Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 16:34

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 524 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz, 10 wrz 2020, 11:56 
Wstydliwy
Offline
Od: 10.05.2019
Posty: 3
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
W maju kupowałem stację Dasaita PX6 (https://pl.aliexpress.com/item/33025241 ... 6851ciFpjl). Czujniki parkowania i oryginalna kamera cofania działają bez problemów. Joystic nie działa, ale dla mnie to nie problem. Miałem problemy z szumami w głośnikach (Bose), ale po zgłoszeniu przyjaciel ze wschodu podesłał mi za darmo przejściówkę do podłączenia głośników za pomocą RCA i szumy ustały. Walczę jeszcze z radiem - w okolicach Warszawy odbiera mniej stacji niż NB1, ale nie można narzekać. Z kolei jak pojechałem na mazury była tragedia. Prawie nic nie łapało. RDS też nie działa. Sprzedawca podesłał mi do wgrania najnowszą wersję MCU i androida, ale nie pomogło. Może ktoś ma jakiś pomysł? (niebieski kabel od anteny jest podłączony do stacji, jak go odłączyłem było znacznie gorzej, także wzmacniacz anteny raczej działa).


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 6 paź 2020, 06:17 
Avatar użytkownika
Wstydliwy
Offline
Od: 17.12.2017
Posty: 13
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: zagranica
jabco14

Przekonałeś mnie do zakupu tej samej stacji co Ty masz ... chodziło długo po głowie , bo aż kilka miesięcy ale stwierdziłem, że mam już dość tej fabrycznej NB1 i w końcu czas na zmiany :)
Czy w tym zestawie co Ty masz, głośniki BOSE działają bezproblemowo? Tzn jest ta jakaś "Przejściówka" czy coś potrzebne do ich bezproblemowego działania?
Mam tylko małą prośbę, czy mógłby mi ktoś wyjaśnić w punktach jak się zabrać za tą wymiane? Od czego zacząć rozbierać deske rozdzielczą lub ewentualnie prosiłbym bardzo o podesłanie jakiegoś linku lub po prostu odesłać mnie gdzieś do jakiegoś postu jak krok po kroku to zrobić <zajety> <spoko>
Z góry dziękuję bardzo <zadzwon> :)

_________________
TO DARE IS TO DO
Tottenham Hotspur FC


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 29 gru 2020, 20:00 
Avatar użytkownika
Wstydliwy
Offline
Od: 03.08.2020
Posty: 9
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Witam serdecznie,

Podepnę się pod posta z informacją, że zakupiłem model HA5332 + CB020 - tj. Dasaita 9'' z androidem 10 (wersja z can pod BOSE itd.)
Jak tylko towar dotrze to chętnie wrzucę fotki przed/po i informacje co i jak działa. Mam nadzieję, że obejdzie się bez większych problemów całość przecież plug'n'play :-P

_________________
Don’t waste your time looking back you are not going that way


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 30 gru 2020, 15:09 
Avatar użytkownika
Wstydliwy
Offline
Od: 17.12.2017
Posty: 13
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: zagranica
Cześć, mógłbyś zrobić relacje z montażu ? Byłbym bardzo wdzięczny!!!
a tak przy okazji to ...
Szczęśliwego Nowego roku !! :wink: :)

_________________
TO DARE IS TO DO
Tottenham Hotspur FC


Ostatnio edytowano Cz, 31 gru 2020, 11:40 przez gzesiolek, łącznie edytowano 1 raz
Nie cytujemy poprzedniego postu (regulamin, pkt 5.6).


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 31 gru 2020, 10:50 
Avatar użytkownika
Wstydliwy
Offline
Od: 03.08.2020
Posty: 9
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Oczywiście! mam zamiar zrobić parę filmików i fotek z montażu (demontażu niekoniecznie bo będzie to zapewne dokument okraszony dużą ilością nerwów i okrzykami kur... itp. :D) także na pewno coś wrzucę.
Pozdrawiam i Do siego roku!

_________________
Don’t waste your time looking back you are not going that way


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 31 gru 2020, 15:53 
Stały bywalec
Offline
Od: 06.02.2017
Posty: 515
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Demontaż NB1 nie jest jakiś tragiczny. W instrukcji serwisowej wszystko ładnie jest pokazane.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 19 sty 2021, 21:59 
Avatar użytkownika
Wstydliwy
Offline
Od: 03.08.2020
Posty: 9
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Witam,

Po chwilowej przerwie wracam z dobrą nowiną - Dasaita działa wręcz fenomenalnie. Jedne do czego się na razie przyczepiłem to jakość rozmowy w trybie telefonu ale jest taka szansa, że nie ogarnąłem jeszcze wszystkich ustawień a jest tego sporo.

