Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 15:42

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt, 8 lut 2019, 12:37 
Nałogowiec
Offline
Od: 30.06.2017
Posty: 1520
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
A nie jest tak, że fotel trzeba podłączyć też do kompa, a nie tylko do zasilania? Przecież działanie przycisków programowania jest związane z hamulcem ręcznym (nie da się zaprogramować w czasie jazdy), a także z pilotem (można przyporządkować ustawienie do danego pilota), pamięć ustawienia jest też połączona z ustawieniem wyświetlacza HUD...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 8 lut 2019, 20:39 
Wstydliwy
Offline
Od: 03.07.2018
Posty: 6
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
Do kompa owszem można, ale ponoć tylko do ustawienia pamięci, a te nie są mi do niczego potrzebne, jestem jedynym kierowcą. Najchętniej bym nawet zostawil te manualne regulacje i przełożył tylko obszycie... Ale to dużo więcej roboty. Dlatego trzeba to podłączyć i mieć spokój. Skóra ma być i tyle :P to mój pierwszy samochód bez i nie mogę się przyzwyczaić.. myślałem że będzie lepiej.
W każdym razie jak wynika z poprzednich postow innych użytkowników fotel powinien działać bez podłączenia do CAN. Niestety te osoby są już nieaktywne na forum, a linki wygasły :(

-- Dodano: 8 lutego 2019, o 20:39 --

Ok, zrobione wszystko, dzięki wszystkim za pomoc. Społeczność internetowa Mazdy jest jednak najlepsza ;););)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 8 lut 2019, 22:27 
Amator
Offline
Od: 01.11.2018
Posty: 61
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: lubelski
Podziel się jak to połączyłeś bo sam jestem ciekaw :) działa Ci programowanie 1 i 2?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 20 lut 2019, 18:30 
Wstydliwy
Offline
Od: 20.02.2019
Posty: 1
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 DISI (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Witam czy można prosić jakiś schemat jak podłączyć prąd ?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 23 lut 2019, 10:40 
Świeżak
Offline
Od: 07.02.2017
Posty: 25
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Ja to najchętniej przerobiłbym tylna kanapę, tak aby na tym środkowym wzgórku, można było bezpiecznie montować fotelik dziecięcy i wygodnie dwóch pasażerów posadzić po bokach.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 24 lut 2019, 21:20 
Wstydliwy
Offline
Od: 09.02.2018
Posty: 8
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
Podbijam pytanie o ewentualne problemy przy wymianie foteli zwyklych z podgrzewaniem na fotele ze sterowaniem elektrycznym? ktoś cos?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 24 lut 2019, 23:13 
Nowicjusz
Offline
Od: 11.09.2014
Posty: 44
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
LPG: Tak
Region: kujawsko-pomorski
Ostatnio kupiłem w białej skórze bo chciałem wymienić. Niestety okazało się że był to komplet od kombi więc finalnie średnio do sedna tylna kanapa się nie nadała. Ale od udało mi się sprawdzić to to że tylna miała wyprowadzenia idealne pod gniazda jakie już mam nie mając grzanej tylnej więc wystarczyło podłączyć. Dodatkowo pod przednimi jest full instalacja pod grzanie, sterowanie i elektryke wystarczy tylko zapiac oraz dodatkowo kupić, na allegro 80..100zl panel z guzikami do foteli nad radio. Z tego co sprawdzałem kable też mam tylko wpiete aktualnie w panel bez elektryki. Więc na moje z nowymi siedzeniami to copy/paste..


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 7 mar 2019, 23:44 
Świeżak
Offline
Od: 03.12.2017
Posty: 19
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Hejka Panowie krótkie pytanie .
Czy fotele przód z kombi będą pasować do sedana i czy kanapa dół i góra będą pasować od kombi do sedana A jeśli tak to czy jakieś przeróbki trzeba robić.


Ostatnio edytowano Pt, 8 mar 2019, 08:23 przez tombien, łącznie edytowano 1 raz
Połączono z istniejącym tematem.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 8 mar 2019, 08:20 
Nowicjusz
Offline
Od: 11.09.2014
Posty: 44
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
LPG: Tak
Region: kujawsko-pomorski
Post wyżej pisałem przecież że sedan i kombi tyl nie pasuje że względu na boczki. Dodatkowo w innych miejscach są linki od zwalniania siedzeń. Tylko przód da się przełożyć bez problemu.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 17 mar 2019, 09:21 
Wstydliwy
Offline
Od: 06.03.2019
Posty: 2
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: opolski
Gdzie i jak szukaliscie tych foteli skórzanych?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 17 mar 2019, 17:11 
Wstydliwy
Offline
Od: 03.03.2019
Posty: 9
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
Witam,

