Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 23:47

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N, 21 maja 2017, 10:41 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.12.2014
Posty: 1499
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Ja w swoim nb1 nie mam miejsca a sim ?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: N, 21 maja 2017, 15:58 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
SIM jest w środku urządzenia.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 21 maja 2017, 15:59 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.12.2014
Posty: 1499
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
To ja mam jakies oszukane jak odpalam nav i ustwiebiach jest taka opcja zeby pokazywalo zasieg to js mam zawsze brak zasiegu:)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 21 maja 2017, 16:42 
Offline
A masz aktywny LIVE ?


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: N, 21 maja 2017, 16:43 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.12.2014
Posty: 1499
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
W niemcowni dzialal kiedys tam,w pl w ogole. W sumie nie zwracalem uwagi ostatnio

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 21 maja 2017, 16:45 
Offline
Hmmm :idea: Ja nie mam aktywnego więc raczej nie pomogę <niewiem>


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 17 paź 2017, 21:57 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 28.08.2013
Posty: 174
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Wygląda na to, że nie da się już wykupić kontynuacji usługi Live (mimo, iż TomTom spamuje promocjami).
Ani ze strony, ani z TomTom Home.
You cannot use this feature, because it's not supported by your device.

Support my ass.
RIP

_________________
w chwilach wolnych od korpo --> making noise


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 18 paź 2017, 05:44 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 28.07.2013
Posty: 1952
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
Czyli ci uśmiercili system w maździe przed liftem? Kurcze <slabo>

_________________
Samochodami się albo jeździ albo się je kocha, fajnie jak jest jedno i drugie


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 18 paź 2017, 11:22 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 28.08.2013
Posty: 174
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Update: otóż MOŻNA przedłużyć subskrybcję na Live'a ale... teraz już tylko przez infolinię.
Bosh.. jaki burdel tam mają.

_________________
w chwilach wolnych od korpo --> making noise


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 24 paź 2017, 06:47 
Amator
Offline
Od: 22.08.2014
Posty: 72
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: kujawsko-pomorski
Kupiłem Live! w ostatniej promocji za 89+grosze. Założyłem w tym celu nowego konto, bo w starym przy próbie zakupu dostawałam info, że NB1 nie jest obsługiwana (?!). Poprzez helpdesk "odpiąłem" nawigację od starego konta i przypisałem do nowego. Oczywiście Live! był uprzednio aktywowany w 3-miesięcznym trialu. Jak na razie subskrypcja nie aktywowała się, ale jestem w kontakcie z uczynną panią z polskiego helpdesku TT, mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu wszystko się wyjaśni - o sukcesie / porażce napiszę w kolejnym poście.

-- Dodano: Pn, 23 paź 2017, 22:23 --

Odpowiedź z TT:
"Szanowny Panie,
W nawiązaniu do Pana wiadomości chciałem poinformować, że przypisałem zakupioną usługe Live na rok z zamówienia 4******* do nawigacji o numerze seryjnym DP********, usługa już powinna działać, najpóźniej usługa może zacząć działać do 24h"

Czy rzeczywiście działa, będę wiedział jutro.

-- Dodano: Wt, 24 paź 2017, 07:47 --

Wszystko działa.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 19 maja 2018, 19:26 
Avatar użytkownika
Świeżak
Offline
Od: 15.05.2018
Posty: 35
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Witam kolegów.

Przepraszam, że odkopuję temat, ale w żaden sposób nie mogę sobie z tym poradzić.
Włączałem 3 razy gruntownym sposobem LIVE i dalej nic. Po wyznaczeniu trasy dostałem prośbę o udostępnianiu swoich danych i dalej nic. W menu żadnych nowych ikon i funkcji, brak sygnału z karty sim
Dodam, że jestem w Austrii i założyłem nowe konto wybierając kraj Austria.

