Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 13:09

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Caska 3642eu
PostNapisane: So, 11 kwi 2015, 11:19 
Wstydliwy
Offline
Od: 08.04.2015
Posty: 1
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Witam, na poczatek chcialem sie z wszystkimi przywitac. Od tygodnia jestem szczesliwym posiadaczem Mazdy 6 rocznik 2008 z silnikiem 1,8 z tego co wiem nie mam systemu bose (wiem to po tym ze nie widzialem nigdzie loga bose na zadnym glosniku) Chyba ze ma ktos lepszy pomysl zeby sprawdzic czy bose jest na pokladzie czy go nie ma.

Pozatym dokupilem do samochodu dedykowana stacje multimedialna marki caska model 3642eu zlecilem montaz zaprzyjaznionemu mechanikowi ktory tez wywiazal sie z swojego zadania ale, no wlasnie jest jedno ale.

Po zamontowaniu stacji przyciski na kierownicy nie dzialaja jak nalezy, wczesniej moglem zmienic za posrednictwem tych przyciskow m.in. ustawienia komputera pokladowego tzn zobaczyc ile jeszcze przejade na paliwie w baku albo zobaczyc ktora godzina lub sprawdzic srednia predkosc teraz mam na stale ustawione spalanie chwilowe i nie moge tego zmienic a przyciski na kierownicy generalnie obsluguja tylko funkcie stacji multimedialnej.

Noi i pojawil sie jeszcze jeden maly problem tylko szczerze mowiac nie wiem czy to wina stacji czy poprostu tak juz bylo. Zauwazylem ze w drzwiach pasazera duzy glosnik nie dziala i jest to jedyny glosnik w aucie ktory nie dziala.

Chcialbym was zapytac czy juz ktos z was spotkal sie z podobnym problemem i jak tak to czy wje jak go rozwiazac


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Pt, 8 maja 2015, 05:02 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1752
Rok produkcji: 2011
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
Zaryzykuję stwierdzeniem, że mechanik się nie popisał. Miałem 3641, montowałem stacje w profesjonalnym studiu car audio i działało wszystko.

_________________
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.