Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 17:48

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389 ... 439  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr, 7 lis 2018, 22:18 
Świeżak
Offline
Od: 26.07.2018
Posty: 26
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
Oczywiście wszystko jest kwestią gustu, ale z własnego doświadczenia wyglądało to tak:
1. Jazda próbna w sky-passion pure white - odczucia wizualne i wyposażenie rewelka ! :)
2. Wewnętrzne odczucia spowodowane posiadaniem dwóch dzieci w wieku kilka miesięcy i 5 lat - skóra OK, ale tylko czarna bo jasną od razu upi###dolą...
3. Proszę Dilera o pokazanie dostępnej sky-energy: patrzę i myślę sobie: spoko - tunel też w skórze, fajnie, fajnie... ale po chwili: ku**a jednak słabo ta "dzianina" wygląda... poza tym mam wydać na auto ponad 100k i nie mieć skóry ( a to moje pierwsze nowe), dodatkowo wyposażenie Passsion najbardziej mnie zadowalało - a ch. - dołożę!
4. Po konsultacjach ze znajomymi, którzy wiele nowych aut mieli w skórze jasnej jak i czarnej, padło na PURE WHITE - utrzymanie w czystości nie takie straszne, a wsiadanie do auta z jasnym wykończeniem niejako podnosi morale i poprawia pogodę ducha. Dodatkowo żona ucieszona, bo mówiłem że wezmę tylko czarną jak coś :)

Reasumując: pakiet sky-passion mnie wręcz rozpieszcza, a żonie ułatwia jazdę NOWYM autem, w dodatku w AT ( gdzie nigdy wcześniej nie jeździła), a Pure-White - no coż: nawet w pochmurny dzień, wsiadając do auta człowiek czuje się od razu lepiej, jest przyjemniej i przestronniej; nie wkurza tak kurz, który widać tylko na ciemnych elementach, a i zabrudzeń jasnej nie ma:)
Dodatkowo: w ubiegły weekend robiłem w końcu konserwację skóry, i śmiejąc się do siebie w myślach, stwierdziłem że czarnej to albo bym w ogóle nie konserwował, albo nie robił bym tego z taką przyjemnością ( a może brakiem furii ??) :)
Jak dla mnie: tylko Sky Passion :)

A co do czyjegoś postu odnośnie wypalania nowej Mazdy: pierwsze 60 km mało nie wymiotowałem, następne 300 km też do przyjemnych nie należały. Później wrzuciłem jakieś zapachowe g***o do auta i Gitarrra :P


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 7 lis 2018, 22:31 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 21.10.2015
Posty: 932
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
Posiadanie skóry ma jeszcze jedną zaletę (mam czarną - łatwa pielęgnacja i zawsze jak nowa :D ) w aucie zawsze pachnie tak jakoś inaczej a szczególnie po gruntownym czyszczeniu/pielęgnacji , do dzisiaj jeszcze nie kupiłem ,,zapachu" do auta

_________________
Nieważne kim chciałbyś być, ważne kim jesteś teraz

była GG kombi, GH hb a teraz jest GJ sedan :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 7 lis 2018, 23:04 
Bywalec
Offline
Od: 26.08.2018
Posty: 281
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: mazowiecki
marian38 jasna sprawa każdy kupuje co dla niego najodpowiedniejsze <spoko> . Wiadomo jakbym miał budżet bez limitu to padłoby pewnie na inną markę, ale w kasie 100k z haczykiem wg mnie mazda 6 to najlepszy wybór.
Fajnie, że mogłeś dołożyć kolejne 15 koła na lepszą wersję, gratuluję wyboru, teraz czekamy na odbiór i kolejne promocyjne gadżety, które mazda łaskawie zechce nam sprezentować :wink:

A w temacie skór, ja miałem dwa auta ze skórami i naprawdę mnie to nie rajcuje, z czystą premedytacją wybrałem auto bez skór, szczerzę ich nie lubię


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 7 lis 2018, 23:32 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 21.10.2015
Posty: 932
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
W ramach sprostowania M6 ma skórę tylko na ,,siedzisku" fotela reszta to ekoskóra i guma ,,skóro podobna "

_________________
Nieważne kim chciałbyś być, ważne kim jesteś teraz

była GG kombi, GH hb a teraz jest GJ sedan :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 8 lis 2018, 08:17 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 09.08.2014
Posty: 465
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: dolnośląski
Dla mnie skóra ma mega przewagi użytkowe - w swojej M6 odpuściłem skórę i przez ostatnie 4 lata qrw...łem w zasadzie non stop:
- dzieci to sprawa oczywista - okruszki, czekolada, etc... nawet jak z zasady nie pozwalamy, to i tak wykorzystają każdą chwilę naszej słabości ;)
- choinka - wyjmowanie igieł z materiałowej tapicerki
- brokat z ubrań płci pięknej
- plamy po wszystkim innym niż woda
- etc.

