Teraz jest Pt, 19 kwi 2024, 09:22

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358 ... 439  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz, 12 kwi 2018, 08:58 
Nowicjusz
Offline
Od: 13.03.2018
Posty: 56
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zachodniopomorski
Witam, może tutaj jestem "młody" i jeszcze nie mam 6 to pozwolę sobie zabrać głos.
Mrudzicie jak stare baby.
1.Podgrzewnie przedniej szyby. Np. Volvo także NIE OFERUJE w konfiguracji z HUDem.
2.Jakość skóry-Mercedes klasy C pakiet AMG Alcantra, AUDI S-line Skóra z Alcantrą itd. Tagedia cena powyżej 200 tys.
Mówimy o klasie "premium"
3.Niżej "nowa" Insignia" spasowanie elementów mogę przesłać zdjęcia -tragedia.
4. Fotele w Insigni niby takie och i ach. Mam starą i dla mnie sa wygodniejsze. Mimo, że wygodne po 3 latach popękały boczki z niby skóry. Zdjęcia na Allegro -pełno . W nowej pewnie bedzie podobnie... połaczenie naturalnej ze sztuczną.
5. Lakier -mogę wstawić zdjęcia lakieru Insigni i piekne rysy po paznokciach czy byle gałazkach..., a dziur po kamykach już nie liczę.
itp, itd nie ma samochodu idealnego


Ostatnio edytowano Cz, 12 kwi 2018, 09:21 przez zorik, łącznie edytowano 3 razy

 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Cz, 12 kwi 2018, 09:03 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
12 kwietnia 2018, o 09:58 zorik napisał(a):
nie ma samochodu idealnego

Właśnie, a mam wrażenie, że wielu by chciało, aby to Mazda 6 III gen. jako pierwszy samochód na świecie taki właśnie był. :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 12 kwi 2018, 10:08 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 02.03.2015
Posty: 285
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
12 kwietnia 2018, o 09:58 zorik napisał(a):
Witam, może tutaj jestem "młody" i jeszcze nie mam 6 to pozwolę sobie zabrać głos.
Mrudzicie jak stare baby.
1.Podgrzewnie przedniej szyby. Np. Volvo także NIE OFERUJE w konfiguracji z HUDem.
2.Jakość skóry-Mercedes klasy C pakiet AMG Alcantra, AUDI S-line Skóra z Alcantrą itd. Tagedia cena powyżej 200 tys.
Mówimy o klasie "premium"
3.Niżej "nowa" Insignia" spasowanie elementów mogę przesłać zdjęcia -tragedia.
4. Fotele w Insigni niby takie och i ach. Mam starą i dla mnie sa wygodniejsze. Mimo, że wygodne po 3 latach popękały boczki z niby skóry. Zdjęcia na Allegro -pełno . W nowej pewnie bedzie podobnie... połaczenie naturalnej ze sztuczną.
5. Lakier -mogę wstawić zdjęcia lakieru Insigni i piekne rysy po paznokciach czy byle gałazkach..., a dziur po kamykach już nie liczę.
itp, itd nie ma samochodu idealnego

A Ty masz M6 i nią już jakiś czas jeździsz ?


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 12 kwi 2018, 10:19 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 26.10.2014
Posty: 696
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Bonifacy, a czytałeś pierwsze zdanie w poście zorik'a?

_________________
"Pędź balonie, bo cię igłą pogonie" :>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 12 kwi 2018, 10:40 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 02.03.2015
Posty: 285
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Oj przeoczyłem...przepraszam


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 12 kwi 2018, 11:02 
Nowicjusz
Offline
Od: 13.03.2018
Posty: 56
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zachodniopomorski
Nie mam, ale jeździłem wieloma samochodami. I nie pałam miłoscią do żadnego z nich, bo kazdy miał wady mniejsze lub większe. Np moja pierwsze Reanault /z salonu/ dokonało samospalenia- to ciekwe , prawda ? Dobrze że na postoju bo gdyby na autostradzie pewnie bym nie pisał już tego posta. Ewentulnie zamierzam kupić 6, wtedy się przekonam. Miałem 6 2017r 2,5 na kilka dni, zrobiła pozytywne wrażenie w przeciwieństwie do nowej Insigni czy Talizmana.
Nie jest istotne co mnie przekonuje do zakupu, ale jezeli mam dac ponad 200 tys za alcantre,a za dołatą wiekszy zbiornik paliwa (oryg ma 44l) rozkładaną tyną kanapę KPINA w Mercu , to taki wybór.
Niektórzy sie oburzą ale dla mnie hamulec ręczny np BMW to tragedia- CO KTO LUBI. :-P

