Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 12:21

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 989 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 33  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N, 3 lut 2019, 00:02 
Wstydliwy
Offline
Od: 15.01.2019
Posty: 3
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
i ... komunikaty głosowe "przekroczyłeś dopuszczalną predkość" za każdym razem przy włączonych fotoradarach.
Udało się komuś wyłączyć?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 6 lut 2019, 13:45 
Wstydliwy
Offline
Od: 06.02.2019
Posty: 1
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Na wstępie - dzień dobry. To mój pierwszy post.

Mazda po lifcie 2018 z apple car play. Kilka uwag, być może część się powtórzy z tym co czytałem.

* podłączenie po kablu. Według Mazdy, ilość przesyłanych danych by chodziło płynnie wymaga kabla. Dokupiłem sobie sam. Wersja testowa w Gdyni miała kabel od Mazdy (do kupienia u nich) który...rwał połączenie. Jeśli komuś rwie, sugeruje wymianę kabla. Kupiłem w empiku ze zwijaczem w środku przez co się nie plącze.
* na wyświetlaczu Head nie ma mapy googla. Mapy appla nie testowałem bo uważam je za słabe ale chyba działa to na mapie mazdy. Szkoda.
* największa zaleta apple car to dla mnie zmiana ustawień mapy na "natężenie ruchu" oraz widok mapy sateliternej. Nawet jak nie nawiguje zawsze mam mapę by widzieć czy nic się nie zesrało na drodzę. To był dla mnie główny argument zakupu. Jak ktoś ma obwodnice wokół swojego miasta i wjeżdża nie wiedząc, że stoi to wie o czym pisze (Trójmiasto).
* wywoływanie z kiery tylko na głos. Nie ma ostatnich połączeń. Można to obejść dodając sobie w telefonie tzw who is who czyli wife, mom, boss, coach. Polecam również "call to last number".
* muzykę używam apple music. Nie będę polemizował czy jest lepsza czy nie od spotify. Używam, bo wywołuje muzykę komendą "I would like listen coldplay" i leci.
* ktoś pisał, że nie ma utworzonych playlist na apple music. Są ale...trzeba zjechać pokrętłem na dół gdyż są pod...polecanymi przez appla (sic).
* nie da się wejść w sms oraz whatsup. Jak przeczyta to aż uszy bolą. Ale to wina siri po angielsku.
* dedykowany przycisk od nawigacji gdy jest apple car otwiera mape appla (wiadomo) co jest irytujace gdy nawigujemy i włączamy sobie muzykę. Chcemy wrócić do mapy i nie da się jednym guzikiem. Trzeba menu i pokrętło na mapę googla. Ta czynność trwa za długo. Oczywiście można powiedzieć "trzeba było kupić samsunga a nie iphona i miałbyś tą mapę domyślną", ale wolałbym mieć wybór. Chciałbym móc przypisać guzik do mapy. Skasowanie map appla nie rozwiąże tej sprawy. System nam powie, że na Iphonie nie ma map.
* sterowanie mapą oraz powiększanie za pomocą strzałek przypomina mi nawigacje w nokiach albo liczniku rowerowym. To czasowy koszmar.
* zaskoczyło mnie to, że mając na macu piosenki mp3 komp zsynchroznizował to z telefonem i mogłem słuchać zgranej muzyki. Dotychczas zgrywałem z kompa na usb. Teraz wychodzi, że to bez sensu.
* mimo, że mesenger nie działa na apple car, z głośników i tak pikają powiadomienia, że ktoś do nas napisał. Można to obejść, włączając na telefonie symbol auta.
* gdy mając włączoną mapę np: googla w czasie jazdy sięgnę po telefon wtedy mapa się wyłącza na ekranie mazdy. Nawet gdy zaglądam do messengera. Potem trzeba do niej wrócić...(czytaj wyżej)...jeśli ktoś jedzie z mapą i piszę w korku to się potnie. Gdyby mapa została na head to byłaby bajka.

