Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 07:18

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1997 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 67  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn, 18 lut 2019, 13:10 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 07.11.2013
Posty: 2285
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
mxostry napisał(a):
Kolega smook to ciekawe co piszesz , ze silnik kulturalniej pracuje na amsoilu niż na innych olejach , efekt placebo mocny widzę , to ja osobiście paczę na cenę ..(..)..to ręce opadają , śmiech


Kup, przetestuj jakąś " swoją " metodą a potem innych bedziesz mógł złośliwie diagnozować. Bo ja " paczę" , że tam gdzie byłeś raczej niewiele widziałeś.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 18 lut 2019, 13:12 
Nowicjusz
Offline
Od: 09.02.2019
Posty: 36
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: warmińsko-mazurski
A niech każdy kupuje co chce , możecie łac amsoila i wymieniać nawet co tysiąc kilometrów , chodzi o to ze jest alternatywa i przepłacanie nic nie daje


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Pn, 18 lut 2019, 13:19 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
mxostry jest wolność wyboru, kupuj i wlewaj co Ci się żywnie podoba. Każdy ma swój rozum. Jeżeli uważasz, że przepłacamy to trudno, przecież to nie Twoje pieniądze. Kto bogatemu zabroni? ;)
A może masz jakiś interes w tym, żeby zdyskredytować AMSoila?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 18 lut 2019, 14:18 
Nowicjusz
Offline
Od: 09.02.2019
Posty: 36
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: warmińsko-mazurski
Ja nie mam zamiary dyskredytować amsoila , dyskusja w tym wątku jest po to żeby właśnie dyskutować o różnych olejach i mieć wybór , dla mnie sytuacja jest klarowna( patrz tabelkę wyżej która zamieściłem ) mobil shell i valvoline ma zbliżone parametry i wychodzi taniej , po prostu


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 18 lut 2019, 16:54 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 16.04.2014
Posty: 718
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Tabelki to nie wszystko, jak bym wierzyl w tabelki to nowy passat 2.0 tfsi w miescie by palil 6,5 litra/100km.

_________________
był:
- Rover 420 SDi,
- Focus mk2 2.0 TDCi.
- Mazda 6 Kombi 2.0 165KM e-loop (2014),
Jest:
- Mazda 6 Sedan 2.0 165KM e-loop (2017/18),
- Mazda CX-5 2.0 165KM 6MT (2020/21).
„Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd, z prądem płyną śmiecie”.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 18 lut 2019, 18:32 
Nowicjusz
Offline
Od: 09.02.2019
Posty: 36
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: warmińsko-mazurski
Tak jest tabelki i dane to nie wszystko , najważniejsze jest słowo ostateczne mistrza guru czarnepaliwo


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 18 lut 2019, 18:33 
Adept
Offline
Od: 11.06.2018
Posty: 131
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
To finalnie, na co zamienić dexelia 5w30 w 2.2d 2017 zeby bylo lepiej? Koszt nie gra roli


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 18 lut 2019, 19:13 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 21.10.2015
Posty: 932
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
kapu10 poczytaj wątek ....

-- Dodano: 18 lutego 2019, o 19:13 --

mxostry jednak dobrze posłuchać madrzejszego w tym temacie (czyli CzarnePaliwo znany również jako Tomek współzałożyciel tego forum) a ty masz tylko kilka postów i to tutaj więc. .... nawiasem mówiąc każdy ma swój rozum i wyciąga wnioski a ciebie nikt nie zmusza abyś kupił taki olej i nikt nie będzie oceniał jak sobie kupisz mobila czy inny , ja sam do moich M6 leje to co mają w serwisie i nie narzekam a do auta mojej :zona: zrobiłem płukanke i wlałem Amsoil i jakoś z tym żyje :)

_________________
Nieważne kim chciałbyś być, ważne kim jesteś teraz

była GG kombi, GH hb a teraz jest GJ sedan :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Pn, 18 lut 2019, 20:28 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
18 lutego 2019, o 18:32 mxostry napisał(a):
najważniejsze jest słowo ostateczne mistrza guru czarnepaliwo

Tomka z CzarnePaliwo znam osobiście i wiem, że nie ściemnia. W olejach siedzi od dawna i się zwyczajnie na tym zna. Nikt przez jego dobór nie miał problemów z silnikiem - przynajmniej ja nie słyszałem. Ma pewny towar.

