Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 21:57

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 989 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 33  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz, 2 sty 2020, 14:16 
Bywalec
Offline
Od: 31.05.2015
Posty: 346
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Ale za każdym razem musicie podpinać telefon do portu USB? nie ma jakieś rozwiązania wireless?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 2 sty 2020, 15:53 
Bywalec
Offline
Od: 11.09.2018
Posty: 255
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
Trzeba podłączać, przez Bluetooth nie działa. A wifi to nie wiem, czy ktoś się bawił w jakieś kombinacje żeby tak spróbować.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 3 sty 2020, 09:04 
Bywalec
Offline
Od: 31.05.2015
Posty: 346
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Super dzięki za informacje, odkąd mam telefon z bezprzewodowym ładowaniem i kupiłem ładowarki iQ unikam kabli jak ognia wiec na razie odpuszczam AA/AC.
MZD to dla mnie taki skok jakościowy po tym co
Miałem w CHR że aż nie mogę się nim nacieszyć do tej pory


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 3 sty 2020, 09:51 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 20.12.2014
Posty: 121
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Tez tak myślałem ze fajnie bez kabli ale jak podłączyłem telefon przez Bluetooth i włączyłem muzykę nawet na dłuższej trasie to nie mogło naładować bateri a wręcz poziom naładowania był w tym samym miejscu. Po zainstalowaniu CarPlay telefon w końcu naładowany do pełna i nie było nawet trudno znaleść odpowiednia ładowarkę z wbudowanym kablem który pozostaje na miejscu w chwili wyciągania telefonu z uchwytu.

-- Dodano: 3 stycznia 2020, o 09:51 --

Tez tak myślałem ze fajnie bez kabli ale jak podłączyłem telefon przez Bluetooth i włączyłem muzykę nawet na dłuższej trasie to nie mogło naładować bateri a wręcz poziom naładowania był w tym samym miejscu. Po zainstalowaniu CarPlay telefon w końcu naładowany do pełna i nie było nawet trudno znaleść odpowiednia ładowarkę z wbudowanym kablem który pozostaje na miejscu w chwili wyciągania telefonu z uchwytu.

_________________
Jest: Mazda 6 2015 FL Kombi SkyPassion 2.2 SKYACTIV-D 175 KM AT AWD SOUL RED 103 000
Była: Mazda 6 2010 FL SportKombi 2.2 MRZ-CD 180 KM MT


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 3 sty 2020, 11:23 
Nowicjusz
Offline
Od: 14.05.2019
Posty: 44
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
2 stycznia 2020, o 10:46 towi napisał(a):
- Audiobooki - po prostu podłączam i słucham dalej z telefonu coś co wcześniej słuchałem.

jakiego odtwarzacza używasz do audiobooków, ja używam, akurat wpadł mi, VLC ale czasem muszę wyszukiawć, miejsca w którym skończył jak niewygodne to jest nie muszę mówić, może jest coś godnego polecenia


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 3 sty 2020, 11:32 
Amator
Offline
Od: 20.08.2017
Posty: 65
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Słucham na telefonie - właśnie przez AA, aplikacja - smartAudiobookPlayer
Prosty i działa bardzo dobrze.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 3 sty 2020, 13:55 
Nowicjusz
Offline
Od: 14.05.2019
Posty: 44
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Dzięki wypróbuję, przy jakiejś następnej książce


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 4 sty 2020, 19:34 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 13.10.2014
Posty: 511
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
19 grudnia 2019, o 21:04 wrobel79 napisał(a):
Dzięki Rex23. Czyli AA z AIO tweaks nie ma tego i u mnie nie słychać google maps przy słuchaniu radia

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Ja korzystam z AA z AIO i są normalnie komunikaty Google podczas słuchania zwykłego radia FM.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 13 sty 2020, 18:42 
Wstydliwy
Offline
Od: 13.01.2020
Posty: 2
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: podkarpacki
Witam i proszę o radę.Dałam się przekonać pewnemu magikowi do zainstalowania Android Auto w mojej mazdzie.Usluga wykonana wszystko pięknie.Odstawilam autko na tydzień do garażu po tygodniu wsiadam ,mam przed sobą trasę 1300km i zaczynają się schody.Przed instalacją pokonalam te sama trasę, wszystko ok ,przegląd robiony końcem wrzesnia.Auto przy gaszeniu silnika krzyczy że bateria kluczyka wyładowania,zmiana baterii nic nie daje,Start stop nie dziala.Na wyświetlaczu pokazuje się informacja ten model mazdy nie posiada nawigacji skontaktuj się z serwisem.Magik twierdzi że to nie przez jego robotę.Dojechalam do celu i znowu jaja.Lusterka się nie składają,więc wyraźnie jest jakiś problem z elektroniką.Ewidentnie ma to zwiazek z ww robota.Czy ktoś miał takie jaja,boję się co będzie dalej i co robić.Wyrzucic to gowno tylko pytanie czy to coś da.Pozdrawiam.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 13 sty 2020, 21:28 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 20.12.2014
Posty: 121
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Dziwna sprawa z tym.
Karta SD z mapami jest w gnieździe?
Opisane przypadłości wskazują na ingerowanie w oprogramowanie modulów a wgrywając AA wgrywa nie tylko oprogramowanie do MZD Connect.

