Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 19:38

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt, 9 lut 2018, 14:15 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2016
Posty: 1066
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
Powinno być tak, ze jeśli jedziesz z tempomatem ustawionym na odległość 1 tj. ekwiwalent dystansu jaki przebywasz przez 2 sekundy jazdy (na suchej jezdni wystarcza) to widzisz samochód najpierw na czwartej kresce i jak się do niego zbliżasz. Dzięki temu tez samochód trochę łagodniej hamuje bo najpierw zwalnia gaz, a później delikatnie hamuje, a później naprawdę mocno (to stopniowanie jest dyskusyjne, na początku ledwo wyczuwalne, a pod koniec daje tak po heblach, ze dystans maleje poniżej 1).

Jeśli tak nie masz to w mojej opinii naprawa została wykonana wadliwie.

Ja mam do tego taki nawyk, ze gdy widzę auto przede mną zerkam na HUD, dopiero gdy tam zobaczę ikonę poprzedzającego auta w głowie wypowiadam „w kontakcie radarowym” i spokojnie wracam do lektury Facebooka czy odpisywania na SMS. ;-)

_________________
Pozdrawiam,
Jordan
https://skyisthelimit.aero


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 19 lut 2018, 13:37 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 02.10.2016
Posty: 479
Rok produkcji: 2019
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: podkarpacki
No tak nie było. Było tak, że auto się nie pojawiało. Dopiero przy 1 kresce, co powodowało mocne hamowanie.

No i w zeszłym tygodniu w poniedziałek odwiedziłem ASO, przewiozłem trzech Panów z serwisu pokazując im na czym polega problem, po czym zgodnie stwierdzili, że coś jest nie tak. W czwartek odbierając auto zostałem poinformowany, iż powodem takiego zachowania tempomatu była zła kalibracja radaru. Wcześniej radar został wymieniony i skalibrowany, serwisant nie wziął jednak pod uwagę, że mam obniżone zawieszenie, przez co radar był skierowany w górę. Teraz ma być już dobrze. Po pierwszych testach jest obiecująco.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 16 sie 2018, 09:57 
Wtajemniczony
Offline
Od: 18.05.2014
Posty: 158
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
Moje pytanie dotyczy tego, czy radar czołowy jest taki sam w wersji przed i poliftingowej oaz czy jest jakaś różnica między radarem amerykańskim i europejskim? Być może ktoś z Was "usuwał" radar u elektryka. Strasznie droga zabawka i właściwie nie do wykorzystania w PL.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 16 sie 2018, 12:03 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 10.01.2016
Posty: 1636
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
16 sierpnia 2018, o 10:57 ZbojMadej napisał(a):
i właściwie nie do wykorzystania w PL


Co za bzdura?!

_________________
Konrad Maksymilian Bąk <pucu> >> Moja Szóstka <<


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 16 sie 2018, 14:23 
Wtajemniczony
Offline
Od: 18.05.2014
Posty: 158
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
Cóż za błyskotliwa odpowiedź, dla mnie jest zbędny. Nie wale kilometrów po pseudoautostradach. Mam w GH tempomat i ostatnio przypomniałem sobie, że użyłem go chyba raz. Po drugie tak jak sobie poczytałem o tym rozwiązaniu to nie jest rewelacyjne. Niektórzy na forum wręcz pytali, jak go dezaktywować.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 16 sie 2018, 14:43 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 10.01.2016
Posty: 1636
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Błyskotliwa i owszem. :lol: Bo Twoje stwierdzenie również było błyskotliwe i niepoparte ŻADNYM argumentem.

Zatem rozwinę.
Ja uważam aktywny tempomat za jeden z najlepszych elementów auta. I przede wszystkim działający naprawdę dobrze (w porównaniu z niektórymi rozwiązaniami u innych producentów). Żałuję, że nie działa od 0 kph (jak w nowej CX-5 i ostatnim liftem Mazdy 6). Ale od 30 kph też fajnie daje radę.

