Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 16:39

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 783 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N, 27 mar 2022, 20:58 
Bywalec
Offline
Od: 01.03.2018
Posty: 331
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: podlaski
Mma dwie wiązki i dwa dekodery canbus. Jedno radio dziala jak należy na obu podłaczeniach, a drugie nie działa na żądnej z dwóch wiązek. Dlatego wydawać mogloby się, że canbusy i okablowanie jest ok i problem lezy prawdopodobnie w samej stacji. Świadczyć o tym mogłoby tez to iż brakuje w oprogramowaniu pewnych funkcji i ustawień. W tej sytuacji chyba muszę spróbować zaktualizować software. Nie jestem za dobrze zorientowany w grzebaniu z androidzie, ale nie mam wyboru i muszę to zrobić.
Które zakładki z Aidy podesłać Ci? Akurat Aida jest fabrycznie zainstalowana na urządzeniu, także nie musze instalować :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 27 mar 2022, 21:08 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 19.02.2020
Posty: 441
Rok produkcji: 2007
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: małopolski
System, CPU, Display, Android. Wystarczy zrzut od góry bez przewijania w dół


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 29 mar 2022, 12:25 
Wstydliwy
Offline
Od: 24.03.2022
Posty: 1
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: Comfort
Region: małopolski
Witam, wszystkich sam długo szukałem jak podpiąć by wszystko działało, więc przesyłam link z podpowiedzią jak podłączyć bose i sterowanie z kierownicy.
https://docs.google.com/document/d/1YmK ... ue&sd=true
Mam inny problem i potrzebuje pomocy. Radio przenosi mi świst przy dodawaniu gazu, mam stacje firmy EONON GA 8198, mazdę 6 GH BOSE, ale bez canbus. Ktoś coś podpowie... Dzięki


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 14 maja 2022, 14:11 
Wstydliwy
Offline
Od: 21.07.2019
Posty: 6
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: podkarpacki
Witam, potrzebuje waszej pomocy. Jakiś czas temu zakupiłem stacje multimedialną do swojej Mazdy 6 GH z systemem Bose. Jest jednak tami problem ze nie jestem w stanie normalnie jeździć autem i słuchać muzyki ponieważ subwoofer graj strasznie głośno. Ustawienia są na maxa czy na minimum nic nie dają, wyciszają delikatnie radio natomiast reszta strasznie dudni. Dodam że głośność jest ustawiona w skali 1/30. Dopiero po odpięciu wtyczki subwoofera w bagażniku powoduje że normalnie można słuchać. Niestety nie po to kupowałem stacje by rezygnować z subwoofera. Z oryginalnym radiem nie. Tło tego problemu. Wydaje mi się że subwoofer jest cały czas ustawiony tak jakby na maxa.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 14 maja 2022, 20:14 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 19.02.2020
Posty: 441
Rok produkcji: 2007
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: małopolski
Proponuję zajrzeć do Factory Settings i sprawdzić co tam można wyregulować jak również do aplikacji DSP. Nie mam co prawda Bose, ale po ostatniej aktualizacji w moim radiu też zmagam się ze zbyt dudniącym basem. Planuję u siebie zrobić downgrade do poprzedniej wersji. W obecnej wersji jedynie mogę zmniejszyć wzmocnienie wzmacniacza w Factory Settings oraz obniżyć niskie tony w aplikacji DSP. Jeśli nie da się u Ciebie tego wyregulować to warto się rozejrzeć za aktualizacją oprogramowania


