Teraz jest Wt, 19 mar 2024, 09:46

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt, 24 lut 2017, 07:52 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 17.03.2016
Posty: 1029
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
limo Tak, ale akurat M6 w IIHS dzięki systemom ze Skypassion czyli strefom jest tam na akceptowalnym poziomie. Nie raz to już wspominałem na forum. Jako jedno z nielicznych przy pierwszym rzucie już tam było. Xenony są mocniejsze, ale czas pokaże, że są słabsze.
limo napisał(a):
Zakładam, że można wymienić reflektory LED na HID Xenon / Halogen,

Mam ku temu wątpliwości. Pytanie jak to zrealizowali. Do LEDów może iść już inne napięcie podawane przez sterownik i mogą mieć inną wtyczkę gdyż jest wersja gdzie tylko część ma się aktywować.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 24 lut 2017, 08:59 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 13.01.2017
Posty: 626
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
Sam mam wrażenie ze xenony które miałem w Insigni były mocniejsze/jaśniejsze. Wydaje mi się ze ledy w M6 (mijania) świecą za krótko. Nie wiem czy tylko mi się tak wydaje czy akurat myśle o tym przy zmęczeniu za kołkiem i wtedy budzi się takie odczucie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 24 lut 2017, 19:14 
Offline
@szuki: Wiązka komory silnika może być inna. Modul zasilania powinien byc czescia reflektora (podobnie jak HID Xenon). Modul AFS jest osobno. Tak samo jako poziomowania. Schemat elektryczny: 2014 - Mazda6 - Body and Accessories - EXTERIOR LIGHTING SYSTEM

http://imgur.com/a/4CfZp

mazda-6-2013-2015-przetwornica-wiazka-osprzet (HID Xenon - zasilanie zintegrowane z obudowa reflektora):
Obrazek

mazda-6-lift-2016-gj-lampa-prawa-xenon:
Obrazek

mazda-6-lift-2015-16-lampy-full-led (konektory oraz ich rozmieszczenie wygladaja podobnie jak w wersji HID Xenon powyzej)
Obrazek

Reflektor przedni LED do modelu CX-3:
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: N, 26 lut 2017, 21:34 
Amator
Offline
Od: 07.07.2016
Posty: 84
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Active
Region: mazowiecki
rufff napisał(a):
W serwisie mi powiedzieli że na postoju się nie świecą


U mnie jak się zaciągnie ręczny na luzie to gasną dzienne np.
I nie włączają się po jego opuszczeniu.
Dopiero chwilę po ruszeniu startują :idea: :wink:
Model to chyba już MY2017.

Więcten typ tak dziwnie ma chyba


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 26 lut 2017, 21:41 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 13.01.2017
Posty: 626
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
Zgadza się tak jest, na postoju gasną, jak ruszysz i przejedziesz kilka metrów włączają się


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 26 lut 2017, 22:21 
Offline
U mnie zaczynają świecić zaraz po zwolnieniu ręcznego - auto może stać a już świecą, widocznie coś zmienili w FL...


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 27 lut 2017, 11:28 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 15.04.2015
Posty: 988
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Pobo napisał(a):
Zgadza się tak jest, na postoju gasną, jak ruszysz i przejedziesz kilka metrów włączają się

Gasną na postoju, ale trzeba zaciągnąć ręczny, nawet w pozycji lewarka na "D". Tak przynajmniej ma wersja FL.

_________________
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie, po pewnym czasie zauważysz, że świni się to podoba.


Ostatnio edytowano Pn, 27 lut 2017, 12:38 przez JaFGdy, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 27 lut 2017, 12:32 
Amator
Offline
Od: 07.07.2016
Posty: 84
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Active
Region: mazowiecki
U mnie manual,
I jak widac zmienili, że światła nie odpalają po zwolnieniu ręcznego tylko po ruszeniu.
Czyli co FL to inaczej :-P
Ale w pierwszej chwili, chciałem oddawać do serwisu, że światła dzienne nie działają prawidłowo.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 27 lut 2017, 12:45 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 15.04.2015
Posty: 988
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Odpalają dokładnie jak opisałeś, po ruszeniu, a nie zwolnieniu ręcznego. Jednak, jeśli np. stoisz na światłach czy w korku zaciągniesz ręczny to światła dzienne zgasną.