Wszystko działa od razu a co lepsze ledwo po naciśnięciu start się odpala i jest gotowe do użytku. Radio, Chrome, Google Maps, Spotify, Youtube, Netflix itd. wszystko działa tak jak na tablecie.

Poniżej przedstawiam kilka fotek z demontażu i montażu (nie będę się nad tym rozczulał bo faktycznie jest to banał - zdjęcie listwy plus 3 śrubki i przewód z awaryjnego).

Montaż zajął mi ok 15 minut - wszystko jest klarowne - oznaczenia kabli i nie sposób się pomylić. GPS zamontowany przy centralnym głośniczku a mikrofon poprowadzony pod kolumną kierownicy na lewą stronę.

To tylko krótkie demo ale mogę uzupełnić o pełne opcje jeśli komuś zależy. Ogólnie to bardzo szybki android z bardzo czułym dotykiem i nie palcuje się za bardzo.

Zdjęcia:
https://www.fotosik.pl/zdjecie/437942fa65a5bac0
https://www.fotosik.pl/zdjecie/c8b2b190873e5a7c
https://www.fotosik.pl/zdjecie/381ffeaf97cc81c9

Filmik z krótkiej prezentacj:
Może się wydawać, że jest jakiś lag ale to tylko złudzenie na prawdę wszystko działa bardzo szybko.
https://www.youtube.com/watch?v=eqCbf7M ... narLodbrok

_________________
Don’t waste your time looking back you are not going that way


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 19 sty 2021, 22:20 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 11.11.2018
Posty: 789
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Na jakiej zasadzie masz internet podłączony w stacji? Chyba z filmu wypatrzyłem że masz router w telefonie odpalony.
Czy joystick i sterowanie z kierownicy działają?
Co takiego się dzieje z rozmowami przez telefon?
Czy bez problemu jest dostęp do ustawień auta?
Czy możesz zrobić zdjęcie po ciemku jak jasność ekranu jest na max i na min - moja największą obawa przed montażem takiej stacji to że w nocy daje po oczach :(

_________________
Moja M6: https://mazda6forum.pl/viewtopic.php?t=10585


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 24 sty 2021, 11:36 
Wtajemniczony
Offline
Od: 08.02.2017
Posty: 212
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
A słuchajcie, co sądzicie o stacjach Sinosmart? Widziałem wątek o nich w poprzedniej wersji 6. Panowie sobie chwalą samą stację, oraz jej działanie. Specyfikacja w sumie jest taka sama jak Dasaity, mają ekranQled i wbudowany juzna stałe slot karty SIM.

-- Dodano: 24 stycznia 2021, o 11:36 --

Hej pisze właśnie z oficjalnym sklepem Dasaity, chciałem mieć w stacji Internet niezależnie od telefonu zupełnie na oddzielnej karcie sim. Dostałem od nich link do takiego adaptera USB, tylko kwota powyżej 300pln. Mam pytanie bo posiadam cos takiego jak pod linkiem:

https://allegro.pl/oferta/adapter-usb-4 ... Q_EALw_wcB

Wydaje mi się, że jest to samo i powinno działać bez problemu. Ktoś się może orientuje czy będzie ok?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 25 sty 2021, 22:07 
Avatar użytkownika
Wstydliwy
Offline
Od: 03.08.2020
Posty: 9
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Witam,
Przepraszam, że tyle czekałeś na odpowiedź ale rodzinka mi się powiększyła i samochód chwilę nie użytkowałem na tyle abym mógł posiedzieć i podziobać.

