Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 11:18

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 484 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: So, 22 lip 2017, 18:23 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 13.10.2014
Posty: 511
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
W tym korektorze który kupiłem, minus sygnałowy to nic innego jak masa, którą sobie "bierze" z zasilania.

Ja zasilanie wziąłem z zapalniczki w bagażniku, zrobiłem sobie wtyczkę z troszkę grubszym przewodem. Dzięki temu mogę w każdej chwili łatwo go odłączyć. I działa idealnie bo podaje zasilanie dopiero "po kluczyku".


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: So, 22 lip 2017, 21:12 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Z racji tego, że testowałem różne rozwiązania oraz "parę" km przejechałem słuchając audio z założoną tubą w kole, wyrobiłem sobie ostateczną opinię. Jeżeli ktoś ma wyższe oczekiwania, typu głębszy bas nawet na przy małych poziomach głośności to niech da sobie spokój z konwerterem za kilkadziesiąt złotych. To w porównaniu do LC2i zwyczajnie nie gra. Szkoda zachodu. Tuba Bose jest bardzo niepozorna w stosunku do tego co potrafi, ale musi mieć odpowiedni sygnał na wejściu, zwykły konwerter takiego nie zapewni. W każdym razie ja jestem bardzo zadowolony i nie żałuję z inwestycji w lepszy konwerter. :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 23 lip 2017, 00:08 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 13.10.2014
Posty: 511
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
Z kolei moje odczucia są takie, że basu jest zdecydowanie więcej w każdym zakresie głośności. Gra to lepiej niż orginalnie w GG. I biorąc pod uwagę cenę tego LC2i na pewno nie gra 6 razy lepiej od tego zwykłego prostego konwertera. Gdyby chodzilo o tony wysokie które muszą być bardziej czyste i precyzyjne to spoko, ale niskie tony są dość proste do "opanowania". Montowanie takiego poważnego konwertera przy tym subwooferze i pozostałych głośnikach w serii to trochę przerost formy nad treścią.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: N, 23 lip 2017, 14:26 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
6 razy nie, wystarczy 2 razy i jakiś zapas do ustawienia sygnału na więcej. Ja mam to porównanie więc wiem o czym piszę.

Tak dla zobrazowania tego co napisałem wyżej oraz mocy tuby z LC2i, głośność 70%.
Oprócz tej kropli na podłodze bagażnika masowanie pleców na tylnej kanapie:



 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 23 lip 2017, 15:51 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 13.10.2014
Posty: 511
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
Zakres regulacji jest tu bardzo duży. W tej chwili mam nastawione na jakieś 70% mocy.
Poniżej film przy VOL 40.



 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 23 lip 2017, 16:45 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 21.10.2015
Posty: 932
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
jestem kompletnym laikiem w tych sprawach więc liczę na wyrozumiałość :D
kupując Kenwood KSC-SW11 miałbym także taką plątaninę kabli? czy też wystarczy podpiąć się pod głośniki i doprowadzić napięcie

_________________
Nieważne kim chciałbyś być, ważne kim jesteś teraz

była GG kombi, GH hb a teraz jest GJ sedan :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 24 lip 2017, 11:11 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 13.10.2014
Posty: 511
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
PIOTR w przypadku tego suba co podałeś potrzebujesz sygnału z głośnika i zasilania. Wzmacniacz w tym przypadku ma filtr dolnoprzepustowy oraz wejście wysokiego poziomu zasilania. Pozostaje kwestia podłączenia tak aby działał tylko "po kluczyku".


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 24 lip 2017, 11:55 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 21.10.2015
Posty: 932
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
Zakładam wiec, że powinienem sobie poradzić :D
Podłączyć pod gniazdko zapalniczki ?
Dźwięk wziąć z jednego głośnika (drzwi tylne ) czy z obu?