Już wolę się pocić i przyklejać w lecie a przynajmniej łatwiej wyczyścić.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 8 lis 2018, 10:02 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 28.02.2013
Posty: 480
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
8 listopada 2018, o 08:17 BigCactus napisał(a):
....
Już wolę się pocić i przyklejać w lecie a przynajmniej łatwiej wyczyścić.


Ja mam skórę co prawda białą i mnie straszono, że będę się przyklejał, pocił o czyszczeniu to już nie wspomnę <bach> .

Zaryzykowałem, bo wnętrze mi się bardzo podobało :) .
I co ... nikt się nie klei nie poci. Wystarczy prof. specyfikiem zakonserwować siedzenia raz w roku.
Stan jak z salonu.

Fakt trzeba uważać aby jej nie przedziurawić (np. ćwiekiem na spodniach) czy przeciąć ale to jak w każdej skórze.
Przetestowane kilkukrotnie w sakramenckich upałach grubo 30+ w cieniu :cool: .


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 8 lis 2018, 10:08 
Bywalec
Offline
Od: 11.09.2018
Posty: 255
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
U mnie jak żona zobaczyła te skórę z tymi dziurkami w niej, to zaraz przypomniała się historia, jak to mały po drodze się tak zes**ł w trasie, że przeciekł i fotelik i brudny i wszystko. Więc z tych dziurek bym nie wyczyścił. Materiał jakoś się tam zapierze. Bo drugie trochę się też bym bal czy fotelik nie poprzecina tej skóry. A nie jestem zwolennikiem kładzenia jakiś mat i osłon na przedmioty użytkowe. Tak samo jak noszenie telefonu w etui z folią na ekranie uważam za dziwactwo. Takie moje zboczenie:-D


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 8 lis 2018, 11:29 
Bywalec
Offline
Od: 26.08.2018
Posty: 281
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: mazowiecki
no i dlatego mamy wybór skóry lub materiał. Jednych nie da się przekonać do skór innych do materiału :-P
Ja próbowałem się przekonać do skór przez dwa auta, bo ulegałem namowom. Te dwa auta dały mi przekonanie, że moje dups*o i plecy skórzanych foteli nie lubią :lol:

dzieci nie mam póki co, jak się pojawią to może wtedy zmienię zdanie


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 8 lis 2018, 11:39 
Bywalec
Offline
Od: 11.09.2018
Posty: 255
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
Ideałem byłaby alcantara, ale to może w prawdziwej nowej mazdzie...


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Cz, 8 lis 2018, 18:49 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Dziś w ASO, podczas przeglądu, dowiedziałem się, że w przyszłym roku będzie nowa 3 (niedługo będzie można zamawiać), ale nowy silnik w tym modelu pojawi się, dopiero (ciągle trwają testy), w połowie roku. Czyli pierwsze egzemplarze będą z bieżącymi silnikami. Nowa 6 będzie w 2020.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 8 lis 2018, 20:06 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 26.07.2014
Posty: 328
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podkarpacki
Pod koniec listopada na targach w Los Angeles ma zostać zaprezentowana nowa M3
https://m.autocentrum.pl/newsy/newsy/no ... t-a6NVzdNI

Patrząc że rok temu była premiera obecnego fl M6 w LA, a w marcu tego roku europejska w Genewie, obstawiam że prezentacja M3 w europie będzie na wiosnę 2019r, i wtedy rozpoczną się zapisy na auta. na drogach pierwsze modele pojawia się w polwie przyszłego roku.
Jeśli to się sprawdzi to następną M6 na ulicach zobaczymy w połowie 2021.


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Cz, 8 lis 2018, 21:10 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
pbbp M6 przez ponad 6 lat produkcji doczekała się 3 liftów. Nie sądzę, że ten ostatni jest tak wyjątkowy, że będzie w sprzedaży aż 3,5 roku. Mazda zawsze wprowadza nowe wypusty 3 i 6 rok po roku, żeby technologie były podobne w obu modelach. Teraz tylko odwrócili kolejność, najpierw 3 a potem 6.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 8 lis 2018, 21:48 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 26.07.2014
Posty: 328
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podkarpacki
tombien, połowa 2021 to będą akurat 3 lata od obecnego fl, którego pierwsze modele były dostarczone i odbierane przez nowych nabywców w lipcu tego roku.


