Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 21:17

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 970 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 33  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt, 3 paź 2017, 15:50 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 25.03.2015
Posty: 631
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: zagranica
Witam.
Zrobilem update stacji ownice c 300, najlepsze jest to ze po aktualizacji pokazuje mi androida 4.2.2 (był 4.4.4), procesor AC8327 a wykrywa AC8317.
W necie sa dostępne trzy aktualizacje do ownice c300 (wszystkie wykrywaja androida 4.2.2)
Finał jest taki ze trzy rdzenie sa zatrzymane. ObrazekObrazek

Ma ktoś jakieś pomysły co można zrobić aby rdzenie ruszyły?

Stacja jest zrootowana.



Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 7 paź 2017, 20:14 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 28.03.2015
Posty: 526
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
LPG: Tak
Region: lubelski
rafał wgraj ten

https://yadi.sk/d/FF46H-kg32PmNx


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 31 paź 2017, 05:38 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 25.03.2015
Posty: 631
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: zagranica
Dzięki Łukasz, właśnie ten sam soft dostałem bezpośrednio od producenta Ownice, póki co działa.
Ogólnie powiem tak ;) zrobiłem roota za pomocą aplikacji KingoRoot i wtedy się zaczeły dziać dziwne rzeczy,
- stacja sama się resetowała
- radio nie działało (zakres częstotliwości 00,00 Hz) nie szło ustawić żadnej stacjii radiowej
- klawisze nawigacyjne (te wbudowane) nie działały, można było naciskać do bólu i nic
- ikona od lokalizacji "ginęła" (nie wyświetlała się)

Po odinstalowaniu roota i wgraniu tego samego oprogramowania (5 min roboty) stacja działa.

Propo androida 4.4.4 to już sam nie wiem dlaczego w menu głównym pokazuje 4.4.4 a w aplikacji CPU Z oraz innych tego typu służących do sprawdzenia podzespołów\informacji o urządzeniu wyświetla się 4.2.2.
Czytałem na forum że dużo ludzi tak ma, widocznie w tym modelu to norma.


Teraz sytuacja z Aliexpress, mianowicie chciałem skorzystać z gwarancjii 12 miesiecznej, którą daje sprzedający. Kontakt z nim był do momentu gdy napisałem mu info że ze stacją dzieją się dziwne rzeczy:
- gubi zasięg
- chciałbym zaktualizować do najnowszego oprogramowania
- nie da się kasować wskazań komputera pokładowego
Odpowiedź była że urządzenie nie jest już wspierane i mam najnowszy soft (kupiłem 11.11 a obecnie mam oprogramowanie z grudnia 01.12 - czyli chińczyk ściemniał), propo komputera pokładowego to nie da się kasować tych parametrów (nie prawda, jest inny moduł CAN który rozwiązuje ten problem).
Obecnie zero odzewu na jakiekolwiek pytania tym bardziej na temat rocznej gwarancjii, którą rzekomo udziela.

Pisałem też do obsługi klienta (masakra jakaś), dostajesz do wypełnienia formularz, jest tam podpunkt "wstaw adres url strony z przedmiotem" - niestety nie mogę wstawić bo strona z przedmiotem już nie istnieje, sprzedający nie ma tej stacji w ofercie a system nie chce przepuścić do następnego kroku bo to pole jest wymagane.
Nie rezygnuję, piszę na czat 24/7, tam Pani bardzo uprzejma cukruje strasznie, że zrobią wszystko żebym był zadowolony, włożą wszelkich starań, mam się nie martwić, nie zostanę oszukany itd. Opisałem jej co i jak, ona że w przeciągu 10 dni roboczych obsługa klienta odezwie się do mnie (minęło 18 i cisza).
Wczoraj próbuje jeszcze raz (czat 24/7) i kobieta wysyła jakieś gotowe odpowiedzi z regulaminu Aliexpress na temat
- gwarancji
- zakładania sporów (można do jakiegoś czasu, później już nie - mój czas już minął)
Miałem wrażenie że rozmawiam z robotem.

