Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 17:25

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt, 19 mar 2013, 08:56 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 28.02.2013
Posty: 480
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Witam

Czy może ktoś z szanownych użytkowników lub oczekujących na Mazdę 6 GJ ma lub zamówiło te listwy ozdobne progów z podświetleniem :P ?
Ze względu na jeżdzące z tyłu mało-gramotne dziecko zastanawiam się poważnie nad tym gadzetem.

Pytałem w ASO o sposób montażu (obawa o nawiercanie mocowań) i okazało się, że instalacja tych listw nie ingeruje w elektrykę ani w blachę. Listwę ponoć wsuwa się w specjalne wsuwki (elektryka) oraz przykleja na przygotowaną od spodu taśmę chyba tak jak lustra się mocuje.
Czy ktoś może podejrzeć czy rzeczywiście widać jakieś zaślepki/wsuwki etc. przygotowane do takiego gadzetu ?

Troszkę obawiam się, że w mikro szczelinach może gromadzić się woda i nawet nie będe widział, że z czasem ruda pod spodem listwy już szaleje . A może przesadzam, przecież jest to gadzet fabryczny.
Koszt ponoć ok 1400 zł za komplet przód i tył.
Nuemr części GHP9-V1-370.


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Wt, 19 mar 2013, 09:02 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1926
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zagranica
Gadzet ten kosztuje w UK jakies 165 funa (wiec polowa tego co w PL).

Masz racje. Te listwy sa przyklejane do blachy bo nie ma w nich zadnych plastikow (jak to ma miejsce w GG lub w GH)
Jak jest z podlaczeniem - nie wiem. Mozliwe, ze wtyczki sa juz przygotowane i wystarczy sie tylko wpiac.

Postaram sie dowiedziec czegos wiecej.

_________________
Obrazek
Nie wiem, nie znam sie, nie orientuję się, zarobiony jestem!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 19 mar 2013, 09:34 
Świeżak
Offline
Od: 07.02.2013
Posty: 15
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
CzerwonaStrzala napisał(a):
Witam

Czy może ktoś z szanownych użytkowników lub oczekujących na Mazdę 6 GJ ma lub zamówiło te listwy ozdobne progów z podświetleniem :P ?
Ze względu na jeżdzące z tyłu mało-gramotne dziecko zastanawiam się poważnie nad tym gadzetem.

Pytałem w ASO o sposób montażu (obawa o nawiercanie mocowań) i okazało się, że instalacja tych listw nie ingeruje w elektrykę ani w blachę. Listwę ponoć wsuwa się w specjalne wsuwki (elektryka) oraz przykleja na przygotowaną od spodu taśmę chyba tak jak lustra się mocuje.
Czy ktoś może podejrzeć czy rzeczywiście widać jakieś zaślepki/wsuwki etc. przygotowane do takiego gadzetu ?

Troszkę obawiam się, że w mikro szczelinach może gromadzić się woda i nawet nie będe widział, że z czasem ruda pod spodem listwy już szaleje . A może przesadzam, przecież jest to gadzet fabryczny.
Koszt ponoć ok 1400 zł za komplet przód i tył.
Nuemr części GHP9-V1-370.


Czołem,

W tym tygodniu odbieram auto z takimi listwami, bo jak pisałem we wcześniejszym poście "progi są smutne". Zapewne wiesz, że podświetlenie jest tylko w tych montowanych z przodu. Odnośnie rdzy pod nimi to mam nadzieję, że nie będę mógł się wypowiedzieć ;), ale mocowanie sprawdzę i dam Ci znać.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 19 mar 2013, 09:44 
Offline
fayat napisał(a):
CzerwonaStrzala napisał(a):
Witam

Czy może ktoś z szanownych użytkowników lub oczekujących na Mazdę 6 GJ ma lub zamówiło te listwy ozdobne progów z podświetleniem :P ?
Ze względu na jeżdzące z tyłu mało-gramotne dziecko zastanawiam się poważnie nad tym gadzetem.

