Teraz jest Pt, 19 kwi 2024, 14:54

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 454 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt, 1 sie 2017, 20:48 
Prawie fanatyk
Offline
Od: 01.11.2013
Posty: 2163
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
Ja dzisiaj na forum założonym przez Gołembiewskiego pn. "Mazda 6 GJ Polska" wymieniłem przykładowo występujące częste usterki w odpowiedzi na pytanie zadane przez jednego z użytkowników (wydaje się podstawioną osobę) "czy dziś mając do wyboru kupno auta wybralibyście mazdę po raz drugi? i dlaczego?". Natychmiast nastąpił wpis kolesia "Moja 3 letnia ma przejechane 140tys km i zadnej ww usterki nie.ma..wszystko dziala jak.powinno A fotele w.stanie jak z salonu... kupilbym drugi raz..". A takich zachwyconych jest znacznie więcej.
Masz crow odpowiedź na swoje wątpliwości.

_________________
Nie odkładaj do jutra tego, co możesz zrobić pojutrze!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 1 sie 2017, 21:32 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 28.07.2013
Posty: 1952
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
Ja nie mam wątpliwości, ja wiem jak to działa... na fejsie, w prasie itd. To dlatego my czasem przecieramy oczy ze zdumienia.

_________________
Samochodami się albo jeździ albo się je kocha, fajnie jak jest jedno i drugie


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 1 sie 2017, 22:10 
Offline
Jako że moja się "wyciszana" do jutra to wziąłem M3 żony i pojechałem dzisiaj z synem do CH Janki na zakupy. Spalanie po powrocie miałem 7.1 :). Nie przekroczyłem 100. W zasadzie z podróży poza rozmową z dzieckiem niewiele pamiętam. Wniosek? W podróż Mazdą tylko z dzieckiem. :) Na nic złego nie zwraca się uwagi. I 3ce nic nie dolega. Nic nie drży. Nie wieje. Pedał hamulca puka przy odpuszczaniu. Latają fotele. Ale poza tym normalnie chciałbym aby moja 6ka była składana w Meksyku. :)


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: So, 30 wrz 2017, 12:57 
Wstydliwy
Offline
Od: 09.07.2017
Posty: 8
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Macie do polecenia dobry warsztat w Krakowie, gdzie wyważę koła?

A co z http://www.opole.latex.net.pl/kontakt/kontakt/ ? Widziałem, że ktoś podrzucił wcześniej w tym temacie link do tego serwisu. Ktoś korzystał?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 20 lis 2017, 16:32 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 13.12.2016
Posty: 108
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: Sport
Region: wielkopolski
To podziele się swoimi doznaniami. Posiadam 2 komplety kół letnie są to 19cali zimowe zaś 17. Na letnich mogę jechać 210 i żadnych drgań. Zimowe mam nowe felgi i opony wywazane już 3 razy i nic nie pomaga. 120 i pojawiają sie drgania. Wkyrwia mnie to niesamowicie. Tarcze z przodu sa nowe bo mi po 50tys sie zwichrowaly

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 20 lis 2017, 16:50 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 16.09.2013
Posty: 2161
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Ernest016 wadliwa opona??? reklamuj


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 20 lis 2017, 16:51 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 13.12.2016
Posty: 108
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: Sport
Region: wielkopolski
Opony są dobre. Nawet wyważenia były w granicach 15gr

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 20 lis 2017, 16:58 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 16.09.2013
Posty: 2161
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: mazowiecki
wada opony może nie być widoczna na wyważarce.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 20 lis 2017, 18:26 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.07.2013
Posty: 3060
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: wielkopolski
ernest016, a jakie masz ciśnienie w oponach?


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 20 lis 2017, 19:35 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 16.09.2013
Posty: 2161
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: mazowiecki
może przyczyną są plastikowe pierścienie centrujące?


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 20 lis 2017, 19:36 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 13.12.2016
Posty: 108
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: Sport
Region: wielkopolski
2.3 w każdej. Nie posiadam pierścieni centrujacych. Mam tylko pozakladane dystanse 15mm.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 20 lis 2017, 21:12 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.07.2013
Posty: 3060
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: wielkopolski
A tak dla testów zwiększ ciśnienie do 3 i sprawdź czy drgania ustąpiły.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 13 gru 2017, 08:40 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 02.10.2016
Posty: 479
Rok produkcji: 2019
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: podkarpacki
Mam problem z lekkimi drganiami/biciem przy 40-50 km/h, przy przyspieszaniu, przy stałej prędkości w tym zakresie nie zauważyłem. Sprawdziłem następujące rzeczy:
-najpierw na kołach letnich, później na świeżo wyważonych zimowych
-na każdym biegu
Zgłosiłem to w ASO przy przeglądzie. PanASO oddając mi auto stwierdził, że powodem może być obniżone zawieszenie (sprężyny zamówione i montowane w ASO), bo wtedy auto inaczej tłumi czy coś takiego. Czy obniżone zawieszenie może takie drgania powodować? poxtazo? KMBak?

