Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 16:29

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N, 13 maja 2018, 15:58 
Świeżak
Offline
Od: 13.05.2018
Posty: 25
Rok produkcji: 2002
Generacja: I
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: wielkopolski
Witam, chciałbym bardzo stać się posiadaczem M6, zrobiłem już nawet jazdę próbną, jednak zapomniałem zabrać ze sobą miarkę a wymiary bagażnika są tutaj sprawą kluczową (duży wózek inwalidzki) i jeśli się okaże za mały to jestem skazany na Passata :/ A Madzia się tak fajnie prowadzi... Prosiłbym aby ktoś z forum potraktował i zmierzył bagażnik, głębokość jest większa niż Focus więc wiem że wystarczy, jednak krytyczne są tu wymiary otwarcia drzwi bagażnika oraz szerokość przy nadkolach (zarówno najszerszy punkt jak i przy zwężeniu na amortyzator (?)
Najlepiej byłoby to opisać w paint na zdjęciu, jednak suche liczby też mnie zadowolą. Niestety brakuje takich informacji w internecie dla starej wersji, znalazłem 2 tematy, jeden bez odpowiedzi a w drugim załącznik stracił ważność.
Pozdrawiam.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 14 maja 2018, 09:30 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 11.05.2017
Posty: 386
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.3 MZR (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: MPS
LPG: Tak
Region: mazowiecki
A nie wchodziło by w grę podjechać z wózkiem na oględziny auta w okolicy? Przez telefon dopytać o możliwość takiej przymiarki?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 13 cze 2018, 18:40 
Świeżak
Offline
Od: 13.05.2018
Posty: 25
Rok produkcji: 2002
Generacja: I
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: wielkopolski
No niby można, jednak w najbliższym czasie nie mam za bardzo możliwości jeździć oglądać auta, a chciałbym już wiedzieć czy mam wyeliminować Madzię z listy możliwości i rozglądać się za czymś innym. No i pewnie nie jestem jedyną osobą której by się taka informacja w przyszłości przydała- nie ma jej nigdzie w internecie, a każde zapytanie (z 3 które znalazłem) pozostało bez odpowiedzi.

-- Dodano: 20 maja 2018, o 18:16 --

No to może inaczej, mógłby ktoś podać wymiary maty podłogowej do bagażnika, lub pokrywy od szuflady z oponą?

-- Dodano: 13 czerwca 2018, o 18:40 --

Madzia z subem rocznik 2002 moja, bagażnik tylko trochę mniejszy niż w Focusie, wózek wchodzi bez żadnych kombinacji :)
Dla potomnych zostawiam tu wymiary bagażnika.
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 14 cze 2018, 16:53 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 11.05.2017
Posty: 386
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.3 MZR (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: MPS
LPG: Tak
Region: mazowiecki
Dzięki <brawo>


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.