Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 12:02

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5551 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt, 6 lis 2020, 11:56 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 07.11.2013
Posty: 2285
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
Dzięki, widziałem wątek Michała ale odnosi się on poprzedniej generacji, nie ma tam nic o kurtynach

Wysłane przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 6 lis 2020, 12:06 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.10.2014
Posty: 2500
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: śląski
Wiem ale myśle ze tam nic się nie zmieniło ;). Co do kurtyn wystarczy odpiąć akumulator i po wszystkim ;).

_________________
Mazda 6 GH 2.2 185km 207.000 km Egr off.
Dodatki:
Paliwo: diesel kleen, Archoil AR6900-D Max
Olej: Archoil AR9100
Mój temat: viewtopic.php?f=88&t=5043


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 6 lis 2020, 16:25 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 10.01.2019
Posty: 510
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Za miast kupić caly zestaw uszczelek to bawicie sie w jakieś sznurki a potem że dżwięk zamykania drzwi tylko troche się poprawił, to jest słabe co robicie i tyle w temacie.
Może za miast mat wyciszających co wyciszenia lepiej papierem ? będzie taniej :-P


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 6 lis 2020, 16:43 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 11.11.2018
Posty: 789
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Mój samochód, moje pieniądze - sam decyduję co z nimi robię :)

_________________
Moja M6: https://mazda6forum.pl/viewtopic.php?t=10585


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 6 lis 2020, 17:41 
Nowicjusz
Offline
Od: 12.06.2019
Posty: 50
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: opolski
Macie jeszcze jakieś pomysły na świst szyb? U mnie poszły wężyki silikonowe w uszczelki i uszczelka PCV krąwędziowa w czarne plastiki. Największy świst słychać u góry szyb, mam jakieś pomysły żeby na górze tam gdzie szyba wjeżdza coś powkładać ale tam za dużo miejsca nie ma :-P
6 listopada 2020, o 16:25 Grek77 napisał(a):
Za miast kupić caly zestaw uszczelek to bawicie sie w jakieś sznurki a potem że dżwięk zamykania drzwi tylko troche się poprawił, to jest słabe co robicie i tyle w temacie.
Może za miast mat wyciszających co wyciszenia lepiej papierem ? będzie taniej :-P

Cały zestaw uszczelek już dawno kupiony i nic to nie zmieniło, jak masz jeszcze jakieś super rady to śmiało, wszyscy chętnie posłuchamy co wg. Ciebie nie jest słabe :lol:


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 6 lis 2020, 18:01 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 10.01.2019
Posty: 510
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Może że to inny lift ja mam FL2 są już poprawione uszczelki fabryczne ale nie idealne i szyby klejone i same uszczelki z alli zmieniły wiele.
Widocznie nie w każdym lifcie działa tak samo.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 9 lis 2020, 20:11 
Świeżak
Offline
Od: 15.04.2017
Posty: 24
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: kujawsko-pomorski
W sobotę zrobiłem wygłuszenie nadkoli.... WoW! No, teraz to mogę jeździć :D


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 16 lis 2020, 11:23 
Nowicjusz
Offline
Od: 12.06.2019
Posty: 50
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: opolski
Panowie mam dobry sposób, chyba jeszcze nie przedstawiany przez nikogo w sprawie wyciszenia szumu powietrza z drzwi. Wpadłem na to przypadkowo ale daje to bardzo dobre efekty u mnie.
Wystarczy opuścić szybę w dół (w każdych drzwiach jest tak samo) i pojawia się nam wewnętrzna górna uszczelka do której dociśnięta jest szyba. Do tej uszczelki można włożyć coś aby tą uszczelkę trochę wypukliło i przez to dociska ona mocno do szyby od góry i nie słychać prześwitów. Prosty patent ale z gumowymi wężykami w uszczelkach od drzwi daje mocne wyciszenie szumów wiatru, spróbujcie.
Poniżej fotki gdzie to dokładnie jest. Ja dałem tam uszczelkę pcv Typu-U 0.5mm wąską bo akurat takie mi zostały ale można tam dać coś jeszcze grubszego wtedy nacisk na szybę będzie większy i może jeszcze skuteczniejszy.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 2 sty 2021, 14:25 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 11.11.2018
Posty: 789
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Jakiś czas temu wyciszyłem bagażnik w swoim sedanie. Ale posiadając tłumik Ulter to nie było jakiegoś szałowego efektu. W trasie dało się zauważyć poprawę, w mieście było bez zmian.
Ale teraz na dniach zrobiłem eksperyment i założyłem seryjny tłumik. Pierwsza jazda po mieście i słowa mojej żony: "Mamy hybrydę"
No normalnie tak cicho że szok. Zrobiłem trasę 400 km i jest duża różnica. Pamiętam że jak jeździłem przed wyciszeniem jeszcze z seryjnym tłumikiem to na wysokich obrotach było głośno. Teraz jest bez porównania lepiej, przy kickdown nie ma nagle takiego uderzenia dźwięków silnika/wydechu.

