Teraz jest Pt, 19 kwi 2024, 23:08

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 970 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N, 23 sty 2022, 20:11 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 19.02.2020
Posty: 446
Rok produkcji: 2007
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: małopolski
glock zmierz proszę ile sekund włącza się Spotify do momentu kiedy można włączyć muzykę oraz Google Maps do momentu kiedy można rozpocząć wyszukiwanie a na liście widoczny już jest adres domowy i do pracy.

Ciekaw jestem jak wypada twój UIS7862 w porównaniu z moim kilkuletnim AC8257. Wg benchmarków są mniej więcej identyczne.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 24 sty 2022, 10:28 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 26.05.2021
Posty: 110
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Top
LPG: Tak
Region: mazowiecki
piotrmocko Na wszystkie wymienione przez Ciebie operacje czas wynosi 5 sekund a 3 sek. to uruchomienie aplikacji.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 24 sty 2022, 20:46 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 19.02.2020
Posty: 446
Rok produkcji: 2007
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: małopolski
W taki razie twoja stacja daje radę. Trzymajcie się tylko z daleka od AC8257 lub AC8259 bo tutaj potrzeba 15 - 30 sekund na możliwość skorzystania z Google Maps czy Spotify.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 25 sty 2022, 00:23 
Bywalec
Offline
Od: 01.03.2018
Posty: 331
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: podlaski
Panowie, a czy moglibyście podpowiedzieć mi jak ustawić to logo mazdy wyświetlane na ekranie stacji po przekręceniu kluczyka? U mnie jest chyba ten robocik z andka. Albo napis android - nie pamiętam dokładnie.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 25 sty 2022, 06:56 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 26.05.2021
Posty: 110
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Top
LPG: Tak
Region: mazowiecki
piotrmocko Moja stacja śmiga aż miło wszystko odpala się bardzo szybko niemalże natychmiast. Przywiech żadnych nie łapie.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 25 sty 2022, 08:29 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 19.02.2020
Posty: 446
Rok produkcji: 2007
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: małopolski
glock
W takim razie układ UIS7862 wydaje się być sensowny.

Trzeba pamiętać że znaczenie mają też zastosowane kości RAM DDR3 lub DDR4, jak i rodzaj pamięci massowej, najczęściej tanie eMMC.

lapa678
Prześlij na PW lub email nagranie jak wygląda u Ciebie uruchamianie radia po zapłonie, widok ustawień Androida, widok parametrów radia - o ile jest, oraz z aplikacji Aida64: System, CPU, Display, Android. W zależności od radia, logo ustawia się inaczej


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 25 sty 2022, 14:18 
Bywalec
Offline
Od: 01.03.2018
Posty: 331
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: podlaski
25 stycznia 2022, o 09:29 piotrmocko napisał(a):
glock

lapa678
Prześlij na PW lub email nagranie jak wygląda u Ciebie uruchamianie radia po zapłonie, widok ustawień Androida, widok parametrów radia - o ile jest, oraz z aplikacji Aida64: System, CPU, Display, Android. W zależności od radia, logo ustawia się inaczej


Głupio się przyznać, ale nie poszukałem info jak to zrobić tylko od razu napisałem pytanie. Już mam. Ale dzięki Piotrek za chęci.

Przy okazji, jak jest u Was: po włączeniu pokazuje się logo Mazdy, a później jeszcze napis android zanim załaduje się system czy tylko logo i od razu system?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 25 sty 2022, 15:02 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 26.05.2021
Posty: 110
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Top
LPG: Tak
Region: mazowiecki
Po resecie logo mazdy, później system android.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 25 sty 2022, 15:38 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 19.02.2020
Posty: 446
Rok produkcji: 2007
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: małopolski
lapa678 u mnie jest tak jak opisał glock

Czyli przy pierwszym uruchomieniu radia lub po restarcie najpierw wyświetla się boot logo które można sobie dostosować i wybrać np. logo Mazdy. Następnie jest logo systemu, np. napis Android.

