Teraz jest N, 12 maja 2024, 11:27

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 524 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt, 8 kwi 2014, 11:53 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 14.08.2013
Posty: 316
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
tombien napisał(a):
Wszystko fajnie, ale czy ta stacja będzie działać z kierownicą, bose, czujnikami parkowania i kamera

Z kierownicą tak,czujnikami i kamerą też,ale napisałem do nich o pokrętło w tunelu,no i usb,aux zobaczymu co odpiszą ,pasowało by to do naszych mazd podświetlenie ma białe :idea:

P.s Faktycznie zapomniałem ze mamy jeszcze ustawienia w radiu,powiązane z autem.

Dostałem odpowiedz cytuję
W odpowiedzi na Pana pytania:
Jednostka obsługuje również fabryczny joystik mazdy.
Po instalacji stacji aktywne jest gniazdo fabryczne USB oraz AUX + dodatkowe wyprowadzane jest do schowka auta.

Zadzwońcie do nich ,może warto? :idea:


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 19 kwi 2014, 18:04 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 02.02.2014
Posty: 52
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Od dawna śledzę wątek dvd player-a i nie wiele się dzieje w tej kwestii. Moje poszukiwania wynikają, iż fabryczny odtwarzacz Mazdy do najmocniejszych nie należy. Znalazłem u ruskich model intercar http://intro-online.ru/news.php?id=123, który mógłby uzupełnić braki multimediów fabrycznego odtwarzacza.
Dobrze byłoby mieć androida z aplikacją Yanosik, lepszy odtwarzacz multimedialny, lepszą nawigację, odtwarzanie filmów i TV analogowa.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 20 kwi 2014, 15:23 
Wtajemniczony
Offline
Od: 12.03.2014
Posty: 201
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
A co sądzicie o tym wynalazku: http://audiocarshop.pl/product_info.php?products_id=376 Korespondowałem z nimi i twierdzą, że jest w pełni kompatybilny, również z Bose.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 20 kwi 2014, 16:29 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 23.03.2014
Posty: 104
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Nie wiem...ja bym nie zamontował dedykowanej stacji firmy no name.... :/
Jakby to był Pioneer, Kenwood, Alpine, Clarion to owszem :wink:

_________________
2.2d 175 AT skypassion :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 21 kwi 2014, 13:21 
Avatar użytkownika
Wstydliwy
Offline
Od: 13.02.2014
Posty: 13
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: zagranica
Mam jedno istotne pytanie, czy te radia dydykowane będą obsługiwać opcje (automatyczne wycieraczki, opcje świateł itp.) które można ustawiać w oryginalnym radiu??

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

_________________
Using Tapatalk


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 21 kwi 2014, 13:30 
Avatar użytkownika
Stary wyjadacz
Offline
Od: 20.09.2013
Posty: 3961
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
O to właśnie sie rozchodzi, ze tej pewności nie masz, dopóki stacji nie podłączysz. To co twierdzą sprzedawcy nie do końca musi być prawdą. A potem pozostaje pogodzić się ze stanem faktycznym lub produkt oddać, co często może być trudne. Ryzyko zawsze lerzy po stronie kupującego.


Sent from my iPad using Tapatalk

_________________
Zoom-zoom to czyste emocje... soul red GJ 6 2.5 G AT kombi skypassion

JESTEM UBEZPIECZONY W D.A.S.

Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 21 kwi 2014, 21:03 
Wtajemniczony
Offline
Od: 12.03.2014
Posty: 201
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Znalazłem jeszcze jedną stację działającą na Androidzie:
http://vivo-media.pl/index.php/stacje-multimedialne/mazda/ndx-7113bp.html

A więc teraz są dwie do wyboru i pozostaje pytanie, która lepsza. Pierwsza różnica to wielkość ekranu.
To nowe znalezisko ma tylko 7", a ta poprzednia 8": http://audiocarshop.pl/product_info.php?products_id=376

Może jest tu ktoś, kto zna się na rzeczy i mógłby się wypowiedzieć... :idea:


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 21 kwi 2014, 22:14 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.07.2013
Posty: 3060
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: wielkopolski
Kolego escorpion w innym wątku piszesz:
Cytuj:
W moim wypadku wątek zaczyna być o niekupowaniu Mazdy, przynajmniej nie w najbliższej przyszłości

a tutaj szukasz stacji? Zresztą chyba napisałeś o tym w 4 czy 5 tematach.

