Teraz jest Pt, 19 kwi 2024, 02:13

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt, 7 kwi 2017, 12:01 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 17.03.2016
Posty: 1029
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
jordanj Bo nie udało się Mazdzie dojść do porozumienia z dostawcą, więc wygasł. Na skutek sprzedaży Nokia maps-> HERE Navqt itp itd.
Moje podejrzenie: Mazdzie nie zależy teraz na tym, bo chcę wprowadzić Android Auto i CarPlay. A wtedy usługi połączone jak i sama nawiagacja MZD staną się przeżytkiem...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 7 kwi 2017, 12:24 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 18.11.2016
Posty: 91
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
szuki napisał(a):
Mówisz o ssh_bringback - generalnie ten skrypt nie doinstalowuje serwera ssh. Ten skrypt na nowo otwiera porty i konfiguruje ten serwer.
ssh_bringback jest możliwe do usunięcia. Niestety nie jest prostę. Chyba, że masz zapisany status sprzed operacji...
Tak fachowcy z serwisu na 99% się nie kapną bo to jest nie ich działka.
Druga sprawa, że usługi połączone zostały wyłączone w USA i Japonii tym samym wyłączając tam Wifi ;)

Tak chodziło mi o ssh_bringback. A że da się usunąć to podejrzewam , ale powtarzam po dokumentacji ;-)

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 12 kwi 2017, 14:52 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 05.11.2016
Posty: 73
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
A jak usunąć tego bootloopa ??


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 12 kwi 2017, 15:24 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 17.03.2016
Posty: 1029
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
combit http://openmzdc.wikia.com/wiki/Getting_ ... uto-Reboot


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 10 cze 2018, 17:36 
Wstydliwy
Offline
Od: 16.10.2014
Posty: 2
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: zagranica
Chce Wszystkich przywitac. Prosze o jakis pomysl,co moglo sie stac- mazda 6 z wersja 59.00.443 eu zainstalowalem AIO tweaks z zmianami w systemie.Wszystko poszlo bez problemow,to co chcialem uleglo zmianie.Po okolo dwoch tygodniach chcialem wprowadzic jeszcze jedna zmiane,ale podczas uruchamiania procesu z usb instalacja zatrzymuje sie przy pierwszym ekranie. drugi ekran z opcja zatwierdzenia instalacji juz nie pojawia sie.Co jest przyczyna? moze ktos wie.przepraszam za pisownie pisze z niemieckiej klawiatury


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 10 paź 2019, 00:52 
Avatar użytkownika
Wstydliwy
Offline
Od: 05.10.2019
Posty: 9
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: warmińsko-mazurski
Witam wszystkich. To mój pierwszy post, więc nie zabijajcie.
Temat mnie zainteresował i trochę już pokombinowałem. Czy jest jakiś sposób na automatyczne uruchamianie np. aplikacji Speedomter albo jakiejkolwiek innej po uruchomieniu silnika bez konieczności klikania?
Drugie pytanie:
Czy da się coś zrobić, żeby dane wyświetlane na górze ekranu (np. tytuł utworu, nazwa ulicy) nie zasłaniały wartości podawanych przez statusbar speedometer? Te wyświetlane fabrycznie dane nie są mi w ogóle potrzebne,


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 17 kwi 2021, 09:53 
Avatar użytkownika
Świeżak
Offline
Od: 16.04.2021
Posty: 29
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Witam. Jestem świeżakiem na forum - niedawno przesiadłem się na Mazdę. Czy ktoś z Was wie gdzie znaleźć jakiś tutorial jak wprowadzić zmiany, o których pisał kolega Martinus w tutyłowym poście? Przejrzałem wszystkie wpisy, ale niczego konkretnego nie znalazłem, jedynie jakieś wzmianki o tym, że konieczne jest przygotowanie USB sticka, domyślam się, że chodzi o jakiś skrypt, który po odpaleniu w gnieździe USB w samochodzie wprowadza te zmiany, ale żadnych konkretów skąd wziąc ten skrypt i jak go przygotować, aby wprowadził tylko te zmiany, na których nam zależy niestety nie znalazłem.

Jeśli ktoś z Was posiadł tę tajemną wiedzę to będę wdzięczny za wprowadzenie mnie w jej tajniki.

Być może jet na forum ktoś z okolic z regionu mazowieckiego, kto ogarnął już ten temat i jest gotowy pomóc przy spotkaniu face-to-face. Chciałbym zgłębić ten temat - odwdzięczę się dobrym trunkiem <%> :wink:


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 22 kwi 2021, 18:51 
Wstydliwy
Offline
Od: 15.07.2020
Posty: 8
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Cześć dzisiaj znalazłem taką stronę może się komuś przyda Themes for MZD Connect http://www.pellissier.ch/MZD/list_theme ... r=&mobile=


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.