Teraz jest Wt, 19 mar 2024, 11:48

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ] 
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt, 23 maja 2017, 15:32 
Świeżak
Offline
Od: 17.05.2017
Posty: 24
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Witam,
Użytkuję Mazduchę już 4 dzień i mam wrażenie, że mazda wzbrania się przed dawaniu użytkownikowi auta swobody w dostosowanie parametrów do wymagań. Nie mówiąc już o nagłośnieniu które zaczyna dopiero grać jak podepniemy chociażby smartfon, equalizer do bani, radio gra beznadziejnie ale o tym już pisałem.
Przyjrzałem się bliżej opcji rozpoznawania znaków drogowych, opcja super, działa w 100% - to sobie myślę jak ją wykorzystać bo samo pokazywanie znaków to tylko bajer ale jest alarm przekroczenia prędkości więc myślę sobie, jak ustawię próg 30km to będzie ok. Ale .... mamy tylko 3 progi, 0 + 5 +10 i ... koniec?!? Alarmowanie o przekroczeniu od razu wg mnie głupota, +5 i 10 też średnio bo np u mnie pikałoby cały czas. I jeżeli chodzi o mnie opcję można by super wykorzystać ale ja nie mogę. Czemu nie ma jeszcze kilku progów albo możliwości wpisywania? Powiem szczerze że zawiodłem się trochę jeżeli chodzi o różnego rodzaju konfiguracje bo są w bardzo małych zakresach. Ehhh :zawrotglowy:


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 23 maja 2017, 17:15 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 13.10.2014
Posty: 511
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
Co w tym dziwnego? Trzeba jeździć z dozwoloną prędkością i sprawa załatwiona. To tylko w Polsce jesteśmy nauczeni, że jak jest 70 to można jechać 90. A jak 140 to 160... A że ograniczenia prędkości są ustawione często bez sensu i uzasadnienia to jest inna kwestia.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 24 maja 2017, 09:11 
Świeżak
Offline
Od: 17.05.2017
Posty: 24
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Jest w tym coś prawdy bo jadąc do Włoch w tym roku przez Austrię rozwaliło mnie jak jeżdżą austriacy, jest 70 - jadą 70, jest autostrada jadą tyle ile można na autostradzie, nie widziałem żadnego świra który ciął 180km/h, natomiast u nas rozkładanie ograniczeń jest wg mnie trochę nadużywane.
Tak czy inaczej opcja powinna być elastyczna, powinna być opcja wpisywania wartości progu, każdy wpisuje swoją wartość o koniec.


Ostatnio edytowano Śr, 24 maja 2017, 09:11 przez Huncwot, łącznie edytowano 1 raz
Nie cytujemy poprzedniego postu (regulamin, pkt 5.6).


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 24 maja 2017, 14:11 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 18.02.2017
Posty: 455
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
To może jeszcze w Mazdach sprzedawanych w Polsce, powinna być wartość do ustawienia +49 <hahaha>

_________________
:drunk:


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 24 maja 2017, 14:57 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2016
Posty: 1066
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
@wilczek +1 - o tym samym pomyślałem.

P.s. Przedwczoraj jadąc do pracy poza terenem zabudowanym na ograniczeniu prędkości znakiem B-38 do 70km/h jechałem tylko 70km/h, a do tego przed przejściem dla pieszych (było za łukiem) zastosowałem się do kolejnego ograniczenia do 50 km/h. Tak rozwścieczyłem tym TIRowca jadącego za mną, że na kolejnych światłach (aby mnie dogonić to musiał prawie 100 jechać - ja dalej zgodnie z ograniczeniem do 70) wyszedł do mnie i rozpoczynając rozmowę od słów "co ty od******lasz" zaczął mi grozić pobiciem, co jego zdaniem ma mnie nauczyć normalnie jeździć.

No tak, każdy ma inną definicję słowa normalnie. Ciekawy jestem czy w Niemczech lub Austrii zachowałby się tak samo.

_________________
Pozdrawiam,
Jordan
https://skyisthelimit.aero


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 24 maja 2017, 21:21 
Offline
jordanj - Szacunek <spoko> Gdyby to na mnie trafiło ( a jestem nerwus) to pała, którą wożę pod siedzeniem mogłaby "pęc" na placach tego debila...

Święty nie jestem :wink: ale jak są wsie, miasta, miasteczka, zła widoczność, szkoły, przejścia itd to nie ma "zmiłuj się" - noga z gazu...