Zapytaj sprzedawców tych stacji jak sobie poradzili ze ekranem ustawień. Niech Ci print-screena wyślą jak na tych stacjach taki ekran wygląda. No i przyda by się filmik z obsługi takiej stacji w M6 gdzie pokazane są jak działają wszystkie przyciski i pokrętło między fotelami. Dopiero wtedy zacząłbym się interesować taką stacją.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 21 kwi 2014, 23:08 
Wtajemniczony
Offline
Od: 12.03.2014
Posty: 201
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
W tym co piszę nie ma żadnej sprzeczności. Wolę poznać wszelkie opcje, zanim podejmę ostateczną decyzję, kupić Mazdę 6 czy nie, a jeśli tak, to co mogę w niej zmienić. Stacja infomedialna jest jedną z ważniejszych dla mnie kwestii.
Oczywiście wysłałem zapytania do obu sprzedawców, ale jakoś bardziej ufam opinii użytkowników i miałem nadzieję, że takich tu spotkam.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 22 kwi 2014, 06:47 
Wtajemniczony
Offline
Od: 26.03.2014
Posty: 169
Rok produkcji: 2014
Generacja: II
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Myślę, że na razie użytkowników tego typu sprzętów na forum nie spotkasz.
Większość z tych stacji to tzw "no name" bądź takie które nie obsługują ustawień auta. Jeśli w najbliższym czasie pojawi się lift GJ o którym pisałeś już kilka razy to pewnie stacja będzie już tam inna więc albo będziesz już miał auto po lifcie z nową stacją albo do auta sprzed liftu kupisz sobie nową wersję stacji.
Podejrzewam, że jeśli Mazda zrobi taką zmianę to nowy typ stacji będzie ogólnie dostępny <spoko>


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 22 kwi 2014, 19:18 
Nowicjusz
Offline
Od: 31.10.2013
Posty: 40
Rok produkcji: 2012
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: lubuski
Chińczyk za 3 tysie, pomyśl czy kupił byś chiński telefon. Nie wiadomo jak ten android chodzi i oby to był android, ryzyk fizyk. Może lepiej zainteresować się stacjami takimi jak montują w Japonii, ale auta nie mają tam pokrętła.
W sumie czego tobie potrzeba ponad to co oferuje producent?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 22 kwi 2014, 19:21 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.07.2013
Posty: 3060
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: wielkopolski
hamakarol napisał(a):
W sumie czego tobie potrzeba ponad to co oferuje producent?

Bardzo dobry argument :) Jestem tego samego zdania - to co oferuje fabryka w zupełności starcza do podróżowania tym samochodem. Może jedynie co brakuje to ekran pojemnościowy a nie oporowy. Ale wtedy musiał by być chyba błyszczący...


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 22 kwi 2014, 19:28 
Amator
Offline
Od: 16.10.2013
Posty: 70
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Imho to temu co jest brakuje tylko swieższego wyglądu interfejsu.
Ktoś wie jaka jest rozdzielczość fabrycznego wyświetlacza i czy to kwestia samego softu czy hardwareu również?

Ja po cichu liczę ze po lifcie to co wsadza bedzie p'n'p z naszymi autami i wtedy pomyśle o upgradzie. Narazie po dzisiejszej wycieczce po A1 chyba pomyśle o wyciszeniu :-P


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 22 kwi 2014, 22:09 
Wtajemniczony
Offline
Od: 12.03.2014
Posty: 201
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Czego brakuje w fabrycznym systemie "infomedialnym"? (żartujecie czy piszecie serio?) :roll:
- nowoczesnej nawigacji z informacją o korkach, radarach, wypadkach: Automapa, Yanosik, itp.
- możliwości odtwarzania muzyki przez USB i nie zaczynania za każdym razem od tego samego utworu
- możliwości rejestracji video (czarna skrzynka)
- dostępu do internetu (w tym radia internetowego) i setek innym przydatnych aplikacji (Android).