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Cz, 8 lis 2018, 22:10 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Poczekamy, zobaczymy jak to będzie. :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 9 lis 2018, 11:33 
Wstydliwy
Offline
Od: 17.03.2018
Posty: 11
Rok produkcji: 2005
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Czy w nowej 6 sky dream różni się czymś więcej od sky passion niż poniżej wymienione(wg cennika):
- Ekskluzywna tapicerka skórzana Nappa w kolorze brązowym
- Elementy wnętrza wykończone drewnem sen oraz zamszem
- Lusterko wewnętrzne elektrochromatyczne (bezramkowe)
- Ambientowe oświetlenie wnętrza (LED)
- chyba jest jeszcze czarna podsufitka*

I czy w przypadku skóry Nappa całość foteli i boczków drzwi jest z niej wykonana, czy również są elementy z eko-skóry?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 9 lis 2018, 11:45 
Nowicjusz
Offline
Od: 14.04.2016
Posty: 53
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: opolski
Podsufitka i chyba chromowane kółko na kierownicy ;)

Wysłane przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 9 lis 2018, 12:20 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.05.2018
Posty: 1031
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Cennik nie wymienia wszystkich różnic. Trzeba to samemu wybadać.
Po otwarciu drzwi w SkyDream rzucają się np. w oczy chromowane przyciski regulacji foteli elektrycznych.
W SkyPassion są czarne plastikowe.

Podsufitka ale też ciemne słupki. :>

_________________
M6 2.5L AT Machine Gray '18
O1 VRS 1.8T MT Corrida Red '03


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 9 lis 2018, 16:56 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 28.07.2016
Posty: 838
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
podsufitka ok ale te chromowane plastiki
donregulacji fotela to nie bardzo wygladaja :o


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 9 lis 2018, 16:58 
Świeżak
Offline
Od: 10.07.2018
Posty: 15
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
I pod tymi przyciskami w SkyDream jest piano black <slabo> Wolę SkyPassion. Jedyne co bym wziął ze SkyDream to bezramkowe lusterko.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 9 lis 2018, 17:07 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 28.07.2016
Posty: 838
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
a ja czarna podsufitke i
Ambientowe podswietlenie wnetrza


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 9 lis 2018, 17:55 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 16.04.2014
Posty: 718
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Bezramkowe lusterko to pewnie niedlugo pojawi sie na aledrogo.

_________________
był:
- Rover 420 SDi,
- Focus mk2 2.0 TDCi.
- Mazda 6 Kombi 2.0 165KM e-loop (2014),
Jest:
- Mazda 6 Sedan 2.0 165KM e-loop (2017/18),
- Mazda CX-5 2.0 165KM 6MT (2020/21).
„Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd, z prądem płyną śmiecie”.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 9 lis 2018, 22:18 
Bywalec
Offline
Od: 17.02.2015
Posty: 352
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: wielkopolski
Ja powiem tak w kwestii wersji ze temat ktory naprawdę robo robotę i przedkłada się na komfort jazdy i bezpieczeństwo w nocy to są nowe adaptacyjne ledy w najnowszej wersji. Pracują dużo lepiej niż poprzednia generacja. W nocy prawie jak w dzień.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 10 lis 2018, 08:51 
Offline
Masz rację są inne.

mazda 6 2018.
Nowe, przednie matrycowe reflektory diodowe (LED) z systemem oświetlenia adaptacyjnego (ALH) są teraz wyposażone w 20 niezależnie sterowanych stref.

nowa Mazda CX5 2017.
Matrycowe reflektory diodowe (LED)
Nowe, przednie matrycowe reflektory diodowe (LED) z systemem oświetlenia adaptacyjnego (ALH) są teraz wyposażone w 12 (zamiast czterech) niezależnie sterowanych stref. To rozwiązanie pozwoliło na zwiększenie oświetlanego obszaru przed pojazdem, przy jednocześnie większej efektywności działania systemu zapobiegającego oślepianiu innych kierowców.

Mazda 6 2015 - 4 sftefy matrycowe led
Mazda 6 2018 20 stref.
Mazda 6 cx5 ( nowa ) - 12 stref

Nie wiem czy coś się zmieniło w mazda 6 FL2. 2017.

Ciekawe ma cx5 ma 12 a m6 2018 ma 20 stref. ( generalnie z 4 na 20 to ogromna różnica na + , może też świecą jaśniej. )

0:23 sec. filmiku - widać jak ledy świetnie zmieniają kierunek z ruchem kierowniczy na zakrętach - w FL2 to tak świetnie nie działa. ( nie ma co się sugerować ilością światła na drodze bo wszystko zależy od kamery nagrywającej filmik. )
Na pewno fabryczne mijania sa za nisko fabrycznie ustawione - tak samo miałem ja.
https://www.youtube.com/watch?v=EJFPvpxfqvY


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: So, 10 lis 2018, 09:33 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 31.08.2013
Posty: 1654
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: zagranica
z tego filmu niewidze povodu zmienat Xenon za LED :idea:
ale na ziwo moze roznica jest .