-- Dodano: 12 kwietnia 2018, o 12:02 --

... acha zapomniłem za forum Audi A4 grubość lakieru "oryginalny lakier w zależności od tego ile razy był polerowany ma grubość od ok 70-110" :lol:


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 12 kwi 2018, 11:05 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 02.03.2015
Posty: 285
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Absolutnie się zgadzam...tyle że samochód to nie tylko sama alcantara czy mechaniczny ręczny, który akurat dla mnie jest zaletą. Dlaczego to piszę ...wielu ludzi broni jak niepodległości czegoś czego nie posmakowało, Ty posmakowałeś wiec nie ma tematu :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 12 kwi 2018, 11:45 
Nowicjusz
Offline
Od: 13.03.2018
Posty: 56
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zachodniopomorski
To się okaże w po jakimś czasie niestety czy rok prod. 2018 6 to taki miód.

Po postach na tym forum dowiedziłem się, że pewne "tradycjne usterki" sa meczące ( po FL-ach bywał lepiej ale nie do końca).
Ale po 6 latch jest trochę lepiej niż na początku.
Niestety inni maja podobnie, od czasu kiedy samochody projektują ekonomiści.
ALE BEDE WDZIECZNY za ewentualne uwagi dotyczące problemów mechanicznych itp...może być na priv. A szcególnie Co Ciebie Bonifacy znichęciło do 6.
Zaliczka jest zwrotna i do końca czerwca mam czas.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 12 kwi 2018, 12:05 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 26.07.2014
Posty: 328
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podkarpacki
mnie zastanawia jak będzie sprawował się silnik 2.5 L z dezaktywacją cylindrów i jaka będzie jego trwałość.
jakiś czas temu byłem napalony na nowego S-maxa Vignale (aspirującego do premium, jak to ładnie piszą), poszedłem do salonu aby go obejrzeć, a że nie mieli na stanie, zaprezentowano mi auto które zostało wypożyczone pracownikowi. Auto miało 30 tyś przebiegu i pierwsze co rzuciło i się w oczy to pomarszczone i pozaginane jak stare prześcieradło ;) podłokietniki od strony drzwi u kierowcy i tylnego pasażera. Samochód za prawie 200k z czymś takim, dziękuję.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 12 kwi 2018, 13:40 
Nowicjusz
Offline
Od: 13.03.2018
Posty: 56
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zachodniopomorski
12 kwietnia 2018, o 13:05 pbbp napisał(a):
mnie zastanawia jak będzie sprawował się silnik 2.5 L z dezaktywacją cylindrów i jaka będzie jego trwałość.


To "ustrojstwo" aktywuje się pomiędzy 40-80 km/h, ja akurat nie jeżdżę w takim zakresie ze stałą predkością... ale to przyszłość niestety pokaże. Pozostaje nie włączać tempomatu w tym zakresie <spoko> W mieście to nierealne, na tra :D sie zresztą też (czywiscie stała prędkość)


Ostatnio edytowano Cz, 12 kwi 2018, 14:03 przez zorik, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 12 kwi 2018, 14:02 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2016
Posty: 1068
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
Ja akurat często poza terenem zabudowanym jeżdżę 70 km/h. To się da chyba wyłączyć podobnie jak iStop, a jeśli nie ma przycisku to trzeba się uśmiechnąć do kolegi @Martinus aby zrobił reverse-engireering odpowiedniego sterownika.

Nie zmienia to jednak faktu, że wielomasowe ustrojstwo do tłumienia drgań jest i pytanie jak się będzie zużywało również gdy tych drgań prawie nie ma - normalna praca na 4 cylindrach.