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 25 maja 2017, 06:27 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Online
Od: 17.12.2012
Posty: 2355
Rok produkcji: 2019
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: śląski
jordanj napisał(a):
B-38 do 70km/h jechałem tylko 70km/h

"licznikowo" czy faktycznie 70 ?
Moja GH 70km/h jedzie gdy na liczniku mam ok 80km/h.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 25 maja 2017, 07:57 
Wtajemniczony
Offline
Od: 13.10.2016
Posty: 202
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: kujawsko-pomorski
Musisz naprawić auto <hahaha>


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 25 maja 2017, 08:23 
Stały bywalec
Offline
Od: 17.08.2014
Posty: 637
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: warmińsko-mazurski
Panowie - trzymajcie się tematu. :alcapone:


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 25 maja 2017, 09:21 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2016
Posty: 1066
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
chmooreck napisał(a):
"licznikowo" czy faktycznie 70 ?


Ja mam przelicznik na podstawie pomiarów GPS (prędkość przyrządowa -> prędkość rzeczywista)
42 km/h -> 40 km/h
52 km/h -> 50 km/h
73 km/h -> 70km/h
94 km/h -> 90 km/h
115 km/h -> 110 km/h
135 km/h -> 130 km/h
156 km/h -> 150 km/h

P.s. W związku z tym, że prędkościomierz działa elektronicznie (ten wskazówkowy chyba również) byłoby fajnie gdyby w menu była opcja kalibracji. Niestety żaden znany mi samochód tego nie ma a dałoby się to zrobić w banalnie prosty sposób.

_________________
Pozdrawiam,
Jordan
https://skyisthelimit.aero


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 25 maja 2017, 20:07 
Świeżak
Offline
Od: 17.05.2017
Posty: 24
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
A tak szczerze Panowie, nigdy Wam się po mieście nie zdarzyło przekroczyć 50km/h ? mi bardziej chodziło o możliwość dostosowania ustawień samochodu a czy ktoś ustawi sobie +49 czy +149 to już jego problem. O kulturze jazdy w PL nie ma co dyskutować bo jest na słabym poziomie. Tak samo tyczy się to np nagłośnienia które wg mnie nie ma żadnych ustawień i nie da się nic wycisnąć z tego sprzętu, chyba że podłączymy przez AUX chociażby komórkę z equalizerem i już zaczynają głośniczki pokazywać swój potencjał.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 27 kwi 2018, 15:21 
Wstydliwy
Offline
Od: 27.04.2018
Posty: 5
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Witam.

Od trochę ponad roku jestem właścicielem Mazdy 6 i mimo, że samochód bardzo mi się podoba to niestety nie jest pozbawiony wad czy braków, do których się przyzwyczaiłem jeżdżąc samochodami z grupy VW.

Jednak przechodząc do sedna. Około 3 miesięcy temu wypadał mi pierwszy przegląd. Wtedy też w serwisie poinformowano mnie o kalibracji przedniej kamery - wcześniej zgłaszałem problem z błędem, że kamera niby nic nie widzi mimo, że był słoneczny dzień. Od tamtej też pory samochód przestał wyświetlać na Head-Upie znak odwołania ograniczenia prędkości... lecz tylko w Polsce.

Dam sobie odciąć jedną rękę i nogę, że system działał poprawnie po wyjechaniu z salonu. Pokazywał wszystkie znaki ograniczeń, odwołania, a nawet rozpoznawał znak terenu zabudowanego jako ograniczenie do 50. Podobnie sytuacja miała miejsce na Litwie i Łotwie - znaki pokazywały się poprawnie. Po rzekomej kalibracji w Polsce head-up zaprzestał wyświetlania przekreślonego znaku - robiąc trasy po Niemczech wszystkie rozpoznane znaki wyświetlane są poprawnie.
Samochód wrócił z serwisu po 3 dniach z informacją, że to niemożliwe, aby samochód rozpoznawał ten konkretny znak, ponieważ są one ładowane z nawigacji, a nie odczytywane przez przednią kamerę. Nie bardzo w to wierzę, ponieważ biorąc pod uwagę liczbę i częstotliwość remontów w Niemczech, na pewno nie wszystkie są ujęte w mapie.

Czy ktoś może spotkał się z takim problemem albo jest posiadaczem Mazdy 6 po lifcie, ale nie robił żadnych aktualizacji oprogramowania i mógłby zweryfikować czy jego/jej samochód rozpoznaje w Polsce znak odwołania ograniczenia prędkości?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc!


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 18 maja 2018, 15:11 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2016
Posty: 1066
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
Samochód powinien poprawnie odczytywać znaki ograniczenia prędkości oraz odwołania tych znaków. Sprawdziłem to empirycznie na drogach, gdzie są tablice świetlne. Gdy się świecą znaki są rozpoznawane, gdy są zgaszone nie są rozpoznawane, a tego nawigacją się nie ogarnie.

