Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 19:41

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N, 31 gru 2017, 12:55 
Wstydliwy
Offline
Od: 31.12.2017
Posty: 2
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: zagranica
Witam.
Na początek chciał bym wszystkich serdecznie przywitać i przy okazji że wlasnie mamy dzis koniec roku 2017 życzyć wszystkim w nowym jak najmniej zuzytych opon jak również udanych przeglądów i jak najmniej awaryjnych przypadków ;) Jak pewnie zauważycie jestem tu nowy i nie bedziecie sie mylić :) Własnie stalem sie szcześliwym (chyba :D ) posiadaczem Mazdy 6 Estate 2.2 Sport. Jak narazie wszystko w jak najlepszym porządku jednak męczy mnie jedna sprawa. Chodzi o fakt kiedy włącze cos z płyty co prawda jaksi tam napis autora utworu jest ale jest to tylko początek nazwy i to tak juz zostaje w miejscu. Wiem z doswiadczenia ze w innych autach te tytuły sie "przewijają" czy komus cos wiadomo na ten temat czy w tej Mazdzie tez tak jest tylko to jakos ustawic trzeba czy tak poprostu juz tutaj jest ze pokazuje tylko pierwsze 6 liter z tytułu? Dziękuje z góry za odpowiedź oraz pozdrawiam i WITAM raz jeszcze forumowych kolegów i koleżanki.
Pozdrawiam
Marcin :houk:


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 31 gru 2017, 14:45 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 14.11.2016
Posty: 571
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
LPG: Tak
Region: śląski
W GH musisz przewijać ręcznie prawym pokrętłem. Z tego co wiem nie da się ustawić by z automatu się to przewijało.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 31 gru 2017, 16:40 
Wstydliwy
Offline
Od: 31.12.2017
Posty: 2
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: zagranica
:parowka: osz to zboczency :D powinni dorzucać kogoś do przewijania razem z autem :) Planuje w najbliższej przyszlosci zmienic na cos takiego http://navipremium.pl/produkty/nawigacj ... a-6-detail Ma ktoś już moze cos takiego? Zastanawialem sie poszukac moze cos z rozbitych aut ale to wyglada dosc obiecująco i ciekawie.
Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.
Marcin


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 31 gru 2017, 20:27 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 14.11.2016
Posty: 571
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
LPG: Tak
Region: śląski
Poczytaj sobie wątek o stacjach multimedialnych. To ma 1GB ramu więc można sobie wyobrazić jak to będzie chodziło. No chyba że zrobisz roota i wywalisz serwisy googla to wtedy jakoś to będzie działać ;)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.