Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 10:06

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt, 28 maja 2013, 13:05 
Wstydliwy
Offline
Od: 28.05.2013
Posty: 1
Witam
To mój pierwszy post na tym forum dlatego proszę o wyrozumiałość jeśli założyłem ten temat w niewłaściwym dziale. Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Mazdy 6 2.0 w kombi rok 2004 przed liftem. Zastanawiam się nad wymianą plastikowego wnętrza zegarów na takie z mazdy po lifcie - tamte ramki mają dużo więcej chromu i są ogólnie o niebo ładniejsze. Dlatego proszę pomóżcie mi, czy to plastikowe wypełnienie będzie pasowało do licznika z wersji przed FL? Może ktoś przeprowadzał już takie doświadczenia? Na pierwszy rzut oka wyglądają identycznie. Powtórzę jeszcze raz, że nie zależy mi na wymianie całego licznika (znalazłem już podobny temat i podobno niektóre wiązki są pozamieniane, stąd palą się różne dziwne kontrolki). Chcę zmienić jedynie ramkę znajdującą się na tarczach zegarów.
Z góry dziękuję za pomoc, bo trochę szkoda byłoby wydać kilka dyszek na coś co nie będzie pasowało (i tak wezmę od jakiegoś anglika bo przecież to nie ma różnicy)...


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Wt, 28 maja 2013, 19:53 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 3437
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: śląski
Szczerze mówiąc nie wiem jak to jest w GG, ale kiedyś mój kolega kupował do BMW 3 chromowane ramki na tarcze zegarów. Ingerencja była mała, ja wątpiłem w efekt, ale wyszło super. Może są gdzieś takie chromy na cieniutkiej taśmie dwustronnej do Mazdy 6... Szukałeś? ;)

P.S Witamy na forum! :) Zachęcam do przywitania się w naszej przywitalni i uzupełnienia profilu ;)


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Śr, 29 maja 2013, 20:03 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1926
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zagranica
witam.
Z wymiana zegarow nie powinno byc problemow.
tylko czy warto bawic w wymiane tarcz jak mozna zmienic cala deske z licznikami ??

_________________
Obrazek
Nie wiem, nie znam sie, nie orientuję się, zarobiony jestem!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 28 sty 2016, 14:26 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 14.12.2015
Posty: 259
Rok produkcji: 2003
Generacja: I
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Comfort
LPG: Tak
Region: mazowiecki
Ale ponoć nie pasuje a i nie ma nigdzie takich ramek. Jak ściągnąć wskazówki jest tam jakieś zabezpieczenie?


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.