Czy może sie ktoś podzielić jakąś skróconą instrukcją jak podłączyć fotele elektryczne mając wcześniej manualne. Widzę, że są sukcesy na forum ale niestety bez historii i objaśnień. Macie jakieś rozpiski kostek, schematy z których można korzystać? Z góry dziękuje i pozdrawiam


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 6 kwi 2019, 21:33 
Nowicjusz
Offline
Od: 19.03.2019
Posty: 57
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Cześć

Pytanie - czy samo obszycie oryginalnych foteli z wersji SkyEnergy (materiał) w skore (niestety skóra ze SkyPassion nie podoba się żonie...) wierze się z utrata gwarancji na auto? Fotele materiałowe, podgrzewane.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 30 kwi 2019, 12:41 
Amator
Offline
Od: 05.01.2018
Posty: 64
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
W dniu dzisiejszym zareklamowałem fotel kierowcy / biała skóra/ lewy boczek dolny jak i górny skóra wygląda jakby miała z 200 tyś przejechanie, a ma 12 tyś. Na codzień autem jeździ żona co waży 50kg, to jest nie wiarygodne co się porobiło z tą skóra. Pracownik serwisu zrobił zdjęcia i wysłał zapytanie do mmpol, czekamy na odpowiedź. Zgodnie z opinią pracownika serwisu odpowiedź powinna być pozytywna i skóra wraz z gąbką wymieniona. Czekamy


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 1 maja 2019, 11:03 
Nowicjusz
Offline
Od: 21.01.2016
Posty: 37
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
@Damian280614 radzę Ci (w przypadku zgody MMPOL i decyzji o wymianie) ustalić co przed naprawą co konkretnie zostanie wymienione.Ja reklamowałem w serwisie w Warszawie boczek siedzenia (ten dolny) bo skóra była pozagniatana i była wyraźnie wyczuwalna fałda w gąbce. Serwis uzyskał zgodę na wymianę, przyjechałem i przy odbiorze samochodu po "naprawie" zapytałem co zostało zrobione - okazało się, że wymienili samą gąbkę - bo dostali zgodę na tylko taki zakres naprawy. W efekcie jest nieco lepiej (nie czuć fałdy), ale skóra (czy co to tam na tym boczku jest) jest pomarszczona jak wcześniej.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 6 maja 2019, 18:24 
Wtajemniczony
Offline
Od: 08.03.2018
Posty: 161
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyMotion
Region: małopolski
Witam wszystkich.
Mam pewien pomysł na przedłużenie siedziska przedniego fotela. Potrzebuję drugiego bliźniaczego fotela i taki znalazłem. Jest to fotel wyposażony
w maty grzejne oraz manualną regulację.
Czy podmiana fotela i podpięcie go poprzez istniejące złącze nie spowoduje wyrzucenia błędu komputera bądź innych perturbacji.
Czy można to zrobić Plug and play. Pozdrawiam.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 5 paź 2019, 16:57 
Wstydliwy
Offline
Od: 26.06.2019
Posty: 1
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: Sport
Region: podkarpacki
20 sierpnia 2016, o 22:48 Kaczor napisał(a):
Pod siedzeniem kierowcy jest sporo wtyczek, przynajmniej na schemacie. I nie mogę zlokalizować żadnej 5-pinowej. Jest sporo większa i dochodzi do niej +12 oraz co ciekawe CAN...

zerknij sobie, wygenerowałem Ci kawałek dokumentacji od którego możemy rozpocząć ;)

Mazda_GJ_memory_power_seat_01.pdf


Witaj mógłbyś podrzucić schemat tej kostki 5cio pionowej od sterowania fotela kierowcy bo te linki z postu nie działają


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 13 mar 2020, 18:53 
Nowicjusz
Offline
Od: 19.08.2019
Posty: 41
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Panowie, czy ktoś przerabiać temat zmiany foteli zwyklych na elektryczne? Chodzi o te białe kostki. Instalacji brak i chce rozkminić który to PLUS. Ma ktoś schemat albo wiedzę na ten temat?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 13 mar 2020, 19:43 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 05.03.2017
Posty: 525
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: TS2
Region: zagranica
Znalazłem coś w wersji amerykańskiej z 2014
http://nema.club/2014wsm/workshop%20man ... 913_3.html
http://nema.club/2014wsm/workshop%20man ... 913_4.html
i jeszcze moduł pamięci
http://nema.club/2014wsm/workshop%20man ... 13_2a.html
http://nema.club/2014wsm/workshop%20man ... 13_2b.html
http://nema.club/2014wsm/workshop%20man ... 13_2c.html


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 14 mar 2020, 07:23 
Nowicjusz
Offline
Od: 19.08.2019
Posty: 41
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
pedrito wielkie dzięki. Plus i Minus to A i M w kostce białej. Teraz przydałoby się ustalić który to który... One nie mają żadnych oznaczeń na kostce więc trudno określić bo są obok siebie. Muszę dorobić ten odcinek instalacji, a nie chcę spalić silników podpinając na odwrót bieguny...