_________________
M6 G145 kombi, MT, 2013


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 10 lis 2018, 09:54 
Offline
Jazda na autostradzie w nocy przed tobą inne auto a ty jedzisz na śwaitłach mijania + drogowych, wyłączone odpowiednie strefy aby nie oślepiać ale ilośc światła na drodze jest ogromna, do tego w trybie adaptacyjnym same śwaitła mijania świeca dalej.
Jadąc do Pl z De robie jedną trase w nocy 1000km i taka jazda z adaptacyjnymi światłami led to piękna sprawa. cały czas max ilość luminerów na drodze, drogowe razem z mijania i nic nie trzeba robić samemu, sama ilosć światła stanowczo lepsza od poprzedniej mazda GH z xenonami.
Zawsze ten odcinek 1000 km pokonywałem w dzień, kupiłem mazde 6 i teraz tylko w nocy. ( mniejszy ruch na drodze i te ledy robią robotę, do tego wibracja kierownicy keidy wjedziemy na pas pobocza czy informacja o zmęczeniu kierowcy ). - na taką tracę trzeba tylko 1l kawy :).

Sam teraz bym przetestował te nowe 20 stref matrycowych.


mirecsk38 - zobacz ten filmik ta kamera bardziej odzwierciedla ilośc realna śwaitła na drodze - test bez trybu adaptacyjnego.

13:15 filmiku - ilośc swiatła daje rade- generalnie jedne z najmociejszych ledów na rynku. -

https://www.youtube.com/watch?v=jT0XFa8c8WY&t=939s


Ostatnio edytowano So, 10 lis 2018, 09:55 przez niko123, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: So, 10 lis 2018, 09:54 
Bywalec
Offline
Od: 17.02.2015
Posty: 352
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: wielkopolski
Na nowych dużo lepiej i mocniej doświetlone są pobocza gdy np auto jedzie przez Tobą albo ktoś Cię mija a jak nie ma innego auta no to widać wszystko na ok 250-300m

Start system - czasem lubił się zawiesić gdy to się włączyło nie w nocy ale o zmierzchu gdy jeszcze było dużo światła dziennego. Nowy nie do ruszenia.


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: So, 10 lis 2018, 10:16 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Jak pojawił się 1 Lift to byli tu tacy co mnie zjeść chcieli jak twierdziłem, że lampy ksenonowe z różnych względów są lepsze w porównaniu do pierwszej wersji reflektorów LED. :>

W nowych lampach brakowało wspomnianego skrętu oraz spryskiwaczy. Swego czasu miałem okazję (przypadkowo) porównać światła ze swojego samochodu i jadącej na prawym pasie równolegle 1 Lifta z LEDami . Nawet wrzucałem na Forum filmik z kamery, który pokazywał brak różnic w ilości światła. :)

Jak pokazało życie producent nie dość, że wrócił do spryskiwaczy, to jak widać, zrobił też skrętne LEDy. Myślę, że dopiero teraz można porównywać funkcjonalność i skuteczność obu rozwiązań o bezproblemowych ksenonach już nie wspominam, bo z LEDami na początku to bywało różnie. :|

Podsumowując, nowe rozwiązania wymagają czasu, aby je dopracować. Teraz to ma ręce i nogi. <spoko>


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 10 lis 2018, 10:19 
Offline
Popieram :)


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: So, 10 lis 2018, 17:00 
Wtajemniczony
Offline
Od: 15.04.2018
Posty: 230
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: Sport
Region: dolnośląski
10 listopada 2018, o 07:51 niko123 napisał(a):
Na pewno fabryczne mijania sa za nisko fabrycznie ustawione - tak samo miałem ja.


Poważnie jest za nisko? Ja mam podobnie, a już podnosiłem.

Im więcej stref tym lepiej. W FL1 te strefy czasami za szybko gasną jak się jedzie za jakimś autem. Doświetlanie też byłoby fajną opcją.
Jednak te nowe lampy w FL3 nie podobają mi się jeśli chodzi o kształt. FL1/2 mają imo najładniejszy kształt - soczewka i dzienne.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 10 lis 2018, 22:06 
Świeżak
Offline
Od: 26.07.2018
Posty: 26
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
odnośnie oświetlenia w nowej M6 - dla mnie rewelacja!
świeci tak, że zboże się kładzie <spoko> , widoczność MEGA - dla porównania ( a może jednak bez porównania:( ): jak wsiadam po zmroku w służbową Astrę III to ryczę :?
ALH - przezajebiste! :) nawet chętnie bym wystawi rachunek tym, co jadą przede mną nocą, bo im k.a pół pobocza i lasów doświetlam :cool: choć raz zdarzyło mi się, że adaptacja świateł się załączyła, ale tir z nad przeciwka napierdzielał mi długimi - wyłaczyłem długie w M6 i zluzował :idea:


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389 ... 439  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.