Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 23:31

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 188 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt, 28 cze 2013, 19:05 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 24.04.2013
Posty: 1426
Rok produkcji: 2011
Generacja: II
Silnik: 2.0 DISI (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive Plus
Region: mazowiecki
Na urlopie mam internet z doskoku i myślałem że coś mi nie działa, ale po zalogowaniu do youtube też pisze że to film prywatny. W jaki sposób można go obejrzeć?

_________________
Nie przejmuj się porażkami, przejmuj się szansami, które tracisz, jeśli nie próbujesz.


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Pt, 28 cze 2013, 19:11 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1752
Rok produkcji: 2011
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
Nie wiem. Nigdzie nie ustawiałem, aby film był prywatny.

_________________
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 28 cze 2013, 19:29 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 24.04.2013
Posty: 1426
Rok produkcji: 2011
Generacja: II
Silnik: 2.0 DISI (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive Plus
Region: mazowiecki
A możesz popatrzeć w opcjach, czy nie ma możliwości ustawienia na tryb publiczny? Może prywatny jest domyślnie.

A pytanie z innej beczki.
Czy można do stacji podłączyć i jednocześnie używać więcej niż jedno urządzenie na bluetooth (np. telefon i moduł OBD2)?

_________________
Nie przejmuj się porażkami, przejmuj się szansami, które tracisz, jeśli nie próbujesz.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 28 cze 2013, 21:53 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 24.04.2013
Posty: 1426
Rok produkcji: 2011
Generacja: II
Silnik: 2.0 DISI (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive Plus
Region: mazowiecki
Filmik bangla.
Po włączeniu silnika obraz pojawia się dopiero po ok 10 sek to troche słabo, później to już jakieś 2-3 sek.

Inne pytanie: co to za stacja, bo to nie wygląda na androida?

_________________
Nie przejmuj się porażkami, przejmuj się szansami, które tracisz, jeśli nie próbujesz.


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Śr, 3 lip 2013, 13:19 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 2785
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: zagranica
moze stworzymy osobne tematy dla kazdej stacji multi i tam ebdziemy wypowiadac sie na temat ich wad/zalet ? Bedzie latwiej znalesc jakies opinie o interesujacym nas modelu :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 3 lip 2013, 14:07 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 23.10.2012
Posty: 1913
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: TS2
Region: zagranica
glowasiek napisał(a):
moze stworzymy osobne tematy dla kazdej stacji multi i tam ebdziemy wypowiadac sie na temat ich wad/zalet ? Bedzie latwiej znalesc jakies opinie o interesujacym nas modelu :)

... <spoko> <brawo> ...

_________________
xX KOVAL Xx
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 4 lip 2013, 09:32 
Wstydliwy
Offline
Od: 04.07.2013
Posty: 4
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Region: dolnośląski
Mam pytanie do wszystkich którzy posiadają stacje multimedialne na androidzie, chciałbym zakupić oryginalną ale nie wiem gdzie, (po pierwsze ), poza tym większość które znalazłem są na WinCE 6 więc nie wiem czy można wgrać polską mapę i całe oprogramowanie. Czy lepiej kupić nie orginał nie dedykowany do mazdy 6 i wstawić, ale wtedy nie wiem czy będzie sterowanie z kierownicy, proszę o pomoc gdzie i co wybrać i jak kupić :?:


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Cz, 4 lip 2013, 09:40 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1752
Rok produkcji: 2011
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
Na początek trochę wyjaśnię bo mylisz pojęcia ;)
- oryginał - stacja oryginalna Mazdy, na którą nie ma map Polski,
- nie oryginał - czyli stacja dedykowana mejd in czajna, z androidem lub winCE ( co do WINCE, to tego systemu fizycznie nie obsługujesz, jest on teoretycznie niedostępny dla zwykłego klienta, ten system jest tylko po to, aby odpalić nawigację, co innego Android, tam masz normalnie androida jak w telefonie).
- "nie oryginał nie dedykowany do mazdy" czyli stacje np kenwood, pionier - na ten temat zupełnie nic nie pomogę.

Po 1, na oryginalne stacje bardzo ciężko dostać mapy Polski. Chyba że Tobie mapa Polski nie jest potrzebna.
Po 2, Oryginalne stacje nie działają na winCE a już na pewno nie na androidzie. Stacje z WinCE i Androidem to są stacje dedykowane dla Mazdy 6.
po 3, do takich stacji (dedykowanych) bez problemu wgrasz nawigację. Automapa, Sygic, TomTom na tym działają.
po 4, w przypadku stacji dedykowanych, zazwyczaj nie ma problemu z podłączeniem sterowania. Czasami jest to na zasadzie plug&play a czasami trzeba polutować kabelki (kierownica-stacja).