_________________
Pozdrawiam,
Jordan
https://skyisthelimit.aero


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 12 kwi 2018, 14:32 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 26.07.2014
Posty: 328
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podkarpacki
Panowie, czy ten silnik z dezaktywizacją cylindrów stosowany był wcześniej w silnikach Mazdy np. w Stanach lub w modelu CX5, czy to jego 'debiut' ?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 12 kwi 2018, 14:53 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-6-n ... zm7LT.html

Kto pierwszy skorzysta z alle...? Hehe :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 12 kwi 2018, 15:39 
Offline
Ten nowy 2,5 jest koło roku , na forum De. mazda cx5 jaki u nas w pl nikt nie ma na razie z tym problemów. - to dopiero rok ale jak nic nie ma to dobry początek.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 12 kwi 2018, 16:56 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 29.03.2017
Posty: 83
Rok produkcji: 2012
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zachodniopomorski
To najprawdopodobniej skypassion na manualu w wersji white : https://www.youtube.com/watch?v=Mg52ML9AH1Y


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 13 kwi 2018, 18:09 
Offline
Aut idealnych nie ma, ale skoro zdecydowali sie na podłokietnik to forma nie powinna dominowac nad jego funkcjonalnością. Przy n-tym liftingu tego nie poprawić to wstyd. To nie jest miejski Smart.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: So, 14 kwi 2018, 08:01 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 28.07.2016
Posty: 838
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
glownym rynkiem sa Stany
a tam tylko automaty!

przy automacie ten podlokietnik jest ok!
i tak pewnie rozumuje Mazda


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 14 kwi 2018, 08:12 
Bywalec
Offline
Od: 31.05.2015
Posty: 346
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Tak dużo ich kosztuje by w manual dać ten podłokietnik? To nie jest tak, że skrzynie M/T i A/T montuje ASO tylko na lini produkcyjnej. Przy automacie faktycznie brak podłokietnika może pasować bo jest więcej miejsca na tunelu ale przy manualo to średnio wypada


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 14 kwi 2018, 08:15 
Offline
W Japoni ile jest ludzi 2m ? dziwne że tego nie zmienili.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: So, 14 kwi 2018, 08:40 
Bywalec
Offline
Od: 30.12.2016
Posty: 316
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: łódzki
https://www.youtube.com/watch?v=HZipeaFlBEQ


A w USA mogą już wsiadac w nowa mazde no i ta cena 26 tys. dolarow

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

_________________
oɔsǝʇ ʍ ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıɔɾndnʞ ǝıu


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 14 kwi 2018, 12:29 
Świeżak
Offline
Od: 27.07.2017
Posty: 26
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Powiem Wam że dla mnie nowa generacja była by samochodem idealnym i brałbym go w ciemno gdyby ... No właśnie, może wielu z Was uzna to za jakieś dziwne wymaganie z mojej strony no ale tak mam, płacąc grubo ponad 100k za nowe auto mam prawo wymagać od niego czegoś więcej. Pierwsza rzecz której brakuje mi w maździe co mnie bardzo dziwi bo nawet w oplu astra jest już to oferowane w standardzie w najbogatszej wersji, to elektryczna klapa bagażnika. A w maździe nie ma tego nawet w opcji!! No kurde, nie wyobrażam sobie już bez tego życia. A że często z niego korzystam jest to dla mnie wyposażenie (dla niektórych zbędne) wręcz wymagane. Nie wiem jak w samochodzie za tyle pieniędzy może tego nie być, no kurcze, nie umiem tego zrozumieć. Czy dla Japończyków to naprawdę technologia rakietowa? Mają aktywne tempomaty i inne ciekawe rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa a nie mają tak podstawowej opcji jak elektryczna klapa. Druga rzecz to fotele. Też będę marudził ale mam 190cm wzrostu, w aucie spędzam nieraz cały dzień i fotele w maździe są dla mnie nie do przyjęcia. Tego też nie rozumiem czemu nie mają w opcji jakichś fajnych kubełków z wysuwanym podparciem ud z możliwością regulacji w wielu płaszczyznach. Ja byłbym w stanie zapłacić za te fotele nawet i 10k. Co ja mówię, nawet 15k bym zapłacił gdyby tylko były. Ale nie ma i to mnie bardzo rozczarowało. Może i te fotele są wygodne dla ludzi niskich, którzy nie wiele jeżdżą ale jak jak wziąłem (co prawda mazdę z 2017r) do testów (kształt i głębokość foteli jest taka sama jak w nowej, byłem na premierze w poznaniu w poprzedni weekend) to po całodziennej jeździe byłem tak zmasakrowany jakbym jechał samochodem segmentu B. Tragedia.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 14 kwi 2018, 13:36 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 03.02.2015
Posty: 527
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Moje 196cm czuje się w tych fotelach wygodnie więc nie generalizuj. Wystarczy się pobawić ustawieniami i jest bardzo dobrze. Gdyby jeszcze fotel schodził pół cm niżej i oparcie na wysokości łopatek było nieco szersze to już w ogóle byłaby bajka.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 14 kwi 2018, 13:45 
Świeżak
Offline
Od: 27.07.2017
Posty: 26
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
14 kwietnia 2018, o 14:36 zdzich44 napisał(a):
Wszystko jest kwestią tego co miałeś do tej pory. Ja przesiadał bym się ewentualnie do mazdy z insigni z fotelami AGR w najwyższej wersji z wentylacją i masażem więc różnicę podczas tego tygodnia testowania mazdy poczułem i to bardzo mocno.