1. Telefon mam na zasadzie hotspota wifi - Dasaita ma bardzo dobry moduł wifi działa wszystko idealnie - Netflix, Youtube chodzi płynnie bez zwiechy na buffering.
2. Przyciski z kierwonicy i joysticka działają - można je dowolnie zaprogramować. W joysticku nie działa tylko obracanie a tak góra-dół, lewo-prawo działa oraz setup,audio,nav, itd. je również można zaprogramować na krótkie i długie wciśnięcie
3. Co do połączeń to coś na początku dziwnie brzmiało - teraz jest ok trochę akwarium ale jest dobrze.
4. Tak jest dostęp do ustawień auta. Widać ostrzeżenie otwartych drzwi, ustawienia alarmu i walk away lock itd.
5. Gps działa super w trybie offline.
6. Fajne podświetlenie przycisków dotykowych po lewej stronie można je dowolnie programować i wybrać kolor z palety rgb.
7. Można sobie wyświetlić napięcie aku na pasku stanu.
8. Bardzo rozbudowany amplituner - dużo opcji.

Bardzo dobra jakość panelu dotykowego - bardzo słabo się palcuje i jest wszytko dobrze widoczne. Co do jasności całość jest utrzymana w ciemnym tonie - czernie, szarości, niebieski a i tak ciągle jest podczas jazdy wygaszacz minimalistyczny z zegarem. Youtube itd można ustawić w tryb ciemny i jest ciekawie.

Rzeczy których nie rozgryzłem bo nie miałem czasu a wkurw... może ktoś wcześniej miał problem nie doczytałem a jeśli nie to napiszę do producenta o info jak sobie z tym poradzić:
Przy zejściu na vol- do 0 głośny dźwięk przez który można dostać zawału.
Głośny beznadziejny i wkurzający dźwięk podczas połączenia przychodzącego - tragedia napisałem jak to wyłączyć bo w ustawieniach nigdzie tego chyba nie ma.
Tragiczna jakość stockowej kamery - przy 720p jest pikseloza trzeba wymienić na coś o większej rozdzielczości.

Po za tym reasumując w porównaniu do NB1 jest to sprzęt prawie idealny spełniacjący w sumie wszystkie moje oczekiwania.
Wrzucam link do dysku google parę fotek i filmków z testu jasności - ale niestety nie odwzorowuje to realnego oświetlenia - nie wali aż tak po oczach jakby się wydawało jest na prawdę wporządku.

https://drive.google.com/drive/folders/ ... GQ3Ctz0Jfr

mirpo napisał(a):
Na jakiej zasadzie masz internet podłączony w stacji? Chyba z filmu wypatrzyłem że masz router w telefonie odpalony.
Czy joystick i sterowanie z kierownicy działają?
Co takiego się dzieje z rozmowami przez telefon?
Czy bez problemu jest dostęp do ustawień auta?
Czy możesz zrobić zdjęcie po ciemku jak jasność ekranu jest na max i na min - moja największą obawa przed montażem takiej stacji to że w nocy daje po oczach :(

_________________
Don’t waste your time looking back you are not going that way


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 26 sty 2021, 06:58 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 11.11.2018
Posty: 789
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Dziękuję za szczegółowy opis i gratulacje potomka :)
Z opisu wynika, że jest parę rzeczy które by mnie wkurzały... Tak się ciągle waham i waham z tą stacją i czytając opinie użytkowników trudno podjąć decyzję.

_________________
Moja M6: https://mazda6forum.pl/viewtopic.php?t=10585


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 26 sty 2021, 08:32 
Avatar użytkownika
Wstydliwy
Offline
Od: 17.12.2017
Posty: 13
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: zagranica
txk3000

Ale stacja petarda ! Wygląda to super... no i ta szybkość... w końcu to działa tak jak ja sobie wyobrażałem !

Z tą stacją czekanie na żone aż wróci ze sklepu nie będzie takie nudne ! Chyba polubię wyjazdy na zakupy <spoko> :lol: :lol:

Dzięki Tobie zdecydowałem się na zakup takiej samej stacji, bo na tego starego NB1 juz patrzeć nie moge... ;((

A co do samej relacji to jestem pod ogromnym wrażeniem - dziękuję Ci txk3000 za tak obszerną, dokładną i precyzyjną relacje i zarazem gratuluje nowego członka rodziny! <spoko>
Wielka piona dla Ciebie mistrzu :piatka: :cool:

Pozdrawiam serdecznie i czekam na swoją stacyjke :drunk:

_________________
TO DARE IS TO DO
Tottenham Hotspur FC


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 26 sty 2021, 12:36 
Avatar użytkownika
Wstydliwy
Offline
Od: 03.08.2020
Posty: 9
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Panowie trzy filmiki poniżej:

1. Jak szybko i fajnie działa radio na Śląsku:
https://www.youtube.com/watch?v=KyzbSh46RKk

2. Ten dźwięk "pierdnięcie" przy vol 0 ale z tym się widzę uporam według informacji z poprzednich postów:
https://www.youtube.com/watch?v=lq224vQ1OfM

On ma sporo bassu i jest dużo intensywniejszy niż zebrał to mikrofon ze smartfona.