Jeśli wie się kiedy i jak z niego korzystać to jest MEGA wygodny. Ja korzystam nie tylko na autostradach, bardzo często również w mieście. Ostatnio w trasie na wakacje 85% przejechałem na tempomacie. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żeby zrobił coś nieprzewidywalnego - oczywiście trzeba świadomie z niego korzystać (znaczy nie korzystać, kiedy wiadomo, że wyjdą jego ułomności - np. ciasne zakręty lub totalnie zdezorganizowany ruch przez jakieś roboty lub bardzo wąskie pasy ruchu).

Ustawiam sobie go zawsze tak, żeby był czas na moją reakcję.

Ale wiesz - nie zamierzam Cię przekonywać. W poprzednim aucie (Mazda3) też miałem tempomat i również korzystałem z niego często (ja go nawet odpłatnie dołożyłem). Nie tylko w tzw. trasie. Ale również przy przejeżdżaniu przez małe miejscowości, gdzie są ograniczenia do np. 40-50. Jedziesz sobie normalnie 90-110, zbliżasz się do wioski, wciskasz powrót do zadanej prędkości i już.

Podobnie z aktywnym. Tylko tu jest wygodniej - jeśli jedziesz w sznurze samochodów przez 50 km, nawet z prędkościami 40-80 kph to jest naprawdę komfortowe jeśli samochód sam będzie się "pilnował". Nie zawsze musisz z tego korzystać, ale ja bym z tego NIGDY nie zrezygnował. Jestem przekonany, że 90% użytkowników Mazd ze SPRAWNYM aktywnym tempomatem podziela moje zdanie.

16 sierpnia 2018, o 15:23 ZbojMadej napisał(a):
Po drugie tak jak sobie poczytałem o tym rozwiązaniu to nie jest rewelacyjne.


Gdzie tak pisali? Powtórzę - warunek - SPRAWNY.

_________________
Konrad Maksymilian Bąk <pucu> >> Moja Szóstka <<


Ostatnio edytowano Cz, 16 sie 2018, 14:54 przez KMBak, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Cz, 16 sie 2018, 14:53 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Ja co prawda nie mam aktywnego (MT), ale tak jak w GH, tak w GJ korzystam bardzo często. Nie wyobrażam sobie jazdy samochodem bez tempomatu. :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 16 sie 2018, 15:19 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
...
Nie wyobrażam sobie jazdy bez tempomatu.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 16 sie 2018, 16:14 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 21.10.2015
Posty: 932
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
Ja także podpisze się pod tym co napisał KMBak .... jak żyć panie premierze.... bez tepomatu :hihi: w każdej M6 Miałem i wszędzie działał super a już aktywny <spoko> , jednak żeby być uczciwym to trzeba powiedzieć , że podczas opadów śniegu czy zamarzajacy deszcz radar zakleja się i tyle go było <slabo>

-- Dodano: 16 sierpnia 2018, o 17:14 --

Ogromny plus za to jak dziala w deszczu <brawo> bardzo pomaga szczególnie na autostradzie

_________________
Nieważne kim chciałbyś być, ważne kim jesteś teraz

była GG kombi, GH hb a teraz jest GJ sedan :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 16 sie 2018, 16:31 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 05.03.2017
Posty: 525
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: TS2
Region: zagranica
ZbojMadej Przejedź sobie po autostradzie np.w Hiszpanii,gdzie przez 50 100 150 km nie ma nic raptem 2-3 wioski w oddali i ruch bardzo mały to docenisz choć nie mam aktywnego i bardzo tego żałuję.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 17 sie 2018, 05:21 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 15.04.2015
Posty: 989
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Dokładnie to co pisze kolega KMBak. Aktywny rewelacja też na drogach innych niż autostrady czy expresówki. Masz teren zbudowany i auto przed sobą,
lub "dochodzisz" auto przed sobą przed terenem zabudowanym i choć byś miał nastawę 150km/h szybciej niż poprzednik nie pojedziesz.