_________________
Nieważne kim chciałbyś być, ważne kim jesteś teraz

była GG kombi, GH hb a teraz jest GJ sedan :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 24 lip 2017, 12:28 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 13.10.2014
Posty: 511
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
Teoretycznie zapalniczka da radę.
Ja brałem sygnał z jednego przedniego głośnika z drzwi. Przedni gra zdecydowanie niższym pasmem niż tylny, nie wiem czy to kwestia głośnika czy sygnału, dlatego dla świętego spokoju wziąłem od razu z przedniego.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 24 lip 2017, 13:27 
Wstydliwy
Offline
Od: 22.05.2015
Posty: 6
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: lubuski
Witam serdecznie, a czy można podebrać sygnał z wyjścia RCA, pytam bo chyba wywalę oryginalnego TomToma NB1 i zamontuje radio z takim wejściem/wyjściem.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 24 lip 2017, 14:42 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 13.10.2014
Posty: 511
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
Mówiąc krótko... można, od tego ono jest. Typowe wyjście sygnałowe bez wzmocnienia.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Pn, 24 lip 2017, 19:20 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
pawko napisał(a):
Przedni gra zdecydowanie niższym pasmem niż tylny, nie wiem czy to kwestia głośnika czy sygnału

Nie mam jak sprawdzić w FL, ale w przedlifcie głośniki w przednich i tylnych drzwiach działają równolegle, tzn. zmiana fadera na przód czy tył nie zmienia w nich poziomu głośności w sensie przednie drzwi/tylne drzwi. Pełnią one funkcje wooferów, przy czym przednie są większej średnicy stąd też grają mocniej. Reagują tylko na zmianę Left/Right w przeciwieństwie do głośników na półce nad bagażnikiem (sedan), które grają niezależnie od wszystkich regulacji (fader czy left/right). Czyli faderem regulujemy tylko różnicę poziomu głośności między głośnikami na desce rozdzielczej (średnie i wysokie tony) a głośnikami w drzwiach (4 szt).

Dobrze by było, żeby ktoś sprawdził i napisał jak jest w FL, skoro wzmacniacz przenieśli pod siedzenie, zmian może być więcej. :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 24 lip 2017, 20:36 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 13.10.2014
Posty: 511
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
Przed chwilą sprawdzone. Jak jest na maxa przód to tył nie gra w ogóle ani drzwi ani słupki w bagażniku.
Natomiast jak nastawie na maxa na tył to w przednich drzwiach bas słychać bez zmian, a w podszybiu cisza.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 26 lip 2017, 22:17 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 15.04.2015
Posty: 989
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Jest dokładnie tak jak pisze kolega pawko
Czy ktoś się orientuje czy po zmianie położenia wzmacniacza nie zmieniła się kolorystyka przewodów i nadal jest jak na schematach z 2014?
http://nema.club/2014wsm/workshop%20manual/n6d09/html/0920_5f.html

_________________
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie, po pewnym czasie zauważysz, że świni się to podoba.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 27 lip 2017, 19:49 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 13.10.2014
Posty: 511
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
U mnie kolorystyka jest bez zmian.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 11 sie 2017, 07:40 
Wstydliwy
Offline
Od: 29.03.2017
Posty: 3
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Witam wszystkich. Mam pytanie po czym poznać ze subwoofer jest aktywny? Zakupiłem jeden na allegro i okazało się że w środku nie ma wzmacniacza bo jest to wersja pasywna. Muszę teraz trafic taki ze 2zmacniaczem


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 11 sie 2017, 08:39 
Stały bywalec
Offline
Od: 17.08.2014
Posty: 637
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: warmińsko-mazurski
tombien napisał(a):
Huncwot napisał(a):
czy ten sub to G21b66960 czy GJ5A66960?

Jeden i drugi nadaje się, bo jest ze wzmacniaczem. Przy czym GJ5 to nowszy wypust.

:facepalm:


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 17 paź 2018, 09:40 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 04.06.2017
Posty: 50
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Witam,

postanowiłem ruszyć temat wbudowania subwoofera i wzacniacza wraz kondensatorem. Pytanie, które mi się nasuwa to czy sygnał będzie można wziąć z tylnych głośników w bagażniku za pomocą konwertera sygnału audio RCA. Co sądzicie?

Pozdrawiam
Piotrek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 17 paź 2018, 12:35 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 13.10.2014
Posty: 511
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
Na 99% nie, bo jest to głośnik średnio-wysoko tonowy i sygnał idący do niego ze wzmacniacza ma odcięte dolne pasmo.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 17 paź 2018, 14:39 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 04.06.2017
Posty: 50
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
A jest jakieś inne rozwiązanie żeby się podłączyć pod sygnał?


Ostatnio edytowano Śr, 17 paź 2018, 14:39 przez tombien, łącznie edytowano 1 raz
Nie cytujemy poprzedniego postu (regulamin, pkt 5.6).