Pytałem w ASO o sposób montażu (obawa o nawiercanie mocowań) i okazało się, że instalacja tych listw nie ingeruje w elektrykę ani w blachę. Listwę ponoć wsuwa się w specjalne wsuwki (elektryka) oraz przykleja na przygotowaną od spodu taśmę chyba tak jak lustra się mocuje.
Czy ktoś może podejrzeć czy rzeczywiście widać jakieś zaślepki/wsuwki etc. przygotowane do takiego gadzetu ?

Troszkę obawiam się, że w mikro szczelinach może gromadzić się woda i nawet nie będe widział, że z czasem ruda pod spodem listwy już szaleje . A może przesadzam, przecież jest to gadzet fabryczny.
Koszt ponoć ok 1400 zł za komplet przód i tył.
Nuemr części GHP9-V1-370.


Czołem,

W tym tygodniu odbieram auto z takimi listwami, bo jak pisałem we wcześniejszym poście "progi są smutne". Zapewne wiesz, że podświetlenie jest tylko w tych montowanych z przodu. Odnośnie rdzy pod nimi to mam nadzieję, że nie będę mógł się wypowiedzieć ;), ale mocowanie sprawdzę i dam Ci znać.


Witam.
Mam takie listwy - podświetlone z przodu, z tyłu nie. Założone w serwisie podczas zakupu autka - wyglądają super :D bez nich - jak już ktoś napisał - progi byłyby smutne :)


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 19 mar 2013, 13:15 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 28.02.2013
Posty: 480
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
"Matarez" czy te listwy ładnie równo przylegają do progu / nie ma jakiś szczelin / nie poruszają się przy próbie przesunięcia ?
Jak to oceniasz ???
Pytam bo nie idzie tego w Warszawie nigdzie w realu zobaczyć :evil:


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Wt, 19 mar 2013, 13:48 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1926
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zagranica
juz wiem cos wiecej.
Powiem szczerze, ze jest wiecej zabawy niz w GH.
Kable trzeba ciagnac przez caly samochod az na tyl do bagaznika.
To tam teraz umiejscowione jest PCB i to tam sie wpina w kable.

_________________
Obrazek
Nie wiem, nie znam sie, nie orientuję się, zarobiony jestem!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 19 mar 2013, 15:47 
Offline
CzerwonaStrzala napisał(a):
"Matarez" czy te listwy ładnie równo przylegają do progu / nie ma jakiś szczelin / nie poruszają się przy próbie przesunięcia ?
Jak to oceniasz ???
Pytam bo nie idzie tego w Warszawie nigdzie w realu zobaczyć :evil:


Jest OK - tzn. dokładnie, szczelnie przylegają, nie ruszają się, nie ma żadnych szczelin, nie można nawet kartki papieru włożyć - sprawdzałem przed chwilą :D Myślę, że wszystko zależy od dobrego montażu, nie wiem czy są one zakładane na kleju, czy mają swoje jakieś mocowania - szczerze nie wiem... :o na spodzie listew, w miejscu styku z blachą jest guma, która przypuszczam pełni funkcję uszczelnienia.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Wt, 19 mar 2013, 15:52 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1752
Rok produkcji: 2011
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
Pewnie jest to montowane na taśmę (3M), tak jak w GH.

_________________
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 21 mar 2013, 15:21 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 20.02.2013
Posty: 166
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Region: podlaski
Jedyny minus, że serwis musi trochę nowe auto wybebeszać. Istnieje zapewne ryzyko, że ponowne złożenie nie będzie już tak poprawne jak fabryczne. Oczywiście istnieje ryzyko a nie pewność.
Podobną przypadłość mam w GH gdzie serwis montował alarm samodzielnie i coś od nowości w desce skrzypi w przednim podszybiu. Z tymi, z którymi rozmawiałem i mają alarm montowany fabrycznie problem z nie występuje.

Wysyłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 2

_________________
Nie ma jazdy bez Mazdy - aktualnie GJ Sedan 2.0 Sky-G MT SnowflakeWhite SkyPassion. Wcześniej były: GH Sport Kombi Exclusive 2.0 MZR-CD Opel Vectra B 1.6, Ford Mondeo III 2.0 TDCI, MPK, Taxi i z buta.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 16 cze 2013, 08:00 
Wstydliwy
Offline
Od: 09.06.2013
Posty: 4
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Czy u kogoś z właścicieli GJ ,po montażu podświetlenia powitalnego lub progów coś skrzypi,lub uważacie, że to zbędne gadżety?
Czy ktoś montował chlapacze?Ktoś na forum stwierdził że psują wygląd autka co Wy na to?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 16 cze 2013, 08:49 
Offline
Somonides napisał(a):
Czy u kogoś z właścicieli GJ ,po montażu podświetlenia powitalnego lub progów coś skrzypi,lub uważacie, że to zbędne gadżety?
Czy ktoś montował chlapacze?Ktoś na forum stwierdził że psują wygląd autka co Wy na to?


Witanko :) Mam podświetlane listwy progowe - montowane przy zakupie w ASO - nić nie skrzypi, nie trzeszczy a efekt jest - szczególnie wieczorem i w nocy... <tak> no i osłaniają progi przed porysowaniem... ;) troszkę żaluję że nie wywalczyłem podczas negocjacji cenowych podświetlenia powitalnego - ale może jeszcze w tym roku....? zobaczymy.... :lol:


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: N, 16 cze 2013, 10:28 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 24.10.2012
Posty: 660
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Dfens napisał(a):
Jedyny minus, że serwis musi trochę nowe auto wybebeszać. Istnieje zapewne ryzyko, że ponowne złożenie nie będzie już tak poprawne jak fabryczne. Oczywiście istnieje ryzyko a nie pewność.
Podobną przypadłość mam w GH gdzie serwis montował alarm samodzielnie i coś od nowości w desce skrzypi w przednim podszybiu. Z tymi, z którymi rozmawiałem i mają alarm montowany fabrycznie problem z nie występuje.

Wysyłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 2


Skrzypią kable od alarmu, wystarczy je zlokalizować pod deską i trochę rozsunąć lub zwinąć w jedną sztywną wiązkę
Ja tak zrobiłem i już problemu nie ma


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 16 cze 2013, 11:19 
Wstydliwy
Offline
Od: 09.06.2013
Posty: 4
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
No to myślę,że podświetlenie można montować,nie powinno nic skrzypieć.Podziękował.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 18 sie 2013, 21:33 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 03.05.2013
Posty: 715
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Ja czekam na listwy z białym podświetleniem. Mój salon sugeruje, że powinny się pojawić w przyszłym roku. Czerwone do srebrnej Mazdy pasuje jak czerwone buty do garnituru :)

_________________
Marcin Bruczkowski
http://www.marcin.bruczkowski.com
http://www.facebook.com/MarcinBruczkowskiAutor


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 18 sie 2013, 21:43 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 18.07.2013
Posty: 149
Rok produkcji: 2012
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Region: pomorski
Biale tez bym wzial, bo do czerwonego mialem te same odczucie, ze nie do mojego koloru

_________________
Moja Mazda


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 18 sie 2013, 21:58 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 03.05.2013
Posty: 715
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
No więc na pewnym mało przyjaznym użytkownikom forum właścicieli Mazdy w Polsce wypowiadał się jeden gość, któremu dealer przerobił te LEDy z czerwonych na białe. Ale ja wolę zaczekać, aż się pojawi taka opcja. A jak się nie pojawi, napiszę do gościa i zapytam, który to dealer :)