_________________
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie, po pewnym czasie zauważysz, że świni się to podoba.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 5 cze 2017, 22:28 
Świeżak
Offline
Od: 17.05.2017
Posty: 24
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Pobo napisał(a):
Wydaje mi się ze ledy w M6 (mijania) świecą za krótko. Nie wiem czy tylko mi się tak wydaje czy akurat myśle o tym przy zmęczeniu za kołkiem i wtedy budzi się takie odczucie. Tapatalk

Mam identyczne odczucie, autko nowe i dziś w lesie myślałem że nie zdążę reagować na zakręty, musiałem włączyć sam długie bo automat ich nie włączył a dzienne świeciły mocno ale bardzo krótko. Tak się zastanawiam, kiedy automat włącza długie?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 6 cze 2017, 00:06 
Nałogowiec
Offline
Od: 10.07.2016
Posty: 1678
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Jak masz włączone auto ;) dźwignia/manetka na maxa od siebie - ikonka automatycznych długich przy zegarach.


edit: inaczej - "normalnie" masz 2 ustawienia, tu są 3. Do siebie w każdym moim aucie było mignięcie/włączenie. Tu też tak jest. Od siebie - włączony tryb auto działający przy auto ;) ustawionym pokrętłem.

_________________
Obrazek
A na co dzień dłubię tutaj http://www.wedrowiec.net


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 13 cze 2017, 21:10 
Wstydliwy
Offline
Od: 09.02.2017
Posty: 5
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Witam,

może ktoś z Was pomoże mi z moim problemem. Polega on na tym, że jedna z lamp świeci w taki sposób, jakby soczewka rozpraszała światło mijania we wszystkich kierunkach. Druga lampa świeci prawidłowo. Samochód posiada lampy ledowe i sprowadzony jest z USA. Bardzo proszę o jakąś wskazówkę. Prawdopodobnie będę musiał kupić nową lampę, ale z czego może wynikać ten problem?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 8 maja 2018, 12:42 
Nowicjusz
Offline
Od: 11.09.2014
Posty: 44
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
LPG: Tak
Region: kujawsko-pomorski
Witam,
moze ktos z Was bedzie w stanie mi pomoc.
Moja M6 przyjechala do mnie z USA. Nie wiedziac ze mam dzienne polegajace na wlaczesniu sie lekko zarowek od swiatel dlugich dopiero po ruszeniu i osiagnieciu jakiejs minimalnej predkosci zalozylem sobie DRL na okolo halogena odpalajace sie automatyczne po kluczyku oraz dodalem przekaznik ktory je wylacza w sytuacji kiedy wlacze normalne drogowe.
Wszystko sie przelacza pieknie, ale jest jeden minus. Jak mam wlaczone DRLe (drogowe na OFF) to swieca mi tez wspomniane udajace swiatla dzienne zarowki od dlugich tylko znacznie slabiej, a jako ze to normalne zarowki to swieca na zolto w porownaniu z DRLami, co razem wyglada conajmniej niestosownie.

Stad pytanie JAK i CZY mozna wylaczyc jakos funkcje automatycznych swiatel dziennych poprzez zarowki od dlugich. Uprzedzajac ew. odpowiedzi w ustawieniach z panelu nie mam funkcji/opcji przedstawionej w poprzednich postach, wiec na moje wchodzi jakas zmiana z kompa? Jaka? czy jest mozliwa, prosze o pomoc.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 8 maja 2018, 16:12 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 04.01.2015
Posty: 230
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: podkarpacki
Można

Obrazek

_________________
Mazda 6 2015 FL Kombi SkyPassion 2.0 Pb MT kolor Sonic Silver


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 9 maja 2018, 08:10 
Nowicjusz
Offline
Od: 11.09.2014
Posty: 44
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
LPG: Tak
Region: kujawsko-pomorski
Super. Dzięki ide próbować.

-- Dodano: 9 maja 2018, o 09:10 --

Witam,
probowalem ze 10x i niestety nie dziala. Martinus moze powodem jest fakt ze mam AT? Poniewaz po calej akcji nie mozna wylaczyc ParkBreake...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 9 maja 2018, 11:54 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 04.01.2015
Posty: 230
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: podkarpacki
Nie sądze żeby rodzaj skrzyni biegów miał znaczenie.
Trzymaj się czasów

-- Dodano: 9 maja 2018, o 12:54 --

Jeśli ta procedura nie działa to zostaje Ci jeszcze odnalezienie bezpiecznika odpowiedzialnego za światła dzienne i wyjęcie go ( o ile światła te mają oddzielny obwód i bezpiecznik )

_________________
Mazda 6 2015 FL Kombi SkyPassion 2.0 Pb MT kolor Sonic Silver


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 24 cze 2018, 13:02 
Wstydliwy
Offline
Od: 08.02.2018
Posty: 2
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: małopolski
Czy w GJ z ksenonami podczas używania świateł w dzień, w trybie automatycznym, oprócz poziomych linii ledowych w przednich reflektorach powinien się świecić również ten "obwód koła" ? Może ktoś wrzucić zdjęcie jak to powinno wyglądać ?