Natomiast Ciebie nie znam, nie wiem kogo reprezentujesz i jaką masz wiedzę w temacie olejowym. Jedyne co można z Twoich postów wyczytać to to, żeby nie kupować tego do czego mam zaufanie i że Ci nasz Partner przeszkadza. Czyżby konkurencja? ;)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 18 lut 2019, 20:48 
Offline
Może to jest kwestia tego, że ludzie po prostu często chcą wierzyć, tzw. "confirmation bias"? Są ludzie, którzy twierdzą, że można usłyszeć, że kable audio za 10K grają lepiej od takich za 1K, chociaż fizyka temu przeczy, albo że 24bitowe formaty dźwięku grają lepiej od 16bitowy, albo, że 192Khz gra lepiej od 44Khz, chociaż to totalna bzdura (ale to i tak pikuś przy tych wariatach, którzy twierdzą, że "dobre" kable hdmi dają lepszy obraz)...

Na olejach się nie znam wcale, CR-V żony jeżdżę okazjonalnie, a swoją szóstkę odbieram dopiero w marcu, ale doświadczenie życiowe podpowiada, że subiektywne odczucia użytkowników forum, niepoparte rzetelnymi testami w kontrolowanym środowisku... pozostają subiektywnymi odczuciami. Dlatego też cieszę się, że ktoś podaje w wątpliwość tezy o wyższości jednych olejów nad innymi. Człowiek im więcej różnych, sprzecznych opinii przeczyta, tym większą ma szansę, by samemu krytycznie ocenić i poprawnie wybrać, chociażby dlatego, że wie, na co zwrócić uwagę przy dalszym zgłębianiu tematu.

Dubito, ergo sum!


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 18 lut 2019, 22:35 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 07.11.2013
Posty: 2285
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
 A cóż będzie, jeśli się mylisz? Jeśli się mylę – to dowód, że jestem. Ten co nie istnieje, nie może się mylić, skoro się mylę, to właśnie dlatego istnieję. Jeśli tedy jestem, skoro się mylę, to jakże mogę się mylić w tym, że jestem, skoro pewnym jest, że istnieję, gdy się mylę. Ponieważ więc byłbym, gdybym się mylił, to choćbym się i mylił, to niewątpliwie nie mylę się w tym, iż wiem, że jestem. Stąd wynika, że i co do tej mojej świadomości, iż jestem, nie mylę się.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 18 lut 2019, 22:51 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 21.10.2015
Posty: 932
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
Smook a matka wie, że ,,ćpiesz" <hahaha> no ja całkiem nie dawno próbowałem starego wina ale Ty .... :hihi:

_________________
Nieważne kim chciałbyś być, ważne kim jesteś teraz

była GG kombi, GH hb a teraz jest GJ sedan :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 18 lut 2019, 22:56 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 07.11.2013
Posty: 2285
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
Ja tylko posiłkowałem się Św.Augustynem; przy wyborze oleju oczywiście.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 18 lut 2019, 23:04 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 21.10.2015
Posty: 932
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
A od kiedy to koledze Smook jest po drodze z ,,homo klerykus " ? :hihi: I to jeszcze podczas wyboru oleju

_________________
Nieważne kim chciałbyś być, ważne kim jesteś teraz

była GG kombi, GH hb a teraz jest GJ sedan :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 18 lut 2019, 23:05 
Nowicjusz
Offline
Od: 09.02.2019
Posty: 36
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: warmińsko-mazurski
Jestem zwykłym szarym człowiekiem , nie handluje olejami ani niczym związanym z motoryzacja . pewnie nie mam nawet połowy wiedzy o olejach w stosunku do kolegi czarnepaliwo , ale szukam alternatyw i jak słyszę ze tylko amsoil jest dobry a wszystkie inne daleko , daleko w tle to zapala mi się czerwona lampa w zwojach mózgowych . Może mi padło na oczy ale ten wątek dotyczy dyskusji o olejach silnikowych , prośba do admina żeby zmienił nazwę wątku zamiast olej silnikowy to : TYLKO AMSOIL oryginał od czarnepaliwo , bo jak człowiek chce poszperać , dopytać , porównać , poszukać alternatyw , czegoś innego to zostaje okrzyknięty konkurencja