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 14 maja 2022, 22:51 
Wstydliwy
Offline
Od: 21.07.2019
Posty: 6
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: podkarpacki
Dzięki za odpowiedź. Na ten moment wszystkie ustawienia dźwięku czy equalizer są na minimum a bas dalej taki sam. Przy regulacji dźwięku zauważalna jest zmiana, niestety bas wydobywający się jest cały czas taki sam. Tak jak pisałem po odpięciu subwoofera jest ok. Nie próbowałem zwiększać głośności do większej bo wydaje mi się że to nie wytrzyma. Mam opcję regulacji subwoofera od 0 do 10 ale nic to nie daję. Czy jest 0 czy jest 10 gra ta samo, jakby nie reagowało na to. Gdzieś już czytałem że oryginalny subwoofer BOSS nie można regulować, ale czy tak jest na prawdę. Męczę sprzedawcę w tej sprawie ale on rozkłada ręce, musiałbym podjechać do nich niestety mam 5h jazdy w jedną stronę. Jeżeli nic nie zrobię zostaje mi serwis car-audio. Ehhh 2tys zł może puść na marne.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 15 maja 2022, 07:18 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 19.02.2020
Posty: 441
Rok produkcji: 2007
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: małopolski
Prześlij dane techniczne twoje stacji oraz link do oferty zakupu. Przydatne też będą zrzuty ekranu z aplikacji Aida64 z zakładkami System, Android, Display, CPU (pierwszy ekran bez przewijania w dół) oraz widok w twojej stacji z wersją oprogramowania (zamaskuj tylko swój numer seryjny)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 15 maja 2022, 17:57 
Wstydliwy
Offline
Od: 21.07.2019
Posty: 6
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: podkarpacki
Na ten moment jest za granicą, wracam za tydzień to doślę wszystkie potrzebne informacje. Jedynie co mogę dodać teraz to link z oferty.

https://euro-watt.pl/produkt/vs-nawigac ... ine-pro-2/


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 16 maja 2022, 08:42 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 26.05.2021
Posty: 109
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Top
LPG: Tak
Region: mazowiecki
Markoz721 nie ma możliwości osobnego sterowania wzmacniaczem bose. Funkcja, która jest w radiu do obsługi wzmacniacza działa tylko wtedy jak dołożysz subufer niezależny do systemu Bose. Tak na marginesie, przepłaciłeś za ten sprzęt.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 16 maja 2022, 10:07 
Wstydliwy
Offline
Od: 21.07.2019
Posty: 6
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: podkarpacki
Tak, teraz już wiem. Przepłaciłem a dodatkowo teraz jestem mega niezadowolony z zakupu. Jeżeli nic nie będzie się dało zrobić zostaje mi spróbować to sprzedać choćby po dużo dużo niższej cenie.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 16 maja 2022, 11:05 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 19.02.2020
Posty: 441
Rok produkcji: 2007
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: małopolski
Markoz721 możesz jeszcze poszukać jakiegoś regulatora głośności, który zamontujesz pomiędzy stacją multimedialną a wzmacniaczem. Niestety szczegółów Ci nie podam, bo nie mam doświadczenia z car-audio ani nie mam Bose. Napisz do maciekelga


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 6 cze 2022, 20:44 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 07.02.2019
Posty: 170
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: Exclusive
Region: zagranica
Brak sterowania radiem przez kierownicę to wina modułu CanBus. Prawdopodobnie masz jakiś lewy, który nie jest kompatybilny z Twoim radiem. Ja ze sinosmartem dostałem moduł, który działał prawie idealnie. Jedynie 2 rzeczy nie da się zrobić, ale jedną obszedłem. Nie można zmienić trybu radia 12/24h i sterowanie odbieraniem telefonu z kierownicy - ze sterowaniem sobie poradziłem za pomocą dołożenia jednego przewodu do modułu BT w aucie, ale o tym robiłem oddzielny tutorial, więc nie będę się rozpisywał.

_________________
Jeśli dbasz o Auto, Ono będzie dbać o Ciebie. Pamiętaj, że za każdym razem gdy do Niego wsiadasz, powierzasz Mu Swoje ŻYCIE.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 4 lip 2022, 13:35 
Wstydliwy
Offline
Od: 23.01.2022
Posty: 8
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zagranica
25 February 2022, o 16:07 glock napisał(a):
Jak pisałem wcześniej znalazłem can bus Hiworld, który zakupiłem wraz z wiązką. Po podłączeniu go mam sterowanie na panelu górnym t.j wróciła funkcjonalność jak przy oryginalnym radiu. Mogę sterować komputerem pokładowym, ale nie działa resetowanie i nie mogę ustawić zegarka. Jest lepszy od Raise Tech jest bardziej rozbudowany i funkcjonalny.