_________________
Jest: Mazda 6 2015 FL Kombi SkyPassion 2.2 SKYACTIV-D 175 KM AT AWD SOUL RED 103 000
Była: Mazda 6 2010 FL SportKombi 2.2 MRZ-CD 180 KM MT


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 15 sty 2020, 15:39 
Świeżak
Offline
Od: 22.08.2019
Posty: 18
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: podkarpacki
13 stycznia 2020, o 18:42 Magda2018 napisał(a):
Witam i proszę o radę.Dałam się przekonać pewnemu magikowi do zainstalowania Android Auto w mojej mazdzie.Usluga wykonana wszystko pięknie.Odstawilam autko na tydzień do garażu po tygodniu wsiadam ,mam przed sobą trasę 1300km i zaczynają się schody.Przed instalacją pokonalam te sama trasę, wszystko ok ,przegląd robiony końcem wrzesnia.Auto przy gaszeniu silnika krzyczy że bateria kluczyka wyładowania,zmiana baterii nic nie daje,Start stop nie dziala.Na wyświetlaczu pokazuje się informacja ten model mazdy nie posiada nawigacji skontaktuj się z serwisem.Magik twierdzi że to nie przez jego robotę.Dojechalam do celu i znowu jaja.Lusterka się nie składają,więc wyraźnie jest jakiś problem z elektroniką.Ewidentnie ma to zwiazek z ww robota.Czy ktoś miał takie jaja,boję się co będzie dalej i co robić.Wyrzucic to gowno tylko pytanie czy to coś da.Pozdrawiam.


Oprogramowanie Android Auto nie ma wpływu na elektronikę a na pewno już nie na baterię w kluczyku. Nie napisałaś tutaj ale pewnie chodzi o soft z https://mazdatweaks.com/ Jeśli tak to takie problemy naprawdę nie pasują do opisanej przez Ciebie sytuacji. Sam w swoim samochodzie miałem komunikat "Key battery low" przez dłuższy czas po wymianie baterii w kluczyku potem to samo magicznie zniknęło.

_________________
Pomogę z instalacją Android Auto i CarPlay na każdej wersji oprogramowania w tym 59.00.502 i wyższe wersje. Napisz do mnie tutaj

AA ma sporo możliwości m.inGoogle Maps, Spotify oraz inne apki do słuchania podcastów, audiobooków lub radia internet.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 19 sty 2020, 12:15 
Wstydliwy
Offline
Od: 13.01.2020
Posty: 2
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: podkarpacki
Witam w takim razie jak to mozliwe ze po odinstalowaniu tego cuda wszystko (jak na razie) wrocilo do normy tzn.o baterie nie krzyczy, lusterka się składają i z navi też nie ma problemu.Dziwne to wszystko.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 23 sty 2020, 13:39 
Świeżak
Offline
Od: 28.08.2019
Posty: 24
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
Jakby ktoś nie wiedział to jest już do pobrania wersja 5.0 dla Android Auto.
Ze zmian dla użytkowników jest chyba tylko więcej opcji jeśli chodzi o powiadomienia - można np. wyłączyć głos.