Najlepiej od razu po otrzymaniu sprzętu przetestować go na 100% i ewentualnie założyć spór jeżeli coś nie działa (boją się go jak ognia), inaczej są problemy z gwarancją, mają jakieś swoje dziwne przepisy.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 11 lis 2017, 00:46 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 09.01.2014
Posty: 635
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.0 DISI (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: łódzki
Panowie a mi ostatnio wariują głośniki w aucie i nie wiem co to może być .... a chodzi o to:

Gra radio , ale w pewnym momencie przestaje grać głośnik w lewych drzwiach od strony kierowcy (syczek działa , tylko główny nie działa) oraz przestaje grać tez ten głośnik „frontowy” (nad komputerem pokładowym - tam jest głośnik w wersji BOSE tak? )... po jakims czasie znów znaczynaja grać a potem znów przestają. Doprowadza mnie to do szału .... tylko zanim zacznę rozbierać - może mieliście taki przypadek ? Gdzie szukać problemu ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

_________________
Always Fight, Never Quit!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 11 lis 2017, 01:01 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 25.03.2015
Posty: 631
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: zagranica
Sprawdź kostkę (ta gdzie są przewody od głośników) która wchodzi do radia, może nie jest dociśnięta.
Miałem podobnie że sterowanie z kierownicy, raz działało, raz nie. Okazało się że kostka nie była dociśnięta, teraz wszystko działa.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 11 lis 2017, 10:59 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 09.01.2014
Posty: 635
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.0 DISI (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: łódzki
Ok Thx ! Czyli czeka mnie rozbiórka :)

A mam jeszcze jedno pytanie - bo dużo ludzi narzeka na jakość rozmów ze mną kiedy używam stacji sparowanej z telefonem przez BT. Być może mikrofon jest jednak słaby. Macie coś godnego polecenia jako mikrofon do podmiany? Bo do stacji był dołączony mikrofon na Jacka ale wydaje się ze jest po prostu kiepski, a w samej stacji nie mogę ustawić żeby działał tez ten mikrofon wbudowany bezpośrednio q stacje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

_________________
Always Fight, Never Quit!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 13 lis 2017, 09:26 
Wstydliwy
Offline
Od: 12.11.2017
Posty: 2
Rok produkcji: 2007
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: mazowiecki
Witam. Ostatnio przeczytałem, ze jeśli mam wbudowana fabryczna nawigację, to jeśli kupię nawigację na androidzie, nie będzie działać. Macie jakieś doświadczenia?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 14 lis 2017, 20:04 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 24.04.2013
Posty: 1426
Rok produkcji: 2011
Generacja: II
Silnik: 2.0 DISI (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive Plus
Region: mazowiecki
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem. Ale zakładam, że fabryczna nie działa i chcesz ją wymienić.

Widzę to tak:
Opcja 1: Kupujesz nawigację na androidzie i kładziesz w bagażniku (lub dowolnym innym miejscu) - używasz dalej fabrycznej nawigacji. Tak, w ten sposób nie będzie działać.
Opcja 2: Kupujesz sprawną stację multimedialną z nawigacją na androidzie i montujesz ją w zamiast fabrycznej nawigacji. To powinno działać.
Opcja 3: Kupujesz niesprawną stację multimedialną z nawigacją na androidzie i montujesz ją w zamiast fabrycznej nawigacji. To raczej nie będzie działać.
Opcja 4: Kupujesz nawigację jako osobne urządzenie montowane na szybę. To będzie działać zależnie od tego czy kupisz sprawną nawigację i od tego której będziesz używał (fabrycznej, czy nowej).
Opcja 5: Kupujesz sprawną stację multimedialną z nawigacją na androidzie i montujesz ją w zamiast fabrycznej nawigacji. Ale pytasz o działanie czegoś innego niż nawigacja, np. odbieranie rozmów z kierownicy. To nie będzie działać.

