Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 17:59

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1300 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 44  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt, 22 gru 2017, 10:02 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 23.03.2015
Posty: 231
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
jako ze niedlugo minie roczek
dostalem taka oferte ubezpieczenia

T.U. Benefia/T.U. Compensa:
Suma ubezpieczenia 109 281,00 zł netto + 50% vat-u

Składka 4 250,00 zł



Pakiet zawiera:

- OC obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

- AC : zniesiony udział własny w szkodach, wykupiona amortyzacja części ( zawsze zagwarantowane nowe i oryginalne części ), utrzymanie sumy ubezpieczenia przez 12 miesięcy, szkody częściowe nie pomniejszają sumy ubezpieczenia, dodatkowe ubezpieczenie szyb

- NNW 30.000zł w razie szkody osobowej kierowca i pasażerowie otrzymają dodatkowe odszkodowanie do kwoty 30.000zł

- Assistance Polska i Europa z autem zastępczym na 3 dni w razie awarii i wypadku. Pojazd odholowany zawsze do najbliższego autoryzowanego serwisu Mazda.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 22 gru 2017, 22:24 
Avatar użytkownika
Wstydliwy
Offline
Od: 12.08.2016
Posty: 7
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
19 grudnia 2017, o 14:26 grzees napisał(a):
18 grudnia 2017, o 22:38 cornoli0 napisał(a):
Ja miałem w tym roku kolizję, z AC, ubezpieczony w Hestii (nie polecam), orżnęli mnie bez mydła na odszkodowaniu....
W styczniu wychodzi mi samo OC, wyliczyli mi składkę 9tyś.!!!, w tym roku płaciłem niecałe 800...

Mam ubezpieczenie w Hestii i likwidowałem szkodę z AC. Wyliczono mi za cały pakiet składkę poniżej 3k pln.
Może masz kiepskiego agenta albo właśnie nie masz swojego agenta ubezpieczeniowego?


Miałem szkodę za AC, z mojego OC likwidowali dwie szkody. W hestii powiedzieli mi (u agenta), że system sam ustawia takie składki jeśli nie chcą dalej za bardzo ubezpieczać, tj. po wypadku. Faktycznie wcześniej miałem pakiet za około 2700.... teraz szukam innej opcji. Mimo, że poleciało mi tylko 10% zniżek
Mazda rocznik 2013, wartość z eurotaxu około 60


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 24 gru 2017, 12:15 
Wstydliwy
Offline
Od: 24.04.2017
Posty: 8
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Na co wy narzekanie z tymi cenami... Mi dali po 1 roku propozycje pelnego ubezpieczenia dilerskiego 6 tys. Popytalem na,, wolnym rynku,, i najtaniej było 8,5 tys. Chyba wyboru nie mam.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 25 sty 2018, 23:00 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 13.12.2016
Posty: 108
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: Sport
Region: wielkopolski
Obecnie mam zarejestrowana moją Mazde w niemczech i płace 900eu oc/ac. Lecz od lutego bede mieszkał w Polsce i chce zarejestrowac auto w pl. Dzisiaj byłem w Link4 i przy full zniżkach policzyli mi roczną składkę 6200zl. Do tej pory jestem nieco w szoku. Wartość auta na 85tys. Pani stwierdziła, że Mazda 6 zajmuje 1 miejsce wśród kradzionych aut i dlatego tak drogo

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 26 sty 2018, 09:34 
Prawie fanatyk
Offline
Od: 01.11.2013
Posty: 2163
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
W dniu wczorajszym ubezpieczyłem w TU WARTA. Wartość auta 69.100-zł, ubezpieczenie kompletne, dodatkowo z oponami.
Składka 2.726-zł plus warunek: ubezpieczenie mieszkania 100-zł. Razem: 2.826-zł.

_________________
Nie odkładaj do jutra tego, co możesz zrobić pojutrze!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 26 sty 2018, 09:47 
Offline
Ja właśnie likwiduję szkodę w Maździe 3 z OC Warty stacji Orlen.
Nie ma żadnego ASO Mazdy na ich liście. Muszę wszystko sam załatwiać. Co za tandeta...


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 26 sty 2018, 10:50 
Wtajemniczony
Offline
Od: 13.10.2016
Posty: 202
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: kujawsko-pomorski
Nie bardzo rozumiem dlaczego interesuje Cię jakaś ich lista... Nie możesz pojechać do swojego ASO i oddać tam do naprawy??