Co to może znaczyć? Ze ktoś przede mną wykorzystał już 3 miesięczny "trial" i trzeba zapłacić czy po prostu w Austrii nie da się aktywować LIVE i trzeba dymać do Niemiec albo Włoch? Chętnie to zakupię tylko nie chcę zapłacić i potem dalej nie mieć tej funkcji...
Auto jest z polskiego salonu i było od początku w Polsce.

Będę wdzięczny za pomoc.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 23 maja 2018, 01:23 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 24.07.2013
Posty: 175
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Ekran wskazuje, że Live nie jest aktywowany.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 17 cze 2018, 19:44 
Avatar użytkownika
Świeżak
Offline
Od: 15.05.2018
Posty: 35
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
marksoft
No to już wiem dawno...

W każdym razie obojętnę. W AT nie da się tego zrobić. Podjadę kiedyś do Niemiec bo mam godzinę z Austrii.

-- Dodano: 17 czerwca 2018, o 19:44 --

No i się udało!
Przy okazji urlopu we Włoszech uruchomiłem LIVE! i działa super :)

Czy wiecie czemu przy chęci zalogowania się w ustawieniach na konto TomTom wyskakuje błąd, że nie ma takiego konta? Oczywiście posiadam takowe założone w TomTom Home i na te dane się loguję w aucie, ale bez skutku.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 31 lip 2018, 12:13 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2017
Posty: 1297
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zachodniopomorski
Jak udało się to aktywować? U mnie jest tak jak na wcześniejszym zdjęciu, nie widzi karty SIM. Wystarczy wjechać do kraju, gdzie to jest obsługiwane? Ja mam blisko do Niemiec, więc mogę wypróbować tylko nie wiem, jak się za to zabrać. Konto Tomtom mam, ostatnio aktualizowałem mapy i fotoradary.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 31 lip 2018, 12:32 
Adept
Offline
Od: 25.01.2017
Posty: 113
Rok produkcji: 2019
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Jak masz aktywną subskrypcje to wyjedź do DE tak żeby złapało zasięg jakieś niemieckiej sieci. Aktywuje się samo. Od tego momentu będzie już działać też w PL i innych krajach gdzie normalnie TomTom Live działa.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 4 sie 2018, 08:17 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 07.11.2013
Posty: 2285
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
TomTom ma właśnie promocję :Obrazek

Ale jak im wychodzi akurat taka wartość zniżki - za cholerę nie kumam.. wg mojej artmetyki 40% od 199 to 79 !?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 4 sie 2018, 08:29 
Prawie fanatyk
Offline
Od: 01.11.2013
Posty: 2163
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
z 40% zniżką to winno być 119,95 zł

_________________
Nie odkładaj do jutra tego, co możesz zrobić pojutrze!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: So, 25 sie 2018, 09:44 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 15.07.2017
Posty: 2287
Rok produkcji: 2014
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Czy da się zmienić kraj przez stronę TomTom? Ja nie widzę takiej opcji a chciałbym zachować swoje konto. Mail do supportu? Za 2 tygodnie jadę do DE.

-- Dodano: 9 sierpnia 2018, o 07:51 --

Potwierdzam: wystarczy mail do supportu, aby zmienić kraj w TomTom. Wysłałem po prostu prośbę o zmianę i po jednym dniu zmienili bez problemu.

Natomiast mam pytanie o sam zakup usługi, do wyboru mam takie opcje - z czego na Mazdę nie da się kliknąć... Jedynie co to pierwsza opcja:

tomtom3.JPG
tomtom.JPG

Po wpisaniu dwóch pierwszych liter z numeru seryjnego (DP) potwierdzają kompatybilność - czy to ten pakiet powinienem kupić?

Nie widzę natomiast tej promocji na usługi Live :( Czy do tego jest jakiś kod promocyjny?