_________________
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie, po pewnym czasie zauważysz, że świni się to podoba.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 17 sie 2018, 14:25 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 19.01.2017
Posty: 179
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Również chętnie korzystam z aktywnego tempomatu na trasie, jazda jest dużo mniej męcząca, mimo, że skrzynia automatyczna. Żal tylko, że nie działa od 0km.
W mieście raczej nieprzydatny.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 18 sie 2018, 06:57 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 21.10.2015
Posty: 932
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
arpi dobrze , że napisałeś ,,raczej" ją korzystam w mieście dość często ,inaczej pewnie prawo jazdy poszło by .... papa

_________________
Nieważne kim chciałbyś być, ważne kim jesteś teraz

była GG kombi, GH hb a teraz jest GJ sedan :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 18 sie 2018, 20:27 
Wtajemniczony
Offline
Od: 18.05.2014
Posty: 158
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
A czy ja pytałem o to, czy ktoś z tego korzysta? Zadałem dość czytelnie sformułowane pytanie, a dostaje byłoskotliwą odpowiedz nie na temat. Czy ja komuś bronie używać tempomatu? Ludzie ogarnijcie się, róbcie sobie co chcecie, śmigajcie nawet na ręcznym w kółko z włączonym tempomatem, ja mam to głęboko i to nie moje sprawa. Niestety zauważalne na tym forum jest tendencja do filozofowania, a nie udzielania pomocnych informacji i odpowiedzi na rzeczowe pytanie. Przy moim trybie jazdy, czyli 90 procent miasto, tempomat aktywny, czy nieaktywny jest mi zbędny, nie jeżdżę po autostradach w Hiszpanii, pewnie jakbym jeździł to bym używał. Więc na jakiego wala piszecie te posty? Jeśli ktoś zna odpowiedź na pytanie, to będę bardzo wdzięczny za odpowiedź. Wasze poglądy, czy to jest użyteczne mnie nie obchodzą! Serdecznie pozdrawiam.


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: So, 18 sie 2018, 20:37 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
ZbojMadej dla mnie Twój post jest mało kulturalny w stosunku do Użytkowników Forum. <slabo>
W odpowiedzi to Twojego wcześniejszego pytania, może wyjaśnij w jakim celu chcesz usunąć radar skoro i tak nie używasz tempomatu? Ma to jakiś głębszy sens? :idea:


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 18 sie 2018, 20:57 
Wtajemniczony
Offline
Od: 18.05.2014
Posty: 158
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
Ma ponieważ radar, został uszkodzony w trakcie kolizji. Tak jak pisałem wcześniej dla mnie jest zbędny, ale instalacja jest wyprowadzona pod aktywny tempomat. Są dwa rozwiązanie, usunięcie go z systemu - w przenośni, lub zakup nowego. Stąd moje pytanie, nowy w ASO jest piekielnie drogi, pozostaje zakup używanego. Od i cała zagadka.


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: So, 18 sie 2018, 21:14 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 01.12.2016
Posty: 2306
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
LPG: Tak
Region: śląski
Myślę, że dużo lepiej byłoby jakbyś inaczej sformułował swoje oryginalne pytanie. Dołączył informację o kolizji i wszyscy mieliby jasność dlaczego chcesz usuwać to cudowne urządzenie z którego Ty nie chcesz/nie możesz korzystać, bo podróżujesz głównie po mieście... No ale to tylko moje teoretyzowanie możesz mieć je głęboko...