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 18 lut 2019, 23:18 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 31.08.2013
Posty: 1654
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: zagranica
chcial bym tylko wiedzec, co tobie ten Tomek zrobil. Bardzo podobnie wystepowal clowiek na [inne forum] o fyrmie disi-tune. Maja duzo zadowolonych klientow, ludzie go preferuja, ale on swoje, poco disi jak som i inny

_________________
M6 G145 kombi, MT, 2013


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 18 lut 2019, 23:58 
Nowicjusz
Offline
Od: 09.02.2019
Posty: 36
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: warmińsko-mazurski
A kto powiedział ze Tomek mi coś zrobił ? Po prostu szukam alternatyw ile razy można powtarzać ? Amsoil jest amerykański , i może właśnie to mi nie pasuje a nie to ze czarnepaliwo go sprzedaje ? A patrząc wyżej na forum z moich wypowiedzi widzę , ze kilku kolegów się śmiało , ze napisałem” paczę „ to właśnie słownik w amerykańskim telefonie tak napisał a nie ja , bo nie kaleczę i nie kaleczyłem nigdy ojczystego języka


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Wt, 19 lut 2019, 00:16 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
mxostry alternatywą jest też np. Mitasu - jest produkcji japońskiej. Badania tego oleju przeprowadzone po wymianie potwierdzają jego właściwości, których nie traci po określonym interwale.
viewtopic.php?p=309067#p309067

Zawsze możesz lać Suprę i też będzie ok. Wszystko rozgrywa się o interwały wymian w połączeniu z warunkami eksploatacji. Generalnie olej dobiera się pod normy producenta. Wybierasz co chcesz i tyle.

Jednak na papierze nie ma lepszego oleju od AMSoil pod kątem różnych parametrów istotnych dla silnika. Ten olej na dzień dzisiejszy wymiata.

Mi zostało jeszcze 6 tys. km do wymiany. Chcę wysłać próbkę zużytego 0W20 AMSoil (w nowej formule) do badania i będziemy porównywać do Mitasu, którego badanie zlecił Millerek.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 19 lut 2019, 09:16 
Nowicjusz
Offline
Od: 09.02.2019
Posty: 36
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: warmińsko-mazurski
Może w takim razie do maja przejedziesz te 6 tysięcy , ja wtedy mam wymianę bardzo ciekawy jestem. Z kolei słyszałem ze mitasu robią i rozlewają w Singapurze nie wiem ile w tym prawdy ...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 19 lut 2019, 13:07 
Nałogowiec
Offline
Od: 30.06.2017
Posty: 1520
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Nie wiem czy w tym wątku, ale ktoś podawał informacje o niezbyt dobrych parametrach tego Mitasu... Nieważne.
Dla mnie prawda jest taka: każdy olej zgodny ze specyfikacją producenta będzie dobry. Różnice (jężeli jakiekolwiek będą) objawią się po przebiegach liczonych w setkach tysięcy. Jeżeli na dodatek ktoś zmienia częściej niż zaleca producent (np co 10 tys), to już zupełnie nie ma znaczenia co wleje :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 19 lut 2019, 13:24 
Nowicjusz
Offline
Od: 09.02.2019
Posty: 36
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: warmińsko-mazurski
Teraz jest już nowsza butla tego mitasu taka ciemniejsza brązowa ona ma api SN a nie SM jak ta stara to pewnie jeszcze lepsze teraz jest te mitasu


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 19 lut 2019, 13:59 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 07.11.2013
Posty: 2285
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
Praktycznie temat olejów na naszym forum wyczerpuje ten wątek:
viewtopic.php?t=2494
Wszystkie rodzaje oliwy o których koledzy niedawno wspominali są tam dokladnie omówione.
O Mitasu jasnym i ciemnym również...wystarczy poszukać.
Tomek jest nieprzypadkowo uznanym forumowym ekspertem ( łatwo poszukac, dlaczego) a jego sklep popularny wśród miłośników motoryzacji nie tylko japońskiej.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 19 lut 2019, 14:17 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.09.2014
Posty: 2106
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: podkarpacki
18 lutego 2019, o 08:57 Smook napisał(a):
...Nb Mazdowa Supra poza ASO kosztuje podobnie co Amsoil....


Nie no, gdzie Amsoil za niecałe 150 zł / 5 litrów można kupić ?