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Śr, 17 paź 2018, 14:39 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Tak, głośniki w tylnych lub przednich drzwiach.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 18 paź 2018, 05:26 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 04.06.2017
Posty: 50
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Mam jeszcze pytanie ponieważ zacząłem wczoraj czytać instrukcję obsługi mojego wzmacniacza (Hifonics Brutus BRX6000D) i ma on funkcję Auto Turn ON. Z tego co rozumiem to wystarczy pociągnąć kabel od głośników z sygnałem HIGH i przerobić końcówki na cinch podłączając pod LINE IN we wzmacniaczu i wtedy jak będzie sygnał na głośnikach to będzie załączał, tak? Czyli wychodzi na to, o ile dobrze rozumiem, że w tym wypadku mógłbym się podłączyć pod głośniki w bagażniku(Kombi)? Obawiam się trochę, czy w tym wypadku sygnał nie będzie za słaby i czy potrzebny będzie jednak np. konwerter lub coś innego. Jak to wygląda, orientuje się ktoś?


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 18 paź 2018, 06:44 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Nie do końca, auto turn on jest to ustawienie automatycznego włączania pieca po pojawieniu się sygnału wejściowego.
Lepiej jest wykorzystać drugi "plus" jako sygnał do zalaczenia wzmacniacza. Podajesz dodatkowy plus oprócz oczywiście zasilania. Ten dodatkowy plus weźmiesz z jakiegoś źródła które aktywuje się (pojawia się +12V) po włączeniu fabrycznego radia lub z samego radia, musisz prześwietlic wiązke radia.
Gdy już znajdziesz, podlaczasz do wzmacniacza a wtedy wzmacniacz będzie sam.sie włączać razem z radiem. To taki jakby automatyczny standby do uruchomienia piecyka.
Z tyłu przy zasilaniu, masz gniazdo REM, do tego podlaczasz ten dodatkowy plus po załączeniu radia, wtedy wzmacniacz załącza się razem z radiem.
Swoją drogą, kawał pieca:)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 18 paź 2018, 09:27 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 04.06.2017
Posty: 50
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Zapomniałem jeszcze dodać, że będzie kondensator 2 Farad, ponieważ te wzmaki potrzebują mocy, więc pewnie muszę to zasilanie o którym mówisz(rozumiem że to remote) podłączyć do kondensatora i wtedy do wzmaka pod Remote?


Ostatnio edytowano Cz, 18 paź 2018, 09:27 przez tombien, łącznie edytowano 1 raz
Nie cytujemy poprzedniego postu (regulamin, pkt 5.6).


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 18 paź 2018, 11:29 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 13.10.2014
Posty: 511
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
Remote podłączasz bezpośrednio (zwykły + po kluczyku) to tylko wzbudza wzmacniacz, a główne zasilanie do kondensatora, a następnie do wzmaka.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 18 paź 2018, 11:39 
Avatar użytkownika
Partner forum
Offline
Od: 22.12.2014
Posty: 658
Rok produkcji: 2006
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Ups, wybacz twoja wiedza jest znikoma lub jej wcale nie ma, a przy takim mocnym wzmacniaczu może się to skończyć tylko źle.
Kondensator zapina się jak najbliżej wzmacniacza pomiędzy główne zasilanie+12V i masę. Mam nadzieję że masz kondensator z wbudowaną elektroniką bo taki golas wymaga szczególnej wiedzy. Natomiast te z elektroniką mają gorsze parametry ze względu na wąskie gardło z powodu zastosowania elektroniki.
Nie zmienia to mojego poglądu, że w wielu przypadkach zastosowanie kondensatora to taki bajer niewiele wspomagający system i lepiej pieniądze przeznaczone na kondensator zainwestować w lepsze przewody zasilające.

18 października 2018, o 06:26 Piter napisał(a):
Z tego co rozumiem to wystarczy pociągnąć kabel od głośników z sygnałem HIGH i przerobić końcówki na cinch podłączając pod LINE IN we wzmacniaczu i wtedy jak będzie sygnał na głośnikach to będzie załączał, tak?


Teoretycznie tak jeśli rozważamy tylko i wyłącznie temat aktywacji wzmacniacza ale co poczniesz z samym sygnałem i jego dopasowaniem do parametrów wejścia wzmacniacza.

18 października 2018, o 06:26 Piter napisał(a):
Obawiam się trochę, czy w tym wypadku sygnał nie będzie za słaby i czy potrzebny będzie jednak np. konwerter lub coś innego.