Jaki kod CanBus wybrałeś? Obecnie używam tego na zdjęciu

https://photos.app.goo.gl/pnP865WngvDdsaXa6

https://photos.app.goo.gl/RGb3Em4S6xzTH9NV7


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 5 lip 2022, 06:12 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 26.05.2021
Posty: 109
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Top
LPG: Tak
Region: mazowiecki
Post nr. #738 w tym wątku, foto mojego can busa, ale wróciłem do Raisetech.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 5 lip 2022, 08:02 
Wstydliwy
Offline
Od: 23.01.2022
Posty: 8
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zagranica
glock mam na myśli same ustawienia Androida Canbus. Zobacz zdjęcie, aby zobaczyć przykład, jak to dla mnie jest skonfigurowane
https://photos.app.goo.gl/43W9zzs3S18NTSGD9


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 5 lip 2022, 19:48 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 26.05.2021
Posty: 109
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Top
LPG: Tak
Region: mazowiecki
Dokładnie nie pamiętam czy tak wyglądało to u mnie, ale ustawienia zegara chyba były takie same. Właśnie przez brak możliwości ustawienia zegarka Hiworlda wyjąłem i ponownie założyłem Raisetecha. Czy możesz ustawić zegar? Jeśli nie to pewnie Masz ten sam canbus co i ja. Jak będę miał chwilę to wepnę Hiworlda i zobaczę czy czy jest to samo. A tak w ogóle to w czym Masz problem?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 6 lip 2022, 06:01 
Wstydliwy
Offline
Od: 23.01.2022
Posty: 8
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zagranica
Nie mam problemu z zegarem . Problem w tym, że zdarza się podczas jazdy, że opcja MUTE włącza się sama bez dotykania multimediów czy przycisków na kierownicy. Raisetech nie miał takiego problemu, dlatego problem dotyczy albo ustawień Canbus, albo samej adapter Canbus


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 6 lip 2022, 07:10 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 26.05.2021
Posty: 109
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Top
LPG: Tak
Region: mazowiecki
vladataGH Obstawiałbym, że jest uszkodzony canbus.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 23 gru 2022, 10:55 
Wstydliwy
Offline
Od: 12.07.2021
Posty: 1
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: wielkopolski
Cześć wszystkim!
kilka dni temu zakupiłem stację multimedialną Junsuna 2 GB / 64 GB z allegro (z chin oczywiście :P). Po podłączeniu radia nie działały przyciski na kierownicy, a dźwięk (mam BOSE nagłośnienie) był nie taki jak powinien być generalnie... Stacja podobno była pod nagłośnienie BOSE. Spakowałem i zwróciłem tą stację.

czy możecie polecić jakąś konkretną stację multimedialną do autka z nagłośnieniem BOSE? Jakiś zaufany i sprawdzony sprzedawca na allegro czy aliexpres? Nie chcę znowu kupić czegoś co nie będzie poprawnie działać :/

dzięki z góry! :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 23 gru 2022, 13:00 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 26.05.2021
Posty: 109
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Top
LPG: Tak
Region: mazowiecki
Od ponad roku używam tej stacji i z czystym sumieniem mogę Ci ją polecić (4 gb ram i 32 gb romu) ISUDAR T72 QLED Android 10.
https://pl.aliexpress.com/item/10050026 ... pt=glo2pol


