Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 21:54

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 245 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt, 15 mar 2016, 13:14 
Adept
Offline
Od: 02.08.2015
Posty: 103
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
ieiasu napisał(a):
Efekt bardzo dobry: używam różne spodnie jeans, sztruks i inne a tapicerka nadal czysta. To samo z uchwytem drzwiowym.

ja jak używałem gliptone to wystarczyło raz wsiąść do auta w jeansach i już były ślady, kilka dni bez czyszczenia i boczki całe niebieskie + plamy na środku fotela.
teraz kupiłem colourlock - wyczyściłem i dla świętego spokoju wymieniłem jeansy w garderobie na spodnie materiałowe - śladów brak.
żona jak jeździ ze mną w jeansach to nadal brudzi jak cholera... tapicerka off-white.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 15 mar 2016, 17:22 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 27.01.2016
Posty: 78
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Czyli wniosek taki ze colourlock i gliptone z jeansami nie wygrają.:-( Sam się zastanawiam który teraz zakupic


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 15 mar 2016, 17:53 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.09.2014
Posty: 2105
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: podkarpacki
To raczej kwestia właściwości "skóry" mazdy i/lub jeansów. W dwóch Alfach od 5 lat w obu z jasnoszarą i jasnobeżową skórą jeżdżę tylko w jeansach , żona dzieci również często, nie wiem co to ślady po jeansach. Środki stosuję pisalem już tu - LCK (lck.com.pl) - porządne, neutralne zapachowo, nie nachalne bibliotekarsko jak gliptone. Ale z tego co wiem Colourlock są podobnej jakości do LCK.
Raz zużyłem też opakowanie Furniture Clinic. Całkiem ok w sensie siły czyszczenia i zabezpieczenia ale też za mocny jak dla mnie zapach.
Nie wiem czy LCK pomogą na mazdy materiał. Ja lekki nie jestem więc coś tam by się odcisnęło gdyby miało. Inna sprawa że skóry w Alfach to dobry sort i prawdziwe (poza detalami).

Jest też impregnacja na skórę w palecie róznych firm (w tym LCK) - może to pomoże. O taki :

http://lck.com.pl/kategoria/rodki-do-ko ... ctor-200ml


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 16 mar 2016, 09:13 
Wstydliwy
Offline
Od: 11.02.2016
Posty: 11
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
@Andrzejsr - czyli rozumiem, że polecasz takie produkty:

http://lck.com.pl/kolekcja/polecamy/ker ... lius-250ml
http://lck.com.pl/kolekcja/polecamy/ker ... ctor-200ml

Mam dylemat, bo chcę zabezpieczyć swoją nówkę i chciałbym, żeby to był możliwie najlepszy środek. Dlatego biorę pod uwagę również inne:
http://klinikaskory.pl/produkt/leather-care-kit/
https://detailingpro.pl/zabezpieczenie- ... -gt13.html

No ale opinie na forum nie są jednoznaczne niestety....


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 16 mar 2016, 09:48 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.09.2014
Posty: 2105
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: podkarpacki
Ja używam tylko cleanera i mleczka (różne kombinacje słabsze , mocniejsze cleanery). Impregnatu / protektora nie bo w Alfach nie ma potrzeby , nie brudzą się od jeansów. Ale podsuwam ten protector bo to (LCK) porządna półka produktów. Zadzwoń tam, gość Ci indywidualnie dobierze.

Gliptone ze wzgl na zapach nie używam. Furniture clinic który pokazałeś jeden zestaw zużyłem, dla mnie też za mocny zapach - meblowy. Natomiast czyści dobrze i nawilża dobrze.
Weź te LCK i temat zamknij, bo można się zapętlić tyle tego - jak masz czas to :
www.kosmetykaaut.pl