Iphon od wczoraj tj. 5 lutego ma googla assistans po Polsku. Jak zachowa się apple car play? Czy go pokaże w menu jeszcze nie wiem.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 8 lut 2019, 12:14 
Wtajemniczony
Offline
Od: 15.04.2018
Posty: 230
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: Sport
Region: dolnośląski
To co opisałeś, to w dużym procencie ograniczenia idące od Apple, nie od Mazdy


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 12 lut 2019, 17:08 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 01.07.2015
Posty: 411
Rok produkcji: 2014
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
... a ja z innej beczki (oczywiście dotyczy AA i AC), bo mam taki problem. Posiadam Samsunga Galaxy J4+ i nie mogę zainstalować na nim Android Auto. Pobiera aplikację (mam w pobranych i plikach instalacyjnych APK), jednak podczas instalacji wywala komunikat: aplikacja nie została zainstalowana (obok trójkąt z wykrzyknikiem). Dodam, że inne aplikacje instaluje bez problemu. Mam włączone zezwolenie na nieznane aplikacje. Jaka może być przyczyna?

-- Dodano: 12 lutego 2019, o 16:55 --

Już wszystko wiadomo i może komuś się w przyszłości przyda. W zależności o posiadanego procesora w urządzeniu wybieramy wersję zgodną dla arm lub arm64. Jeśli pobierze się nieodpowiednią - po prostu się nie zainstaluje.
W moim przypadku - arm, a nie arm64 i pięknie poszło.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 13 lut 2019, 09:11 
Wstydliwy
Offline
Od: 13.02.2019
Posty: 4
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Witam,
sam nie wiem czy problem bardziej dotyczy telefonu czy samochodu, ale może ktoś to przerabiał z nową Mazdą 6. Do rzeczy: telefon Huawei Mate P10 Pro mam problem z połączeniem się przez USB z niektórymi urządzeniami - chodzi o używanie samochodowej aplikacji Android Auto. Mianowicie podczas łączenia się z samochodem przez USB telefon uporczywie wchodzi w tryb USB - tylko ładowanie baterii. Nie mam tego problemu np przy łączeniu z komputerem, a jak na razie tylko z Mazdą.
Mam również problem z połączeniem z Aplowskim Car Play.
Opcję Car Play/Android Auto mam zainstalowaną.

Czy problem leży po stronie telefonu czy samochodu? W jakich przypadkach telefon przełącza połączenie USB w mod tylko ładowanie baterii?

Co można z tym zrobić?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 13 lut 2019, 10:37 
Amator
Offline
Od: 20.08.2017
Posty: 65
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
spróbuj zmienić kabelek, musi być dobrej jakości


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 14 lut 2019, 11:38 
Świeżak
Offline
Od: 08.01.2018
Posty: 30
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Witam;

Pytanie: czy ktoś ma patent jak po podłączeniu telefonu Android Auto do Mazda6 2018 2,5L i korzystaniu z nawigacji Google Maps można szybko komendą głosową lub jednym przyciskiem zmieniać źródło dźwięku z FM na np: USB ? Nie chodzi mi o kręcenie I-drive.

Pozdrawiam

_________________
Teraz M6 2018 2,5L Skypassion, wcześniej 2013-2018 M6 2013 2,5L Skypassion


Ostatnio edytowano Cz, 14 lut 2019, 11:48 przez waldek710, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 14 lut 2019, 11:44 
Wstydliwy
Offline
Od: 13.02.2019
Posty: 4
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Próbowałem z 2 kabelkami, w tym z oryginalnym od telefonu - nie działa. Tak samo nie działa mi z telefonem Apla.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 15 lut 2019, 13:44 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2016
Posty: 1066
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
Czy wkładasz wtyczkę do odpowiedniego gniazda w samochodzie? Są dwa porty USB, tylko jeden obsługuje CP/AA - ten oznaczony ikonką telefonu z boku.

_________________
Pozdrawiam,
Jordan
https://skyisthelimit.aero


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 15 lut 2019, 14:13 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 03.06.2015
Posty: 517
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: łódzki
Majster70
Cytuj:
Próbowałem z 2 kabelkami, w tym z oryginalnym od telefonu - nie działa. Tak samo nie działa mi z telefonem Apla.

Czy w ogóle zainstalowałeś aplikację na telefon?

_________________
Pierwsza Madzia sprzedana, druga to: Madzia 6 GL kombi Snowflake White.
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 17 lut 2019, 12:53 
Amator
Offline
Od: 04.01.2019
Posty: 89
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: wielkopolski
15 lutego 2019, o 13:44 jordanj napisał(a):
Czy wkładasz wtyczkę do odpowiedniego gniazda w samochodzie? Są dwa porty USB, tylko jeden obsługuje CP/AA - ten oznaczony ikonką telefonu z boku.