-- Dodano: 25 sierpnia 2018, o 10:44 --

Jestem po aktywacji Live przy okazji wizyty w Saksonii :) aktywacja przebiegła bez żadnego problemu, miałem darmowy trail, aktualnie aktywny do końca listopada. Niestety, ale pierwsze godziny z nawigacją po aktywacji LIVE to jakiś dramat ;) ciągłe zawiechy, wolne działanie. Aktualnie jest lepiej - będę obserwował dalej jak to się zachowuje.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
Mazda CX-5 2.2 AT SkyActiv-D AWD, SkyPassion, 2014r, przebieg ~328000km. <urodziny>

Polecany specjalista od silnika 2.2 SkyActiv-D (SH01) oraz elektryki GJ/GL (AA+CP, naprawa LED i inne)-> viewtopic.php?p=354752#p354752


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 30 sie 2018, 15:49 
Świeżak
Offline
Od: 09.02.2013
Posty: 24
Rok produkcji: 2014
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: Active
Region: łódzki
W jaki sposób poradziłeś sobie z zakupem usługi ? ja też nie mogę kliknąć w Mazda ... czy zmiana kraju pomaga w tym ?

_________________
https://annateodorczyk.pl


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Cz, 30 sie 2018, 16:01 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 15.07.2017
Posty: 2287
Rok produkcji: 2014
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Nie dokonałem zakupu, liczyłem że poprzedni właściciel nie używał Live i bingo - mam okres próbny do końcówki listopada...

Natomiast samo działanie nawigacji uległo znacznemu pogorszeniu :) zwłaszcza tam, gdzie SIMka z urządzenia nie ma zasięgu, dzieją się cuda - nawi się zawiesza, wyłącza, informuje że nie ma map w urządzeniu. Pomaga ponowne uruchomienie samochodu, ale ponownie jest szansa że się zawiesi, więc rozważam wyłączenie tego dziadostwa :)

_________________
Mazda CX-5 2.2 AT SkyActiv-D AWD, SkyPassion, 2014r, przebieg ~328000km. <urodziny>

Polecany specjalista od silnika 2.2 SkyActiv-D (SH01) oraz elektryki GJ/GL (AA+CP, naprawa LED i inne)-> viewtopic.php?p=354752#p354752


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 30 sie 2018, 16:16 
Adept
Offline
Od: 25.01.2017
Posty: 113
Rok produkcji: 2019
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Miałem to samo po aktywacji, do tego stopnia że mapa mi się wywaliła całkiem. Po powrocie do kraju kupiłem nową kartę zainstalowałem od nowa i jest git.

Myślałem że to zbieg okoliczności...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 31 sie 2018, 14:10 
Świeżak
Offline
Od: 09.02.2013
Posty: 24
Rok produkcji: 2014
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: Active
Region: łódzki
No właśnie u mnie chyba poprzedni właściciel korzystał bo nie mam już w menu opcji activate tylko pokazuje do wyboru fotoradary traffic i map correction

_________________
https://annateodorczyk.pl


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 11 sty 2020, 18:11 
Avatar użytkownika
Świeżak
Offline
Od: 20.03.2018
Posty: 32
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Cześć,

jak wyłączyć to powiadomienie na samym początku jak się włącza nawigację ? ... też tam macie ?
Kiedyś tego komunikatu nie miałem, coś zacząłem mieszać na karcie i teraz pokazuje się ten komunikat

Obrazek

https://www.fotosik.pl/zdjecie/7a96996213c98355


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 13 sty 2020, 10:58 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 24.07.2013
Posty: 175
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
W ustawieniach są opcje startu i tam to można wyłączyć.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 17 sty 2020, 06:45 
Avatar użytkownika
Świeżak
Offline
Od: 20.03.2018
Posty: 32
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Marksoft,
możesz dokładnie wskazać w którym miejscu (może zdjęcie lub opis funkcji fo zmiany)?
Przeszedłem całe menu i nie znalazłem :/


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 19 sty 2020, 02:08 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 24.07.2013
Posty: 175
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Settings- Start_up (tutaj trzeba przerzucić na następny ekran w prawo)- Information Sharing....... (tutaj trzeba zaznaczyć "No"). Powodzenia