_________________
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 4 lip 2013, 10:21 
Wstydliwy
Offline
Od: 04.07.2013
Posty: 4
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Region: dolnośląski
dziękuję za wyjaśnienie dopiero wchodzę w temat nie miałem styczności do tej pory, jeśli jeszcze możesz mi doradzić gdzie i jak kupić to już całkiem by bym szczęśliwy bo szukałem na ebay to owszem są ale tylko ( wince ).
kolejne pytanie ja jestem lewy z elektroniki, więc gdzie można się udać by to podłączyć i czy jakieś dodatkowe kable trzeba kupować ( typu antenowe czy zasilające monitory w zagłówkach )


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Cz, 4 lip 2013, 10:32 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1752
Rok produkcji: 2011
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
Wszystkie wtyczki do podłączenia akcesoriów będziesz miał przy zakupie stacji. Pozostanie kwestia kabli do monitorków w zagłówkach, czy do kamery, podejrzewam że trzeba będzie tego typu kable kupić we własnym zakresie, ale z tym nie będzie problemu, bo tego typu kable znajdziesz w pierwszym lepszym sklepie audio-video (media expres, media markt czy tam jakieś prywatne sklepy). Montaż zaś profesjonalnie wykona Tobie dobry sklep car-audio. Nie wiem skąd jesteś (nie masz uzupełnionego profilu), ale np mi montowali stacje w Białymstoku i bardzo sobie chwalę. Wszystko działa, nic nie połamali, nic nie skrzypi. Firma która mi to robiła, specjalizuje się w montowani anty-radarów, car-audio, obsługuje WORD'y w systemy monitorowania itp. Tego typu firm szukaj. Montaż można też spróbować zrobić samemu, nie jest to jakoś bardzo trudne, zwłaszcza jak się ma zestaw okablowania. Ja nie miałem kabli, dlatego zleciłem montaż firmie, bo tam dużo lutowania, sprawdzania było :(
Chłopaki kupowali stację z tej strony i jak na razie proces zakupów przebiegał pomyślnie:
http://www.aliexpress.com/store/product ... 89993.html

Pamiętaj, że przy takim zamówieniu, może zostać naliczone cło!

_________________
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 4 lip 2013, 10:45 
Wstydliwy
Offline
Od: 04.07.2013
Posty: 4
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Region: dolnośląski
no cło mnie nie obowiązuje ja mam bez cła bo wysyłka będzie nie do polski tylko do Australii więc będzie taniej, jeśli przesyłka dotrze bez zakłóceń na pewno przywiozę więcej ja jestem z dolnego śląska, więc będę musiał się rozejrzeć za firmą montującą tutaj takie pudełka, dziękuję za pomoc <spoko>


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 4 lip 2013, 18:09 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 25.10.2012
Posty: 69
Rok produkcji: 2011
Generacja: II
Silnik: 2.0 DISI (Pb)
Dla posiadaczy stacji MM (i nie tylko) podaję stronkę:

http://www.china-rns.com

Dużo ciekawostek i naprawdę fajnych informacji, konkretnych porad i wyjaśnień odnośnie stacji, ich funkcjonowania, modyfikacji, programów, wgrywania, rootowania, kompatybilności, sprzętu, nowych wersji oprogramowania, itp.

Jest niestety minus - strona po niemiecku <nie> , ale są również wątki po angielsku <disco> .

Ludzie są z całego świata, niektórzy naprawdę pomocni w rozwiązywaniu pojedynczych problemów, których nikt nie umiał wcześniej rozwiązać (sprawdzone chyba z 10 razy).


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 18 sty 2014, 16:05 
Stały bywalec
Offline
Od: 07.02.2013
Posty: 677
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Region: mazowiecki
ZBANOWANY!
Kamil, z tego co widzę mamy takie same stacje, rosyjski dvr ze Stopol'u? Czy udało Ci się coś zrobić z wyglądem menu i okien głównych bo fabryczne przypomina mi czasy atari? Czy wiesz jak wejść do windowsa?