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 10 cze 2016, 09:44 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 02.03.2015
Posty: 285
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Ja stosuję do czyszczenia Furniture Clinic Leather Mousse i nakładam następnie GYEON Q2 LeatherCoat ...rewelacja. Przebieg 41000km siedzenia wyglądają dokładnie tak samo jak w momencie odbioru z salonu :) Częstotliwość czyszczenia co 3 miesiące mniej więcej. Oczywiście w tak zwanym międzyczasie jak zobaczę jakieś większe zabrudzenia przecieram je na szybko chusteczkami Colourlocka.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 13 cze 2016, 15:16 
Świeżak
Offline
Od: 28.02.2016
Posty: 16
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Dokładnie używam to samo, ale to polecili mi z jednego sklepu internetowego. W każdym razie ta pianka co najpierw nakładasz to idealnie każdy bród pochłania. Ja moją nową mazdę odebrałem z kilkoma odciskami palców od smaru czy coś, nie zauważyłem przy odbiorze. Ten kosmetyk co robi piankę idealnie sobie z tym poradził. Następnie zaimpregnowałem tym GYEON Q2 i narazie jest ok. Ten sam zestaw użyłem do skór w domu i szczerze polecam.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 3 sty 2017, 08:45 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 05.11.2016
Posty: 73
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Witam, Mam pytanie - Biała Tapicerka ślady po kurtce ..... nie za bardzo chcą zejść jakiś pomysł czego użyć ?


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 3 sty 2017, 08:54 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 10.01.2016
Posty: 1636
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
No właśnie - dlatego unikałem białej... Colorlocka próbowałeś (preparat czyszczący)?

_________________
Konrad Maksymilian Bąk <pucu> >> Moja Szóstka <<


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 3 sty 2017, 09:08 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 17.03.2016
Posty: 1029
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
combit para wodna i białe szmatki :) pewnie pomogą.
Ewentualnie ciepła woda z jakimś czyścidełkiem. I zabezpiecz na przyszłość dobrze.
Zresztą do białej skóry tylko białe mikrofibry itp itd.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 3 sty 2017, 10:52 
Amator
Offline
Od: 22.02.2015
Posty: 62
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Potwierdzam, ze zestaw Furniture Clinic Leather Mousse i GYEON Q2 LeatherCoat jest rewelacyjny.Leather coat już mnie uratował jak kolega wsiadł w mokrych (deszcz) i jak sie okazało mega barwiących spodniach. Tak barwily, ze pokrowiec silikonowy od jego telefonu nie chciał sie doczyścić jak złapał kolor spodni.:)Natomiast z siedzenia zaczął schodzic mi od razu.Przecieralem sucha mikrofibra!:), na boku siedzenia użyłem tylko troszeczkę Mousse.
Próbuj usunąć colorlockiem strongien, potem koniecznie zabezpiecz !

Ja nakładając Gyeon uzywałem żółtej mikrofibry i siedzeni nadal białe:)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 3 sty 2017, 10:57 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 17.03.2016
Posty: 1029
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Peetross Nakładanie nie jest tak ryzykowne jak czyszczenie czymś ciepłym. Ciepło otwiera pory i wtedy tam może się dostać barwnik. Oczywiście czasem mamy bardziej bądź mniej barwiące mikrofibry. Zapytam się jednak po co kusić los?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 3 sty 2017, 12:50 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 05.11.2016
Posty: 73
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Zamówiłem zestaw Furniture Clinic Leather Mousse i GYEON Q2 LeatherCoat zobaczymy czy pomoże - próbowałem chusteczkami do skóry i niestety nie zlazło :(


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 3 sty 2017, 14:07 
Amator
Offline
Od: 22.02.2015
Posty: 62
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Tylko to jest raczej zestaw do pielęgnacji skory:czyszczenie z ogólnego, użytkowego brudu(Musso) oraz zabezpieczania skory np.przed tym co Cie już spotkało(Gyeon).Procedura powtarzana srednio co 3 miesiące.Moja już była po takim procesie, dzięki temu nie miałem żadnych problemów z usunięciem koloru spodni ze skory.Ogolnie sam brud nie "łapie" sie skory dzięki Gyeon :)
Musso sobie może nie poradzić z Twoim przebarwieniem,według mnie trzeba będzie szukać czegoś mocniejszego.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 18 sty 2017, 20:35 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 05.11.2016
Posty: 73
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Witam,
Mam pytanie czy ktoś z was na forum miał problem z zafarbowaną skóra której nie da się doczyścić ?
Auto posiadam od miesiąca przebieg 1100 km.
I niestety w 2 miejscach oparcie łokcia na drzwiach kierowcy i rant fotela zafarbował na czerwono.
Po wizycie w studiu detailingowym okazało się ze niestety nie da sie tego usunać na drzwiach została różowa plama
Obrazek