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: N, 24 cze 2018, 13:22 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Tak, obwód soczewki też świeci, aczkolwiek to światło nie jest tak "mocne" jak na pasku wewnętrznym.
1.jpg


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 12 lip 2018, 15:55 
Offline
Nie wiem czy na temat ale co tam :)

https://www.youtube.com/watch?v=IfyZGZsnTn4


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 25 lip 2018, 14:08 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 17.01.2018
Posty: 69
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: pomorski
8 maja 2018, o 13:42 mihh napisał(a):
Witam,
moze ktos z Was bedzie w stanie mi pomoc.
Moja M6 przyjechala do mnie z USA. Nie wiedziac ze mam dzienne polegajace na wlaczesniu sie lekko zarowek od swiatel dlugich dopiero po ruszeniu i osiagnieciu jakiejs minimalnej predkosci zalozylem sobie DRL na okolo halogena odpalajace sie automatyczne po kluczyku oraz dodalem przekaznik ktory je wylacza w sytuacji kiedy wlacze normalne drogowe.
Wszystko sie przelacza pieknie, ale jest jeden minus. Jak mam wlaczone DRLe (drogowe na OFF) to swieca mi tez wspomniane udajace swiatla dzienne zarowki od dlugich tylko znacznie slabiej, a jako ze to normalne zarowki to swieca na zolto w porownaniu z DRLami, co razem wyglada conajmniej niestosownie.

Stad pytanie JAK i CZY mozna wylaczyc jakos funkcje automatycznych swiatel dziennych poprzez zarowki od dlugich. Uprzedzajac ew. odpowiedzi w ustawieniach z panelu nie mam funkcji/opcji przedstawionej w poprzednich postach, wiec na moje wchodzi jakas zmiana z kompa? Jaka? czy jest mozliwa, prosze o pomoc.


Mam tę samą sytuację i auto z USA.
Pomoże ktoś to rozwiązać ? Kolega pisze że nie mógł później zwolnić hamulca ręcznego i przez to obawiam się spróbować zrobić tę procedurę.

-- Dodano: 25 lipca 2018, o 06:36 --

Nikt z kolegów nie pomoże?

-- Dodano: 25 lipca 2018, o 15:08 --

Dzwoniłem do ASO. Niestety nie znają rozwiązania problemu.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 4 wrz 2018, 22:16 
Wstydliwy
Offline
Od: 13.08.2018
Posty: 1
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Czy jesteście w stanie napisać (lub pokazać na foto) czym różnią się reflektory do modelu 2015 po lifcie full led z doświetlaniem zakrętów od świateł matrycowych full led z adaptacyjnym oświetleniem które pakowane były do skypassion?

Musze kupić lampy a nie wiem jak je odróżnić.

Dzięki wielkie za pomoc!


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 8 wrz 2019, 21:00 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1139
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
Nie wiem czy czegoś nie ogarnąłem i coś gdzieś da się przełączyć czy po prostu padła funkcja, ale wczoraj zauważyłem że gdy mam wajchę od świateł na AUTO to w dzień jeżdzę beż żadnego oświetlenia. A powinny świecić dzienne... Czy coś padło czy nie ogarniam gdzieś jakiegoś ustawienia, które mi się wyłączyło? Ledy na pewno działają bo jak włączę ręcznie światła to działa wszystko więc to raczej nie kwestia ledów czy bezpieczników... Zanim pojadę na serwis z taką pierdołą może ktoś podpowie co to może być? Sprawa dotyczy M6 z 2018 czyli najnowszy lift.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: N, 8 wrz 2019, 21:52 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
szymonpoznan1 pytanie pomocnicze, na jakiej podstawie stwierdziłeś, że dzienne nie świecą?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 8 wrz 2019, 22:10 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1139
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
Nie rozumiem pytania :D No po prostu nie świeci nic gdy jeżdzę w dzień i mam wajchę na AUTO. Najpierw w odbiciu samochodów przede mną, poźniej pobawiłem się wajchą na parkingu i to samo. Nie ma opcji żeby świeciło cokolwiek na AUTO - to znaczy w dzień. W nocy poprawnie włączają się światła mijania.

