Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 13:09

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt, 2 lut 2018, 22:27 
Wstydliwy
Offline
Od: 02.02.2018
Posty: 4
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: zachodniopomorski
Mam problem po uderzeniu i złożeniu mruga mi kontrolka poduszki do tego nie zapalają się czujniki parkowania i grzanie foteli i nie ma wogole świateł automatycznych muszę zmieniać ręcznie i czujnik wycieraczek też przestał chodzić na panelu gdzie pokazuje pasy pasażerów i poduszkę od pasażera wogóle nie ma tam żadnej oznaki życia proszę pomóżcie mi co to może być może jakiś bezpiecznik


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 3 lut 2018, 18:13 
Offline
Sprawdz bezpieczniki, przekazniki, wiazki a pozniej pozostaje wykasowanie bledu modulu airbag za reszte jest body control module.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 26 mar 2020, 15:43 
Wstydliwy
Offline
Od: 25.03.2020
Posty: 2
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Właśnie mam identyczny problem. Wszystkie bezpieczniki sprawdzone i są ok. Karolek124 jak Ci się udało rozwiązać ten problem?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 26 mar 2020, 17:50 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 05.03.2017
Posty: 525
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: TS2
Region: zagranica
A w maździe nie ma czasem czujnika uderzenia,bo niektóre samochody to mają i po dość silnym uderzeniu trzeba go zresetować.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 26 mar 2020, 18:05 
Amator
Offline
Od: 01.11.2018
Posty: 61
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: lubelski
Mryg jakie dokładnie masz błędy? Podłącz forscan i daj znać co Ci się wyświetla :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 27 mar 2020, 14:55 
Wstydliwy
Offline
Od: 25.03.2020
Posty: 2
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Właśniepedrito to nie było dość silne uderzenie, nie miłe spotkanie z sarną <o0> (zderzak,lampa,maska i lewe drzwi został pobrany odcisk kopyt) Drzwi zostały wymienione więc tylko tu była ingerencja w instalację. Przed oddaniem do blacharza/lakiernika wszystko było ok(tylko kontrolka od Airbag się co jakiś czas mrugła 4 razy). Po odbiorze(dwa miesiące czekania)) zauważyłem, że nie świecą mi się kontrolki od pasów na nad panelem od klimatronic I dodatkowo nie działa czujnik zmierzchu, brak aut. długich, czujnik deszczu, podgrzewanie foteli i czujniki parkowania.ukciooonie mam forscaan,ale po podłączeniu do programu Delphi pokazuje że jest brak komunikacji z czujnikiem deszczu i od Airbag ze nie działa kontrolka od wyłączenia poduszki pasażera. I teraz nie wiem co tu się odwaliłooo, a Karolek124 miał podobny problem, także ponowiłem post.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 27 mar 2020, 20:50 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 05.03.2017
Posty: 525
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: TS2
Region: zagranica
Znam sytuację ze Stanów gdzie układ zasilania paliwem został zablokowany po wpadnięciu koła w dużą dziurę, ale samochód miał specjalny przycisk za skrzynką bezp. Należało go przycisnąć przez min. 5s i wszystko działało.Nie pamiętam dokładnie ,ale dotyczyło to chyba Forda albo Pontiac-a ,dlatego przypomniałem sobie sytuację i o tym wspomniałem.Myślę że powinno wyświetlić jakiś błąd w forscanie jeśli jest problem z jakimś czujnikiem (jak już ktoś wspomniał) tym bardziej że piszesz o jakiś świecących kontrolkach.Powodzenia.


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.