Czy ktoś z was już reklamował takie rzeczy ?
Niestety musze udać się z reklamacją do salonu. Skóra była zabepieczona a mimo to tylko w tych 2 miejsach tak zabarwiła.
Pozostało albo malowanie skóry w aucie które ma miesiąc albo reklamacja ....
Proszę o podpowiedzi jak ugryść temat

Pozdrawiam


Ostatnio edytowano Śr, 18 sty 2017, 20:45 przez tombien, łącznie edytowano 1 raz
Połączono z istniejącym tematem.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 18 sty 2017, 20:55 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 10.01.2016
Posty: 1636
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Nie przyjmą reklamacji. Niestety. 99% nie masz szans tego zareklamować.
Co do podłokietnika też raczej nie jest skórą naturalną (fotele niby są) tylko "eko" skóra. Z fotela też nie dało się usunąć plamy? Wygląda tak samo?

Generalnie przykra sprawa. Ja od samego początku chciałem czarną tapicerkę a naciski żony na białą storpedowałem przygodami jak Twoja...

_________________
Konrad Maksymilian Bąk <pucu> >> Moja Szóstka <<


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 18 sty 2017, 21:06 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 17.03.2016
Posty: 1029
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
combit Tak jak mówi poprzednik to nie ten rodzaj problemu. Biała tapicerka musi być odrazu impregnowa. Jeśli w studiu detailingowym tego nie usuneli ("tylko" czerwieni podłokietnika?) To jedynie kolorowanie, ale przesrane.
Ja mam białe krzesła skórzane w mieszkaniu - nigdy więcej...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 18 sty 2017, 21:17 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 05.11.2016
Posty: 73
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Właśnie była zabezpieczona ale tylko to miejsce zafarbowało + rant fotela - a oparcie już nie .... - wada materiałowa ???
Będę to reklamował - bo niestety ale po 1000 km raczej coś takiego nie powinno sie wydażyć to auto jest do używania a nie do oglądania - w bataliach mam wprawę po walkach z fordem wygranych zresztą.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 18 sty 2017, 21:22 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 10.01.2016
Posty: 1636
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Zatem ktoś kto to zabezpieczał zrobił to niedokładnie.

Tak czy siak - powodzenia. Faktem jest, że dobrze przygotowana skóra i bez zabezpieczenia przez usera nie powinna się łatwo farbować. <slabo>

_________________
Konrad Maksymilian Bąk <pucu> >> Moja Szóstka <<


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 18 sty 2017, 21:25 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 05.11.2016
Posty: 73
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Dokłanie nie po 2 tyg użytkowania !! Auto odebrałem miesiąc temu moim zdaniem takie rzeczy nie powinny mieć miejsca jezeli Mazda jest marką taka na jaka się kreuje takie rzeczy powinni poprostu wymieniac


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 18 sty 2017, 21:27 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 10.01.2016
Posty: 1636
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
combit napisał(a):
Mazda jest marką taka na jaka się kreuje


Każdy się teraz kreuje. 75% każdej marki to marketing, a reszta to co najwyżej przeciętna jakość (nawet marki premium). Każdy ma większe lub mniejsze niedoróbki. Mazda w wielu aspektach jest bardzo delikatna - niestety.

_________________
Konrad Maksymilian Bąk <pucu> >> Moja Szóstka <<


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 18 sty 2017, 21:32 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 05.11.2016
Posty: 73
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Zobaczymy co odpowiedza wysłałem maila do szefa serwisu w Łodzi jutro zadzwonie dopytam bo niestety do serwisu mam 100 km i nie pojade w ciemno ... zobaczymy .... najwyżej kolejna marka kolejne starcie - a już myślałem że chociaż tu nie będzie takich problemów.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 18 sty 2017, 21:49 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2016
Posty: 1066
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
Ja zabezpieczyłem tapicerkę środkami CeramicPro, oczywiście nie osobiście tylko w AutoSpa w Krakowie. Nie mieli co robić, pogoda straszna i nikt aut nie chciał myć to z nudów cena była dobra. W ten sposób zabezpieczyłem też felgi, a lakier na wiosnę bo obecnie nie mogę im zostawić auta - zbyt je używam, wiec zrobiłem twardy wosk nakładany maszynowo.