Edit: Ok czytam wyżej wątek do którego mnie przeniosłeś i widzę że tak niby ma być. Serio? Stojąc w korku dzienne mają się wyłączyć? Mogę zrozumieć zasadę że dzienne światła włączają się po pierwszym ruszeniu po uruchomieniu autka, i wyłączają np po zaciągnięciu ręcznego (bo mam manual więc 'P' nie wchodzi w grę). Ale żeby gasiły się na każdych światłach to niedopuszczalne i nielegalne. Głowy nie dam ale jestem prawie pewien że tak nie było wcześniej...
Ale powiedzmy że zawieszę temat na chwilkę i rano postawię żonę przed domem a ja pojeżdżę po ulicy i niech patrzy czy się zapalą :D Choć wydaje mi się że się nie zapalą i tak.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 8 wrz 2019, 22:56 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Masz Auto Hold?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 10 wrz 2019, 12:10 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1139
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
Tak, ale nie zawsze korzystam przez to że trzeba włączać go za każdym razem gdy odpalimy autko. Gdy to zauważyłem na czerwonym świetle w odbiciu innego auta nie miałem autoholda odpalonego i nie zaciągałem ręcznego oczywiście. Jutro dokładnie potestuję czy chodzi o zepsute 'coś' czy jednak o filozofię Mazdy i dam znać.

-- Dodano: 10 września 2019, o 12:10 --

Ok, akcja odwołana, faktycznie LEDy dziennie odpalają się chwilę po ruszeniu i nie gasną na światłach, widocznie raz coś takiego się zdarzyło nie wiadomo dlaczego. Wczoraj poobserwowałem trochę więcej i działają.
Ale przy okazji drugie pytanie - w zasadzie sprawa od której się zaczęła cała akcja. Bo to wyżej wyszło przez przypadek gdy chciałem sprawdzić czy w dzień w czasie deszczu światła dzienne przełączają się na mijania. Bo wg przepisów powinniśmy jeździć wtedy na mijania, a Mazda ma czujnik deszczu więc też by mogła to ogarniać, ale z tego co zauważyłem nie przełącza. Skoda czy VW robią to bez problemu...


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 10 wrz 2019, 12:54 
Nałogowiec
Offline
Od: 10.07.2016
Posty: 1678
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Z tego co czytałem wcale nie "Skoda czy VW robią to bez problemu" tylko też jest to powiązane z czujnikiem zmroku czy jak to nazwać. W każdym razie było ileś opisanych sytuacji kiedy jest to zdecydowanie niewskazane i może powodować problemy.

_________________
Obrazek
A na co dzień dłubię tutaj http://www.wedrowiec.net


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Wt, 10 wrz 2019, 13:17 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
10 września 2019, o 13:10 szymonpoznan1 napisał(a):
Bo to wyżej wyszło przez przypadek gdy chciałem sprawdzić czy w dzień w czasie deszczu światła dzienne przełączają się na mijania. Bo wg przepisów powinniśmy jeździć wtedy na mijania, a Mazda ma czujnik deszczu więc też by mogła to ogarniać, ale z tego co zauważyłem nie przełącza. Skoda czy VW robią to bez problemu...

viewtopic.php?p=146539#p146539


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 10 wrz 2019, 14:03 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 03.06.2015
Posty: 517
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: łódzki
Witam.
szymonpoznan1 przełącz dzwignię lewą do przodu tak jak byś włączył długie i w takiej pozycji ma być, oczywiście przełącznik na auto.
W ustawieniach masz 3 pozycje czujnika kiedy ma się przełączyć na światła mijania.
Pozdrawiam.

_________________
Pierwsza Madzia sprzedana, druga to: Madzia 6 GL kombi Snowflake White.
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 10 wrz 2019, 17:14 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1139
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
@Zbyk - czyli jak tak zrobię to będą się załączać światła mijania w deszcz? W sumie to kombinowałem już żeby tak zrobić, ale jak w dzień popchnę wajchę świateł w przód to odpala mi się na konsoli kontrolka od świateł długich czyli że niby jadę na długich a to w dzień może innych wkurzać. Chyba że to kolejny błąd i na zewnątrz nie świecą długie.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 149 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.