 VRS 1.8T MT Corrida Red '03


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 4 wrz 2019, 09:41 
Wtajemniczony
Offline
Od: 06.07.2018
Posty: 169
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: lubelski
@Kierowca,
dokładnie tak jest, dlatego wyliczenie spadku wartości będzie od daty oddania auta po 2-giej naprawie.
Wcześniej wydawało się, że całe auto było pokryte nowym lakierem, teraz wychodzi na to , że lakier został położony punktowo, oczywiście niektóre elementy są malowane całe (nałożona kolejna warstwa).
I tutaj jest już większy problem, dlatego że wcześniej można było mówić przy sprzedaży, że rzeczywiście auto było malowane ale całe i może by to przeszło ale jeżeli to jest zrobione tak jak teraz to nie mogę tego tak zostawić.
Oczywiście będę temat drążyć dalej, dam znać jak tylko będę miał więcej info no i raport od rzeczoznawcy.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 4 wrz 2019, 16:10 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
A ktoś już w ogóle ugrał w tym temacie za spadek wartości? Ja pewnie też zacznę walczyć, ale nie mam tyle czasu co wy by jeździć na serwis co chwilę więc odpryski zgłoszę na pierwszej wymianie oleju i zobaczymy.
Ale sama walka o utratę przy leasingu może być ciężka, bo w sumie nie należy się to mi tylko leasingowi. Więc opcje są chyba dwie, albo prosić leasing żeby się o to bił, a mi potem przeliczył wartość samochodu i zmniejszył ratę lub co podpowiada kolega załatwić z leasingiem papierek że zrzekają się tego na moją rzecz, ale też nie wiem czy leasing na to pójdzie, a w sumie pewnie nie pójdzie...


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 5 wrz 2019, 17:47 
Świeżak
Offline
Od: 23.09.2018
Posty: 24
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Szymonpoznan1 - też mam taki plan z obniżeniem wartości auta.

Ja byłem dziś na oględzinach - doszli do tego, że na całym aucie tylko lewy tylni błotnik nie jest uszkodzony. Niby za 2 tygodnie mam dostać odpowiedź. Pan w salonie poinformował, że moja Mazda jest drugą z tym problemem jaki do nich przyjechał. Wydaje mi się, że w okolicy jesieni zwiększy się ilość pierwszych przeglądów (większa ilość nowych Mazd 6 III dotarła do PL własnie jakoś na jesieni) i wtedy będzie wysyp zgłoszeń lakieru.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 6 wrz 2019, 07:53 
Wtajemniczony
Offline
Od: 06.07.2018
Posty: 169
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: lubelski
@Jajunio, to jest bardzo ciekawe to co piszesz, u mnie podobnie stwierdzili, że całe auto jest w odpryskach natomiast lewy tylny błotnik nie. Może jeździmy do tego samego ASO :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 6 wrz 2019, 09:26 
Nowicjusz
Offline
Od: 19.03.2019
Posty: 57
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
U mnie cała lewa strona ma odpryski (drzwi, błotniki, słupki). Prawa na razie czysta (tylko słupek ma odpryski).


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 11 wrz 2019, 12:41 
Wtajemniczony
Offline
Od: 06.07.2018
Posty: 169
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: lubelski
Witam wszystkich,
wreszcie zgłosiłem się do rzeczoznawcy.
Poniżej część z opinii, która została wystawiona.
Czeka mnie teraz batalia dot. usunięcia wszystkich uszkodzeń oraz ew. rekompensata.

https://ibb.co/2K4xzdP
https://ibb.co/R4Pp958
https://ibb.co/Qpf0bVj
https://ibb.co/5GjwR4Q


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 11 wrz 2019, 13:18 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.05.2018
Posty: 1031
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
U mnie cały czas przybywa mikro odprysków. Jeśli miałbym robić zaprawki to w tym momencie jest to już całkowicie pozbawione sensu.
Zbyt dużo ich ujawniam po każdym myciu samochodu.

_________________
M6 2.5L AT Machine Gray '18
O1 VRS 1.8T MT Corrida Red '03


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 12 wrz 2019, 19:41 
Wtajemniczony
Offline
Od: 06.07.2018
Posty: 169
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: lubelski
Szykuje się powoli do batalii dot. naprawy auta tj. usunięciu wszystkich usterek oraz rekompensacie.
Niestety wychodzi na to , że na razie problemem nie będzie dealer, a sam leasingodawca.
Abym mógł działać potrzebuję pełnomocnictwa, niestety od 6 dni nie mam żadnej odpowiedzi od leasingodawcy i nie wiem kiedy dostanę jakąkolwiek odpowiedź od nich.
Już zaczynają się schody, a to dopiero początek :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 12 wrz 2019, 20:11 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
Daj znać gdzie masz leasing - to też będzie przydatne info dla innych.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 13 wrz 2019, 10:59 
Nowicjusz
Offline
Od: 12.09.2019
Posty: 49
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Czy problem z odpryskami dotyczy wszystkich Mazd z Red Crystal po FL od 2018 "w gore" czy tylko jakiejs partii ? Co z samochodami , ktore odbieracie obecnie: zostalo to poprawione czy jest tak samo zle ?

