Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 17:26

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt, 8 mar 2022, 20:49 
Nowicjusz
Offline
Od: 28.10.2018
Posty: 52
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: -
LPG: Tak
Region: podlaski
Czy Agama w wersji płatnej zmienia również wygląd i układ radia FM, czy jest to tylko "skórka" na pulpit stacji?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 9 mar 2022, 17:41 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 07.02.2019
Posty: 170
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: Exclusive
Region: zagranica
WoytekNiestety, nie odpowiem Ci na to pytanie, gdyż nigdy nie użyłem radia - nie lubię radia i nie trawię reklam. Używam tylko AIMPa. Słucham tylko piosenek, które chcę.

_________________
Jeśli dbasz o Auto, Ono będzie dbać o Ciebie. Pamiętaj, że za każdym razem gdy do Niego wsiadasz, powierzasz Mu Swoje ŻYCIE.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 14 mar 2022, 15:47 
Wstydliwy
Offline
Od: 18.10.2020
Posty: 4
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: pomorski
Podepnę się pod temat, choć stację mam wyglądającą podobnie ale Junsun a nie Sinosmart
Rozbebeszyłem deskę. Do starego radia dochodzi jeden duży wtyk, jeden mniejszy (wychodzący z lewej strony deski) i antena. Duży podłączyłem pod kostkę przysłaną z radiem. A co z tym mniejszym? Za cholerę nie widzę, gdzie by go podpiąć.
I druga rzecz. Głośność.
Radio gra ok, ale jak leci muza z pendrajwa czy bt jest za głośno. Nawet na głośności 1 jest za głośno, do tego jak np w kawałku jest cisza to słychać jakieś dziwne buczenie. Chyba nie powinno tak być. Nie wiem, czy junsun zepsuty (mogę odesłać) czy coś u mnie w instalacji pochrzanione. A i radio mam z bose, jakby to miało jakieś znaczenie.
A i nie działa mi sterowanie z kierownicy. Może to wszystko jest ze sobą powiązane?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 14 mar 2022, 16:07 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 19.02.2020
Posty: 441
Rok produkcji: 2007
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: małopolski
kapec odnośnie niedziałającego sterowania z kierownicy to przeczytaj następujący wątek od wskazanego postu do końca viewtopic.php?p=365625#p365625 Najprawdopodobniej masz podłączone źle kable w wiązce którą dostałeś z radiem lub nie masz dekodera canbus lub jest niewłaściwy lub jest nieskonfigurowany w Factory Settings.

Buczenie podczas ciszy w utworze oznacza najprawdopodobniej kiepskiej jakości wzmacniacz TDA w radiu. Nic z tym nie zrobisz. Trzeba wymienić radio na jakieś lepsze. Mam ten sam problem u siebie viewtopic.php?p=366013#p366013

Wtyczka która Ci została odpowiada między innymi za wejście Aux w podłokietniku.

Odnośnie zbyt wysokiej głośności, to poszukaj gdzie w twojej stacji są Factory Settings i jakie jest do nich hasła, a następnie sprawdź w nich czy są jakieś opcje od regulacji głośności. Ja u siebie mogę zmniejszyć głośność całej jednostki.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 14 mar 2022, 16:53 
Wstydliwy
Offline
Od: 18.10.2020
Posty: 4
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: pomorski
Głośność radia jest ok, natomiast usb i bt są za głośne. Tak jakby ustawiona czułość była za duża. Nie mam pojęcia gdzie tego szukać w ustawieniach, nie wiem nawet czy można regulować czułość poszczególnych wejść.
Za cholerę nie kumam o co chodzi z tym can. Jutro zrobię foty jak mam podłączone.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 21 mar 2022, 01:33 
Wstydliwy
Offline
Od: 09.01.2015
Posty: 2
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.0 DISI (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: małopolski
Witam wszystkich! Mam prośbę kupiłem ostatnio SinoSmart 9/moduł sd33/ z Bose system podłączyłem wszystko jak należy (tak mi się wydaje ) i tu chyba zonk bo... nie mam dźwięku na subwooferze. Są dołączone dwa schematy połączeń w systemie Bose, ja to zrobiłem przez impedance converter high to low. Jak u Was to wygląda, może ktoś ma jakieś inne rozwiązanie? może coś jeszcze trzeba zrobić.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 25 cze 2022, 19:46 
Wtajemniczony
Offline
Od: 25.01.2018
Posty: 157
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.0 DISI (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: pomorski
A jak u Was wygląda sprawa z jakością dźwięku? Dużo osób jak nie prawie wszyscy twierdzą że po zmianie na sinosmarta jakość dźwięku jest o niebo lepsza. Posiadam wersję z bose od Pawła i nie powiedziałbym że dźwięk robi wow. Wcześniej wymieniałem głośniki na Hertz dsk.165 i jeszcze wygłuszałem drzwi. Któregoś dnia w zrobiłem eksperyment i podłączyłem ori jednostkę sterująca i wtedy to ładnie dudniło. Dźwięk był pełniejszy, no i bas lepiej "dawał". Może trzeba gdzieś w ustawieniach pogrzebać. Bawiłem się korektorem ale to nie było to samo co w ori jednostce.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 4 cze 2023, 17:59 
Wstydliwy
Offline
Od: 18.09.2018
Posty: 7
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: Exclusive
LPG: Tak
Region: pomorski
Moje radio padło ... A szkoda bo było naprawde fajne :-) Któregoś razu samo sie zresetowało i wywalił bład na ekranie, ze nie moze znalezc sciezki do jakis plikow...
Zamontowalem oryginal a autko sprzedalem.