Wszystko jest kwestią tego co miałeś do tej pory. Ja przesiadał bym się ewentualnie do mazdy z insigni z fotelami AGR w najwyższej wersji z wentylacją i masażem więc różnicę podczas tego tygodnia testowania mazdy poczułem i to bardzo mocno.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 14 kwi 2018, 14:37 
Offline
Co do odwierania klapy to za mim kupiłem 6 2017 już miałem sprężynę aby otwierać z pilota, tylko trzeba samemu zamykać. lepsze jak nic :)
Fotele w m6 2018 są większe.

-- Dodano: 14 kwietnia 2018, o 15:34 --

To ja z innej strony :)
Nie wyobrażam sobie mieć inne auto bez regulacji start-stop jak w m6 siłą dociskania hamulca, jaka inna marka to ma ? superb, arteon insiagnia ?

Ja mieszkam w mieście i co kawałek są śwatła,, wyłączenie systemu całkiem u nie nie wchodzi w rachubę, zima czy lato co dzień kilkanaście razy dziennie hamulcem steruje ten system i tak się przyzwyczaiłem że nie wyobrażam sobie go wylączyć.


Ostatnio edytowano So, 14 kwi 2018, 15:27 przez niko123, łącznie edytowano 2 razy

 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: So, 14 kwi 2018, 14:53 
Świeżak
Offline
Od: 27.07.2017
Posty: 26
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
14 kwietnia 2018, o 15:37 niko123 napisał(a):
To ja z innej strony :)
Nie wyobrażam sobie mieć inne auto bez regulacji start-stop jak w m6 siłą dociskania hamulca, jaka inna marka to ma ? superb, arteon insiagnia ?


Akurat to dla mnie nie jest problemem ponieważ jeżeli nie chcę tego używać to ten system po prostu wyłączam i problem z głowy :). Może jeszcze mazda w przeciągu 5 miesięcy bo wtedy będę wymieniał auto, dołoży chociaż tą elektryczną klapę a jeżeli nie to będzie trzeba pójść w inną markę :( a szkoda by mi było zwłaszcza tego silnika 2.5 ponieważ chyba już nie da się kupić nic wolnossącego w benzynie o takiej pojemności co w dodatku mało pali. Jeżeli już patrzymy na spalanie silników napędzanych Pb to ewentualnie przypasowało mi jeszcze audi 2.0 TFSI 252km. Też fajne spalanie ma ale jednak mazdą jeździ się inaczej, w moim odczuciu lepiej. Dziwne stwierdzenie z ust osoby która do tej pory jeździła dieslami z turbiną ale tak, wolnossącą mazdą jeździ mi się ciekawiej :). Pozostałe benzyny nie wchodzą w grę ze względu na moje przebiegi i spalanie. Nowa insignia 1.5 za słaba, 2.0 i spalanie 15l nie do przyjęcia. BMW serii 5 530i (bo 520i za słaby) też spalanie w okolicach 15l. Rocznie robię ok 40kkm i o ile 10l przy takiej średnio dynamicznej jeździe bez pałowania do odcinki jestem w stanie zrozumieć i zaakceptować o tyle 15l przy takiej samej jeździe nie kupuję, dużo za dużo. A w maździe 2.5 po tygodniu swojej standardowej jazdy miałem 8.8l/100km, bajka! Nie dużo więcej jak w moim obecnym dieslu.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 14 kwi 2018, 15:28 
Amator
Offline
Od: 20.08.2017
Posty: 65
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
14 kwietnia 2018, o 15:53 kingu80 napisał(a):
14 kwietnia 2018, o 15:37 niko123 napisał(a):
Akurat to dla mnie nie jest problemem ponieważ jeżeli nie chcę tego używać to ten system po prostu wyłączam i problem z głowy :).