3. No i król parkietu O_O przeraźliwie głośny dzwon połączenia.
https://www.youtube.com/watch?v=kK0Tk4N0yis
Jest baardzo głośno. Czytam forum xda coś o rootowaniu andka i podmianie pliku ring.mp3 ale najpierw leci do producenta zapytanie.

_________________
Don’t waste your time looking back you are not going that way


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 26 sty 2021, 14:09 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 11.11.2018
Posty: 789
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Odnośnie pkt.2 pamiętam że ktoś już to rozkminiał tutaj, musiałbyś pogrzebać.

_________________
Moja M6: https://mazda6forum.pl/viewtopic.php?t=10585


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 26 sty 2021, 14:10 
Wtajemniczony
Offline
Od: 08.02.2017
Posty: 212
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
Było coś o rozpięciu czarnej kostki, post 301 o ile dobrze pamiętam.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 26 sty 2021, 22:20 
Wtajemniczony
Offline
Od: 16.04.2016
Posty: 237
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: zagranica
https://yadi.sk/i/fDMAX_oNAvoQ-A pod tym linkiem mozecie zobaczyc jak działa radyjko sinosmart. Niebawem będziemy mieli nowe model przy których konkurencja na Ali klęknie :D
Spieszcie się z zakupami z Ali. Od Lipca z automatu vat dochodzi do koszyka :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 28 sty 2021, 07:26 
Avatar użytkownika
Wstydliwy
Offline
Od: 03.08.2020
Posty: 9
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Update

Poprosiłem kolegę z ChRL o rozwiązanie problemu z głośnym dzwonem podczas połączenia najpierw coś biadolił o zmniejszeniu głośności BT w ustawieniach factory reset ale napisałem mu, że jest to mało satysfakcjonujące rozwiązanie.

Dzisiaj podesłał mi pliki z updatem niestety bez informacji co poprawione itd. Poinformuję Was jak to dziś zainstaluję. Jeśli dzwon zniknie to ja już nie mam zastrzeżeń do stacji i gorąco polecam.

_________________
Don’t waste your time looking back you are not going that way


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 28 sty 2021, 07:34 
Avatar użytkownika
Wstydliwy
Offline
Od: 17.12.2017
Posty: 13
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: zagranica
Dzięki, daj znać czy dało to jakieś efekty.


Ja mam mały problem, poniewaz mieszkam w UK i ze względu na COVID-a może być problem z przesyłką która idzie aż z Chin. Wyszło by trchę ponad 300Funtów.
Znalazłem na amazonie taką samą, dostępną juz tutaj na terenie UK lecz cena to już 450funtów!

Mógłbyś jeszcze w przybliżeniu napisać ile dni/tygodni czekałeś na swoją stacje?

Dzieki
Pozdrawiam
P.

_________________
TO DARE IS TO DO
Tottenham Hotspur FC


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 28 sty 2021, 08:02 
Avatar użytkownika
Wstydliwy
Offline
Od: 03.08.2020
Posty: 9
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Ja miałem kuriera DPD kazali sobie do koszyka wrzucić dwie kamerki o łącznej wartości ok 129zl i to pokryło koszt przesyłki. Ona była nadana właśnie tranzytem przez DE czy jakoś tak no customs no vat ;) no problem. Może możesz podobnie z nimi coś pokombinować. Kupiłem 30.12 a 08.01 już miałem ją w domu.

28 stycznia 2021, o 07:34 Ewald napisał(a):
Dzięki, daj znać czy dało to jakieś efekty.


Ja mam mały problem, poniewaz mieszkam w UK i ze względu na COVID-a może być problem z przesyłką która idzie aż z Chin. Wyszło by trchę ponad 300Funtów.
Znalazłem na amazonie taką samą, dostępną juz tutaj na terenie UK lecz cena to już 450funtów!

Mógłbyś jeszcze w przybliżeniu napisać ile dni/tygodni czekałeś na swoją stacje?

Dzieki
Pozdrawiam
P.