I teraz mam dylemat, bo mi się spodobało i zastanawiam się czy wracać do Ultera

_________________
Moja M6: https://mazda6forum.pl/viewtopic.php?t=10585


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 2 sty 2021, 16:01 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 31.08.2013
Posty: 1654
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: zagranica
u mnie w koncu najwyraznej pomogla zmiana opon Dunlop WS 4D na BF Goodrich G-Force Winter 2, jak beda hankook ciche, to bitumen leci ze samochodu. Roznica kolosalna . Ale z drugej strony, teraz slychac silnik :idea:

_________________
M6 G145 kombi, MT, 2013


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 2 sty 2021, 16:20 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 11.11.2018
Posty: 789
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
To teraz zrób wyciszenie maski i wyciszenie podszybia. Koledzy pisali że są dobre efekty.
Pod maskę są takie specjalne niepalne materiały.

_________________
Moja M6: https://mazda6forum.pl/viewtopic.php?t=10585


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 29 sty 2021, 20:36 
Wstydliwy
Offline
Od: 11.01.2021
Posty: 1
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
gramppp napisał(a):
Panowie mam dobry sposób, chyba jeszcze nie przedstawiany przez nikogo w sprawie wyciszenia szumu powietrza z drzwi. Wpadłem na to przypadkowo ale daje to bardzo dobre efekty u mnie.
Wystarczy opuścić szybę w dół (w każdych drzwiach jest tak samo) i pojawia się nam wewnętrzna górna uszczelka do której dociśnięta jest szyba. Do tej uszczelki można włożyć coś aby tą uszczelkę trochę wypukliło i przez to dociska ona mocno do szyby od góry i nie słychać prześwitów. Prosty patent ale z gumowymi wężykami w uszczelkach od drzwi daje mocne wyciszenie szumów wiatru, spróbujcie.
Poniżej fotki gdzie to dokładnie jest. Ja dałem tam uszczelkę pcv Typu-U 0.5mm wąską bo akurat takie mi zostały ale można tam dać coś jeszcze grubszego wtedy nacisk na szybę będzie większy i może jeszcze skuteczniejszy.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 29 sty 2021, 21:18 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 10.01.2019
Posty: 510
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
2 stycznia 2021, o 16:20 mirpo napisał(a):
To teraz zrób wyciszenie maski i wyciszenie podszybia. Koledzy pisali że są dobre efekty.
Pod maskę są takie specjalne niepalne materiały.

I koniecznie drzwi i dodatkowe uszczelki wszedzie z aliexpres.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 29 sty 2021, 22:25 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 31.08.2013
Posty: 1654
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: zagranica
2 stycznia 2021, o 16:20 mirpo napisał(a):
To teraz zrób wyciszenie maski i wyciszenie podszybia. Koledzy pisali że są dobre efekty.
Pod maskę są takie specjalne niepalne materiały.


to juz mam zrobione i pomoglo to, kiedys, ale ja sa teraz ciche opony, jest to wiecej slychac ale nic grozne , ono zaraz bece lato, to znow niebedze silnika slychac :D
tylko ze by nowe hankooky tez bylo ciche w porownaniu do 7 letnich T001 czy zimowek

_________________
M6 G145 kombi, MT, 2013


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 19 mar 2021, 12:08 
Wstydliwy
Offline
Od: 28.06.2020
Posty: 7
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: zachodniopomorski
Cześć, słuchajcie koledzy sprawę mam (M6, Skypassion 2015). Mianowicie wyciszyłem drzwi przednie jakiś czas temu i od około tygodnia, gdy słucham muzyki na maxa słyszę trzeszczenie. Wcześniej przy uchylonej szybie było delikatnie słychać, teraz już trzeszczy jak nie wiem co. Wiecie może co może być przyczyną? Ja już ręce rozkładam. Niestety pojawia się to najczęściej przy otwartej szybie od strony kierowcy. może to być falowanie szyby w drzwiach??


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 19 mar 2021, 12:49 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 17.12.2012
Posty: 2361
Rok produkcji: 2019
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: śląski
Zawieszenie głośnika sprawdzałeś ?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 12 kwi 2021, 18:16 
Wstydliwy
Offline
Od: 28.06.2020
Posty: 7
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: zachodniopomorski
19 marca 2021, o 12:49 chmooreck napisał(a):
Zawieszenie głośnika sprawdzałeś ?


Tak. To była pierwsza rzecz jaką zrobiłem. Wszystko z głośnikiem jest w porządku.

-- Dodano: 12 kwietnia 2021, o 19:16 --

Hej wszystkim.