A tak na poważnie, przeczytaj wątek w którym piszesz i jak nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie to je lepiej sprecyzuj.

_________________
Nie przejmuj się porażkami, przejmuj się szansami, które tracisz, jeśli nie próbujesz.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 14 lis 2017, 20:14 
Offline
<hahaha> :lol: :hahahaha:


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 14 lis 2017, 23:51 
Wstydliwy
Offline
Od: 12.11.2017
Posty: 2
Rok produkcji: 2007
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: mazowiecki
Chce kupic mężowi stacje medialna na androidzie...:) mamy w aucie nawigację fabryczna, która działa poprawnie. Dowiedziałam sie, że mamy system BOSE(?)
Na aukcjach pisza, że urządzenie nie pasuje do aut z zamontowana fabryczna nawigacja.
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6976169365
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6978831167
W odpowiedzi napisali mi, że będzie pasować i będzie wszystko działać (podglaszanie z kierownicy itd). Dowiedziałam sie jeszcze, że mogą byc różnice w połączeniu i komunikacji z komputerem pokładowym, więc raz pisza, że pasuje, raz że nie...
W takim razie moje pytanie. Z czym moze byc problem Po podłączeniu(oprocz odbierania rozmów z kierownicy jak napisałes)
Mam nadzieję, że teraz będzie wiadomo o co chodzi :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 22 lis 2017, 08:29 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 14.11.2016
Posty: 89
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: małopolski
Mad2322
Gdzieś czytałem, że jeśli ma się fabryczną nawigację to podłączenie stacji multimedialnej może generować problemy z bluetoothem fabrycznym oraz z głośnikami BOSE. Chyba nie spotkaliśmy się na forum z sytuacją, żeby ktoś wymieniał fabryczną nawigację na stację multimedialną.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 23 lis 2017, 18:53 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 24.04.2013
Posty: 1426
Rok produkcji: 2011
Generacja: II
Silnik: 2.0 DISI (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive Plus
Region: mazowiecki
suchareek, problem z fabrycznym bluetooth i Bose jest niezależnie, czy miało się oryginalną navi, czy nie. Na forum jest sporo informacji na ten temat i jak sobie z tym radzić. Mnie na szczęście ten problem nie dotyczył ;)

Mad2322, nie pamiętam aby ktoś na forum opisywał jakieś problemy przy wymianie oryginalnej navi na stację multimedialną. Nie wiem też jaki może to mieć związek, chyba tylko jeśli ktoś chce coś z oryginalnej nawigacji dopasować do stacji multimedialnej.
Stacje oferowane do naszych mazd mają w pełni funkcjonalną nawigację i w pakiecie ze stacją dostajesz wszystko co jest potrzebne (czyli antena GPS). Tak więc nie wiem jaka jest różnica, czy ktoś wcześniej miał nawigację oryginalną, czy nie. Po prostu trzeba olać oryginalną navi i zamontować to co daje producent nowego urządzenia.

Życzę zadowolenia z nowego sprzętu :)

_________________
Nie przejmuj się porażkami, przejmuj się szansami, które tracisz, jeśli nie próbujesz.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 6 gru 2017, 21:39 
Nowicjusz
Offline
Od: 09.06.2015
Posty: 53
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: opolski
Proszę o informację czy po zamontowaniu stacji Ownice C300, działa sterowanie z kierownicy klimatyzacją, nawiewami oraz komputerem pokładowym?! To że odbieranie połączeń nie funkcjonuje to wiem. I czy oprócz delikatnych szumów w przypadku niskiej głośności są jeszcze jakieś utrudnienia z korzystania z tej stacji? :houk:


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 6 gru 2017, 22:27 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 25.03.2015
Posty: 631
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: zagranica
Sterowanie nawiewami, klimatyzacja działa, propo komputera to też "działa" oprócz kasowania takich parametrów jak limit prędkości, zużycie paliwa.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 7 gru 2017, 07:13 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 28.03.2015
Posty: 526
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
LPG: Tak
Region: lubelski
Rafał da sie tez tylko musisz miec inny Canbus