Dzisiaj dostałem odpowiedź od sprzedawcy tej stacji: http://vivo-media.pl/index.php/ndx-7113bp.html

Stacja wyróżnia się na tle innych modeli znacznie wyższą jakością wykonania. Po za tym mamy tutaj całą stację opartą w pełni na Androidzie w odróżnieniu od innych modeli gdzie Android zarządza jedynie nawigacją i ewentualnie internetem, natomiast radio, dvd, mp3 jak i pozostałe tryby są pod prostym 32bitowym oprogramowaniem. Kolejną kwestią jest jakość zastosowanej głowicy radiowej – po zamontowaniu naszej stacji radio działa… jak również pokrętło między fotelami i to bez konieczności stosowania dodatkowych adapterów Can-Bus z którymi często bywają problemy.

Sprzedawca oferuje jednocześnie możliwość montażu za niewielką dopłatą, łącznie z dojazdem do klienta.
Gdyby jeszcze ekran miał 8 a nie 7 cali.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 22 kwi 2014, 22:42 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.07.2013
Posty: 3060
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: wielkopolski
escorpion napisał(a):
- nowoczesnej nawigacji z informacją o korkach, radarach, wypadkach: Automapa, Yanosik, itp.

Mi TomTom wystarcza ale rozumiem czego oczekujesz.

escorpion napisał(a):
- możliwości odtwarzania muzyki przez USB i nie zaczynania za każdym razem od tego samego utworu

To faktycznie jest spartolone. A winny jest software. Możemy mieć tylko nadzieję, że kiedyś zaktualizują oprogramowanie i będzie lepiej.

escorpion napisał(a):
- możliwości rejestracji video (czarna skrzynka)

Mazda nie ma fabrycznej kamery więc lepszym rozwiązaniem jest zewnętrzny video rejestrator.

escorpion napisał(a):
- dostępu do internetu (w tym radia internetowego) i setek innym przydatnych aplikacji (Android)

Mam to w smartphonie - nie potrzebuję tego w samochodzie :)

Co do firmy zakładającej nowa stację - poproś o zdjęcia ekranu Settings na nowej stacji. Jak pokażą takie fotki to jestem w stanie uwierzyć, że będzie działać.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 23 kwi 2014, 08:41 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 28.08.2013
Posty: 174
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Ja potrzebuję jedynie normalnego EQ :-)

_________________
w chwilach wolnych od korpo --> making noise


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 23 kwi 2014, 12:11 
Nowicjusz
Offline
Od: 31.10.2013
Posty: 40
Rok produkcji: 2012
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: lubuski
escorpion napisał(a):
Czego brakuje w fabrycznym systemie "infomedialnym"? (żartujecie czy piszecie serio?) :roll:
- nowoczesnej nawigacji z informacją o korkach, radarach, wypadkach: Automapa, Yanosik, itp.
- możliwości odtwarzania muzyki przez USB i nie zaczynania za każdym razem od tego samego utworu
- możliwości rejestracji video (czarna skrzynka)
- dostępu do internetu (w tym radia internetowego) i setek innym przydatnych aplikacji (Android).