Rozebrałem jeszcze raz tapicerkę i sprawdziłem co wpada w rezonans. Okazało się, że to na 99% szyby. Czy macie jakiś pomysł co z tym można zrobić, aby nie pierdziało podczas grania?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 13 kwi 2021, 11:53 
Świeżak
Offline
Od: 21.05.2018
Posty: 27
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Z uszczelkami przy szybach wszystko w porządku? Dobrze złożony jest boczek, nic nie odstaje?
Był jeden patent w tym wątku opisujący jak się pozbyć świstów wiatru. Wkładało się uszczelkę od zewnątrz przy słupku.
Sprawdzałeś może w którym miejscu ta szyba drga, albo gdzie docisnąć żeby przestała?

Generalnie nie powinna szyba drgać. Pamiętam jak robiłem test drgań przy wygłuszaniu przednich drzwi, to w wygłuszonych nic kompletnie nie drgało, a przy niewygłuszonych pierdziało lusterko.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 13 kwi 2021, 12:21 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 24.03.2021
Posty: 36
Rok produkcji: 2020
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
29 stycznia 2021, o 22:18 Grek77 napisał(a):
I koniecznie drzwi i dodatkowe uszczelki wszedzie z aliexpres.


Polecasz jakieś konkretne, jakiś filmik na YT jest w jakim miejscu najlepiej je zamontować?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 15 kwi 2021, 15:21 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 10.01.2019
Posty: 510
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
https://pl.aliexpress.com/item/32791936 ... web201603_


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 21 kwi 2021, 17:17 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 07.11.2019
Posty: 134
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podkarpacki
Ma ktoś do polecenia miejsce w Rzeszowie gdzie zajmują się wyciszaniem i redukcja skrzypienia? Chciałbym zredukować skrzypienie we wnętrzu, głównie ekran i drzwi a sam nie chce się za to zabierać.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 18 sie 2021, 13:03 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 28.02.2019
Posty: 68
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
2 stycznia 2021, o 15:25 mirpo napisał(a):
I teraz mam dylemat, bo mi się spodobało i zastanawiam się czy wracać do Ultera


i jak zrobiłeś?
ja sprzedałem ultera, trochę zbyt basowy i przez to męczący.
przesiadłem się na Sebringa - tego praktycznie w środku nie słychać.
Na zewnątrz daje przyjemny pomruk - bliżej mu do seryjnego tłumika niż do Ultera.

-- Dodano: 18 sierpnia 2021, o 14:03 --

29 stycznia 2021, o 22:18 Grek77 napisał(a):
2 stycznia 2021, o 16:20 mirpo napisał(a):
To teraz zrób wyciszenie maski i wyciszenie podszybia. Koledzy pisali że są dobre efekty.
Pod maskę są takie specjalne niepalne materiały.

I koniecznie drzwi i dodatkowe uszczelki wszedzie z aliexpres.


warto? jest duża róznica?
to są uszczelki takie jak fabryczne tylko grubsze przez co lepiej dolegają?

_________________
domoticz arduino blog


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 10 wrz 2021, 13:26 
Świeżak
Offline
Od: 21.05.2018
Posty: 27
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
A ja w tym tygodniu zmieniłem ultera na oryginalny wydech. Dwa lata na nim jeździłem. Teraz cieszę się cichszą jazdą :)
Do tego przełożyłem końcówki wydechu z ultera na oryginał, więc wygląd jest ten sam.


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Pt, 10 wrz 2021, 14:19 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 15.07.2017
Posty: 2287
Rok produkcji: 2014
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Nie ma się co oszukiwać, 2.5 R4 to nie będzie dawało frajdy z dźwięku, wręcz może przynosić irytację z takim Ulterem na dłuższą metę... Sam w swojej zabawce starej miałem 2.0 16v na przelocie, cieszyło przez jakiś czas, później trasa 350km na zlot to była udręka ;) R6/V6 i wyżej to jest coś co cieszy na co dzień, nawet na stockowym wydechu daje frajdę :)

_________________
Mazda CX-5 2.2 AT SkyActiv-D AWD, SkyPassion, 2014r, przebieg ~328000km. <urodziny>

Polecany specjalista od silnika 2.2 SkyActiv-D (SH01) oraz elektryki GJ/GL (AA+CP, naprawa LED i inne)-> viewtopic.php?p=354752#p354752


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 10 wrz 2021, 18:48 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 15.11.2015
Posty: 1019
Rok produkcji: 2014
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: zagranica
Ojtam ojtam, ja miałem Ultera w Fiacie 1.1l i byłem zadowolony. Nawet 2000km nim zrobiłem w jakieś 24h i nic mi nie przeszkadzało. Potem zmieniłem na 6 GG i też było ok. Dopiero po kupnie 3 BM zaczęło mi to przeszkadzać (od momentu jak znalazłem ten wątek :mad: ) i to do tego stopnia, że pół auta matami wykleiłem. Niewiele to dało, szum od opon na brytyjskim asfalcie jest nie do zniesienia w większości aut, przynajmniej tych nie "premium".