Osobiście wydaje mi się, że przy pomocy jakiegoś magicznego oprogramowania da się dezaktywować radar albo po prostu zamontuj używkę i po temacie i możesz nadal go nie używać. Pamiętaj że zazwyczaj przy zakupie części używanych jest coś takiego jak gwarancja rozruchowa. Nawet jeżeli kupisz z auta z USA albo z UK i nie będzie działać to masz prawo do zwrotu ;)

Wysłane z mojego XIAOMI MI 6 przy użyciu Tapatalka
#xiaomilepsze

_________________
Honda Civic VI MA8 1.4 90KM -> Mazda 6 GH 2.5 170KM TOP -> Citroen C5 -> Honda Accord VII CL9 2.4 i-VTEC 190KM 5AT Executive


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 19 sie 2018, 04:46 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 15.04.2015
Posty: 989
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Zdejmij zderzak przedni i go wywal. Jak zdjąć zderzak masz pięknie opisane w poście viewtopic.php?p=293512#p293512. Pewnie wtedy zapalą Ci się jakieś alarmy, wiec trzeba by go jeszcze dezaktywować w systemie. Swoją drogą to pewnie ta opcja była by dla Ciebie najlepsza.
A tak już na marginesie to powiedz, używałeś choć raz tego zbędnego MRCC, że wypowiedziałeś się w ten a nie inny sposób? Patrząc na wersję auta śmiem twierdzić, że uszkodzenie radaru nastąpiło zanim Ty stałeś się posiadaczem auta.

_________________
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie, po pewnym czasie zauważysz, że świni się to podoba.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 19 sie 2018, 09:38 
Nałogowiec
Offline
Od: 30.06.2017
Posty: 1520
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Skoro nie potrzebny Ci żaden tempomat (ani aktywny, ani nieaktywny - tak napisałeś), to po co całe zamieszanie z jakąś dezaktywacja? Po prostu noc nie robisz i jeździsz, a tempomat nie działa, ale przecież i tak go nie używasz. Nie rozumiem problemu.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 19 sie 2018, 15:22 
Wtajemniczony
Offline
Od: 18.05.2014
Posty: 158
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
drogi kolego, ponieważ samochód posiada moduł do tempomatu oraz wyjście na wiązce z przodu. Bez podłączenia najprawdopodobniej zaświeci się kolorowa choinka na wyświetlaczu. O to powód mojego pytania, wydaje się być banalny. Żeby uniknąć świecących kontrolek i być może przejścia w tryb awaryjny, są dwa wyjście: primo - oszukać system, secundo - założyć część używaną, która będzie pasować (nowa to koszt chyba 7 tysięcy złotych, około 1100 USD w USA). Nie lubię fuszerki, autem też nie zamierzam jeździć wieczność, dlatego chce rozwiązać ten problem. Jaśnie już chyba nie mogę tego opisać.
Dlaczego pytam, czy pasują części od polifta do przedlifta oraz czy radar z Europy będzie pasował do auta z USA? Spieszę z odpowiedzią, żeby już wszystko było jasne. Mianowicie, mam auto przedliftowe z USA, dostępne są raczej radary z Europy, są np. z aut poliftowych (od ludzi którzy wystawiają paragony), dlatego też usiłowałem się dowiedzieć, czy taki radar będzie pasował. Pozwoli mi to zaoszczędzić czas i pieniądze (jeśli będę musiał oczekiwać na zwrot zapłaconej kwoty). Wyjaśnię jeszcze skąd moje wątpliwości, po prostu słyszałem dwie sprzeczne opinie na ten temat od ludzi, którzy sprzedają nowe i używane części do Mazdy.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 20 sie 2018, 10:05 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2016
Posty: 1066
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
Odnośnie tempomatu. Nie wyobrażam sobie jeździć bez niego - zwyczajnie cierpnie noga i to jest chyba powodem, dla którego na ograniczeniu do np. 70 wielu kierowców jedzie w zakresie 50 do 120 (aby trochę przegubem w stawie skokowym poruszać). Do tego tempomat aktywny to dla mnie w tej chwili wyposażenie obowiązkowe i nie kupiłbym auta bez tego.