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 5 lip 2023, 20:49 
Wstydliwy
Offline
Od: 25.05.2023
Posty: 5
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: wielkopolski
Witam, zakupiłem radio z ali 4gb 32 z can busem Raise MZD-RZ-02 klawisze na kierownicy działają tzn mogę przestawiać spalanie itd ale nie działa mi już głośność +/- i mute, na górnym pisze "Raise Tech" ktoś podpowie co źle zrobione?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 5 lip 2023, 20:53 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 19.02.2020
Posty: 441
Rok produkcji: 2007
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: małopolski
Moduł masz prawidłowy do Mazdy 6 przed liftem, proponuję zweryfikować w ustawieniach fabrycznych czy jest wybrany prawidłowy moduł canbus. Jak dostać się do takich ustawień zależy od konkretnej stacji


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 6 lip 2023, 12:00 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 26.05.2021
Posty: 109
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Top
LPG: Tak
Region: mazowiecki
Jakim177 Jakiej firmy zakupiłeś stację ?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 6 lip 2023, 21:14 
Wstydliwy
Offline
Od: 25.05.2023
Posty: 5
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: wielkopolski
Nie wiem jakiej firmy ale działa super pisze że model 8581 ver02.

Niby pisze że jest tam wybrane mazda 6 itd ale dalej nie działa te sterowanie głośnością i ciągle napis na górnym wyświetlaczu raise tech

-- 6 lipca 2023, o 21:14 --

5 lipca 2023, o 20:53 piotrmocko napisał(a):
Moduł masz prawidłowy do Mazdy 6 przed liftem, proponuję zweryfikować w ustawieniach fabrycznych czy jest wybrany prawidłowy moduł canbus. Jak dostać się do takich ustawień zależy od konkretnej stacji


Mam ustawione wszystko na mazda 6 itd ale dalej nic ?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 7 lip 2023, 11:34 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 26.05.2021
Posty: 109
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Top
LPG: Tak
Region: mazowiecki
Jakim177 czy sterowanie na bocznym panelu wyświetlacza działa ? czy masz aplikację do ustawienia przycisków w kierownicy ( ikona z kierownicą)? dodatkowo możesz ustawić w menu radia. Pozostaje jeszcze do sprawdzenia wiązka radia. p.s "jest napisane" a nie pisze.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 7 lip 2023, 11:47 
Wstydliwy
Offline
Od: 25.05.2023
Posty: 5
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: wielkopolski
7 lipca 2023, o 11:34 glock napisał(a):
Jakim177 czy sterowanie na bocznym panelu wyświetlacza działa ? czy masz aplikację do ustawienia przycisków w kierownicy ( ikona z kierownicą)? dodatkowo możesz ustawić w menu radia. Pozostaje jeszcze do sprawdzenia wiązka radia. p.s "jest napisane" a nie pisze.


Sterowanie na bocznym panelu radia działa, jest aplikacja ale wgl nie reaguje jak coś chce tam ustawić.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 30 sie 2023, 18:06 
Świeżak
Offline
Od: 29.07.2016
Posty: 23
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
LPG: Tak
Region: mazowiecki
Witam, zakupiłem używaną stację Junsun v1 pro 2gb+32gb. W podłączeniu i ustawieniu pomagał mi poprzedni właściciel więc samo radio działa, ale są problemy których nie potrafimy rozwiązać, a ja mam ochotę spakować i wyj***** to pudełko do rzeki. Radio zaktualizowałem do najnowszej aktualizacji którą znalazłem do tego radia niestety nic to nie pomogło.

- Codziennie muszę dodawać przyciski(te obok ekranu) w ustawienia>touch study
- Jakie kolwiek zmiany ustawień po naciśnięciu save>reboot nie zapisują się i usuwają się wszystkie zapisane stacje fm
- mogę sterować głośnością, stacjami wracać do ekranu głównego po przez przyciski na kierownicy, za to nie mogę sprawdzać spalania itp
- godzinę mogę zmienić tylko przez aplikacje w radio

Czy wgranie oprogramowania z innego radia ale pod ten sam cpu mogło by rozwiązać problem czy tylko uwalę radio (brick albo bootloop) ?