Tu kolejny rozdźwięk. Nie wiem o co konkretnie pytasz. Czy podany sygnał będzie za słaby do włączenia wzmacniacza czy do tego aby aby go wysterować sygnałem audio.

_________________
Naprawa WZMACNIACZY BOSE, ZMIENIAREK, WYŚWIETLACZY (także wysyłkowo) m3,m6,rx8,cx7,cx9
Wyprowadzanie wyjść RCA
Płyta startowa nawigacji GH, Soft nawigacji gg/gy
Żarówki klimatronika
503304123


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 18 paź 2018, 12:11 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 04.06.2017
Posty: 50
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Masz rację, moja wiedza to jeden montaż sprzętu 15 lat temu w Passacie B4. Tam było zdecydowanie łatwiej podłączyć wszystko tym bardziej, że robiłem to bez kondensatora. Kondensator ma elektronikę i tak chodziło mi o wysterowanie sygnału audio. Może faktycznie nie będę się brał za to sam tylko poproszę kogoś kto mi to zamontuje, ponieważ auto ma jeszcze ponad rok gwarancji i szkoda by było uszkodzić elektronikę lub szprzęt. Co do przewodu to planuję zakup 35mm 100% miedź. Pozdrawiam


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 18 paź 2018, 13:30 
Avatar użytkownika
Partner forum
Offline
Od: 22.12.2014
Posty: 658
Rok produkcji: 2006
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Tak więc.
Wzmacniacz skoro ma funkcję Auto Turn ON to powinien się aktywować po dostaniu sygnału na RCA. Nie wiem czy tą funkcję można dezaktywować i korzystać tylko z zewnętrznego remote.
Ja bym wybrał taką opcję. Jest ona bardziej kłopotliwa przy instalacji ale to tylko raz się robi. Miałem przypadki wzmacniaczy (nawet był jeden hifonics), które miały tą funkcję na stałe włączoną i powodowało to wyraźny wzrost pobieranego prądu w stanie oczekiwania, co po dłuższym postoju auta powodowało rozładowanie aku.

Co do kondensatora to różne też widziałem i niektóre wymagały doprowadzenia do elektroniki dodatkowego sygnału remote.

Co do sygnału podanego na RCA. Jeśli nie będziesz miał wyciągniętego RCA z radia to pozostaje adapter RCA podpinany bezpośrednio pod głośniki, który na wyjściu daje sygnał o poziomie RCA.
Spotykałem wzmacniacze, które dopuszczały na wejściu RCA bardzo wysokie napięcia rzędu 8V. Można by się pokusić o próbę bezpośredniego podania sygnału z głośnika ale nigdy tak nie robiłem i nie wiem co by z tego wyszło. Pewnie pojawił by się problem zakłóceń i ekranowania.

_________________
Naprawa WZMACNIACZY BOSE, ZMIENIAREK, WYŚWIETLACZY (także wysyłkowo) m3,m6,rx8,cx7,cx9
Wyprowadzanie wyjść RCA
Płyta startowa nawigacji GH, Soft nawigacji gg/gy
Żarówki klimatronika
503304123


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 25 paź 2018, 18:19 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 04.06.2017
Posty: 50
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Mam do wyboru sygnał High bądź Low i wtedy mogę odpowiednio włączyć lub wyłączyć Auto Turn On. Zatem dzięki wszystkim za wiedzę.

-- Dodano: 25 października 2018, o 19:19 --

Witam ponownie,

mam jeszcze pytanie co do konwertera sygnału RCA. Czy do suba warto inwestować w jakiś drogi czy wystarczy taki jak np. kolega miał na zdjęciach wcześniej (California) za cztery dyszki z allegro?


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 13 lis 2018, 18:24 
Świeżak
Offline
Od: 11.11.2018
Posty: 29
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: zachodniopomorski
Jestem po jeździe testowej nową "szóstką" SkyPassion i zauważyłem coś niepokojącego. Przy podkręceniu audio nieco głośniej (wcale nie na max) boczki drzwi całe tak "chodzą", że przeszkadza to w trzymaniu ręki na oparciu. Czy to normalna cecha tego modelu, czy w testowym egzemplarzu jest coś nie tak? Obawiam się, że to jednak "urok" konstrukcji, więc zapytam od razu czy da się coś z tym zrobić?


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 484 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.