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 26 sty 2018, 10:52 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 17.03.2016
Posty: 1029
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Hm. Likwidowałem szkodę przez Hestie i przez Avivę. Aviva współpracowała z ASO Osiny. Hestia nie. Jak dla mnie zasadniczo nie różniły się sposoby likwidacji szkody.
rkarcz O jakiej różnicy mówisz?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 26 sty 2018, 11:07 
Offline
Z PZU postawiłem swoją Mazdę na naprawę i nic mnie nie obchodziło.
A tu mam problem z zastępczym chociażby.
Czyli pojadę bo będzie rzeczoznawca, później pojadę na montaż tego co wymienią.
A szkoda gadać jak mnie to wkurwia..
AC nie wezmę bo teraz nikt nie robi regresów i dowalą mi na flocie.
Pat..


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: So, 27 sty 2018, 09:45 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 17.03.2016
Posty: 1029
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
U mnie wyglądało to tak samo w obu przypadkach tylko w pierwszym można by było robić przez ASO, ale ja zdecydowałem się na oględziny u siebie (czas). Zgłoszenie informacją, że chce zastępczy. Telefon z wypożyczalni na kiedy. Potem samochód do Osin tam dostawiali mi zastępczy. Wkurwiające telefony z wypożyczalni kiedy samochód będzie zrobiony i tak cały czas... (słaba komunikacja aso - likwidator - wypożyczalnia, aby nie było pan Darek się starał aby byli zawsze doinformowanii. Nie wiem o co chodziło z tym )x2. ASO informuję o rozszerzeniu szkody i oględziny u nich. (BTW Nie wiem gdzie jest antena systemu bezkluczykowego, ale dwa razy oberwała. Wydaję się, że miejsce nie najlepsze...) Odbiór samochodu. Zdanie zastępczego i po sprawie.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 29 sty 2018, 11:09 
Wstydliwy
Offline
Od: 18.03.2017
Posty: 12
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: lubuski
Mazda 6 2.5 2016 Hestia/mtu
Brak zniżek Ac suma 103.700 zł koszt 4130 zł

Oc/ac/nnw amortyzacja jest spadek wartości jest

Mimo że nie miałem zniżek ac (oc pełne) oferta chyba jednak nie ciekawa ale już kupiłem nic lepszego nie znalazłem


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 31 sty 2018, 09:47 
Wstydliwy
Offline
Od: 12.01.2018
Posty: 4
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Witajcie,

Czekam na odbiór nowej M6 2.0 benzyna skypassion.
Dealer zaproponował mi 5 tys. ubezpieczenia, PKO leasing 5100 zł.
Najtańsze dorwałem w AVIVIE - 3280 + 100 ub. nieruchomości.

Ktoś byłby tak uprzejmy i dał namiary na kogoś kto może wyliczyć ub. jeszcze taniej? <oczy>


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 31 sty 2018, 17:29 
Offline
Porównaj takie sprawy jak udział własny, ochrona ceny przez 2 lata, franszyza itp - będziesz miał najtaniej ale w razie szkody będziesz sklinał......


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 31 sty 2018, 19:31 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 17.03.2016
Posty: 1029
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
udział własny 500 zł zmiejsza koszt o prawie 500 zł. Więc jak nie będzie ci potrzebne AC to w rok zyskujesz 500zł jak dwa razy potrzebujesz to tracisz 500 zł. Jak dla mnie dobry deal. Kolejny poziom 1000 zł udziału już nie zmiejsza kosztu ubezpieczenia o kolejne 500 zł tylko jakieś 200-300zl dużo to ci nie da.
NA tym poziomie ubezpiecznie cenowym jeśli chcesz mieć dość bezpieczne to raczej cięzko będzie niżej zejść. Chyba, że firmy krzak.
JA miałem za oc minus jeden poziom zniżek 4000 zł (mała szkoda parkingowa, w której moja mazda nie ucierpiała... ) z ubezpieczeniem domu, ale zwiększyłem ubezpiecznie domu do poziomu "akceptowalnego" by zastąpiło moje normalne ubezpieczenie. :) więc realnie kosztowało mnie 3800 zł więc nie masz co narzekać ;) - dokładnie w Avivie.
Można rezygonwać z Assistance bo masz niby trzy lata od Mazdy. A szyby jak już wiele razy mówiliśmy jeśli OWU zezwalają na wymiane na oryginał - bierz bo szkoda zniżek.
Więc po taniości bynm nie do końca szedł.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 1 lut 2018, 08:17 
Adept
Offline
Od: 19.10.2015
Posty: 142
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podkarpacki
31 stycznia 2018, o 19:31 szuki napisał(a):
Można rezygonwać z Assistance bo masz niby trzy lata od Mazdy.