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Pt, 10 wrz 2021, 20:31 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 15.07.2017
Posty: 2287
Rok produkcji: 2014
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
darrecki, to z czego tam u Was się robi drogi?

_________________
Mazda CX-5 2.2 AT SkyActiv-D AWD, SkyPassion, 2014r, przebieg ~328000km. <urodziny>

Polecany specjalista od silnika 2.2 SkyActiv-D (SH01) oraz elektryki GJ/GL (AA+CP, naprawa LED i inne)-> viewtopic.php?p=354752#p354752


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 10 wrz 2021, 21:19 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 15.11.2015
Posty: 1019
Rok produkcji: 2014
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: zagranica
Ekspertem nie jestem, ale w UK wszystkie stare autostrady są pokryte mocno chropowatym "asfaltem" z zatopionymi 2-3cm kamykami
- wady: głośne w uj, autostradę słychać i z kilometra (np w nocy jak cicho wokoło)
- zalety: w czasie deszczu czy nawet ulewy nie ma problemów z widocznością. nie ma ściany wody za pojazdami.

Teraz robią po europejsku, jest zdecydowanie ciszej, ale w deszczu już ciężko się jeździ.

Nie wspomnę o "naprawianiu" dróg, wylać lepik i wysypać drobne kamyczki. Ograniczyć prędkość do 20mil/h przez tydzień i czekać aż nadmiar wszystkiego pozbierają jeżdżące pojazdy - darmowa konserwacja podwozia murowana, ale usunąć smołę z nadwozia niestety nie jest łatwo. Nazywają to dressing, wytrzymuje to góra 2-3 lata i od nowa... Oto przykład jak to robią: https://www.youtube.com/watch?v=ySuLTr53_9U
Tutaj wszystko musi być inne i już. O elektryce nawet nie wspomnę...

Wracając do tematu, to taką wyciszoną Mazdą całkiem przyjemnie się jeździ po EU, tak do 140km/h jest w zasadzie cicho - uszczelki zaczynają gwizdać powyżej tej prędkości i od 160 trzeba podnosić głos. Za to w UK uszczelek nie słychać i przy 200km/h, bo wszystko zagłusza hałas od kół. Szum uszczelek przy 160km/h na normalnej drodze to nic w porównaniu do odgłosów toczenia przy 50km/h. Nie wspomnę o darmowym masażu dłoni. W takim MX-5 NC, po 2 dniach miałem dość - plomby zaczęły wypadać. BTW, zapraszam na testy do UK <hahaha>


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 19 wrz 2021, 10:28 
Wtajemniczony
Offline
Od: 08.02.2017
Posty: 212
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
Użyłem uszczelek jak polecał grampp, i faktycznie szyby lepiej przylegają co przekłada się na brak świstu w okolicach szyby. Koszt żaden a różnica na prawdę duża. Polecam patent.

Co do uszczelek z alli, dalej mam mieszane uczucia jak to będzie wyglądało. Ma ktoś może z osób które je montowały jakieś zdjęcia jak to wygląda?

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 28 wrz 2021, 13:14 
Wtajemniczony
Offline
Od: 08.02.2017
Posty: 212
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
Albo chociaż informacje jakiej grubości używał tych w wersji D do drzwi, maski i klapy bagażnika

Wysłane z mojego M2007J17G przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 31 paź 2021, 19:48 
Avatar użytkownika
Świeżak
Offline
Od: 16.04.2021
Posty: 29
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Czy ktoś z Was robił wyciszenie swojej M6 (najlepiej wersji kombi) w profesjonalnym zakładzie oferującym taką usługę?
Znalazłem firmę WyciszAuto.pl z Dziekanowa Leśnego pod Warszawą i otrzymałem od nich ofertę na wyciszenie 4xdrzwi, 4xnadkola i uszczelki przy wszystkich drzwiach przy użyciu maty butylowej 2,6 mm oraz piany gumowej 6 mm.
Kiedy zapytałem ich czy robili wcześniej wyciszanie Mazdy6 uzyskałem odpowiedź, że robili około 30 M6 i poza Skodą Octavią jest to drugie w auto pod względem popularności w ich zakładzie, toteż proszę Was o info czy ktoś z Was robił u nich wyciszenie swojej M6, a jeśli tak to czy rzeczywiście przynosi to wymierne efekty i rzeczywiście odczuwa się różnicę w poziomie hałasu przed i po zabiegu?
Ta firma ma swój oddział również w Poznaniu, toteż może ktoś z forumowiczów z Wielkopolski korzystał z ich usług dla swojej M6.
Będę wdzięczny za Wasze opinie.


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5551 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.