Po wyłączeniu silnika radio przechodzi w stan uśpienia. Przy kolejnym odpaleniu silnika od razu wyświetla się ekran startowy w ciągu sekundy.

lapa678 czy u ciebie z przy każdym odpaleniu auta system uruchamia się od zera i widzisz logo Mazdy i Androida? Jeśli tak, to trzeba poszukać prawdopodobnie w Factory Settings jakiś ustawień gdzie można wybrać żeby radio przechodziło w stan uśpienia.

Ewentualnie źle są podpięte kable i radio zamiast być zasilane z 12V to jest podpięte pod ACC przez co po wyłączeniu stacyjki radio traci zasilanie. Opis połączeń


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 26 sty 2022, 22:09 
Bywalec
Offline
Od: 01.03.2018
Posty: 331
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: podlaski
Dokładnie tak, po przekręceniu kluczyka pojawia się logo Mazdy a później napis android i dopiero później zostaje załadowany system. Przejżę później ustawienia i poszukam tej opcji. Klikając pobieżnie widziałem opcję ustawienia czasu od wyłaczenia kluczyka do wyłączenia radia i było 10min, 1h i coś tam jeszcze. Ale to chyba nie o ta opcję chodzi... Zastanawiam się co może być z kablami. W fabrycznym radiu dało się włączyć je dopiero po przekręceniu stacyjki. No ale w pierwszej kolejności posprawdzam ustawienia. Dzięki

-- 26 stycznia 2022, o 23:09 --

25 stycznia 2022, o 16:38 piotrmocko napisał(a):
lapa678 u mnie jest tak jak opisał glock


Ewentualnie źle są podpięte kable i radio zamiast być zasilane z 12V to jest podpięte pod ACC przez co po wyłączeniu stacyjki radio traci zasilanie. Opis połączeń


Piotr, powiedz proszę czy jeżeli podepnę zasilanie pod 12v zamiast ACC to czy radio będzie samo się usypiać po wyłaczeniu stacyjki?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 27 sty 2022, 16:55 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 19.02.2020
Posty: 446
Rok produkcji: 2007
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: małopolski
lapa678 wówczas po wyłączeniu stacyjki radio powinno dalej działać I nigdy nie zostanie uśpione.

Podeślij mi na email (podam na PW) zdjęcia z podsumowaniem parametrów radia (o ile jest taki widok), z aplikacji Aida64 zakładki System, CPU, Display, Android; oznaczenia pinów we wtyczkach, zdjęcia wtyczek i kabli tak abym był wstanie widzieć który kabel z głównej wtyczki Mazdy gdzie jest podłączony do Radia lub modułu CAN


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 27 sty 2022, 17:13 
Bywalec
Offline
Od: 01.03.2018
Posty: 331
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: podlaski
Szukałem jeszcze info jak podłaczyć sterowanie z kierownicy i podłączyłem wg opisu piotramocko z ostatniego zdjęcia, tzn różowy przewód odcięty od wtyczki radia i poprowadzony od wtyczki z auta do pinu k1 canbusa i działa wszystko jak należy. Tzn brak tylko kasowanie spalania. Dobra robota Piotrek, gratuluję wiedzy. Pozostaje mi tylko jeszce problem wyłączania sie radia zamiast usypiania po wyłączeniu stacyjki, co powoduje że po każdorazowym uruchomieniu samochodu, radio musi od początku załadować system. Może ktoś zna na to sposób. Piotr, sprawdziłem połączenie acc i 12v, jest wszystko tak na Twoim rysunku. A w radiu brak jakichkolwiek ustawień dotyczących tej funkcji.