Nieprawda, u mnie jest tylko napis USB i nie ma żadnej ikonki telefonu. Oba porty działają jednakowo.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 18 lut 2019, 07:29 
Wstydliwy
Offline
Od: 13.02.2019
Posty: 4
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Dzięki za podpowiedzi, co było nie tak wyjaśnię na końcu, kto niecierpliwy może pominąć następujący poniżej opis całej historii prób instalowania Android Auto lub Aple Car Play:

Samochód Mazda 6, automatyczna skrzynie biegów, telefony - mój Huawej Mate 10 Pro, oraz iPhone żony, chyba 7.
Telefon podłączałem do odpowiedniego gniazdka USB, nieorginalnym kablem, ale dobrej jakości. (po uprzednim zainstalowaniu Android Auto :wink: )
Na początek, na wyświetlaczu samochodowym pojawiało się ostrzeżenie o bezpiecznej jeździe - kluczowa informacja jak się później okazało.
Po kliknięciu ok na wyświetlaczu samochodowym, w telefon uporczywie przełączał tryb łączności USB w "tylko ładowanie".
Grzebałem w telefonie w ustawieniach serwisowych, trybie programisty, ustawienia debugowania, ochrony itd - wszystko na nic. Zmieniłem kabel na oryginalny, nie pomogło. Zanim się poddałem próbowałem zainstalować Car Play na iPhonie, też bez rezultatu.
Wreszcie poddałem się i w wolnej chwili podjechałem do Mazdy.

Okazało się, że podczas instalacji, w moim samochodzie musi być zaciągnięty hamulec ręczny - czego brak sygnalizować miał zdaje się komunikat o bezpiecznej jeździe :arrow:

Za pomoc dziękuję panu Dymitrowi z Mazda Bemo Motors.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 18 lut 2019, 15:43 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 15.04.2015
Posty: 989
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Podczas instalacji czego ma być zaciągnięty ręczny?

_________________
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie, po pewnym czasie zauważysz, że świni się to podoba.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 19 lut 2019, 07:57 
Wstydliwy
Offline
Od: 13.02.2019
Posty: 4
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Może dokładniej: po zainstalowaniu Android Auto na telefonie, po podłączeniu kabla USB do auta, aplikacja nie chciała mi się uruchomić (zainstalować, zsynchroniozować, sparować czy jak to nazwiesz) 1-szy raz bez zaciągniętego hamulca ręcznego. Przy następnych podłączeniach nie ma to już znaczenia. Przynajmniej u mnie.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 20 lut 2019, 09:22 
Wstydliwy
Offline
Od: 04.02.2019
Posty: 1
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
U mnie dokładnie tak samo, po zainstalowaniu Android Auto na telefonie podczas pierwszego połączenia z autem konieczne jest zaciągnięcie ręcznego, jest nawet stosowny komunikat o tym informujący. Przy kolejnych uruchomieniach nie jest to konieczne.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 25 lut 2019, 10:09 
Adept
Offline
Od: 10.12.2018
Posty: 144
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Witam,

czy ktoś coś rozkminiał w sprawie podtrzymania zasilania na gniazdach zapalniczek czy USB po wyłączeniu zapłonu i MZD. To co chciałbym osiągnąć to nieprzerwane ładowanie urządzeń np jak na krótko np do 15 min wysiadam z autka aby np zatankować.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 25 lut 2019, 10:34 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 10.01.2016
Posty: 1636
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Podpinaj się za PowerBankiem. Najprostsze rozwiązanie.

_________________
Konrad Maksymilian Bąk <pucu> >> Moja Szóstka <<


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 25 lut 2019, 14:21 
Adept
Offline
Od: 10.12.2018
Posty: 144
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
z lodówką w bagażniku już trochę gorzej, ale tak naprawdę zależy mi aby było podtrzymanie ok 15-30 min na wszystkich gniazdach zapalniczek do ładowania różnych urządzeń w tym powerbanki na długiej trasie. Poprzednio miałem Mondeo i cieszyła mnie ta sprawa.