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Pn, 27 sty 2020, 08:05 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Rex23, tutaj jest wątek ogólny o AA/AC na MZD i w wersji oficjalnej i w wersji tweaks, zatem jak piszesz o nowej wersji czegoś napisz dokładnie czego to dotyczy... i najlepiej podawaj od razu linka...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 27 sty 2020, 19:16 
Wstydliwy
Offline
Od: 27.01.2020
Posty: 1
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyMotion
Region: zagranica
Witam wszystkich ! :) jestem nowym użytkownikiem na forum i proszę o pomoc. Chodzi o nawigacje :( zakupione auto ma standardowy wyświetlacz z przystosowanie do navi lecz po wyciskaniu przycisku zero reakcji. Jak się okazuje na radiu ładny opis podobnie jak na joystiku lecz brak gps i portu karty. Ogólnie po zbadaniu problemu ten model nie jest wyposażony w navi ( to po co montuje przycisk ;/ ). Zastanawiam sie nad przerobienie tego tylko pytanie czy jest mozliwosc? Zastanawiałem się tez ewentualnie nad zmianą całego radia na androida z tym ze brak miejsca na płyty i sa chyba nikompatybilne z joystkiem między siedzeniami. Ma może ktos jakies dobre rozwiazanie na ten mały delikatny problem ;)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 28 sty 2020, 21:30 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 05.03.2017
Posty: 525
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: TS2
Region: zagranica
Jesli chodzi o stacje alternatywne jest o tym osobny wątek
viewtopic.php?f=64&t=643#p17953
jeśli chodzi o dodanie nawigacji jest wątek ale do pierwszych generacji GJ- NB1 ,do MZD chyba nic nie ma.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 11 lut 2020, 15:59 
Wstydliwy
Offline
Od: 09.01.2019
Posty: 8
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Sluchajcie, jak zmienic by asystent czytał wiadomosci po polsku? Zaczął mi czytac z angielskim akcentem... i przestał w aucie reagowac na "ok google". Dział tylko jak wlacza z kierownicy mikrofon. Ale to pikus, to angielskie czytanie to jakaś katastrofa... ktos cos?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 12 lut 2020, 12:45 
Amator
Offline
Od: 18.02.2019
Posty: 75
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: zachodniopomorski
Jest błąd w najnowszej wersji AA.

http://www.dobreprogramy.pl/amp/Android ... 06114.html

Drugi błąd to AA rozlacza naładowane telefony.

https://www.dobreprogramy.pl/Android-Au ... 06273.html


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 10 mar 2020, 10:44 
Świeżak
Offline
Od: 04.05.2018
Posty: 31
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: podkarpacki
W skrócie: mam dwa telefony s10 i s9, AA mam z MZD-AIO-TI po aktualizacji AA w telefonach żaden nie chce się podłączyć do samochodu czy u Was też tak jest ?


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Wt, 10 mar 2020, 10:51 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 15.07.2017
Posty: 2287
Rok produkcji: 2014
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Factory reset w MZD? Próbowałeś? U mnie rozwiązał problem, gdy kabel był wadliwy i generował kilkukrotne podłączanie / rozłączanie telefonu od MZD - w pewnym momencie w MZD coś się wywalało i tylko reset MZD do ustawień fabrycznych pomagał.

_________________
Mazda CX-5 2.2 AT SkyActiv-D AWD, SkyPassion, 2014r, przebieg ~328000km. <urodziny>

Polecany specjalista od silnika 2.2 SkyActiv-D (SH01) oraz elektryki GJ/GL (AA+CP, naprawa LED i inne)-> viewtopic.php?p=354752#p354752


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 10 mar 2020, 11:10 
Świeżak
Offline
Od: 04.05.2018
Posty: 31
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: podkarpacki
Do tej pory było ok, kabel fabryczny samsung, wolałbym unikać resetu gdyż mam MZD-AIO-TI i trzeba chyba wszystko usunąć prze full reset.


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Wt, 10 mar 2020, 18:06 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 15.07.2017
Posty: 2287
Rok produkcji: 2014
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
U mnie nie usuwa nic z AIO. 70.00.100

_________________
Mazda CX-5 2.2 AT SkyActiv-D AWD, SkyPassion, 2014r, przebieg ~328000km. <urodziny>

Polecany specjalista od silnika 2.2 SkyActiv-D (SH01) oraz elektryki GJ/GL (AA+CP, naprawa LED i inne)-> viewtopic.php?p=354752#p354752


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 12 mar 2020, 22:10 
Wstydliwy
Offline
Od: 09.01.2019
Posty: 8
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Witajcie - czy komuś działa normalnie AA w aucie? Najnowsza aktualizacja ( końca lutego) miała poprawić problemy z czytaniem wiadomości, wzywaniem googla...a u mnie dorzuciła jeszcze problem ze Spotify! Mimo włączenia zielonej ikonki, albo nawet włączenia "play" nie zmienia zwykłego radia na Spotify... Macie ten sam problem? Niedługo wszystko spiep..ą w tych aktualizacjach!


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: So, 14 mar 2020, 10:01 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 15.07.2017
Posty: 2287
Rok produkcji: 2014
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Ja ostatnio miałem problemy z połączeniami przychodzącymi - nie widziałem kto dzwoni, nie miałem opcji odebrania na ekranie (tylko z kierownicy mogłem odbierać). Po odłączeniu i ponownym podłączeniu telefonu wszystko wróciło do normy, ale czasami świruje...