(co do Supry i odparowywania, na ubytek w 2.0 silniku się to nie przekłada, miałem kilka wymian Penrite 0W20, teraz Suprę 0W20 - bez różnic jeśli o ubytek chodzi (w obu pomijalny - czytaj : można nie sprawdzać między wymianami, czy tzw kulturę ).


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 19 lut 2019, 14:33 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 07.11.2013
Posty: 2285
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
http://www.mazparts.pl/oferta-specjalna ... l-skyactiv

Nie wiem jaki wynalazek z nalepką Supra masz na myśli ale ten o którym ja pisałem mimo wszystko ma porównywalną cenę do Amsoila


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 19 lut 2019, 14:39 
Nowicjusz
Offline
Od: 09.02.2019
Posty: 36
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: warmińsko-mazurski
Smook to co podałeś to zawyżona cena za supre i na dodatek w 1 litr butelkach , na stronie ucando.pl czyli bardzo porządnej firmie mamy za 150 zł 5 litrów supry 0w20 za amsoila trzeba zapłacić 250 , bezsens przepłacać


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 19 lut 2019, 14:58 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.09.2014
Posty: 2106
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: podkarpacki
Wynalazek ? Mazda Supra 0W20 , niecałe 150zł , sklep gdzie od lat kupuję oleje , w tym do zastosowań torowych, więc podróbki by wyszły od razu, ale natknąłem się tam na mazdowski - więc czemu nie.
https://filtrytotu.pl/pl/oleje-silnikow ... results=13

edit, widać to nie jedyny sklep z tą ceną.

Aha , wg tabelki wyżej ta Supra ma łady indeks lepkości całkiem - czy to nie świadczy o dobrej bazie syntetycznej ? No i całkiem ładne parametry "na zimno" , gdzie jak wiadomo jest największe zużycie silnika.
Amsoil ma swoją klasę, nie podważam (nie stosowałem, ale wiem bo trochę tematami olejowymi się interesuję), jednak to gruba różnica w cenie, do auta jednak zwykłego całkiem, nie wysilonego. Do tego te wkurzające galony i małe buteleczki.
Amsoil może mieć sens ekonomiczny polepszony przy mniej częstych wymianach, zdaje się dobrze znosi " styl longlife" - przy okazji oszczędność czasu na wymiany nie co 10-15tys a co 20tys.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 19 lut 2019, 14:59 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 07.11.2013
Posty: 2285
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
A ja wolę kupić od Tomka, wspierając jego firmę, jego rozwój i doceniając kompetencję oraz uczciwość.
To samo u Rikiego.

Adekwatne to byłoby stwierdzenie, po co przepłacać w ASO , gdzie litr Supry kosztuje 70 cebulaków.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 19 lut 2019, 15:18 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.09.2014
Posty: 2106
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: podkarpacki
Ależ jasne, ja też kupuję często u Tomka ( ale innego :) ) , nie chodzi o to gdzie ja, czy gdzie Ty kupujemy, chodzi o to , że to jednak inna klasa cenowa (Supra i Amsoil) , przy zachowaniu pewności źródła zakupu. A nie ta sama, jak wyżej napisałeś. Czy uzasadniona ? - niech sobie każdy rozważy, ale nie podawajmy błędnych informacji, że kosztują tyle samo.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 19 lut 2019, 15:29 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 07.11.2013
Posty: 2285
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
https://czarnepaliwo.pl/glowna/105-amso ... 0946l.html

Przyjmijąc, że kwarta to prawie litr to podane przezemnie ceny prawie się nie różnią.

Nie każdy ma pewne hurtownie jak Ty czy McOstry więc oparłem sie o pewnych forumowych partnerów.
Żadne błędne informacje. Ja nie TVP


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 19 lut 2019, 15:42 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.09.2014
Posty: 2106
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: podkarpacki
Sklepy podane wyżej nie reglamentują dostępu, każdy ma do nich dostęp. Oczywiście, wszystko można drożej znaleźć jak się zechce, Supra w ASO pewnie droższa niż Amsoil będzie. Ba, w niektórych źródłach zakupu oferujących Amsoila nie będzie Supry w ogóle, czy odwrotnie
Nieco błędne założenie to jest jednak - "porównuje ceny z wybranych źródeł tylko" . Właśnie w stylu TVP - tylko nasze źródło jest właściwe i już .


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1997 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 67  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.