Dlatego zastanawiam się czy to można ustawić z poziomu forscana czy nie.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 25 lut 2019, 14:36 
Nałogowiec
Offline
Od: 30.06.2017
Posty: 1520
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
A dlaczego bronisz się przed 15-minutową przerwą w zasilaniu? Co to szkodzi?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 25 lut 2019, 15:01 
Wstydliwy
Offline
Od: 26.01.2019
Posty: 11
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Panowie od wczoraj taki komunikat. Do tej pory wszystko działało bez problemów. Telefon na androidzie a tu takie krzaki. Ktoś miał taki problem.Obrazek

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 2 mar 2019, 14:22 
Nowicjusz
Offline
Od: 21.01.2016
Posty: 37
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Pytanie do osób z uruchomionym AA - czy jest możliwość słuchania muzyki ( radio, USB) z systemu MZD, na które nałożą się wskazówki głosowe z nawigacji map google (podobnie jak to jest z fabryczną nawigacją) ? Ja mam AA z AIO z tweków (wgrywałem kilka dni temu więc najnowsze - AIO 2.8.4, AA 4.0.5904 - działa zarówno po kablu jak i Wifi, wskazówki na HUD pojawiły się sporadycznie ze dwa razy i tylko pierwsze wskazanie manewru), nie wiem czy jest różnica z mazdowskim AA. U mnie działa to tak, że przyciskiem FAV wybieram źródło dźwięku - AA lub MZD (radio, USB). Gdy wybiorę AA to mam dźwięk z wybranej aplikacji audio w AA i na to nałożone wskazówki głosowe nawigacji, gdy wybiorę źródło dźwięku MZD nie ma nawigacji głosowej.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 2 mar 2019, 16:22 
Amator
Offline
Od: 20.08.2017
Posty: 65
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
U mnie jest tak: gdy jakieś audio idzie z MZD wszystko działa, ale czasem ucina końcówkę komunikatów wskazówek nawigacji z google maps, np "skręć w lew...", albo "na rondzie drug..". W większości przypadków ucina nieszkodliwie, tzn można zrozumieć co miało być.

Właściwie jest to jedyny minus AA, poza tym świetnie działa. Podejrzewam, że może to być kwestia szybkości telefonu, ma 2 lata i nie jakiś topowy model - Sony Xperia Z5 compact.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 8 kwi 2019, 15:17 
Wtajemniczony
Offline
Od: 18.11.2016
Posty: 173
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
Czy możliwy jest powrót do wersji systemu poniżej 502?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 8 kwi 2019, 18:15 
Offline
Miałem problem z AA, że potrafiło nagle rozłączyć mi telefon. AA się wyłączało, muzyka momentalnie zaczynała z radia grać zamiast z AA. To było na oryginalnym kablu od telefonu. Wymiana na pierwszy lepszy kabel z mojej szuflady pełnej kabli, akurat trafiło na Mantę. Wszelkie problemy z rozłączaniem zniknęły, więc jakby ktoś kiedyś miał podobny problem, polecam po prostu zmienić kabel. Jak widać na moim przykładzie może to być najtańszy kabel z marketu (chociaż polecam kupowanie w sklepach stricte komputerowych, bo te kable są tam przeważnie o rząd wielkości tańsze).


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 11 kwi 2019, 18:07 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 13.01.2017
Posty: 626
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
Panowie orientował się ktoś jaki jest koszt dołożenia akcesorium czy uruchomienia apple carplay w Mazda 6 MY2017 ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 11 kwi 2019, 19:30 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 02.10.2016
Posty: 479
Rok produkcji: 2019
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: podkarpacki
Jakieś 1100-1200 zł.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 11 kwi 2019, 22:43 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 07.01.2018
Posty: 69
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
Ewentualnie koszt samych części i instalacja samemu
https://my.hidrive.com/share/hsodpqja.l#$/Mazda_Firmware

Powyżej folder z instrukcjami, ważna kolejność (najpierw firmware, potem wymiana elementów)

W uk koszt części to ok. 180 funtów z tego co pamiętam..


Sent from my iPhone using Tapatalk


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 12 kwi 2019, 06:17 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 28.10.2018
Posty: 115
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
Ja widziałem na jednym z portalu aukcyjnych za 799zł z darmową dostawą :) i sam się w sumie zastanawiam nad zakupem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

_________________
M6 Kombi 2.0 165KM FL2 2016 SkyEnergy -> CX-5 2019 Signature 2.5T 250KM


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 12 kwi 2019, 06:29 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 13.01.2017
Posty: 626
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
Dostałem ofertę z serwisu na kwotę 1050 zł brutto (części plus robota) wiec się zdecydowałem. Auto akurat stoi od wczoraj w serwisie także ogarną temat do czasu odbioru


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 14 kwi 2019, 18:59 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 03.06.2015
Posty: 517
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: łódzki
Pobo i to jest dobra cena. Standardowa w ASO to koszt 1150zł do niedawna.

_________________
Pierwsza Madzia sprzedana, druga to: Madzia 6 GL kombi Snowflake White.
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 989 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 33  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.