Pytam, bo przymierzam sie do zakupu Mazdy 6 w jedynie slusznym kolorze Red , ale po przeczytaniu watku odechcialo mi sie kupowania: mam wydac 160K (benzyna 2,5 skypassion) i pozniej miec takie kwiatki to dziekuje.

Teraz tez mam 6 kombi, GH z 2011: lakier jest delikatny, ale nie ma takich jaj jak tu opisane.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 13 wrz 2019, 21:20 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 03.06.2015
Posty: 517
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: łódzki
Witam.
Co byś nie kupił, wszystkie teraz auta mają lakier eko więc ...
Rozumiem soul red to twój wybór ale jeśli chcesz Madzię zmień kolor na inny.
Pozdrawiam.

_________________
Pierwsza Madzia sprzedana, druga to: Madzia 6 GL kombi Snowflake White.
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 13 wrz 2019, 21:31 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
Więc? Wszystkie mają eko lakier ale większość z nich sobie radzi z tym, a Mazda sobie nie radzi zwłaszcza przy 3-warstwowych kolorach więc pozwolę się sobie nie zgodzić że 'co by nie kupił to...' :/ Mazda ma problem który IMO mogłaby rozwiązać gdyby chciała, a ma klientów w dupie ;) Nie ma co owijać w bawełnę, nie znam drugiej marki (no może poza Tesla :D ) która tak bardzo udaje że nie widzi masowych problemów w swoich samochodach... A te odpryski czy mechanizm lusterek do tego należą.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 14 wrz 2019, 08:23 
Bywalec
Offline
Od: 11.09.2018
Posty: 255
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
Ja tam się swojej aż tak bardzo nie przyglądam i póki co mam wrażenie, że problem mnie nie dotyczy. Albo trzeba dokładnie nie myć i też będzie ok:-D


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 15 wrz 2019, 11:27 
Nowicjusz
Offline
Od: 12.09.2019
Posty: 49
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
13 września 2019, o 21:20 Zbyk napisał(a):
Witam.
Co byś nie kupił, wszystkie teraz auta mają lakier eko więc ...
Rozumiem soul red to twój wybór ale jeśli chcesz Madzię zmień kolor na inny.
Pozdrawiam.


Sam sobie przeczysz :wink:

Albo wszyscy maja lakier eko tak samo jak Mazda i wtedy bierzesz kolor Mazdy, ktory Ci sie podoba i Ci pasuje

Albo Mazda ma problem z lakierami premium, ich jakosc jest g.wniania- i w takim razie "zmien kolor na inny"


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 15 wrz 2019, 21:28 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.05.2018
Posty: 1031
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Ja mam wrażenie albo raczej pewność że Mazda ma lakier wyjątkowo delikatny. Niestety.
Przewinęło się kilka aut więc mam z czym porównać.

Teraz wszyscy mają ekologiczny ale Mazda dodatkowo ekstra cienki. Efekt jest znany.

_________________
M6 2.5L AT Machine Gray '18
O1 VRS 1.8T MT Corrida Red '03


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 18 wrz 2019, 18:04 
Wstydliwy
Offline
Od: 29.06.2019
Posty: 7
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Folia ppf. Samoregenerująca. Kolega odebrał mazdę 6 snowflake 2 miechy temu. Oklejony cały front (maska, zderzak, nadkola, słupki przednie, klamki i przednie lampy. Odpryski? 0. A przejechał już 2,5k.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 18 wrz 2019, 18:21 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.05.2018
Posty: 1031
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Dla mnie to bez sensu ze względu na koszt. A co z drzwiami? One też obrywają kamieniami i pojawiają się odpryski.

Koszt za całość byłby pewnie blisko 10 000 zł jak nie więcej. Sorry ale to nie jest mądre rozwiązanie.
Za takie pieniądze polakierujesz cały samochód i to nie w jakiejś szopie, a już u konkretnego lakiernika.

Dobrego rozwiązania na tę chwilę nie ma.