Serio pisze, może zatrzymałem się na etapie Tomtoma kupionego 8 lat temu. Ale ten w 6 jest lepszy nieznacznie, ale wolniej chodzi co dziwne ale szybciej oblicza trasy.
1.Jechałem do Włoch i navi informowało o korkach i proponowało inną trasę kilkukrotnie, by ominąć korek pod Monachium, czy remontowaną autostradę we Włoszech, jak jest radar to ostrzega dźwiękiem nawet gdy jest wyłączona, o wypadkach też więc nie wiem o co ci chodzi. Czasami ostrzegała a było już posprzątane. Oczywiście nie liczę że w Polsce będzie to dobrze funkcjonować, bo chyba nie ma takiej instytucji która by to kontrolowała (korki i wypadki). Wspomnę że ani razu nie przedłużałem subskrypcji na navi a i tak działa.
2.Odtwarzanie jest zwalone, producent się nie popisał.
3. Rejestracja jazdy? A niby kto to ma? Może Lexus, Mercedes w opcji za 500 tys. i więcej.
4. Jak już tak bardzo potrzebne te radio to prawdopodobnie masz smartfona i instalujesz program do tego radia, kupujesz odpowiedni abonament z internetem, kupujesz kabelek mały jack na mały jack oba męskie podłączasz telefon do wejścia w schowku i działa. Takim sposobem masz radio. Wszystkie aplikacje masz w jednym urządzeniu a nie na 5 różnych, jest porządek, jeden abonament. Nie pojmę po co komuś internet, tv, dvd podczas jazdy.


Ostatnia sprawa, parametry urządzenia, 256 ramu i zabytkowy procesor. Za tak duże pieniądze to już lepiej kupić jakieś markowe urządzenie, i zapomnieć o pokrętle i dodatkowych ustawieniach.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 23 kwi 2014, 16:21 
Nowicjusz
Offline
Od: 11.12.2013
Posty: 59
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: opolski
Internetowe radio działa mi z Iphone'a przez bluetooth


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 23 kwi 2014, 18:18 
Wtajemniczony
Offline
Od: 12.03.2014
Posty: 201
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Ja też mam super telefon, ale zdecydowanie wygodniej będzie mieć wszystko w jednym miejscu, i temu właśnie ma służyć system infomedialny na Androidzie. <spoko>


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 24 kwi 2014, 14:43 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 28.02.2013
Posty: 480
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Może coś takiego :)
http://www.youtube.com/watch?v=afq1ZPiPHHI

Ale czy działa z pokrętłem oraz jest dostęp do ustawień auta :idea: .


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 25 kwi 2014, 21:16 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 02.02.2014
Posty: 52
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Rozumiem, że większość z Was podchodzi z wielkim kultem do M6 i nie widzi sensu jakichkolwiek zmian, chociazby stacji multimedialnej. Rozumiem także, że nie potrzebujecie:

*obsługi androida z dostepem do aplikacji np Yanosik,Google Maps,
* czy dostępu do 3G,
* odtwarzania TV,
* filmów,
* rejestracja czarnej skrzynki
*i wielu innych aplikacji ułatwiających życie.

Skoro telefon za 100zl to może zrobić, to nie wierze żeby odtwarzacz od japonczyków nie był w stanie tego robić. Gdybym mialbyc zadowolic się obsluga telefonu w kokpicie- to potrzeba uchwytu i zamontowac go, szpecac dodatkowo wyglad wnetrza, kabel zasilajacy do telefonu, maly wyswietlacz.
Pamietajmy,że jeszcze niedawno telefon służył tylko do dzwonienia, a dziś pomaga nam na wielu płaszczyznach, ułatwiając życie. dlaczego odtwarzacz multimedialny też nie może ułatwić życia

Co do instalacji i obslugi aplikacji na Androida np Yanosik, powoduje,że nie musze szpecic moja M6 radiem CB, i rysować dachu anteną.

