Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 11:20

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn, 19 gru 2016, 12:16 
Wstydliwy
Offline
Od: 12.08.2016
Posty: 11
Rok produkcji: 2005
Generacja: I
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Comfort
Region: pomorski
Hej , wczoraj miałem nieprzyjemną sytuację z moją madzią . Niestety została trafiona w dupeczkę z mojej winy . Wyjeżdżając z posesji tyłem nadziałem się na pojazd jadący z naprzeciwka . Nie widziałem go gdyż pas ruchu który przejeżdżałem był w korku . Zdarzenie ewidentnie z mojej winy chociaż gostek wyczuł okazję i przypierniczył . Nie było trąbienia ani hamowania no ale nie ma sie co rozwodzić . Mam wyłamany tylny zderzak, który nadaje sie do wymiany bo raczej na spawanie się już nie nadaje . Pytanie do Was które wybrać . Chodzi o Mazdę 6 kombi 2005 wagon .

Czy wybrać takie i dać do lakierowania http://allegro.pl/zderzak-tylny-mazda-6 ... 68930.html

a może to lecz to jest wersja lift 2006 zapewne nie będzie pasowało prawda ??
https://www.olx.pl/oferta/mazda-6-lift- ... 31c151f044

ewentualnie to http://allegro.pl/zderzak-tylny-czerwon ... 68218.html ??

Co radzicie chłopaki , pomóżcie proszę . Jestem załamany tym faktem . Ile mogę się spodziewać 1000zł ? starczy na naprawę . Mam znajomego lakiernika , który za grosze mi to pomaluje i dobrego mechanika , który też za dużo nie weźmie . Teraz pytanie , która opcję wybrac ? no i ile ślizgów potrzebnych do tego ?

Dodam,że mam lakier velocity red kod 27a. A planuje i tak oddać do lakiernika więc chyba to pierwsze ogłoszenie będzie najbardziej trafione??

Znalazlem jescze takie cos

http://www.alejasamochodowa.pl/p,pl,208 ... tylny.html

No i dowiedzialem sie ze ponoc nie ma zamiennika zderzaka tylnego czy to prawda ?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 3 lut 2017, 19:31 
Wtajemniczony
Offline
Od: 13.11.2016
Posty: 240
Rok produkcji: 2003
Generacja: I
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: -
LPG: Tak
Region: śląski
ten co pokazales ostatni to zamiennik, bo nowy Ori nie będzie kosztować 170 zl. ja kupiłbym używany ale w bdb kondycji i do lakierowania. a miedzy przed czy po lifcie chyba w mocowaniu nie ma różnicy( ale to trzeba potwierdzić) ja osobiście wsadziłbym taki jaki był ;)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 13 lut 2017, 13:21 
Wstydliwy
Offline
Od: 06.11.2014
Posty: 3
Rok produkcji: 2007
Generacja: I
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Active
Region: pomorski
Przerabiałem temat...
Bezpieczniej chyba używany kupić, ja kupiłem zamiennik z allegro i się nie spasował, na szczęście nie miałem problemów ze zwrotem.
Ostatecznie kupiłem używkę i oddałem do pomalowania- nie ma śladu :).


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 28 lut 2017, 11:02 
Świeżak
Offline
Od: 12.02.2015
Posty: 22
Rok produkcji: 2005
Generacja: I
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: -
LPG: Tak
Z ciekawości ile płaciłeś za malowanie? Mnie czeka zderzak przedni do kupienia i malowania.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 28 lut 2017, 19:17 
Avatar użytkownika
Wstydliwy
Offline
Od: 25.01.2017
Posty: 7
Rok produkcji: 2004
Generacja: I
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: podkarpacki
Ja mam tylni zderzak do pomalowania (jakaś kobieta parkowała obok mojej mazdy i zahaczyła).
Znajomy mechanik powiedział, że bierze za malowanie 400-450zł. Jest zawsze opcja znalezienia używki w identycznym kolorze co jest na pewno tańsze :).


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 23 kwi 2017, 16:10 
Wstydliwy
Offline
Od: 15.06.2014
Posty: 9
Rok produkcji: 2004
Generacja: I
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: podkarpacki
Witajcie. Czy posiada ktoś dokumentację albo filmik z demontażem zderzaka tylnego w kombi 2004r? Bo znalazłem tylko marny filmik na yt ale z sedana, a nie chciałbym czegoś spartolić. Z góry dziękuję


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.