_________________
Don’t waste your time looking back you are not going that way


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 29 sty 2021, 11:57 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 11.11.2018
Posty: 789
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
lemon1990 Hej, to mam pytanko odnośnie Twojego postu:
- jakie funkcjonalności będą lepsze w Sinosmart vs. Dasaita
- czy Sinosmart ma slot karty SIM?
- czy Sinosmart ma wsparcie Bose ?

_________________
Moja M6: https://mazda6forum.pl/viewtopic.php?t=10585


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 30 sty 2021, 12:17 
Wtajemniczony
Offline
Od: 16.04.2016
Posty: 237
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: zagranica
Warto poczekać na nowy model. Będzie to znowu nasz Flagship killer. Konkurencja będzie potrzebować czasu żeby nas dogonić. Niebawem pojawi się info z specyfikacją. Warto obserwować naszą stronę na Facebook Sinosmart Polska. Tam pojawi się informacja. Na forum nie mogę się reklamować i chcę uszanować regulamin. A co do aktualnego modelu posiada on slot kart sim oraz w 100% wspiera bose tj. brak szumów i nie ma problemu z bardzo głośnym dźwiękiem przy niskim ustawieniu głośności. Do tego ceny niższe niż na allegro i posiadasz 2 lata gwarancji na terenie całej EU. Na forum są użytkownicy z całej Europy i nie tylko. PS. nowy kontynent też ogarniamy :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 30 sty 2021, 19:08 
Wstydliwy
Offline
Od: 02.12.2020
Posty: 10
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: małopolski
Witam, mam stacje sinosmart i mam pytanie, czy jest możliwość zmiany przypisanych funkcji do przycisków na kierownicy oraz joysticku? znalazłem opcje steering wheel w ustawieniach, ale nie mogę nic tam ustawić. Jeśli ktoś ma taki model radia to proszę o pomoc.
Pozdrawiam.

_________________
https://t.me/pump_upp


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 3 lut 2021, 12:01 
Wtajemniczony
Offline
Od: 16.04.2016
Posty: 237
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: zagranica
Rednex74 Nie zmienisz działania przycisków oraz joystick-a gdyż są sterowane przez canbus-a


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 3 lut 2021, 12:03 
Wtajemniczony
Offline
Od: 08.02.2017
Posty: 212
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
Rednex74 a co byś chciał zmienić względem tego co jest ustawione?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 3 lut 2021, 18:39 
Wstydliwy
Offline
Od: 02.12.2020
Posty: 10
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: małopolski
Chociażby przycisk do rozmów głosowych, do którego przypisana jest akcja powrotu do menu. Mam jeszcze jedno pytanie, czy ktoś poradził sobie z problemem wywoływania połączeń przez asystenta google? Mianowicie jeśli mówię "zadzwoń do" dostaje informacje "nie mogę jeszcze dzwonić". Szukałem rozwiązania w internecie i znalazłem aplikacje mtc dialer, ale niestety w moim przypadku nie działa. Może ktoś z was znalazł rozwiązanie?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

_________________
https://t.me/pump_upp


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 3 lut 2021, 20:22 
Wtajemniczony
Offline
Od: 08.02.2017
Posty: 212
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
A to o tym przycisku to wiem że z nim problem, osobiście nigdy go nie używałem. A jak reszta?

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 3 lut 2021, 20:34 
Wstydliwy
Offline
Od: 02.12.2020
Posty: 10
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: małopolski
Wszystkie działają w porządku, chciałem po prostu przypisać przycisk do asystenta googla

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

_________________
https://t.me/pump_upp


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 3 lut 2021, 20:37 
Wtajemniczony
Offline
Od: 08.02.2017
Posty: 212
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
A jak z tym pokrętlem jest, zachowuje funkcjonalność?

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 3 lut 2021, 20:58 
Wstydliwy
Offline
Od: 02.12.2020
Posty: 10
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: małopolski
Przyciski koło pokrętła działają, a w samym pokrętle działają tylko kierunki góra dół (zmiana piosenki) lewo prawo(zmiana częstotliwości radia) naciśnięcie, zatrzymuje muzykę.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

_________________
https://t.me/pump_upp


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 3 lut 2021, 21:19 
Wtajemniczony
Offline
Od: 08.02.2017
Posty: 212
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
A to fajnie, dzięki za info.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 524 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.