Jeżdżę teraz zastępczą (2,0 manual) i jest to dziwne uczucie, gdy spodziewam się drgań, a one nie występują.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 13 gru 2017, 10:44 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 13.10.2014
Posty: 511
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
U mnie też nadal są odczuwalne drgania, ale już przestałem szukać przyczyny, taka charakterystyka zawieszenia, a właściwie jego reakcja na słabo położony asfalt, przy tej samej prędkości na różnych drogach na jednej drga na drugiej nie... Jadąc np. moim drugim autem CX-7 na tym samym odcinku drganie jest mikro odczuwalne, żebym nie jechał po tej drodze wcześniej 6 to bym nawet się nie zorientował że coś jest nie tak. Ona taka jest niby twarda niby miękka... sprężysta

Swoją drogą też jestem ciekaw jak na to wpłynie obniżenie... Eibach jest teraz w niezłej promocji...


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 11 sty 2018, 08:41 
Wstydliwy
Offline
Od: 11.01.2018
Posty: 2
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
Witam!

Jako ,,nowy" (forum przeglądam dłuższy czas) użytkownik dodam w temacie kilka słów od siebie.
U mnie problem pojawił się po zmianie opon na zimowe ( przełożenie na oryginalne 19 ) w zakresie do 70 km/h. Robili to w Pile (ktoś pisał, że też załatwiał tam więc pewnie wiadomo o jaki serwis chodzi :) ). Sprawę od razu zgłosiłem sądząc, że to wina złego wyważenia lub krzywej felgi ( na zmianie od razu to wychwycili, że jedna felga jest lekko krzywa, przeklęta droga Piła-Poznań ). Felgę wyprostowano i jeszcze raz opony wyważono robią małą modyfikacje i przełożono tylną felgę na przód. Drgania nie ustały (choć były znacznie mniejsze), ale z rozmowy z panem, który zajmował się moim autem ( swoją drogą bardzo rzeczowa i profesjonalna persona ) jasno wynikają dwie rzeczy.
1. Mazda jest ultra wrażliwa na wyważenie.
2. Nie wszystkie opony pasują do tej felgi i auta jako całość :roll: i nawet dobre wyważenie nic nie pomoże.
Sam kupiłem Nokiany WR A4. Okazuje się, że te opony należą do tej grupy, która nie pasuje.
Na szczęście drgania pojawiają się głównie w zakresie 50-60 km/h i są bardzo lekko odczuwalne. Raczej nie będzie miało to wpływu na piasty itd.
Zobaczymy jak auto zachowa się po zmianie na letnie z powrotem. Liczę na to, że opona po iluś tyś. km się ułoży i drgania znikną całkowicie.
Jedno wiem na pewno, przed kolejnym kupnem opon zapytam serwis jakie opony na chwilę obecną polecają do Mazdy, z jakimi mieli problem, a jakie były ok. Mają fajną bazę, gdzie przy każdej zmianie wszystko zapisują i dzięki temu łatwo określić jakie opony wytrzymują długo, które łatwiej jest im założyć itd.
Dodam tylko, że kuzyn też jeździ Mazdą 6 kombi 2016 i też przekładał na 19 zimówki (Yokohama, ale nie wiem jakie) i u niego problemu brak, więc może być coś na rzeczy, że producent opon ma znaczenie.
Swoją drogą to trochę paranoja, żeby auto było aż tak czułe na takie elementy, ale WAGA WAGA WAGA zrobiło swoje.
Ze swoją 6 mam też parę innych dupereli, które pewnie opiszę jak przejdę pierwszy serwis i zobaczymy jak podejdą do tematu.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 21 sty 2018, 16:05 
Świeżak
Offline
Od: 23.09.2017
Posty: 17
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: podkarpacki
Musze Cie zmartwic kolego. W listopadzie odebralem swoja nowa 6 z salonu. Dostalem za 1zl komplet kol zimowych 17" z oponami Yokohama i bujam sie z drganiami w zakresie 120-140km/h. Juz 2 opony serwis mi wyminil na nowe a telepie jak telepalo ;/// jak tu czlowiek ma byc zdrowy jak takie jaja w nowym aucie?
Wyobrazcie sobie moja mine jaka byla kiedy odebralem auto z salonu i w drodze do domu poczulem telepanie :/