Które działa jak sie auto zepsuje.jak masz wypadek to nie działa.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 1 lut 2018, 08:30 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 17.03.2016
Posty: 1029
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
benjamin
Cytuj:
Mazda Assistance: służymy pomocą
Mazda Assistance gwarantuje bezpieczeństwo i mobilność. Zapewniamy Państwu pomoc w przypadku awarii technicznej bądź unieruchomienia samochodu spowodowanego m.in. wypadkiem, przebiciem opony, brakiem paliwa, zatrzaśnięciem kluczyków.

I nie mam pod ręką regulaminu by bezpośrednio stamtąd cytować, ale pamiętam że było. Fakt ot jest raczej mini assistance niż "Assistance full wypas".


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 1 lut 2018, 10:58 
Wstydliwy
Offline
Od: 12.01.2018
Posty: 4
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Dzięki za odpowiedzi.
Przy leasingu nie mogę mieć wkładu własnego przy ubezpieczeniu.
Zostanę przy tej opcji z AVIVY.

Do zobaczenia na szosach ;)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 1 lut 2018, 19:45 
Amator
Offline
Od: 28.03.2017
Posty: 69
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
Mazda 6 2.0 PB skyenergy ubezp. na 3 rok, oferta dealera PZU 4856 zł przy wartości auta 85.500 zł, drożej jak w 2 roku o 100zł mimo utraty wartości.

Tak więc, postanowiłem poszukać na wolnym rynku i dostałem 2 lepsze oferty, Hestia pełny pakiet OC/AC/NNW - 4420zł - wartość auta 87.000 i Compensa Pełny pakiet za 3418zł - wartość auta 84.000 dodatkowo dobrałem ochronę zniżek + pakiet szyby, wyszło 3565 zł , dlatego też związałem się po raz pierwszy w życiu z tą firmą, mam nadzieję, że będzie ok.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 1 lut 2018, 21:38 
Wstydliwy
Offline
Od: 18.03.2017
Posty: 12
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: lubuski
Podobno compensa bardzo dobra firma info z pierwszej ręki chciałem się zdecydować u nich na opcję full za 4400 zł ale jak już chciałem wybrać ich to podrozalo (w grudniu) do UWAGA 8000 ZŁ !!! I wybrałem jak napisałem wyżej Hestia za 4100


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 1 lut 2018, 21:55 
Wtajemniczony
Offline
Od: 16.12.2015
Posty: 180
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Ja przy własnych maksymalnych zniżkach kupiłem komplet za 3,2k w Proamie/Generali, przy wartości 82k (wariant ASO, brak wkładu, brak redukcji wartości z czasem). W sumie byłem zaskoczony wyceną auta, bo 3,5 letni za tyle. Szkoda, że za tyle nie sprzedałem ;)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 2 lut 2018, 20:18 
Nowicjusz
Offline
Od: 21.01.2016
Posty: 37
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Właśnie niedawno porównywałem oferty ubezpieczycieli. Zwracam uwagę na to o czym wspomniał wcześniej niko123. Nawet biorąc "pełen pakiet" - stała suma ubezpieczenia, wariant serwisowy itp i tak często nie ma się pełnej ochrony - np w Warcie ochrona zniżek w OC (jedna szkoda) - tak ale do 5000 zł, powyżej już ta ochrona nie działa. Warto poczytać OWU - często np ubezpieczyciel nie odpowiada za szkodę do której doszło na skutek awarii naszego pojazdu. Kolejny element to: "Zużycie eksploatacyjne następujących elementów: ogumienie,
akumulator, elementy cierne układu hamulcowego, napędowego oraz układ wydechowy oceniane jest na podstawie rzeczywistego stopnia zużycia tych elementów i uwzględniane jest przy wypłacie odszkodowania niezależnie od okresu eksploatacji pojazdu o stopień zużycia takich elementów"


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 6 lut 2018, 11:09 
Offline
Jako że sam szukam ubezpieczania i po raz pierwszy od w zasadzie zawsze chcę odejść od PZU mam pytanie czy ktoś miał jakąś szkodę z AC w Hesti czy Warcie? A także czy stosują regres gdy mamy sprawcę z OC ale nie mamy czasu ani ochoty boksować się z jakąś tandetą ubezpieczeniową? Jak wygląda sprawa samochodów zastępczych? Na cały okres naprawy czy jest jakiś limit?
PZU mocno sobie liczy zwyżki za każdą szkodę i to przy flocie a nie ubezpieczeniu prywatnym. Także wszelkie ochrony zniżek można sobie wsadzić w dupę. Mogę mieć i 70%. Ale co z tego jak cena rośnie mi o 20%? Do tego żadnych regresów. Czas powiedzieć pas i poszukać czegoś innego. Pytanie czy lepszego?