Problem jest ze znakiem B-2 (zakaz wjazdu) go w zasadzie nie rozpoznaje, a wg instrukcji powinien. Kilka razy losowo mu się zdarzyło pokazać go na head upie ale błędnie. Nigdy też nie pokazuje ekranu błędu rozpoznania znaku drogowego ---.

Instrukcja obsługi 4-145 do 4-148 opisuje system TSR. W sekcji 4-145

Cytuj:
Dzięki systemowi rozpoznającemu znaki ograniczenia prędkości (TSR) kierowca ma możliwość uniknięcia przeoczenia znaków drogowych. Pomaga on w bezpiecznym prowadzeniu samochodu poprzez wyświetlanie znaków drogowych na wyświetlaczu Head-up. Znaki te rozpoznaje podczas jazdy kamera monitorująca przestrzeń przed samochodem (FSC) lub są one zarejestrowane w systemie nawigacji.
Jeśli prędkość samochodu przekracza wartość widniejącą na znaku ograniczenia prędkości na wyświetlaczu Head-up, system ten powiadamia kierowcę poprzez wskazanie na wyświetlaczu Head-up i poprzez sygnał ostrzegawczy.
System rozpoznający znaki ograniczenia prędkości (TSR) wyświetla znaki ograniczenia prędkości (wraz ze znakami pomocniczymi) oraz znaki zakazu wjazdu.


Znaków terenu zabudowanego nie rozpoznaje tylko ma w nawigacji info, że wjeżdżasz na teren zabudowany.

W wersji na rynek kanadyjski rozpoznaje również znak B-20 (stop) (źródło: instrukcja obsługi Mazda 6 2017, wydanie Mazda6_8FH2-EA-16F_Edition4 z 2017-04-10, strona 4-95).

Preambuła do instrukcji w wersji polskiej mówi:
Cytuj:
Dokładne zapoznanie się z tą instrukcją i postępowanie zgodnie z zawartymi w niej zaleceniami, ułatwi przyjemne i bezproblemowe funkcjonowanie Twojej Mazdy.


W wersji na rynek kanadyjski:
Cytuj:
To help ensure enjoyable and trouble-free operation of your Mazda, read this manual carefully and follow its recommendations.


Do tego w wersji na rynek kanadyjski poniżej jest kolejny akapit:
Cytuj:
An Authorized Mazda Dealer knows your vehicle best. So when maintenance or service is necessary, that's the place to go.


Chyba nie przypadkowo nie ma go w instrukcji polskiej, gdyż ja uważam, że pracownicy ASO o systemach tego samochodu nie mają pojęcia.

_________________
Pozdrawiam,
Jordan
https://skyisthelimit.aero


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 27 sie 2018, 09:21 
Wstydliwy
Offline
Od: 27.04.2018
Posty: 5
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Czyli tak na prawdę nie jestem w stanie nic zrobić skoro serwis uważa, że wszystko jest w porządku i nie interesuje ich, że w innych krajach system działa poprawnie?

Niedawno wróciłem z trasy z Niemiec i miałem okazję porobić kilka zdjęć jak się system zachowuje w przypadku ich znaków. Okazało się, że poza odwołaniem ograniczeń prędkości jest też w stanie rozpoznać ograniczenia "warunkowe".

@jordanj
Czy jest możliwość, abyś podał mi wersję softu, która jest w Twoim samochodzie? Może w którymś update'cie wkradł się błąd i dlatego mój samochód w Polsce tych znaków nie widzi?

Ostatnim razem wgrywali mi najnowszą wersję map z nadzieją, że to pomoże, ale oczywiście nie miało to wpływu na działanie systemu.
Co do znaku terenu zabudowanego - jestem prawie pewien, że taki znak też rozpoznaje ponieważ mam jeden taki znak na trasie z domu do centrum miasta, który samochód widział jako 50 zaraz po wyjechaniu z salonu, a następnie po wszystkich machlojach przestał na niego reagować. Sprawdzałem to nawet z pierwszą wersją mapy, z której zrobiłem sobie backup.

//Edit
Zdjęcia znaków, które samochód rozpoznał podczas jazdy w Niemczech.
https://imgur.com/a/wUsrAaO


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 3 wrz 2018, 13:12 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2016
Posty: 1066
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
Działa mi we wszystkich wersjach od 59 wzwyż, a miałem ich kilka - .337. 449 i .502 i .545A. Nie działał tylko na 56.

_________________
Pozdrawiam,
Jordan
https://skyisthelimit.aero


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 19 cze 2019, 09:38 
Nowicjusz
Offline
Od: 01.06.2019
Posty: 53
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
Mam pytanie odnośnie czytania znaków. Czy ta opcja działa poprzez nawigację. Czy uruchamia się ja gdzieś dodatkowo?