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 21 sty 2018, 21:37 
Wtajemniczony
Offline
Od: 12.07.2017
Posty: 163
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: lubelski
U mnie też od nowości pojawiają się drgania w okolicach 140km/h. Szybciej jadąc nie są zbytnio odczuwalne


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 22 sty 2018, 12:39 
Świeżak
Offline
Od: 23.09.2017
Posty: 17
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: podkarpacki
21 stycznia 2017, o 23:32 zagryziak napisał(a):
Potwierdzam profesjonalne wyważanie w "Serwis Gum" ul. Okaryny 15, 02-787 Warszawa.


Jadę tam dzisiaj i zobaczymy czy chłopaki dadzą radę ;)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 22 sty 2018, 17:19 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 04.02.2016
Posty: 254
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Dadzą radę. Miałem tak samo: nowa mazda z fabryki i parkinson przy 120km/h, zwykłe wyważanie nie pomogło, wkrurw na maksa, bo nie po to kupowałem nowe auto z salonu, żeby mi plomby wypadały. Pojechałem na Okaryny, zrobili co trzeba i jazda przestała być mordęgą, a stała się przyjemnością.

_________________
Shutter vel Szymon SQ5OVK


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 22 sty 2018, 21:18 
Świeżak
Offline
Od: 23.09.2017
Posty: 17
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: podkarpacki
Kierujac sie zakupem mialem tak samo jak Ty. Po wyjechaniu z salonu wkur.... na maksa. Po uznaniu przez serwis problemu wymienili 2 opony i temat jak przed wymiana - telepalo.
Generalnie jestem po wizycie na Okaryny i co trzeba przyznac chlopaki wiedza co robia. Poukladali opony na nowo i wywazyli. Jest mega poprawa jednak idealu nie ma. Mowili ze jedna opona ma bicie promieniowe na 8kg i moze nie byc idealnie. Widac taki urok auta, opon i caloksztaltu. Jednak uwazam ze pieniadze wydane dobrze i jestem im wdzieczny za robote. Dzieki kolego za podpowiedz ;) czekam do wiosny i zobacze jak bedzie na fabrycznym zestawie.


Ostatnio edytowano Wt, 23 sty 2018, 07:48 przez tombien, łącznie edytowano 1 raz
Nie cytujemy poprzedniego postu (regulamin, pkt 5.6).


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 23 sty 2018, 00:01 
Amator
Offline
Od: 22.02.2015
Posty: 62
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Potwierdzam, chłopaki na Okaryny znają sie na robocie. Wyważyli koła letnie (fabrycznie nowe opony+felgi) , w tym 2 opony zoptymalizowali. Kazali przyjechać jeśli coś się będzie nie tak. Mówili, że opony bedą się układać. Przyjechałem po około 800 km, bo zacząłem coś minimalnie odczuwać. Sprawdzili wszystkie koła Hunterze, 2 poprawili. Potem przejechałem na nich 15kkm i zero, absolutnie zero drgań. :) :) :) Teraz jestem na zimowych, wyważałem też u nich i oczywiście zero problemów. :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 23 sty 2018, 10:27 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 04.02.2016
Posty: 254
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
22 stycznia 2018, o 21:18 odrobina napisał(a):
Mowili ze jedna opona ma bicie promieniowe na 8kg i moze nie byc idealnie. Widac taki urok auta, opon i caloksztaltu.

To nie urok auta, bo mimo wszystkich narzekań to jednak solidna konstrukcja, a nie jakieś chińskie badziewie. Skoro żadnymi metodami wyważania nie daje się wyeliminować problemu, bo opona jest nierówna, to chyba powinna podlegać reklamacji.

_________________
Shutter vel Szymon SQ5OVK


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 23 sty 2018, 10:50 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 13.12.2016
Posty: 108
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: Sport
Region: wielkopolski
Ja poskompilem na opony i kupilem Nexena na zimę. Ale wreszcie trafiłem do warsztatu gdzie potrafili je porządnie wyważyć i problemu praktycznie nie ma. Teraz czeka mnie wiosną wymiana oryginalnych brigestonow które potrafiły przy 70kmh jeszcze boksowac gdy bylo ślisko

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 23 sty 2018, 10:53 
Offline
22 stycznia 2018, o 21:18 odrobina napisał(a):
Mowili ze jedna opona ma bicie promieniowe na 8kg i moze nie byc idealnie.