Edit: sorry, myślałem że Priv poszedł. ..
Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

_________________
Mazda 323 BJ 2.0 CiDT
Mazda 6 GH 2.0 MZR-CD


Ostatnio edytowano So, 18 sty 2014, 18:09 przez TOMASZ, łącznie edytowano 1 raz
Nie cytujemy zdjęć oraz filmików.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: So, 18 sty 2014, 16:25 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1752
Rok produkcji: 2011
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
Nie wiem. Moja stacja to Caska 3641EU. Menu jest beznadziejne wizualnie. Wejście do windowsa jest proste, potrzebujesz explorera win CE (czy coś takiego) i emulować to jako navi. Ogólnie tam w tym windowsie nic nie umiałem sensownego zmienić.

_________________
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 18 sty 2014, 21:55 
Nowicjusz
Offline
Od: 19.11.2013
Posty: 36
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive Plus
LPG: Tak
Region: podkarpacki
Ja mam troche innego typu pytanie. Nie wiem czy we wszystkich Mazdach tak jest ale u mnie tylne głośniki zdecydowanie ciszej graja. Gdzies kiedys wyczytałem, że tak ma być. Że to przez jakies filtry w radiu. Radio standard mp3 na 6cd bez Bose. Jak sprawa wygląda w stacjach multimedialnych z androidem. Wolałbym żeby wszystki głośniki chodziły z jednakową mocą.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 18 sty 2014, 22:05 
Stały bywalec
Offline
Od: 07.02.2013
Posty: 677
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Region: mazowiecki
ZBANOWANY!
Ogólnie można powiedzieć, że też tak jest, ale... trzeba pamiętać, że z przodu są gwizdki a ludzkie ucho jest bardziej wrażliwe na średnie i wysokie. Po za tym nie wiem czy z przodu i tyłu są głośniki o identycznej konstrukcji.
W focusie z przodu są inne, lepsze z przodu, gorsze z tyłu... generalnie takie rozwiązanie pod kątem prawidłowego odsłuchu jest poprawne. Jak jesteś na koncercie to muzycy są przed tobą, kolumny też a nie w quadro.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

_________________
Mazda 323 BJ 2.0 CiDT
Mazda 6 GH 2.0 MZR-CD


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 18 sty 2014, 22:33 
Nowicjusz
Offline
Od: 19.11.2013
Posty: 36
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive Plus
LPG: Tak
Region: podkarpacki
Ja to rozumie, tez o tym czytałem, ale wolałby mieć wszystkie o pełnej mocy bo czesto nie jezdze sam i sadze ze tak byloby lepiej. A w razie czego zawsze mozna manualnie w radiu dac bardziej na front. Czyli w stacjach mm jest podobnie?
Jakoś mi sie wydaje, że audio w mazdzie jakos kiepsko gra. Chyba że moj problem rozwiązały by lepsze głośniki. Ale to juz nie o tym temat.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 18 sty 2014, 23:16 
Stały bywalec
Offline
Od: 07.02.2013
Posty: 677
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Region: mazowiecki
ZBANOWANY!
Tak w stacjach tak jest.
Tak fabryczny sprzęt jest chu..
Wymień sobie gwizdki będzie o wiele lepiej.
Jak w "normalnym" radiu możesz dać FADER na przód to w swoim możesz dać na tył te 3 dB. Proste.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

_________________
Mazda 323 BJ 2.0 CiDT
Mazda 6 GH 2.0 MZR-CD


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 19 sty 2014, 00:57 
Weteran
Offline
Od: 22.10.2012
Posty: 6352
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Proszę trzymać się tematu stacji multimedialnych, abstrahując od wymiarów głośników, jakości oryginalnego sprzętu. Pytanie dawidcom'a dotyczyło możliwości sterowania mocą poszczególnych głośników w różnych stacjach multimedialnych i tego tematu się aktualnie trzymamy.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 29 sty 2014, 16:49 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 30.01.2013
Posty: 250
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Właśnie doleciała do mnie stacja więc przez week bedę miał co robić. Niestety złodzieje z izby celnej doliczyli podatek i cło 500zł.:(


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 17 lut 2014, 17:26 
Wstydliwy
Offline
Od: 13.02.2014
Posty: 9
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
witam! szukam od jakiegos czasu stacj multimedialnej do 6gh i juz sam nie wiem jaka wybrac....
czy ktos sie spotkal moze z czyms takim: http://www.ebay.co.uk/itm/251288643880? ... 1423.l2649 jedyny symbol modelu jaki tam mozena znalesc to s100 i nie moge nic na jego temat znalesc nigdzie a nie chce sie sugerowac tylko obrazkami z aukcjii na ebay,ewentualnie jest jeszcze cos takiego na androidzie: http://www.ebay.co.uk/itm/301075803959? ... 1423.l2649 z gory dziekuje za pomoc kazda wskazowka sie przyda:) pozdrawiam