_________________
M6 2.5L AT Machine Gray '18
O1 VRS 1.8T MT Corrida Red '03


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 18 wrz 2019, 19:22 
Nowicjusz
Offline
Od: 12.09.2019
Posty: 49
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
18 września 2019, o 18:04 Silny89 napisał(a):
Folia ppf. Samoregenerująca. Kolega odebrał mazdę 6 snowflake 2 miechy temu. Oklejony cały front (maska, zderzak, nadkola, słupki przednie, klamki i przednie lampy. Odpryski? 0. A przejechał już 2,5k.


A gdzie dokladnie okleil i za ile PLN ?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 18 wrz 2019, 19:29 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
Podobny temat ciągnie się w innym wątku. Oklejenie całego auta to jakieś 10k pln, a fragmentów to około 5k wzwyż. To bez sensu również wg mnie zwłaszcza że te ceny dyktuje moda - oklejenie samochodu 3-4 lata temu kosztowało około 2k pln. Za taką kasę można było się bawić. Przy kwotach rzędu 10k pln wzwyż ja wolę jednak bujać się z serwisem i po roku odmalować autko na koszt Mazdy i wyciągnąć coś za utratę wartości. Zwłaszcza że wydanie kasy na oklejenie to jest wyrzucanie kasy za coś co nie powinno mieć miejsca w samochodzie :/ Czyli Mazda daje du*y z lakierem a my mamy jeszcze tracić kasę na folie...


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 18 wrz 2019, 21:12 
Nowicjusz
Offline
Od: 12.09.2019
Posty: 49
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Mazda Ci odpowie , ze to Twoja wina bo to uszkodzenia mechaniczne i takich gwarancja lakieru nie obejmuje: i tyle bedziesz mial z malowania w ASO. Masz wlasnie historie uzytkownika skwarosz w tym watku.

Zgadzam sie ze to walenie w ... , ze placisz tyle PLN za nowy woz i jakosc lakieru jest taka tragiczna: ale w takim razie trzeba kupic inny samochod. A jak i tak sie decydujesz na Mazde, to ja wole jednak wydac te 5-6k na ceramike i folie i miec spokoj. Po prostu traktuje to jako element ceny samochodu: w sensie ze np Superb z takim wyposazeniem kosztuje 170k a Mazda 6 155+5=160 (w cenie z folia).


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 18 wrz 2019, 22:06 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
Superb to inna liga :) Brzydszy ale rozmiar auta i przestrzeń w środku to przepaść i klasa wyżej. Choć jako dygresję dodam że Superba katalogowego za 165k można kupić za około 130-135 jak się wie jak się za to zabrać. W Maździe o jakikolwiek rabat ciężko a jeśli już to jest symboliczny, więc trzeba by porównywać ceny realne, a nie katalogowe. Ale nie o tym temat, bo czy superb za 100-200k czy Fabia za 45-55k to lakier nie odpada ;) A mam Fabię 2016 z nalotem 180kkm, autko którego nie oszczędzałem w żadnych warunkach i nie ma ani jednego odprysku. Więc takie porównywanie ceny nie do końca ma sens.
No i jak widać po tym wątku Mazda zaczyna przyznawać się do błędu, a inna sprawa że naprawia to niechlujnie. Ja szczerze mówiąc samochód kupiłem nie mając pojęcia o problemie z lakierem, cały mój research skupiłem na kwestiach technicznych, awaryjność samochodu, silnik itp., a jeśli chodzi o blachę to jedyne co wtedy wiedziałem to o aferach z ocynkiem w Madzi, jej rdzewieniu lub nie, ale nie przejąłem się tym, bo samochód kupuję na 3 lata i uważam że nawet jeśli to mnie ten problem dotyczył nie będzie. O problemach z odpryskami dowiedziałem się później i fakt - może i bym przemyślał wtedy zakup (a przynajmniej kolor bo podoba mi się też chyba jeden z najmniej spotykanych - granatowy). Ale mimo wszystko nie moją winą jest że tego nie wiedziałem, bo to nie powinno mieć miejsca. Także dla mnie jak i pewnie dla 80-90% klientów problem ten i dodatkowy wydatek wychodzi po zakupie. A to już robi się nie fajne. Mało tego - po pierwszych odpryskach w zasadzie już robi się problem, bo zakładając że ktoś forum nie zna, kupi autko i zrobi 5kkm po czym zauważy 10 odprysków to folia nic mu już nie da :/ Folia oczywiście jest rodzajem zabezpieczenia się jeśli ktoś o tym wie, jednak nie rozwiązuje problemu który nie powinien wystąpić. I tak jak pisałem - i tak jak Ty też piszesz warto się zabezpieczyć bo szkoda nerwów na walkę z Mazdą, jednak cena folii na tą chwilę jest tragiczna i ~10k pln (mówię o całości samochodu) nie jest ceną adekwatną która można zaliczyć do kwestii dbania o samochód a o naprawdę gruby wydatek by zabezpieczyć się przed czymś co powinien dopilnować producent... :(
Nie wspomnę już o tym że problem występuje w większości w tylko dwóch lakierach/kolorach - i to właśnie tych dwóch które po pierwsze kosztują najwięcej, a po drugie które Mazda promuje jako lepsze, bo 3-warstwowe, porządniejsze, trwalsze itp.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 20 wrz 2019, 17:24 
Wstydliwy
Offline
Od: 19.08.2019
Posty: 3
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Witam.
Troche się przeraziłem czytając ten wątek bo własnie czekam na swoja mazde6 w kolorze mechanic gray :O odbiór za ok miesiąc i przez chwile zacząłem rozważać zmiane koloru na inny niż trójwartswowy. Jednak doszedłem do wniosku że problem dotyczy głownie samchodów wyprodukowanych pod koniec 2018 (ekstremalne sita na masce juz po pierwszym tysiącu km). Nie widziałem za bardzo aby ktoś pisał o takim problemie w aucie z 2019 wiec być może coś poprawili. Jednak poważnie zastanawiam sie nad zabezpieczeniem przodu samochodu folia, niestety to dość droga zabawa ale chyba lepiej dmuchać na zimne