I na końcu parę słów do konserwatystów
Osoby, które są w pełni zadowolone z odtwarzacza nie powinny się w tym temacie wypowiadać o zmianach?;/ Pomyślcie jak udoskonalić waszą M6, żeby była jeszcze bardziej wyjątkowa


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 25 kwi 2014, 21:25 
Wtajemniczony
Offline
Od: 12.03.2014
Posty: 201
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
No wreszcie jakiś postępowy głos. Już zaczynałem myśleć, że to tylko mnie nie podoba się to coś, co oferuje Mazda, a czego systemem infomedialnym nazwać nie sposób. :)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Pt, 25 kwi 2014, 22:12 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
kris883 - to nie jest żaden kult, nie wiem jak inni, ale wydaje mi się, że większość zdaje sobie sprawę, że alternatywne stacje, pomimo, że oferują dużą większą funkcjonalność nigdy nie będą w 100% kompatybilne z resztą elektroniki w samochodzie, z bardzo prostego powodu - nie zostały dopasowane do GJ przez Mazdę.
Ja np. nie chciałbym stacji, która ma telewizor czy rejestrator w sobie a nie mogę z niej zmienić ustawień w samochodzie.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 25 kwi 2014, 22:42 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 16.09.2013
Posty: 2161
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: mazowiecki
odtwarzanie filmow ? tv? sorry nie jestem taksówkarzem i nie stoje na słupku

poza tym to chyba niezgodne z prawem

internet w czasie jazdy ? portale spolecznosciowe? to juz krok do wypadku
kierowca ma byc skupiony na jezdzie a nie na ekraniku nie waznie czy 7,8 czy 9 calowym

navi mogloby byc lepsze i usb to skucha -fakt-

a jesli chodzi o udoskonalanie to potenciał drzemie w drzwiach - system bedzie duuuzo lepiej brzmiał - nie moge sie doczekac


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 26 kwi 2014, 09:38 
Nowicjusz
Offline
Od: 31.10.2013
Posty: 40
Rok produkcji: 2012
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: lubuski
Nie mówię nie dla innych urządzeń ale żeby to miało ręce i nogi, kupić chińczyka za 3 tys i stresować się czy coś będzie działać poza zainstalowanym oprogramowaniem. Niestety Mazda skomplikowała tutaj sprawę i chyba celowo, bo czemu nie umieścili wszystkich ustawień w zegarach to się nigdy nie dowiemy.
A system taki jak jest w nowej 3 zadawala?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 26 kwi 2014, 10:02 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 23.03.2014
Posty: 104
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Jezeli wyjdzie cos od Pionnera, Kenwooda czy Alpine to chetnie wrzuce, reszta wynalazków no name mnie nie interesuje...

_________________
2.2d 175 AT skypassion :)


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: So, 26 kwi 2014, 10:15 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
hamakarol - tak, to co w 3 mogłoby być w 6, z jednym zastrzeżeniem, chciałbym nadal mapy TomTom'a bo to co jest tam to jakieś nieporozumienie. Przed GJ używałem tylko i wyłącznie Navi Experta i TomTom prowadzi tak samo, dlatego pod tym względem jestem z niego zadowolony, kuleje grafika i sposób pokazywania/obracania mapy co w 3 jest super.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 28 kwi 2014, 17:14 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 05.11.2013
Posty: 772
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Spróbuję wywołać tomekh7 i mam takie pytanie :)

Jak widzisz możliwość napisania aplikacji na Androida, która by obsługiwała panel ustawień dla naszych Mazd? Wyeliminowało by to problem różnistych stacji na Androidzie i pytaniem a co z zakładką ustawień auta :)

To przecież kilka przełączników i przy dostępnej jakiejś dokumentacji nie powinno być z tym problemu, tak myślę:) Mógłbyś się wypowiedzieć, z tego co pisałeś masz w tym doświaczenie i byś przybliżył może czy coś takiego byłoby możliwe.

Jest tylko problem, bo nie wiem jak oryginalna stacja jest spięta z komputerem (może mieć, albo na pewno ma jakieś z tyłu dedykowane podłączenie do kompa i :parowka:).

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 26 maja 2014, 13:55 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 28.02.2013
Posty: 480
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Takie czary mary :inkwizycja: w naszych stacjach :) .
http://www.youtube.com/watch?v=8x7kxkDAyLk


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 26 maja 2014, 16:14 
Weteran
Offline
Od: 22.10.2012
Posty: 6352
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Jeszcze chwila i zobaczymy na niej Quake'a :-)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 524 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.