Ostatnio edytowano Pn, 17 lut 2014, 17:35 przez Kaczor, łącznie edytowano 1 raz
Poprawiono linki.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 21 lut 2014, 19:28 
Avatar użytkownika
Wstydliwy
Offline
Od: 21.02.2014
Posty: 1
Mam problem z radiem GPS które kupiłem z Chin, a dokładnie to z złączką ISO.
Moja mazda ma inny układ styków niż w tej kości która dostałem razem z radiem i nie wiem czy dostałem ISO do Mazdy 6 czy do Mazdy 5

Po podłączeniu radia mój komputer pokładowy go nie widzi a powinien

Ja mam mazde 6, 2008-12, 2.0 benzyna

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

_________________
Using Tapatalk


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 25 lut 2014, 23:36 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 30.01.2013
Posty: 250
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Ja mam ten sam model Mazdy i też właśnie kupiłem stacje, która nie działa, oczywiście kostka wchodzi/ pasuje ale też nie wiem czy kabelki są prawidłowo podpięte.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 28 lut 2014, 19:48 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 22.10.2012
Posty: 38
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Region: zagranica
Czy ktoś się może orientuje gdzie mogę dostać przedłużkę do wtyczki która daje prąd do radia? A może ktoś wie jak mógłbym taką wtyczkę wymienić?

Z góry dzięki :)

_________________
Mazda 6 1.8 MZR Galaxy Grey Mica


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 30 mar 2014, 13:46 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 24.03.2014
Posty: 71
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Witam,
Mam do was pytanko na temat stacji mutimedialnych ktore siedza na Win CE. Jesli gdzies to bylo na forum to prosze mi wybaczyc, ale nie znalazlem takiej informacji. Moje pytania wiaza sie bardziej z jakoscia wykonania I jakoscia dzwieku tego oto sprzetu, juz jest super fjanie opisane jak to podlaczyac, ale chcialbym sie dowiedziec co uzytkownicy sadza o jakosci wykonania radia? jaki jest plastic? w miare czy czuc jakby zaraz mialo cos odleciec? czy wszystkie potencjomery I guziki dziala bez problem po dluzszym czasie uzytkowania? Jaka jest jakosc dzwieku tego radia? czy lepiej wychodzi to niz fabryczne 'BOSE' ? w zwiazku z tym ze jest to chinczyk, I kosztuje sobie troche 'Jak na Chinczyka' chcialbym sie wszystkiego dowiedziec zanim zaloze, bo rozwazam miedzy Pioneer AVIC-D3, ktore mam z poprzedniego auta, a taka stacja, ciagnie mnie do niej ze wzgledu na wyglad bo duzo lepiej wyglada, ale boje sie tej jakosci dzwieku. Drugie pytaine, czy np jesli podlaczyl bym taka stacje uzywajac LINE OUT, do jakigos wzmacniacza lepszej jakosci, I wyrzucil ten bosowski, mialoby to sens? czy jak radio bedzie kiepsko odtwarzac to juz nic z tym nie zrobie, Dzieki Wielkie
Pozdrawiam.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 16 kwi 2014, 21:12 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 15.04.2014
Posty: 618
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: zagranica
Witam pozdrawiam wszystkich i co myślicie o czymś takim
http://www.ebay.co.uk/itm/321217026879


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 17 kwi 2014, 08:20 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 15.04.2014
Posty: 618
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: zagranica
Dzis na ebayu znalazłem 4 różne stacje multimedialne i nie wiem co wybrać i która współgra z BOSE


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 17 kwi 2014, 10:26 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 30.01.2013
Posty: 250
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Na stacje z Winem ludzie narzekali, jak będziesz zamawiał to konieczne z CanBusem bo nie będziesz mógł sterować komputerem i konieczne w przypadku BOSA


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 20 kwi 2014, 01:01 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 15.04.2014
Posty: 618
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: zagranica
znalazłem kilka ciekawych na tej stronce
http://www.aliexpress.com/item/MAZDA-6- ... 1.html?s=p
ale mam system bose i powoli zaczynam się gubić więc zaczołem porównywać moc 4x45W - 4x60W i wagę od 2,5 do 8kg czym się sugerować przy zakupie ?


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 5 maja 2014, 20:58 
Amator
Offline
Od: 15.08.2013
Posty: 71
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Witam co myślicie o tej stacji ,mam bose i nie wiem czy zadziała.
http://allegro.pl/nawigacja-gps-dvd-tv- ... source=mlt


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 188 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.