oj, sprawdź dokładnie jak wygląda to wyłączanie w konkretnym modelu ...nie wszystkie samochody mają guziczek do wyłączenia jak M6, o docisku hamulca nie wspominając...przypuszczam, że może to być duuużo bardziej upierdliwe niż brak zamykania klapy...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 14 kwi 2018, 15:41 
Świeżak
Offline
Od: 27.07.2017
Posty: 26
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Zdecydowanie się z Tobą zgadzam, są takie marki które nie mają tej funkcji ale na szczęście póki co, te które biorę pod uwagę mają tą funkcję a rozważam zakup auta zarówno z marek standardowych jak mazda jak i z premium, BMW, audi, volvo z tym że marki premium to raczej wchodzi w grę zakup auta rocznego ponieważ zależy mi na bogatym wyposażeniu a chciałbym zamknąć się w kwocie 200 - 220k brutto więc jeżeli BMW, audi czy volvo nowe to tylko w podstawie bo do dołożeniu do nich wszystkiego tego czego bym chciał robi się już prawie 300 a nawet i ponad 300k a roczny jest do kupienia właśnie w kwocie jaką mam do przeznaczenia. Natomiast wiadomo, nowy to nowy. Gdybym brał mazdę to w wersji SkyDREAM (pod warunkiem że wprowadzą do tej opcji skórę Pure White bo póki co jest tylko brązowa a chcę kupić auto w ciemnym kolorze, ciemny kolor + ciemne wnętrze zdecydowanie nie, tak wiem, jestem wybredny, nic na to nie poradzę :( ) a jeżeli nie będzie ta wersja dostępna z jasną skórą to pozostaje mi tylko SkyPASSION


Ostatnio edytowano N, 15 kwi 2018, 06:32 przez tombien, łącznie edytowano 1 raz
Nie cytujemy poprzedniego postu (regulamin, pkt 5.6).


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 14 kwi 2018, 18:03 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 03.02.2015
Posty: 527
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Parę dni temu jeździłem chwilkę nowym Volvo xc60 siostry , start stop gasi silnik przy każdym zatrzymaniu natychmiast, kontrola dociskiem hamulca nie działa jak w mazdzie, dodatkowo nie ma guzika wyłączania systemu tylko trzeba szukać opcji na tablecie, mocno upierdliwe.
Szumy wiatru przy 140km/h podobne jak w GL (czyli niewielkie), za to odgłosy toczenia dużo mniejsze. Nie wiem na ile to kwestia opon (Conti sportcontact w volvo vs turanza w GL) ale chciałbym tak w mazdzie.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 14 kwi 2018, 18:33 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 28.07.2016
Posty: 838
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
@kingu80
z tym 15l spalania to chyba Cie lekko ponioslo ;)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 14 kwi 2018, 19:46 
Offline
spalanie insignia 2.0 260. - dynamiczna 19 a spokojna 9 to srednia po miescie koło 14, warto poczytać na forum insigni.
https://www.youtube.com/watch?v=Dldw2_PMFkY


https://www.autocentrum.pl/spalanie/ope ... a-i271200/


Zmianiam temat.
m6 2018 - 1:02. - co do ciszy - ale reklama , jasne, ciekawe ile te opinie są obiektywne :)

https://www.youtube.com/watch?v=wHdImnQaKpQ


Ostatnio edytowano N, 15 kwi 2018, 06:33 przez tombien, łącznie edytowano 1 raz
Nie cytujemy poprzedniego postu (regulamin, pkt 5.6).


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358 ... 439  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.