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 6 lut 2018, 12:17 
Bywalec
Offline
Od: 23.02.2016
Posty: 439
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Ja miałem hestię na m6 i mam także na audi. Mimo tamtej stłuczki mazdą, nie mam żadnych zwyżek na audi (w hestii wygląda na to, że ubezpieczenie firmowe nie obejmuje zniżek i zwyżek, tak mi mówiła w zeszłym roku babka od ubezpieczeń). AC bezproblemowo rozliczone przez nich. Czas najmu auta jest w owu i jest uzależnione od pakietu (jak wszędzie zresztą). Jeśli robisz z OC sprawcy, i na niego bierzesz auto, to chyba nie ma ograniczeń czasowych (tylko segmentowe pojazdu).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 6 lut 2018, 12:20 
Offline
Hestia miała umowę z ASO czy rzeczoznawca zewnętrzny i w razie jak coś trzeba dopisać to czekanie aż zatwierdzi? Właśnie to mi się w PZU "niestety" podoba że nie traci się na to czasu i nawet w ASO Mazdy ASO same to załatwia bez osób z zewnątrz. A np. mam teraz szkodę z OC w Warcie i jest jakieś umawianie rzeczoznawcy na które nie mam czasu.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 6 lut 2018, 12:28 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 23.05.2017
Posty: 88
Rok produkcji: 2013
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: małopolski
rkacz,
ja miałem ostatnio stłuczkę a ubezpieczenie mam w Hestii. Robią to z OC sprawcy, ale Hestia nie współpracuje z Mazdą bezgótowkowo, dlatego zdecydowałem się na warsztat, który z nimi wspólpracuje. Wtedy nie ma potrzeby rzeczoznawcy. Samochód Ci przysługuje, ale jedynie na czas naprawy. Niestety u mnie samochód był jeżdzący, dlatego musiałem nim jeżdzić do czasu, kiedy zamówione w Mazdzie cześci przyszły i dostałem dopiero, jak zabrali moja Mazdę na warsztat. Ponieważ sprawa jeszcze nie zamknięta, to nie umiem powiedzieć, czy jeszcze będa jakieś kwiatki po drodze, czy nie. Na dzień dzisiejszy wygląda to ok.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 6 lut 2018, 12:30 
Offline
No właśnie mówimy o nowym samochodzie. Mnie Warta też przerzuciła do czegoś nieMazda a Mazda na gwarancji. Ale widziałem że Warta ma listę warsztatów i akurat VW jest na liście. Muszę sprawdzić Hestię w takim razie.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 6 lut 2018, 13:23 
Amator
Offline
Od: 28.03.2017
Posty: 69
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
Ja również po latach współpracy odpuściłem PZU i ich super oferty. Co do Hestii , robiłem zderzak z OC sprawcy. Wszystko ok, bez problemu, zero stresów. Jedynie chcieli wcisnąć najtańszą wypożyczalnie aut 99 rent, gdzie za każda rysę liczą 1000zł netto:) Auto zastępcze, załatwił dealer, ale Hestia i tak zapłaciła. Także trzymają poziom PZU.

PS. Całą sprawę załatwiłem bezgotówkowo.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 6 lut 2018, 18:47 
Bywalec
Offline
Od: 23.02.2016
Posty: 439
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
ja miałem hestię od dealera, czyli ubezpieczenie dealerskie. Przy stłuczce nic nie załatwiałem, wszystko salon (dostali ode mnie nr szkody i resztą się zajęli).


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 6 lut 2018, 19:19 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 17.03.2016
Posty: 1029
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
6 lutego 2018, o 13:23 Zacpac napisał(a):
Jedynie chcieli wcisnąć najtańszą wypożyczalnie aut 99 rent, gdzie za każda rysę liczą 1000zł netto:)

Generalnie śmieszna sprawa z tym. W Avivie z wypożyczalnią Express mają taki układ, że wkład własny w ubezpieczeniu zastępczego jest, ale pokrywa go Aviva. W Ergo z wypożyczalnią Rent 99 powiedziali mi o tym, a ja tylko no nic najwyżej prawnik będzie miał zarobek...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 10 lut 2018, 13:35 
Wstydliwy
Offline
Od: 02.02.2018
Posty: 1
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Hej, ubezpieczyłem dziś swoją 6tke w ... poczcie polskiej :) Dobra cena i dobre warunki (przynajmniej na papierze). Czy ktoś już korzystał z ubezpieczenia w tej firmie i jest w stanie podzielić się opinia?


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1300 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 44  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.