Teraz jest Wt, 16 kwi 2024, 11:52

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn, 18 kwi 2022, 17:48 
Wstydliwy
Offline
Od: 09.11.2020
Posty: 5
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
8 października 2018, o 17:41 Foster napisał(a):
Cześć ja mam taki dźwięk jakby wkład długopisu byłby niedokręcony w plastikowej obudowie albo jakby zamek od suwaka z metalową sprzątaczka. Dźwięk wydobywa się jakby z podszybia przed kierowcą albo z samego lewego dolnego rogu szyby czołowej. Wkurza niemiłosiernie, na nierównościach najbardziej. Sprawdzałem wszystkie wiązki pod kierownica i nic. Rozebrałem osłonę głośnika i słupka i też nic. Wczoraj wygłuszyłem całą podłogę, zbierając wszystkie pieniądze i inne skarby które powypadały ze schowka pod tapicerkę i nic. Dalej jest. Rozebrałem również lampki na podsufitce i wyciągnąłem stamtąd taką blaszkę. Niestety nic nie pomogło. Macie jakieś pomysły. Może jakiś kamyczek wpadł między uszczelkę lub plastik przedniej szyby i rezonuje. Naprawdę już nie wiem. Powoli rozmyślam nad rozebraniem deski


Hej,

czy to był taki dźwięk?

https://www.dropbox.com/s/twhwmupnl1vvh ... 6.mp4?dl=0


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 1 lis 2023, 21:57 
Wstydliwy
Offline
Od: 05.05.2023
Posty: 2
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
14 czerwca 2016, o 09:52 coolik napisał(a):
- namierzyłem i ociera mi się deska rozdzielcza o plastik ze słupka - muszę coś tam upchnać


w którym dokładnie miejscu, możesz podesłać fotkę albo dokładniej opisać? Jak załatwiłeś ten problem?

-- Dodano: 5 maja 2023, o 10:25 --

U mnie sytuacja podobna jak u niektórych z Was, słyszę z obu stron (kierowcy i pasażera) takie trzeszczenie na wybojach. Dobywają się mniej więcej z zaznaczonego obszaru. Czy ktoś kto sobie z tym poradził, mógłby powiedzieć gdzie dokładnie i które elementy przesmarował? Na pierwszy rzut oka nie widzę w ogóle punktów styku boczku drzwi z elementami deski. Dzięki.

-- Dodano: 30 października 2023, o 12:42 --

21 października 2018, o 09:37 Foster napisał(a):
Witam. Problem rozwiązany, choć przyczyne rozpoznalem przez przypadek. To była maska. Okazało się że nie była dobrze wypoziomowna na gumowych odnojnikach i wpadala w wibracje. Wystarczyło odkręcić jeden i problem znikł. Szukałem tego chyba 3 weekendy a naprawa zajęła 10 sekund.


Jak rozpoznałeś, że to to? Zamknięta maska się jakoś uginała tam gdzie nie trzeba?

-- Dodano: 1 listopada 2023, o 21:57 --

1 lipca 2017, o 10:15 Gitres napisał(a):
Wczoraj znalazłem źródło cykania na nierównościach. To chyba zgrzewy blach do mocowania osłony przeciwsłonecznej przy kierowcy. Jak przyciśniesz tą część z wkrętem - spokój. Pokrętło lusterka też "nie jest bez winy" ale cykanie wreszcie, po dogięciu wspomnianej blachy minęło.


Hej, możesz doprecyzować co to za blacha i jak to zrobiłeś? Bo patrzę na osłonę u siebie i... nie mam pojęcia :D a też walczę ze stukami. Dzięki!


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.