_________________
Marcin Bruczkowski
http://www.marcin.bruczkowski.com
http://www.facebook.com/MarcinBruczkowskiAutor


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 3 wrz 2013, 20:50 
Avatar użytkownika
Świeżak
Offline
Od: 02.09.2013
Posty: 24
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Ja jestem właśnie na finiszu podpisywania umowy i zamawiania GJ wyprodukowanej na początku stycznia 2014r. Jestem właśnie po wstępnych negocjacjach z salonem we Wrocławiu, ale czekam na ofertę z Tarnowskich Gór. Też chcę między innymi te listwy jako bonus do umowy i jeżeli zamówię Mazdę w kolorze SOUL RED to są idealne, ale jeśli ALUMINIUM METALLIC to pasują tylko do czerwonych nici z tapicerki i trochę do listwy z kokpitu. Białe, przyznam, że było by idealne. A wogóle to jak wygląda sprawa montażu tych listew? Czy jeżeli zamówię to w umowie, którą salon jako specyfikację wysyła japończykom do produkcji to zamontują je fabrycznie oni czy zrobi to serwis mojego salonu?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 3 wrz 2013, 22:06 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 20.02.2013
Posty: 166
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Region: podlaski
Serwis ci na miejscu zrobi.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalk 4

_________________
Nie ma jazdy bez Mazdy - aktualnie GJ Sedan 2.0 Sky-G MT SnowflakeWhite SkyPassion. Wcześniej były: GH Sport Kombi Exclusive 2.0 MZR-CD Opel Vectra B 1.6, Ford Mondeo III 2.0 TDCI, MPK, Taxi i z buta.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 3 wrz 2013, 22:17 
Avatar użytkownika
Świeżak
Offline
Od: 02.09.2013
Posty: 24
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Ok. Zdaję sobie sprawę z tego, że serwis to zrobi, ale wcześniej piszesz, że jak rozbebeszą auto mogą go nie poskładać tak dobrze jak fabryka. Dlatego pytam czy podczas zamawiania auta do produkcji mogę liczyć na montaż bezpośrednio w fabryce?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 3 wrz 2013, 22:56 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 03.05.2013
Posty: 715
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Nie - to nie jest opcja fabryczna, tylko instalowana przez serwisy, wszędzie na świecie, nawet w Japonii (sprawdziłem na japońskiej stronie Mazdy - jest tak samo jak u nas).

Nie wiem natomiast dlaczego uważasz, że serwis gorzej złoży auto, niż fabryka. W moim doświadczeniu zdarzało się dokładnie na odwrót. Np. fabryka w Japonii złożyła mój poprzedni samochód (Honda Accord) tak, że bzyczał jak głupi (silne rezonanse w drzwiach). Polski serwis to rozwiązał i naprawił :)

Wszystko, co zrobi Twoje ASO jest z automatu na gwarancji i jak zrobią coś źle, to każ im naprawić, i tyle.

Natomiast co do białych LEDów w listwach progowych - moje ASO poradziło mi poczekać, aż takowe staną się dostępne jako oficjalna oferta. Ale inne ASO to po prostu robią same. Jak - nie wiem. Może te LEDy łatwo wymienić. Jak ktoś będzie wiedział jak, to prośba o informację, a wydrukuję, zaniosę do mojego ASO i każę sobie tak zrobić. Podobnie jak Sinyflou71 uważam, że czerwone podświetlenie progów do mojej Matsudy w Aluminium Metalic totalnie by nie pasowało :)

_________________
Marcin Bruczkowski
http://www.marcin.bruczkowski.com
http://www.facebook.com/MarcinBruczkowskiAutor


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 7 wrz 2013, 20:12 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 26.07.2013
Posty: 77
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Dzwoniłem do mojego dealera i nie ma możliwości zamówienia tych listew z białym lub jakimkolwiek innym kolorze niż czerwony. A na pytanie czy mogą sami zmienić kolor w jakiś sposób otrzymałem odpowiedź, że nigdy tego nie robili i stwierdzili, że jest to niemożliwe. Też mam aluminium metallic i nie mogę się zdecydować na czerwone podświetlenie. Ale kto wie...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 7 wrz 2013, 20:31 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 20.02.2013
Posty: 166
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Region: podlaski
Fakt, białe były by super. Ja mam białe auto ale listwy czerwone. Nie narzekam a znajomi jak widzą efekt mówią zwykle: O WoW! Ale bajer. :cool:

Sent from my GT-N8010 using Tapatalk 4

_________________
Nie ma jazdy bez Mazdy - aktualnie GJ Sedan 2.0 Sky-G MT SnowflakeWhite SkyPassion. Wcześniej były: GH Sport Kombi Exclusive 2.0 MZR-CD Opel Vectra B 1.6, Ford Mondeo III 2.0 TDCI, MPK, Taxi i z buta.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 7 wrz 2013, 21:12 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 26.07.2013
Posty: 77
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Dlatego coraz bardziej przekonuje się do czerwonych ledów, szkoda, że nigdzie nie mogę zobaczyć ich na żywo na srebrnej madzi. Dzwoniłem do partsmazda.co.uk, oni tez nie mają żadnych informacji, żeby mazda szykowała inne kolory podświetlenia tych listew.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 7 wrz 2013, 21:28 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 14.08.2013
Posty: 316
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
gripens napisał(a):
Dlatego coraz bardziej przekonuje się do czerwonych ledów, szkoda, że nigdzie nie mogę zobaczyć ich na żywo na srebrnej madzi. Dzwoniłem do partsmazda.co.uk, oni tez nie mają żadnych informacji, żeby mazda szykowała inne kolory podświetlenia tych listew.

Ja mam takie listwy ,powiem szczerze, też nie byłem przekonany do nich jak zamawiałem auto. w dzień nic nie widać ,ale w nocy ładnie świecą delikatnie ,jak będę miał czas jutro to ci w stawie foty,to zobaczysz jak to wygląda pozdrawiam


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 7 wrz 2013, 22:10 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 03.05.2013
Posty: 715
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
A czy ktoś z Was oglądał te listwy od spodu, zanim zostały przyklejone? Czy dostęp do LEDów jest łatwy? Na innym forum ktoś pisał, że zmienili mu podświetlenie na białe w ASO. Niestety mój salon nie chce się tego podjąć...

_________________
Marcin Bruczkowski
http://www.marcin.bruczkowski.com
http://www.facebook.com/MarcinBruczkowskiAutor


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 24 wrz 2013, 11:56 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 26.07.2013
Posty: 77
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
adamus28 napisał(a):
gripens napisał(a):
Dlatego coraz bardziej przekonuje się do czerwonych ledów, szkoda, że nigdzie nie mogę zobaczyć ich na żywo na srebrnej madzi. Dzwoniłem do partsmazda.co.uk, oni tez nie mają żadnych informacji, żeby mazda szykowała inne kolory podświetlenia tych listew.

Ja mam takie listwy ,powiem szczerze, też nie byłem przekonany do nich jak zamawiałem auto. w dzień nic nie widać ,ale w nocy ładnie świecą delikatnie ,jak będę miał czas jutro to ci w stawie foty,to zobaczysz jak to wygląda pozdrawiam


Chętnie zobaczę jak prezentują się w czarnej 6. Jakbyś miał chwilę to podrzuć tu zdjęcia.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 24 wrz 2013, 14:33 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 14.08.2013
Posty: 316
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Ok postaram się jeszcze dzisiaj,ale jutro to na pewno wstawię pozdrawiam :)

Proszę :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na zywo to ładnie wygląda ,i ten czerwony fajnie się komponuje z informacją na zegarach o otwarciu drzwi,też myślałem, że czerwony nie będzie pasowac, ale jest ok . Pozdrawiam


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 24 wrz 2013, 18:27 
Offline
i te czerwone przeszycia podłokietników...;)


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 24 wrz 2013, 18:54 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 28.08.2013
Posty: 165
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
i ta piękna czerwona gaśnica ;)

_________________
szybki ale pokrak


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 24 wrz 2013, 20:37 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 03.05.2013
Posty: 715
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Ja poprosiłem ASO o nie instalowanie gaśnicy pod fotelem - jest w bagażniku, pod jego podłogą, jest tam dla niej idealne miejsce.

_________________
Marcin Bruczkowski
http://www.marcin.bruczkowski.com
http://www.facebook.com/MarcinBruczkowskiAutor


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.