@ZbojMadej Sprawdź part number tego radaru, który masz zabudowany w samochodzie i sprawdź part number tego radaru z wersji europejskiej przed zakupem. Jeśli jest taki sam to możesz go użyć. Odnośnie choinki na wyświetlaczu. Uszkodzony radar wg instrukcji powoduje jeden komunikat przy uruchamianiu MRCC fail i to wszystko, więc zasadniczo nie musisz nic robić. ... no chyba, że chcesz go zdeaktywować (ten błąd) aby przyszły kupujący myślał, że wszystko działa.

_________________
Pozdrawiam,
Jordan
https://skyisthelimit.aero


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 20 sie 2018, 14:37 
Wtajemniczony
Offline
Od: 18.05.2014
Posty: 158
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
Bardzo dziękuję za rzeczową odpowiedz. Numer części jest taki sam w wersji EU i USA, jest też identyczny w CX5. Nie chcę nikogo oszukiwać, tylko dobrze to zrobić. Generalnie byłem zdziwiony obecnością radaru ponieważ w specyfikacji z USA, którą otrzymałem nie wymieniono go.


Ostatnio edytowano Pn, 20 sie 2018, 22:12 przez tombien, łącznie edytowano 1 raz
Nie cytujemy poprzedniego postu (regulamin, pkt 5.6).


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 20 sie 2018, 14:52 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 10.01.2016
Posty: 1636
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Ja za wszelką cenę jednak szukałbym tego radaru wśród rozbitków. Może dziś nie korzystasz, ale jeśli dałoby się to stosunkowo niedużym kosztem jednak zrobić to może Ci się przyda, a i przy odsprzedaży mniej jałowego tłumaczenia czemu radaru nie ma.

_________________
Konrad Maksymilian Bąk <pucu> >> Moja Szóstka <<


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 20 sie 2018, 20:59 
Wtajemniczony
Offline
Od: 18.05.2014
Posty: 158
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
Z ofertami jestem na bieżąco, jeśli znajdę coś w dobrej cenie to zamierzam go zamontować.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 22 sie 2018, 11:33 
Świeżak
Offline
Od: 18.03.2018
Posty: 24
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
Czy w najnowszej Mazdzie 6 ten system MRCC działa również w manualnej skrzyni biegów?
Nie do końca potrafię to sobie wyobrazić (zwalnianie i przyspieszanie bez automatycznego zmieniania biegów).


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Śr, 22 sie 2018, 14:11 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
22 sierpnia 2018, o 12:33 Medalik napisał(a):
MRCC działa również w manualnej skrzyni biegów

Na pewno przy manualu go nie ma. :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 22 sie 2018, 14:31 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 21.10.2015
Posty: 932
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
Ja wiem ,że co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie. ...
ale nie cytujemy posta powyżej :hihi: papa

_________________
Nieważne kim chciałbyś być, ważne kim jesteś teraz

była GG kombi, GH hb a teraz jest GJ sedan :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Śr, 22 sie 2018, 14:41 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
22 sierpnia 2018, o 15:31 PIOTR napisał(a):
nie cytujemy posta powyżej

To dotyczy całości posta a nie jego fragmentu. :alcapone:

Kod:
Regulamin:
5. 6. Stosując opcję "cytuj":
- nie należy cytować poprzedzającego postu,
- nie należy cytować zamieszczonych zdjęć i odnośników do filmów,
- należy wybrać konkretny fragment tekstu, do którego chcemy się odnieść, a nie jego całość


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 22 sie 2018, 14:42 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 21.10.2015
Posty: 932
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
:rozejm: :hi:

_________________
Nieważne kim chciałbyś być, ważne kim jesteś teraz

była GG kombi, GH hb a teraz jest GJ sedan :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 22 sie 2018, 15:26 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 10.01.2016
Posty: 1636
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Już mnie ktoś kiedyś prostował. Ponoć jest i sugeruje biegi... Ale nie widziałem więc nie wiem...

_________________
Konrad Maksymilian Bąk <pucu> >> Moja Szóstka <<


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.