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 21 sty 2020, 21:55 
Avatar użytkownika
Świeżak
Offline
Od: 20.03.2018
Posty: 32
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Marksoft,
Dzięki znalazłem. Tyle razy już byłem w tym miejscu i nie widziałem że jeszcze jest drugi ekran w prawo :/
W każdym bądź razie wyłączone,
Dzięki za pomoc


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 23 paź 2020, 14:12 
Wstydliwy
Offline
Od: 05.02.2020
Posty: 5
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
Witam wszystkich użytkowników Mazdy 6
Z tej okazji że jest to mój pierwszy post chciałbym się przywitać papa
Forum obserwuje już od kilu miesięcy i na wszystkie nurtujące mnie pytania znalazłem właśnie na tym forum odpowiedzi.
Przepraszam że odkopuje temat, ale przerobiłem ten cały temat aktywacji Live i udało się, dla zainteresowanych LIVE wciąż działa na naszych NB1.
Ale od początku, Auto sprowadziłem z Niemiec do Holandii ponieważ mieszkam i pracuje w Holandii. Zaraz po kupnie Mazdy postanowiłem zaaktualizować mapy ponieważ były z 2014 roku, założyłem konto na Polski adres i wykupiłem subskrypcje roczną na mapy, wszystko działa pięknie nowe mapy nowe drogi :wink: ale nie działało LIVE, dlatego zacząłem szukać na forum i znalazłem ze w dla Polskich posiadaczy Mazd LIVE nie działa, a nawet że TT uśmiercił już LIVE. Skontaktowałem się z obsługą klienta TT w NL i zapytałem czy w NL działa jeszcze TT LIVE na NB1 i dostałem odpowiedz że tak, tylko muszę wykupić osobną subskrypcje roczną lub miesięczną, to poprosiłem go o przeniesienie mojego konta TT na holenderski adres i o link do tej subskrypcji, no i dostałem :D oto link:
https://www.tomtom.com/pl_pl/drive/maps ... ces/world/
Wykupiłem miesięczną subksrypcjew celu przetestowania, i następnego dnia wszystko już działało i działa do dzisiaj, nie musiałem nic robić lub resetować, po prostu podczas zakupu podałem nazwę konta i hasło do którego mam przypisany NB1. Dla ciekawości napisze ze Live w mojej mazdzie był ostatni raz aktywny w grudniu 2013, czyli przez siedem lat karta sim była nieaktywna i teraz wszystko działa, gdzieś czytałem na forum ze jak sim jest za długo nie używana to się dezaktywuje lub coś takiego, u mnie była 7 lat nieaktywna i wszystko działa.
Wszystko działa pięknie ale jest tez minus, po aktywacji LIVE navi zacząla strasznie mulic, jak jeżdzę w 2d i nie wyznaczę jeszcze trasy to działa, jak wyznaczę trasę to zaczynaję się zawiechy.
Poczytałem na forum ze wystarczy zmienił kartę SD na inna, Kupiłem najszybsza karte 8GB jaka znalazłem
Transcend Extreme speed class 10, 90mb/s, nowa kartę sformatowałem wolnym trybem i przekopiowałem wszystko z oryginalnej metodą kopiuj wklej. Po włozeniu nowej karty do auta wszystko działa tylko nadal zamula. Wydaje mi się ze problem nie lezy w NB1 bo po zawieszniu się mapy mogę nadal przejść w tryb radio czy Phone lub setup, myslę ze problem lezy w karcie lub czytniku.
Może ktoż mi podpowie jakiej karty używał lub jaką poleca, może karta którą kupiłem jest nie kompatybilna bo to SDhc, Kolega CELULIT używal kilka lat TT LIVE może napisze jakiej karty używal i czy mu tez zamulalo.