_________________
Mazda CX-5 2.2 AT SkyActiv-D AWD, SkyPassion, 2014r, przebieg ~328000km. <urodziny>

Polecany specjalista od silnika 2.2 SkyActiv-D (SH01) oraz elektryki GJ/GL (AA+CP, naprawa LED i inne)-> viewtopic.php?p=354752#p354752


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 18 mar 2020, 16:49 
Świeżak
Offline
Od: 22.08.2019
Posty: 18
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: podkarpacki
theslav napisał(a):
W skrócie: mam dwa telefony s10 i s9, AA mam z MZD-AIO-TI po aktualizacji AA w telefonach żaden nie chce się podłączyć do samochodu czy u Was też tak jest ?


Jaką masz wersję AIO?

_________________
Pomogę z instalacją Android Auto i CarPlay na każdej wersji oprogramowania w tym 59.00.502 i wyższe wersje. Napisz do mnie tutaj

AA ma sporo możliwości m.inGoogle Maps, Spotify oraz inne apki do słuchania podcastów, audiobooków lub radia internet.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 12 kwi 2020, 11:15 
Wstydliwy
Offline
Od: 10.03.2020
Posty: 1
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Witam, czy do uruchomienia funkcji AA na naszych ekranach w M6 jest konieczna instalacja tego dodatkowego modułu? Pytam ponieważ ostatnio zainstalowałem u siebie AA Headunit app z programu MZD AiO Ti (v. 2.8.6), mam również zainstalowane AA (v.5.2.501054) na swoim smartfonie (P20 Pro). Po podłączeniu telefonu kablem usb i uruchomieniu aplikacji w systemie mazdy nastąpiła (tak mi się wydaje) konfiguracja aplikacji (w zakładce "Samochody z połączeniem" pojawił się wpis "mazda"), ale dalej ekran w samochodzie robi się czarny i nic nie wyświetla. Na początku sądziłem, że nic z tego nie będzie, ale gdy nacisnę na pokrętło/grzybka w samochodzie jest słyszalny dźwięk jaki pojawia się po wymówieniu komendy "ok google" tzn taki który poprzedza wprowadzenie komendy głosowej. Wersja soft w moim modelu to 56.00.513. Czy ktoś ma jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 2 maja 2020, 21:43 
Wstydliwy
Offline
Od: 23.06.2019
Posty: 6
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: śląski
Witajcie.
Czy ktoś się orientuje może jak (lub) czy jest możliwość aktualizacji Android Auto w M6 ?
Szwagier ma akurat nową Octavie i po aktualizacji ma np. wbudowanego Tidal-a którym może sterować bezpośrednio z ekranu, akurat na Tidal najbardziej mi zależy.
Powiem szczerze że jak odbierałem auto w salonie to pamiętam tylko że ściągałem apke przez jakiś link i po podłączeniu się przez kabel usb zainstalował się Android Auto..

Pozdrawiam Piotr


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: N, 3 maja 2020, 13:09 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Henius198 ale to co masz dostępne w AA zależy od instalowanych aplikacji na smartfonie, ew. wersji AA na nim, a nie od samochodu i furtki do AA na nim... Może przeinstaluj Tidala...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 11 maja 2020, 07:49 
Adept
Offline
Od: 19.10.2015
Posty: 142
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podkarpacki
Hej.
Znalazłem ogłoszenie na olx:

https://www.olx.pl/oferta/android-auto-mazda-6-3-cx-3-cx-5-2-janosik-google-maps-polskie-menu-CID5-IDxyWgn.html

Czy to jest to samo co fabrycznie jest montowane??

Jak śledziełem wątek to, pamiętam, trzeba było jakieś dodtakowe kabelki etc a z ogłoszenia wynika, że trzeba tylko oprogramowanie-coś się zmieniło??
Pozdrawiam


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 11 maja 2020, 08:30 
Nałogowiec
Offline
Od: 30.06.2017
Posty: 1520
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Moim zdaniem jest tak: do prawidłowego działania AA wystarczy soft. Jednak serwis zmienia gniazda USB na takie z wyższą wydajnością prądową, ponieważ AA wymaga podłączenia tel. kablem, a dotychczasowe gniazda USB w podłokietniku były gniazdami do przesyłu danych np. z pendrive, czyli nie za bardzo ładowały telefon. Do ładowania służyło gniazdo zapalniczki. Jednak teraz tel. musi być podłączony pod USB i w takiej sytuacji by się prawie nie ładował...
Poprawcie mnie jeżeli się mylę.


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 989 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 33  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.