Czy da sie taki objaw naprawic ? Czy to jest opłacalne ?
Moze sie komus takie radyjko przyda ?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 1 lip 2023, 23:23 
Wstydliwy
Offline
Od: 11.07.2018
Posty: 14
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: zachodniopomorski
Mam sinosmart, uwaliłem wzmacniacz Bose, tylko dlatego, że ze stacją przysłali mi wiązkę non bose! (masa w bose nie jest wspólna!), kupiłem drugi wzmak bose, tym razem przelutowałem kable, audio ustawione na 10 i muszę ściszać, jak kobita wsiada, nie wiem, jak długo będzie hulać, bo szyby drżą...

-- 1 lipca 2023, o 23:23 --

wzmacniacz zmieniony, can bus ten sam, ale głośność na kierownicy mam odwrotnie, mam się wkurwiać, czy przyzwyczaić?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 16 lip 2023, 10:24 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 07.02.2019
Posty: 170
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: Exclusive
Region: zagranica
Mi radio posłużyło kilka lat. Ostatni rok zaczęło piszczeć - myślałem że to problem z alternatorem, bo łożysko także było padnięte, ale finalnie okazało się, że to jednak radio. Wymieniłem na nowe i po problemie z piszczeniem. obecne radio kupiłem tańsze innej marki, ale widać ogromną różnicę. Dużo mu brakuje do sinosmarta.

_________________
Jeśli dbasz o Auto, Ono będzie dbać o Ciebie. Pamiętaj, że za każdym razem gdy do Niego wsiadasz, powierzasz Mu Swoje ŻYCIE.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 21 lip 2023, 16:31 
Świeżak
Offline
Od: 23.01.2023
Posty: 23
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
LPG: Tak
Region: wielkopolski
Witam.
Mam do kogoś kto zamawiał tą stację na Ali, jak z kwestią cła? Ile wyszło?
Pozdrawiam.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 21 lip 2023, 17:02 
Świeżak
Offline
Od: 09.03.2019
Posty: 25
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Comfort
LPG: Tak
Region: podkarpacki
Jeżeli chodzi o dystrybucję, to polecam znaleźć na FB Sinosmart Polska. Kolega wysyła radyjka z Anglii kurierem. Nie ma cła ani tego typu podobnych rzeczy. Zapewnia pełne wsparcie jeśli coś nie działa, albo pomaga w konfiguracji. Mam od niego sprzęt, działa juz bezawaryjnie ponad dwa lata.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 21 lip 2023, 18:36 
Świeżak
Offline
Od: 23.01.2023
Posty: 23
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
LPG: Tak
Region: wielkopolski
A da radę do niego podłączyć zewnętrzny wzmacniacz, to znaczy 2xrca oraz wyjście na sterowanie włączeniem?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 21 lip 2023, 20:15 
Świeżak
Offline
Od: 09.03.2019
Posty: 25
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Comfort
LPG: Tak
Region: podkarpacki
Tak szczerze to nie wiem, bo mam wersje bez Bose. Natomiast biorąc pod uwagę mnogość kabli i różnego rodzaju wejść/wyjść sądzę, że tak. Najlepiej znaleźć na fb gościa i zapytać. Chętnie odpowiada na wiadomości i na pewno pomoże. Ja nie robię mu reklamy bo się nie znamy, ale polecam biorąc pod uwagę moje doświadczenia we współpracy z nim.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 27 lip 2023, 22:46 
Świeżak
Offline
Od: 23.01.2023
Posty: 23
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
LPG: Tak
Region: wielkopolski
A co sądzicie o dopłacie do tego wyświetlacza?
https://a.aliexpress.com/_EyTvwhN
Czy ma to w ogóle sens?


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.