Macie jakieś pomysły? Może ktoś kto ma elektryczne fotele sprawdzi kolory w fotelu np. pasażera i podpowie który gdzie wchodzi w białej kostce (są tam tylko dwa).


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 14 mar 2020, 17:34 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 05.03.2017
Posty: 525
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: TS2
Region: zagranica
No niby na tych schematach co Ci wysłałem są lolory które wchodzą do kostki
-u kierowcy +to zielono-żółty (6A) , - to biało czarny(6B)
-u pasażera +to zielono-czerwony(A) , - to czarny(B)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 19 mar 2020, 20:58 
Nowicjusz
Offline
Od: 19.08.2019
Posty: 41
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
No właśnie instalacji nie mam... Bardziej zależy mi na określeniu kolorów i biegunów w fotelach. Pasażer ma czarny i czerwony więc pewnie czerwony to PLUS. GORZEJ Z kierowcą, tam jest 5 kolorów i czerwony jest w innym miejscu jak u pasażera. Ciekawe czy rozmieszczenie jest to samo jak u pasażera, czy kierować się kolorami.

-- Dodano: 14 marca 2020, o 19:35 --

No właśnie instalacji nie mam... Bardziej zależy mi na określeniu kolorów i biegunów w fotelach. Pasażer ma czarny i czerwony więc pewnie czerwony to PLUS. GORZEJ Z kierowcą, tam jest 5 kolorów i czerwony jest w innym miejscu jak u pasażera. Ciekawe czy rozmieszczenie jest to samo jak u pasażera, czy kierować się kolorami.

-- Dodano: 19 marca 2020, o 20:58 --

Opiszę swoje doświadczenie z wymianą foteli na skórę z elektryką. Radzę się dobrze zastanowić bo ja drugi raj bym się tego nie podją.
- przednie fotele z GJ nie pasują do GJ FL. Nawet jeśli masz kostke zasilająca- białą, to szeroka kostka nie pasuje (poduszki, grzanie, itp.). Trzeba przerabiać instalacje.
- podpięcie zasilania fotela pasażera to nie problem bo są 2 kable. Problem pojawia się w identyfikacji 5 kabli w kostce kierowcy. Schematy nic nie dają bo wskazują kolory kabli w instalacji pojazdu, których faktycznie nie ma. Dorobienie ich nie jest problemem, problem gdzie je wpiąć.

Ostatnia możliwość w takiej sytuacji, czyli w mojej, to przełożenie samej tapicerki na stelaże które są w samochodzie. Dzięki temu nie grzrbiemyw instalacji, jednak niestety fotele pozostają dalej sterowane manualnie. Przełożenie samej tapicerki to jakaś masakra, ale skoro zacząłem to robić to postanowiłem dokończyć. Straciłem na to kilka popołudni i na szczęście autem nie musiałem jeździć.
Wypinamy fotele z auta - wcześniej odpinamy akumulator. Następnie rozbieramy wszystkie elementy tak, aby siedzisko i oparcie było osobno, rozpisany wiązki pod fotelem. Następnie rozwarstwiamy siedzisko i oparcie po to aby wyjąć gąbkę z tapicerka. To jeszcze nie koniec... teraz trzeba zdjąć tapicerkę z gąbki, a tam jest milion małych i trudno dostępnych chaczykow.

To jeszcze nie koniec. Gdy już roprujemy tapicerkę na wszystkich fotelach, to teraz trzeba ja złożyć, czyli powtórzyć wszystkie czynności w odwrotnej kolejności. Zaznaczam, że montaż tapicerki jest dwa razy trudniejszy niż jej zdjęcie.

Efekt końcowy rekompensuje pot, krew u łzy :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 8 cze 2020, 15:13 
Świeżak
Offline
Od: 21.08.2019
Posty: 17
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: świętokrzyski
Cześć,
Mam pytanie ( dla 99% ludzi pewnie banalne ), ale może mi ktoś powiedzieć jak się zapisuje ustawienia foteli ?
Mazda 2017 Skypassion. Byłem z autem na serwisie i przy okazji pytałem ich, ale niestety nie dali mi odpowiedzi.