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 19 cze 2019, 10:19 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 19.01.2017
Posty: 179
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Wymaga nawigacji (dokupienie opcji rozpoznawania znaków drogowych wymaga dokupienia nawigacji - przynajmniej w MX5)więc sądzę, że działa w oparciu o dane nawigacji oraz z obraz z kamery.
I jeśli dobrze pamiętam tak to działa u mnie w M6 - ewidentnie znaki ograniczenia/zakazu wjazdu pojawiają się gdy kamera zauważy/rozpozna znak - stąd czasem są błędy na przykład znak nie dla tej drogi.
Ale też pojawiają się mimo że znaku fizycznie nie było - w/g mnie wtedy ewidentnie brane są dane z nawigacji.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 19 cze 2019, 11:55 
Nowicjusz
Offline
Od: 01.06.2019
Posty: 53
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
Mam oryginalną navi i kamerę w szybie. Czyli trzeba jechać na włączone navi żeby to zadziałało...muszę wypróbować bo dopiero poznaje wszystkie te funkcje


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 19 cze 2019, 11:59 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 19.01.2017
Posty: 179
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
włączenie nawigacji nie jest wymagane ale chyba musi ona być poprawnie zainstalowana - działa w tle.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 19 cze 2019, 19:28 
Nowicjusz
Offline
Od: 01.06.2019
Posty: 53
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
No to w tle u mnie napewno nie działa. Pewnie trzeba w ustawieniach gdzieś pogrzebać. Mało tego brak języka polskiego w menu A auto salon polska


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 19 cze 2019, 19:51 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2017
Posty: 1295
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zachodniopomorski
Masz przedlifta, rozpoznawanie znaków pojawiło się po lifcie. Kamera służy tylko do automatycznego zmieniania świateł mijania i drogowych. Nawigacja pokazuje jedynie ograniczenia prędkości. W tej co masz w terenie zabudowanym 60km/h. Nic z tym nie zrobisz, chyba, że zmienisz model na nowszy.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 20 cze 2019, 05:48 
Nowicjusz
Offline
Od: 01.06.2019
Posty: 53
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
Dzięki za info ... teraz już wiem że nie mam już co szukać i drążyć tematu.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Pn, 1 lip 2019, 09:00 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Tak gwoli ścisłości rozpoznawanie znaków pojawiło się w drugim FL... druga połowa 2016...
W przedlifcie i FL1 nie ma...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 28 sty 2020, 13:45 
Wstydliwy
Offline
Od: 27.04.2018
Posty: 5
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Chciałbym ponowić swoją prośbę do osób, którym ten system działa poprawnie w Polsce i wyświetla znak B-34 o podrzucenie jakiejś foty albo filmu, który udowodni, że system ten znak rozpoznaje także w naszym kraju.

Jeśli jest ktoś taki może z okolic Trójmiasta to chętnie się odwdzięczę jakąś flaszką czy innym upominkiem.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 29 sty 2020, 10:59 
Nałogowiec
Offline
Od: 30.06.2017
Posty: 1519
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
U mnie rozpoznaje znak odwołania zakazu. Wyświetlka wtedy kółko z trzema skośnymi kreskami. Nie mam żadnego foto.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 29 sty 2020, 14:34 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Działa to pokracznie w Polsce, ani odwołania prędkości, ani zakazu wjazdu, ani Stop.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 29 sty 2020, 16:42 
Nałogowiec
Offline
Od: 30.06.2017
Posty: 1519
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Mi działa w Polsce... Odwołuje prędkość, chyba raz pokazał mi się zakaz wjazdu jak zawracałem i kamera złapała zakaz. Stopa nie rozpoznaje.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 29 sty 2020, 17:09 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Odwołuje prędkość ale widocznym i pokazującym się w HUD znakiem B-34 czy tylko przykładowo z 40 na 90km/h wyjeżdżając z miasta?

Chodzi o pojawianie się znaków odczytanych z pobocza a nie zmian wynikających z nawigacji.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 29 sty 2020, 22:18 
Nałogowiec
Offline
Od: 30.06.2017
Posty: 1519
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
29 stycznia 2020, o 17:09 Millerek napisał(a):
Odwołuje prędkość ale widocznym i pokazującym się w HUD znakiem B-34

Tak. Tylko że nie B-34 a B-42. I póżniej albo odczyta następny znak, albo po pewnym czasie jak nie będzie żadnego znaku, to zastosuje limit z nawigacji. Do tego czasu wyświetla cały czas B-42.


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.