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 20 wrz 2019, 17:28 
Nowicjusz
Offline
Od: 19.03.2019
Posty: 57
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Szymon mam w 100% takie samo zdanie. Tez czytałem o wszystkim ale nie o lakierze. Jak zamawiałem auto to mało było w tym temacie informacji. Dzisiaj zostawiłem auto do naprawy- wymiana zderzaka po kolizji z OC sprawcy, oddając auto człowiek z serwisu pyta czy są uszkodzenia - mówię o odpryskach a on do mnie ze w tym kolorze to niestety normalne i trzeba będzie malować za jakiś czas. Już maja świadomość jak beznadziejny jest to lakier. Wydając na auto 130-150tys nie dopuszczalna jest dla mnie taka charakterystyka lakieru. To nie ma prawa tak wyglądać. Nie będę inwestował 10tys w folie, bo lakier na autach za 40-50tys jest trwalszy. To wina mazdy i jak będzie trzeba to bede walczył do upadłego. Ale póki co mam szereg informacji, ze mazda działa w myśl klienta i przyjmuje na siebie problem.

Będąc szczery - wahałem się między M6 a Optimą. Cena podobna. Tam biała perła z pięknym panoramicznym dachem, w automacie. Dzisiaj, z ciężkim sercem bo zaledwie po 3 miesiącach - żałuje wyboru.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 20 wrz 2019, 18:26 
Bywalec
Offline
Od: 15.07.2019
Posty: 307
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: dolnośląski
Wpadki się zdarzają w każdej marce, jednym z silnikami innym z... lakierem. Ważne jest to jaka jet reakcja marki, jak Audi żłopało olej to... zmienili zapis w gwarancji, że tak ma być ;) Też mam nadzieję, że obecnie coś poprawili bo sam za ok tydzień będę odbierał swoja 6 Machine Grey i się przekonam na własnej skórze. Jeżeli zaczynają te odpryski "naprawiać" na gwarancji to znaczy, że już doszli do wniosku, że problem jest i nie można go dalej ignorować więc i może coś w procesie produkcji zmienili, oby.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 10 paź 2019, 09:32 
Świeżak
Offline
Od: 23.09.2018
Posty: 24
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Witajcie,

w mojej sprawie nastąpił przełom - Mazda Polska zdecydowała się malować całe auto na gwarancji.
Co prawda mam obawy do malowania np. drzwi, gdzie mam jeden odprysk ale maska ostrzelana ze śrutówki i dach to na pewno będę chciał malować.

Na koniec miesiąca mam zostawić auto w serwisie.


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Pt, 11 paź 2019, 08:23 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
jajuniooo, osobiści w takim przypadku wolałbym aby pomalowali całość równo, łatwiej będzie wytłumaczyć to malowanie przy sprzedaży wadą lakieru , niż jak będziesz miał grubo na masce a cienko na drzwiach... Sam byłbym niedowiarkiem...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 11 paź 2019, 14:08 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 12.06.2017
Posty: 1199
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Zdecydowanie malować całość, nie będzie też różnych odcieni poszczególnych elementów.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 11 paź 2019, 14:15 
Bywalec
Offline
Od: 15.07.2019
Posty: 307
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: dolnośląski
Również zdecydowałbym się malować całość, jak już to robić to porządnie.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 11 paź 2019, 21:16 
Wtajemniczony
Offline
Od: 26.02.2019
Posty: 174
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Mam kolege lakiernika i mówił mi że red soul nie pomaluje jednego elementu tylko cale auto dookoła ;)


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1081 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 37  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.