Skoro masz jakiś wydruk to tak jak mówił kolega shutter reklamuj tą oponę.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 23 sty 2018, 11:48 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.12.2013
Posty: 3036
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
Wiadomo,że ten typ tak ma a dokładnie jak stwierdziła Pani w ASO Nordic Motor w Bydgoszczy ,,to specyfika auta i zawieszenia" ale było to dawno bo w 2014r. :mad: :mad: :mad:
Pani już nie pracuje a ja sobie poradziłem zmieniając opony na inne nie te Bridgestony Turanza T001 i wyważone na teście drogowym i od tego czasu jest OK. :)

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano Wt, 23 sty 2018, 18:49 przez koliber1960, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 23 sty 2018, 15:42 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 04.02.2016
Posty: 254
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Jeszcze jedno w temacie dla tych "speców" co mówią, że to wina auta czy jego zawieszenia: skoro dużbicie jest na maszynie, na której znajduje felga z oponą, a auto stoi kilka metrów dalej na podnośniku, to jaki ma ono wpływ na wynik wyważenia.

_________________
Shutter vel Szymon SQ5OVK


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 23 sty 2018, 22:28 
Amator
Offline
Od: 22.02.2015
Posty: 62
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Jeszcze koniecznie muszę podziękować Shutter'owi :drunk: , bo to dzięki niemu w trafiłem na Okaryny. Pamiętam, że aktualizoował wpis o swoim aucie w części forum "Pokaż swoją 6" i tam w trafiłem na jego inforamcję o tym serwisie.
Jeszcze dodam, że także jestem bardzo wrażliwy na minimalne bicie kół na kierownicy i tak naprawdę tylko b.dobry zakład + opony bez wady (nadmiernego bicia) są w stanie sprostać moim wymaganiom, dlatego polecam serwis na Okaryny :) .


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 16 lut 2018, 20:41 
Świeżak
Offline
Od: 23.09.2017
Posty: 17
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: podkarpacki
U mnie dooopa. Bylem na Okaryny chlopaki podzialali i bylo duzo lepiej lecz w dalszym ciagu wibracje odczuwalne :/ przejechalem juz kolejne 3000km i zawitalem znow na Okaryny. Mysle nech sprawdza, moz opony sie poukladaly dowaza i bedzie git. Chlopaki podzialali dwa kola dowazyli. No i dalej doooopa trzesie caly czas tylko w innym zakresie predkosci.
Poczekam do przebiegu 15000km odstawie na oleje i .ebne kluczami w serwisie i powiem z nie odbiore auta jak nie usuna problemu drgan bo t sa jakies jaja <czekam>


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 23 lut 2018, 08:28 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.12.2013
Posty: 3036
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
Taaaaaaa :lol:
powiedzą ......specyfika zawieszenia , czyli ten typ tak ma i możesz pisać,modlić się :mad:

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 12 mar 2018, 05:55 
Świeżak
Offline
Od: 23.09.2017
Posty: 17
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: podkarpacki
Jak słowo się rzekło tak zrobiłem.
W ubiegłą sobotę moja "6" odstawiona po przebiegu 15 000km na serwis filtrowo-olejowy + zgłoszona kolejny raz usterka w postaci drgań w trakcie jazdy.
Dostałem zastępczą "6" na zimówkach jednak na felgach 19" i bicia kompletnie brak - opony Pirelli SottoZero .

Dostałem info, że eksploatacyjne wymiany zrobione, a ja mam dalej jeździć zastępczą.
W mojej "6" twierdzą, że założyli koła z auta demonstracyjnego i drgań nie było; oględziny zawieszenia nie wskazują na przyczyny bicia.
Wobec powyższego dealer reklamuje kolejny raz opony Yokohama - zobaczymy z jakim skutkiem tym razem.
Swoją drogą coś mi się wydaje, że MMPol dla zachęty dokłada komplet kół zimowych za 1zł, bo dostali jakiś odrzut opon poprodukcyjnych za bezcen i jaja wychodzą :arrow: - bo jak wytłumaczyć, że już 2 komplet opon i ciągle nie dają się wyważyć...
Do najbliższej soboty śmigam zastępczą "6" i używam jazdy automatem :D
Mówią, że włoskie wszystko jest do d..... a jednak starcie IT vs JAP 1:0.
Zdam relacje jak odbiorę swoją 6 co tym razem zdziałali na serwisie.


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 454 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.