Nawiasem mówiąc, ciekawe dlaczego nie da się kasować spalania. Wygląda jakby brakowało odpowiedniego przycisku bo ten używany dotychczas ( set ) pełni teraz inną funkcję. Może trzeba to spróbować przeprogramować. Kurcze, auto ma tyle lat i jeszcze nikt nie znalazl na to sposobu.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 29 sty 2022, 12:24 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 26.05.2021
Posty: 110
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Top
LPG: Tak
Region: mazowiecki
lapa678 Jaki Masz can-bus ?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 29 sty 2022, 13:56 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 19.02.2020
Posty: 446
Rok produkcji: 2007
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: małopolski
lapa678 ma taki sam dekoder CAN bus jak u mnie Raise Tech P/N: MZD-RZ-02 - potwierdzam na podstawie otrzymanego zdjęcia


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 1 sty 2023, 16:46 
Wstydliwy
Offline
Od: 26.12.2022
Posty: 9
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: dolnośląski
Witam. Zastanawiam się nad stacją multimedialną i ciekawą opcją wydaje się ten zestaw:

https://allegro.pl/oferta/android-stacj ... 3020237143

Zestaw wydaje się kompletny. Czy 2 GB ramu wystarczy do normalnego użytkowania? Ktoś brał coś z tej konkretnej firmy?


Ostatnio edytowano N, 1 sty 2023, 17:17 przez maciekelga, łącznie edytowano 1 raz
Połączono z istniejącym tematem. Używaj opcji szukaj lub przeglądaj dział zanim utworzysz nowy temat.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 2 sty 2023, 08:56 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 26.05.2021
Posty: 110
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Top
LPG: Tak
Region: mazowiecki
radnior nie warto z te pieniądze. Polecam Ci te radio, które używam ponad rok . 4GB ram 32GB rom
https://pl.aliexpress.com/item/10050026 ... pt=glo2pol


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 2 sty 2023, 09:07 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 19.02.2020
Posty: 446
Rok produkcji: 2007
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: małopolski
Wg moich weryfikacji, w 4 stacjach które używałem zużycie RAMu utrzymywało się na poziomie około 3 GB


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 2 sty 2023, 12:19 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 22.10.2014
Posty: 2524
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: śląski
Glock i co fajne te radio ?? Bo kosztuje tylko 110e wiec malutko ;).

_________________
Mazda 6 GH 2.2 185km 207.000 km Egr off.
Dodatki:
Paliwo: diesel kleen, Archoil AR6900-D Max
Olej: Archoil AR9100
Mój temat: viewtopic.php?f=88&t=5043


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 2 sty 2023, 14:26 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 26.05.2021
Posty: 110
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Top
LPG: Tak
Region: mazowiecki
Lucasbadboy Każdemu mogę polecić z czystym sumieniem.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 2 sty 2023, 15:35 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 14.11.2021
Posty: 177
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
LPG: Tak
Region: śląski
glock musze przyznać że ciekawa propozycja
sam montowałeś czy ktoś to robił ?
łatwo jest ?
a działa tam wszystko zn przyciski na kierownicy i górny wyświetlacz ?

_________________
------------------------------------------------
Jak coś jest dobre...to jest dobre
:wink:
------------------------------------------------


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 2 sty 2023, 19:45 
Wstydliwy
Offline
Od: 26.12.2022
Posty: 9
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: dolnośląski
Dobra, czyli 2GB ramu to za mało. A co z kamerką? Polecacie coś konkretnego pod tego ISUDARA? Chciałem, żeby przy wstecznym automatycznie się włączała. Dobrze widzę, że trzeba dokupić jeszcze osobno mikrofon?

Może taka kamera? https://pl.aliexpress.com/item/10050047 ... 97962%21sh

Lucasbadboy, nie 110 euro, bo glock pisał o lepszej wersji. Ta, którą wspominasz ma 1 gb ramu, to już totalnie do niczego :D