Czytając poprzednie posty widzę ze przycisk key2 nie jest nigdzie wpięty, lecz niestety nie wiem do której kostki miał bym przepiąć

PS. próbuje wrzucić zdjęcia jak tylko mi się uda, dodam

-- 30 sierpnia 2023, o 18:06 --

Wrzucam obiecane zdjęcia do posta

https://ibb.co/mHnDz2c
https://ibb.co/bvCgVzj
https://ibb.co/Wf80Gpm
https://ibb.co/xfR4gYS
https://ibb.co/Qf7s5Fb
https://ibb.co/7n1prCT


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 30 sie 2023, 19:45 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 19.02.2020
Posty: 441
Rok produkcji: 2007
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: małopolski
bady odsyłam do postu w którym opisałem 4 warianty podłączenia przewodów viewtopic.php?p=366433#p366433

Patrząc na twoje zdjęcia, to przewody od przycisków przy kierownicy są u Ciebie podłączone bezpośrednio do stacji multimedialnej z pominięciem modułu canbus (wariant 2. w moim poście). Powinieneś móc zaprogramować przyciski w aplikacji Steering Wheel Key Study (lub podobna nazwa).

Aby móc sterować komputerem pokładowym, musisz przeciąć kabel różowy wychodzący z wtyczki do pojazdu i podłączyć go do modułu canbus (wariant 1.) - w miejsce niebieskiego kabla Key 1 na zdjęciu w tym poście viewtopic.php?p=366676#p366676

-- 30 sierpnia 2023, o 19:39 --

Odnośnie ustawień, które się niezapisują proponuję pisać do Junsun na AliExpress http://pl.aliexpress.com/store/1182006 Powinni Ci doradzić lub udostępnić właściwą aktualizację oprogramowania. Lub szukać pomocy na forum XDA https://forum.xda-developers.com/t/juns ... t.4193061/

-- 30 sierpnia 2023, o 19:45 --

Na XDA są dostępne aktualizacje do Junsun V1 Pro, o ile to na pewno twój model radia https://forum.xda-developers.com/t/juns ... e.4283365/


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 30 sie 2023, 20:24 
Świeżak
Offline
Od: 29.07.2016
Posty: 23
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
LPG: Tak
Region: mazowiecki
śledziłem ten post z czterema wariantami, lewą stroną kierownicy mogę sterować radiem, dodawać/programować przyciski nic więcej. wypiąłem różowy kabel i straciłem możliwość sterowania i ustawiania przycisków.


xda całe przewertowane, nawet przewinął mi się temat specjalnie otworzony dla tego radia i o nie zapisywaniu i usuwaniu stacji po save>reboot


2 różne aktualizacje z tego wątku nie pomogły, próbuje 3



mój problem przypomina trochę problem vlada z takimi samymi dolegliwościami, próbuje ostatni raz rozebrać deskę i przepiąć te kable i ostatnia szansa tego radia. już i tak przez otwieranie składanie deska rozdzielcza wygląda jak by para kotów urządziła sobie marcowy romantyczny wieczór

-- 30 sierpnia 2023, o 20:09 --

jest możliwość wprowadzenia radia w boot menu żeby wykonać wipe cache, wipe data?

-- 30 sierpnia 2023, o 20:24 --

mógł by też ktoś wrzucić jak prawidłowo podłączone radio powinno działać, sterowanie komputerem, sterowanie radiem itp


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 1 wrz 2023, 07:33 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 19.02.2020
Posty: 441
Rok produkcji: 2007
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: małopolski
U mnie sterowanie przyciskami z kierownicy jest identyczne jak z fabrycznym radiem. Nie działa tylko kasowanie średniego spalania. Sposób działania przycisków jest zależny tylko i wyłącznie od modułu canbus, jeżeli przyciski z kierownicy są do niego podłączone. Tutaj jest moje nagranie viewtopic.php?p=366676#p366676


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 783 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.