Teraz jest Śr, 23 wrz 2020, 06:43

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 331 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz, 10 wrz 2020, 11:56 
Wstydliwy
Od: 10.05.2019
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
W maju kupowałem stację Dasaita PX6 (https://pl.aliexpress.com/item/33025241 ... 6851ciFpjl). Czujniki parkowania i oryginalna kamera cofania działają bez problemów. Joystic nie działa, ale dla mnie to nie problem. Miałem problemy z szumami w głośnikach (Bose), ale po zgłoszeniu przyjaciel ze wschodu podesłał mi za darmo przejściówkę do podłączenia głośników za pomocą RCA i szumy ustały. Walczę jeszcze z radiem - w okolicach Warszawy odbiera mniej stacji niż NB1, ale nie można narzekać. Z kolei jak pojechałem na mazury była tragedia. Prawie nic nie łapało. RDS też nie działa. Sprzedawca podesłał mi do wgrania najnowszą wersję MCU i androida, ale nie pomogło. Może ktoś ma jakiś pomysł? (niebieski kabel od anteny jest podłączony do stacji, jak go odłączyłem było znacznie gorzej, także wzmacniacz anteny raczej działa).

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 331 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Strefa czasowa: UTC + 1