Pozdrawiam.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 8 cze 2020, 15:59 
Nałogowiec
Offline
Od: 30.06.2017
Posty: 1520
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Przytrzymujesz SET aż piknie i potem naciskasz wybrany numerek. To zapisuje również ustawienie wysokości Head-up displeya.
Natomiast jeżeli pytasz jak zapisać ustawienie fotela w kluczyku, to nie pamiętam. Ale można to zrobić i wtedy jak otwierasz z jednego z 2 kluczyków, to fotel się sam ustawia zgodnie z zapisem w kluczyku.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 8 cze 2020, 19:05 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 17.12.2012
Posty: 2361
Rok produkcji: 2019
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: śląski
Dla zaprogramowania kluczyka zamiast numerka naciskasz otwieranie drzwi na kluczyku.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 9 cze 2020, 07:35 
Świeżak
Offline
Od: 21.08.2019
Posty: 17
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: świętokrzyski
Cześć,
Próbowałem z przyciskami, po kolei :
1) naciskam set ( pika raz od razu )
2) trzymam ( po chwili pika 3 razy )
3) puszczam set -> naciskam "1" a on od razu wraca do ustawień fabrycznych fotela.

Robiłem to na odpalonym silniku.
Na czym polega zapisanie pamięci fotelu w kluczyki ?

Pozdrawiam,
Mateusz


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 9 cze 2020, 08:39 
Nowicjusz
Offline
Od: 14.05.2019
Posty: 44
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
U mnie w instrukcji jest tak:
Programowanie
1. Upewnij si, czy hamulec postojowy jest wczony.
2. (Automatyczna skrzynia biegów) Upewnij si, czy dwignia wybierania biegów znajduje si w pozycji P.
3. Uruchom silnik.
4. Wyreguluj siedzenia i wywietlacz
Head-up do danej pozycji.
5. Nacinij przycisk SET na boku fotela,
dopóki nie usyszysz 1 raz krótkiego sygnau dwikowego.
6. Wykonaj jedno z poniszych ustawie w cigu 5 sekund od ukoczenia powyszego punktu 5:
• Programowanie przy uyciu przycisku na boku fotela
Nacinij i przytrzymaj do usyszenia 1 raz krótkiego sygnau dwikowego przycisk, który chcesz zaprogramowa, 1 lub 2.
• Programowanie przy uyciu klucza
Podstawowe wyposaenie zwizane z bezpieczestwem Siedzenia
UWAGA
• Jeli zmiana pozycji fotela nie jest wymagana (jest prawidowa), wówczas sycha tylko sygna dwikowy.
• Pozycj fotela mona przywoa równie przy unieruchomionym silniku.
• Ustawianie pozycji fotela do jazdy moe zosta zatrzymane w nastpujcych okolicznociach:
Nacinij przycisk
dopóki nie usyszysz 1 raz krótkiego sygnau dwikowego.
UWAGA
Jeli krótki sygna dwikowy usyszysz 3 razy, operacja zostaa anulowana.

Sorry przy kopiowaniu zjadało mi polskie litery

Może ten hamulec postojowy, niezaciągnięty, był przyczyną...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 9 cze 2020, 08:40 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 17.12.2012
Posty: 2361
Rok produkcji: 2019
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: śląski
@Matheo musisz nacisnąć numer (lub otwarcie drzwi na kluczyku) po pierwszym piknięciu, trzymając nadal set


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 9 cze 2020, 11:33 
Nałogowiec
Offline
Od: 30.06.2017
Posty: 1520
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Ręczny musi być zaciągnięty!!!


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 4 paź 2020, 14:39 
Wstydliwy
Offline
Od: 11.11.2019
Posty: 6
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
Nie chciałem zakładać nowego wątku, bo tytuł tego jest właściwy :wink:

Problem: jestem dość słusznego wzrostu i pod moim ciężarem 90~100 kg, regulacja fotela kierowcy na wysokość zaczyna się poddawać.
Bardzo często uchwyt mechanizmu "pompki" tylko trzeszczy, tak jakby przeskakiwał na zębach. Gdy fotel jest pusty mechanizm działa. Mogę opuścić fotel siedząc w nim, po wstępnym podniesieniu pustego.
Z katalogu części Mazdy wygląda na to, że nie jest to mechanizm wymienny i ASO pewnie będzie chciało wymienić cały stelaż... :arrow:
Czy ktoś z Was miał podobny problem i jak go rozwiązaliście? :wink:


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 20 mar 2021, 23:34 
Wstydliwy
Offline
Od: 20.03.2021
Posty: 4
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: lubelski
Proszę o poradę, jakiś patent na uciszenie pracy elektrycznych silników regulacji fotela kierowcy. Szczególnie w czasie przesuwania "przód - tył", chociaż oparciu też nic nie brakuje. Niezależnie czy pod obciążeniem, czy na luźno. Jęczą niemiłosiernie. Nowy zestaw silników jest drogi, używka trudno dostępna (przynajmniej jeszcze nic nie znalazłem) Może ktoś pomoże. Proszę.


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.