z góry dziękuje pozdrawiam

speed

-- Dodano: 23 października 2020, o 15:12 --

Widzę że już niewiele osób (lub nikt) korzysta z TT Live w NB1, dla ciekawości powiem że w Holandii działa idealnie, przejezdziłem ostatnio ponad 400 km po samej Holandii, i wszystkie korki, roboty drogowe czy radary pokazuje idealnie, nawet jak wczoraj jechałem do pracy to dostałem info że na mojej drodze są roboty drogowe, myślę niemożliwe przecież wczoraj nic nie było, dojechałem i faktycznie firma się już rozkładała ze sprzętem i zamykali pasy. A odnośnie zamulania NB1 w czasie korzystania z LIVE, otóż problem rozwiązałem, błędem było skopiować wszystko z oryginalnej karty na nową metodą kopiuj wklej, najwyrazniej skopiowały się też pliki które zamulały :wink:
Zformatowałem nową kartę jeszcze raz systemem FAT32 i wolnym formatem, zainicjalizowałem kartę w nawigacji NB1, pózniej w TT home wgrałem mapę Europy i resztę co jest mi potrzebne (głosy, auta jako kursor) po prostu nie wgrywałem żadnej kopii zapasowej, nowa karta z nową mapą.
Po tym zabiegu od 2 tygodni wszystko działa idealnie.
Postanowiłem o tym napisać bo może komuś się jeszcze przydać
Pozdrawiam wszystkich i miłego weekendu :)

speed


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 23 paź 2020, 20:50 
Świeżak
Offline
Od: 17.11.2013
Posty: 24
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Speed, Twoje NB1 było najwyraźniej aktywna od początku, gdyż auto pochodziło z Niemiec. W zasadzie nie widzę powodu dla którego miałoby przestać działać. Dobrze, że to potwierdzasz :)
Ja dodam tylko, że w styczniu 2020 udało mi się pozytywnie aktywować usługi Live będąc w Niemczech. Włączył mi się 3-miesięczny darmowy okres próbny i działało do kwietnia. Problem był z przedłużeniem subskrypcji, inicjowałem to z poziomu panelu NB1, dostawałem maila o płatności, ale bez adresu w UK nie mogłem tego wykupić. Wczoraj dopiero wykupiłem usługę z polskiej strony Tomtom "Usługi LIVE w Europie - na rok" i działa.
Ty najwyraźniej wykupiłeś tę drugą usługę Live, zastanawiam się jaka jest różnica między nimi. W mojej na pewno nie ma wyszukiwania POI (a było w tej wersji próbnej). Mam w zasadzie tylko traffic, pogodę i Safety Alerts, czyli w sumie to co najważniejsze, ale TomTom places było przydatne.
Czy jest to aktywne u Ciebie?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 paź 2020, 11:33 
Wstydliwy
Offline
Od: 05.02.2020
Posty: 5
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
Witam endrju15
Dzisiaj dopiero miałem okazję żeby sprawdzić to o co pytałeś, tak szczerze nawet nie wiedziałem że jest taka opcja :D a nawet spoko to jest, na próbę zlokalizowałem McDonalda i supermarket Albert Heijn i Navi pokazała mi kilka w promieniu kilku, kilkunastu kilometrów. A jeżeli chodzi o abonament to ja narazie wykupiłem na miesiąc w celu przetestowania i postanowiłem ze napewno przedłużę ten abonament bo w NL działa super, za 7 dni kończy mi się miesięczny abonament i teraz jak chce przedłużyć z pozycji NB1 na rok to dostaje maila z linkiem do zapłaty na 59€ <o0> a jak kliknę na link który dostałem od kolesia z obsługi klienta to mam do wyboru miesiąc za 4,99€ lub rok za 29€ to jest połowa ceny tego dostaje z linku przedłużając w NB1. Tak że napewno przedłużę na rok używając linka od kolesia :)
Pozdrawiam
speed

p.s wrzucę kilka fotek jak to u mnie wygląda
https://www.fotosik.pl/u/mac_ss/album/2545559

-- Dodano: 27 października 2020, o 11:33 --

Obrazek

Obrazek

Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.