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 3 sty 2023, 09:08 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 26.05.2021
Posty: 110
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Top
LPG: Tak
Region: mazowiecki
19lisu75 Sam montowałem wszystko plug-in. Wszystko działa jeśli chodzi o kierownicę, wyświetlacz również, ale tutaj jest kwestia canbusa. Ten, który daje Isudar jest do polifta, ale dla mnie jest ok. gdyż mogę z kierownicy przełączać opcje tj. radio, nawigacja, muzyka itp. Ponadto jest do przepięcia jeden kabel w wiązce aby to działało ( temat opisany w dziale montaż stacji multimedialnej ).
radnior Kamerę cofanie kupiłem w kraju chyba za 40 zł. najprostszą z diodami doświetlającymi i działa jak należy. Korzystam z zestawu głośnomówiącego bez dodatkowego mikrofonu i to wystarcza. Po zniżkach za te radio zapłaciłem 921 zł. ale to było w listopadzie 2021 roku. Trzeba poszukać kodów dodatkowo zniżka od producenta oraz rabat za płatność Blik. Przesyłkę darmową otrzymałem chyba po pięciu dniach gdyż mają magazyn w Niemczech w związku z tym dodatkowo nie płaciłem cła.
A i jeszcze jedno-mam Bose i poprawa dźwięku to jakieś 40 % do radia fabrycznego.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 3 sty 2023, 10:48 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 14.11.2021
Posty: 177
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
LPG: Tak
Region: śląski
no to to nie jest to z linka ,to z linka jest za niecałe 6 stówek :)

_________________
------------------------------------------------
Jak coś jest dobre...to jest dobre
:wink:
------------------------------------------------


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 3 sty 2023, 11:02 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 26.05.2021
Posty: 110
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Top
LPG: Tak
Region: mazowiecki
19lisu75 Tam są do wyboru modele ten zaznaczony na czerwono


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 4 kwi 2023, 18:27 
Świeżak
Offline
Od: 05.12.2017
Posty: 26
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zagranica
Cześć,
szukam jakiejś stacji multimedialnej (z Android Auto) do Mazdy 6 GH po lifcie (2011 rok). Czy są jakieś stacje, które mają te "możliwości":
- w miarę szybkie uruchamianie i płynne działanie
- pełne sterowanie z kierownicy (nie wiem jak tutaj wygląda kwestia obsługi radia, zmiany ustawień głośników, tzn bass, itp)
- możliwość obsługi tego "wyświetlacza" nad radiem (tzn wyświetlanie temperatury oraz przełączanie między godziną, spalaniem, średnią prędkością, itd.)
- możliwość podłączenia kamery cofania i wyświetlania obrazu na ekranie
- obsługa czujników parkowania (nie wiem jak tutaj wygląda taka funkcjonalność, myślałem o tym żeby była możliwość pokazywania który czujnik wykrywa przeszkodę, jednocześnie nie posiadam obecnie czujników, chciałbym doposażyć w nie auto)
- sprawne radio (czytałem o niektórych stacjach, że radio potrafi dość często gubić zasięg)
- mam obecnie dołożony zestaw głośnomówiący (to jest chyba montowany w maździe, ale mam dodatkowy wyświetlacz plus mikrofony koło lusterka) - nie wiem czy byłaby możliwość jakoś wykorzystać te mikrofony (zakładam, że taka stacja posiadałaby zestaw głośnomówiący), chyba, że mikrofony w takiej stacji są zdecydowanie wystarczające do rozmowy
- auto nie posiada nagłośnienia BOSE.

Z góry dzięki za każdą sugestię.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 4 kwi 2023, 20:53 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 19.02.2020
Posty: 446
Rok produkcji: 2007
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: małopolski
Zdecydowanie polecam Sinosmart lub inne stacje multimedialne oparte chipset UIS7862 znany również jako TS10, z 4 GB RAM oraz 64 GB pamięci na dane. Większa ilość ramu jest zbędna dla tego typu urządzenia, bo ciężko jest przekroczyć zużycie 3 GB. Natomiast 2 GB ramu to już trochę mało do płynnej pracy na kilku aplikacjach.

Odnośnie sterowania z kierownicy to kwestia otrzymania właściwego modułu CAN bus a w przypadku marki Raise różnią się one dla przed (Raise MZD-RZ-02) i po lifta (Raise MZD-RZ-05).