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 7 gru 2017, 14:12 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 25.03.2015
Posty: 631
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: zagranica
Zgadza się, ja go nie mam, odpisałem koledze co jest w zestawie c300, tam dają taki moduł can który tego nie obsługuje.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 7 gru 2017, 16:44 
Nowicjusz
Offline
Od: 09.06.2015
Posty: 53
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: opolski
A wiecie może gdzie można taki Canbus dokupić żeby obsługiwał wszystkie powyższe funkcje. Już od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu stacji multimedialnej. Przestudiowałem cały wątek i skłaniam się ku Ownice C300, ale chciałbym żeby wszystkie te podstawowe funkcje działały.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 22 sty 2018, 22:52 
Świeżak
Offline
Od: 10.12.2017
Posty: 17
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: Exclusive
Region: dolnośląski
Witam wszystkich... Mam nadzieję, że temat jeszcze nie umarł.

Jestem świeżo po montażu stacji eonon z androidem 7.... Ogólnie jestem pod wrażeniem i bardzo zadowolony.

Mam pytanie odnośnie eq (Equalizera) wszystkie Suwaki działają oprócz "suwaka sub" nic się nie dzieje. Auto mam od miesiąca i nawet nie wiem czy sub działa. Oczywiście mam audio bose. Czy u was ten suwak też nie działa? Jak mogę prosto sprawdzić subwoofer?

Pozdrawiam


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 23 sty 2018, 01:08 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 13.08.2015
Posty: 1178
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Top
LPG: Tak
Region: śląski
Otworzyć bagażnik i posłuchać.

_________________
Ruch Chorzów - Legenda bez końca, nigdy nie zginie.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 23 sty 2018, 09:42 
Świeżak
Offline
Od: 10.12.2017
Posty: 17
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: Exclusive
Region: dolnośląski
Sub gra... Ale sterowanie nie działa. Ogólnie w fabrycznym radiu też nie było ustawień subwoofera tylko basu


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 23 sty 2018, 09:49 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 16.11.2017
Posty: 199
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Top
LPG: Tak
Region: kujawsko-pomorski
U mnie na stacji z androidem 4.4 z equalizerem nie ma problemu wszystkie suwaki działają jak należy. Co do subwoofera to gra za słabo żeby słyszeć jakieś wielkie regulacje na nim. Może problem tkwi w podłączeniu


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 23 sty 2018, 09:56 
Świeżak
Offline
Od: 10.12.2017
Posty: 17
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: Exclusive
Region: dolnośląski
Właśnie ja nie słyszę żadnych zmian... Może dlatego, że ten sub to taki cienias jest? Mam Bass na 3/4 plus loudness i jestem zadowolony


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 23 sty 2018, 10:15 
Amator
Offline
Od: 30.11.2017
Posty: 93
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: mazowiecki
Myślę, że do cieniasa można go porównać i nie ma co się nim przejmować...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 12 lut 2018, 07:22 
Amator
Offline
Od: 12.05.2017
Posty: 94
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
LPG: Tak
Region: łódzki
Witam.

Mam pytanie odnośnie zegarka i wskazań komputera. Po instalacji stacji multimedialnej z Chin zegarek wyświetla 12:00 i nic nie mogę z tym zrobić. W stacji oprócz standardowej daty systemu android mam aplikację informacje car i tam jest ustawienie zegara z 3 przyciskami : SET / HOURS / MIN. Po wciśnięciu SET na kierownicy i kliknięciu na stacji multimedialnej nic się nie dzieje. Po kliknięciu w HOURS zmienia widok z zegara na wskazania komputera (wyświetla tylko średnie zużycie) i MIN nic się nie dzieje. Czy spotkał się ktoś z takim problemem ?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 12 lut 2018, 10:15 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 16.11.2017
Posty: 199
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Top
LPG: Tak
Region: kujawsko-pomorski
Ja spotkałem się z tym problem :P
Niestety nie pomogę ponieważ sam nie potrafię tego zmienić.
Masz 2 opcje wyłączyć klemę na chwilkę o godzinie 12.00. Zegar się zresetuje i bedzie git.
Druga opcja która ja wybrałem nie korzystać z godziny na panelu(przełączyćna inna opcję) a spoglądać na godzinę na stacji multimedialnej. Pozdrawiam


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 12 lut 2018, 11:02 
Amator
Offline
Od: 12.05.2017
Posty: 94
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
LPG: Tak
Region: łódzki
A masz dostęp do wskazań komputera ? U mnie wyświetla godz. 12 00 albo mogę zmienić na wskazanie średniego zużycia paliwa. Jednak nie mogę zmienić na pozostałe czyli chwilowe lub zasięg na zbiorniku. Przełączyć mnie z poziomu aplikacji klawiszem hours - godz. Nie ustawić mi on godz. Tylko zmienić wskazania z zegara na komputer.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 12 lut 2018, 16:14 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 29.08.2015
Posty: 57
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: TS
Region: zagranica
12 lutego 2018, o 07:22 jarkuw napisał(a):
Witam.

Mam pytanie odnośnie zegarka i wskazań komputera. Po instalacji stacji multimedialnej z Chin zegarek wyświetla 12:00 i nic nie mogę z tym zrobić. W stacji oprócz standardowej daty systemu android mam aplikację informacje car i tam jest ustawienie zegara z 3 przyciskami : SET / HOURS / MIN. Po wciśnięciu SET na kierownicy i kliknięciu na stacji multimedialnej nic się nie dzieje. Po kliknięciu w HOURS zmienia widok z zegara na wskazania komputera (wyświetla tylko średnie zużycie) i MIN nic się nie dzieje. Czy spotkał się ktoś z takim problemem ?


Nacisnji set na kierownicy i przytrzymaj kilka sekund powinno ci wejść opcje zmiany godziny

_________________
Przyjemność z jazdy zaczyna sie tam gdzie kończy sie ekonomia
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 12 lut 2018, 16:16 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 16.11.2017
Posty: 199
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Top
LPG: Tak
Region: kujawsko-pomorski
U mnie w opcje komputera wchodzę przyciskiem nav(przytrzymać chwilkę) a potem to juz strzałkami


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 12 lut 2018, 17:04 
Amator
Offline
Od: 12.05.2017
Posty: 94
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
LPG: Tak
Region: łódzki
Próbowałem 5 sek. I więcej trzymać set ale nic to nie daje. A przycisk nav to mam tylko na wyświetlaczu nawigacji w systemie Android to o ten chodzi ?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 12 lut 2018, 18:51 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 16.11.2017
Posty: 199
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Top
LPG: Tak
Region: kujawsko-pomorski
Ja mam zamiast przycisku set; przycisk navi i po jego naciśnięciu powinny zmienić się opcje. Jeżeli nie może to być złe podłączenie przewodów. Z kierownicy można ustawiać również nawiewy klimatyzacje, a widzę że ty nie masz w ogóle sterowania z kierownicy. Chciałbym Ci również podziękować bo kręcąc film poniżej nauczyłem się zmieniać godzinę na wyświetlaczu. Dla innych jakby mieli ten problem. Ustawiam aby na wyświetlaczu aby pokazywała się godzina. Następnie trzymam przycisk navi/set kilka sekund i można zmienić godzinę.. HURAAA!! Mała rzecz a cieszy...
Filmik ze zmianą opcji:
Obrazek

-- 12 lutego 2018, o 18:51 --

Jeszcze raz[url]
http://kuziu.dmkproject.pl/szoker/navi%20ustawiania.mp4[/url]


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 970 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 33  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.