Natomiast w przypadku po lifta, ja osobiście przepiąłbym kabel odpowiedzialny za przyciski kierownicy z modułu CAN bezpośrednio do radia, aby móc je zaprogramować w stacji wg własnych preferencji oraz dodatkowo ustawić drugą funkcję dla dłuższego przytrzymania. Ponadto można w ten sposób podłączyć więcej przycisków i je zaprogramować viewtopic.php?p=370036#p370036

Sterowanie zegarkiem oraz komputerem pokładowym (spalanie) w po lifice jest niezależne od stacji multimedialnej. W przed lifcie tak dobrze nie ma. Dlatego to będzie ci działać bez problem jak również termometr.

Kamerę cofania możesz podłączyć do każdej nowoczesnej stacji z Androidem. Raczej bym zwrócił uwagę na to aby wspierała kamery z cyfrowym sygnałem obrazu AHD 720p lub 1080p. Wówczas jakość obrazu jest jak żyleta. Unikaj kamer w standardzie CVBS z analogowym sygnałem wideo. Oba te standardy mają taki sam typ wtyczki. Tutaj szerzej o kamerach 360 (trzeba wówczas zamówić specjalną wersję radia uzgadniając ze sprzedawcą na czacie przed zakupem), ale można też podpiąć tylko do tyłu lub do przodu i tyłu do każdego radia viewtopic.php?p=365453#p365453

Czujników parkowania niestety stacje z Androidem do Mazdy 6 GH nie wspierają. Ale skro nie masz czujników parkowania, to polecam założyć tylko cyfrową kamerę AHD 1080p do tyłu i do przodu i podłączyć do stacji. Mniej roboty niż z czujnikami, a jak ich trochę poużywasz to dojdziesz do wniosku że przy takiej jakości obrazu czujniki są zbędne.

W sedanie miałem taki sobie odbiór radia w poprzedniej stacji, a z Sinosmart jest znacznie lepiej.

Wbudowany mikrofon do stacji multimedialnej jest zazwyczaj taki sobie. Warto wykorzystać twój zewnętrzny mikrofon i go podłączyć z tyłu stacji jako źródło dźwięku. Ja zamontowałem mikrofon w podsufitce w takiej kratce obok przycisku włączenia światła pasażera. viewtopic.php?p=371453#p371453

Stacja z Androidem potrafi na nowo odkryć jakość dźwięku z fabrycznych głośników bez BOSE. Ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 4 kwi 2023, 21:12 
Świeżak
Offline
Od: 05.12.2017
Posty: 26
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zagranica
A to polecasz jakąś konkretną stację oraz do tego jakąś konkretną kamerkę cofania (zakładam, że najprościej opcję w podświetleniu tablicy?)?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 4 kwi 2023, 22:01 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 19.02.2020
Posty: 446
Rok produkcji: 2007
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: małopolski
Ja kupiłem stację Sinosmart TS10 4+64 od oficjalnego sprzedawcy na AliExpress https://a.aliexpress.com/_EvINmkT ale są też dostępne u polskiego dystrybutora na Facebooku Sinosmart Polska bez kamer 360.

Do tego dowolna kamera AHD 1080p https://a.aliexpress.com/_Evkccux


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 11 maja 2023, 09:18 
Wstydliwy
Offline
Od: 11.05.2023
Posty: 1
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Comfort
LPG: Tak
Region: mazowiecki
Szanowni,
Pytanko, bo sporo linków wygasło. Jest sens kupowania stacji do 1000 zł? Takiej w opcji 4GB -nie koniecznie musi mieć kamerę czy moduł na kartę SIM. Znalazłem na ali 1 stacje z dobrymi opiniami. Co sądzicie?

Wersja 4+64GB
https://pl.aliexpress.com/item/40002747 ... 4UTNJqMcZw


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 11 maja 2023, 10:36 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 19.02.2020
Posty: 446
Rok produkcji: 2007
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: małopolski
Z modelu XV6 Plus(4-64GB) powinieneś być zadowolony. Ten sam szybki procesor co w SinoSmart. Pamięć RAM od 3GB jest wystarczająca


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 970 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.