Zrobiłem to jednak dopiero po miesiącu (ponad 5000 km), a wcześniej dokładnie w tym samym miejscu, nie wiedzieć od czego, pojawiło sie lekkie przebarwienie. Jest to o tyle dziwne, ze nie jeżdżę w kurtce, zawsze ściągam płaszczyć i kładę na tylna kanapę, nie mam jeansów, w zasadzie tylko koszule i spodnie takie bardziej garniturowe z wełny.

Na szczęście panowie poradzili sobie i teraz jest OK. Było to jednak znacznie mniej widoczne niż u Ciebie, wyglądało jak lekki cień. Od zabezpieczenia minęły trzy tygodnie (juz mam 8200km), pogoda jest nieciekawa, często wilgotne rzeczy rzucam na fotele i jest czysto.

_________________
Pozdrawiam,
Jordan
https://skyisthelimit.aero


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 18 sty 2017, 22:58 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 20.11.2014
Posty: 817
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
KMBak napisał(a):
Nie przyjmą reklamacji. Niestety. 99% nie masz szans tego zareklamować.
Co do podłokietnika też raczej nie jest skórą naturalną (fotele niby są) tylko "eko" skóra. Z fotela też nie dało się usunąć plamy? Wygląda tak samo?

Generalnie przykra sprawa. Ja od samego początku chciałem czarną tapicerkę a naciski żony na białą storpedowałem przygodami jak Twoja...


Niestety podłokietnik w drzwiach to żadna skóra czy eko skóra ale zwykła guma :( Nie zejdzie to niczym ;((

_________________
http://www.3dosetki.pl - strona motoryzacyjny opisujący tę bardziej ekscytującą jej część


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 18 sty 2017, 23:33 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2016
Posty: 1066
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
Technicznie to pomiędzy gumą i skają nie ma dużej różnicy. Jedno i drugie jest syntetykiem plastikopodobnym, tylko skaj ma jakąś warstwę materiału. Generalnie rzecz biorąc to ten podłokietnik w drzwiach nie jest wysokich lotów, a materiał na nim wygląda jak z najtańszych autek miejskich.

_________________
Pozdrawiam,
Jordan
https://skyisthelimit.aero


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 21 sty 2017, 08:42 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 28.07.2013
Posty: 1952
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
Skóra i to co nią się nazywa niestety słaba jest. Taki mamy klimat w maździe. Ale reklamować warto. Choć myślę, że może u jakiegoś specjalisty może to zejdzie. Może... :idea:

_________________
Samochodami się albo jeździ albo się je kocha, fajnie jak jest jedno i drugie


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 22 sty 2017, 22:04 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 20.11.2014
Posty: 817
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Ja tam nie mam zastrzeżeń do skóry w Mazdzie na fotelach, jedynie do podłokietników w drzwiach, które są zwywkła gumą.

_________________
http://www.3dosetki.pl - strona motoryzacyjny opisujący tę bardziej ekscytującą jej część


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 22 sty 2017, 22:59 
Offline
Jest to guma, ale przyjemna. Niestety kolor biały szybko łapie syf. Gorzej, że robi się ten wk...cy dołek od łokcia. To, że to nie skóra to nic dziwnego :) To tylko mazda a nie bmw 7 czy mercedes S. :) Chociaż z tego co słyszałem i tam walą skaj wszędzie gdzie się da. Otacza nas bylejakość za grube $. Niezależnie czy to mazda czy mercedes.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 23 sty 2017, 11:51 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 20.11.2014
Posty: 817
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Bez przesady, ja nie mam nic do skaju, jeśli tylko jest wysokiej jakości. Wcale nie zależy mi na tym aby jakieś zwierze musiało ginąc dla mojego poczucia luksusu.

_________________
http://www.3dosetki.pl - strona motoryzacyjny opisujący tę bardziej ekscytującą jej część


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 6 mar 2017, 19:25 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 10.05.2016
Posty: 103
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: wielkopolski
Panowie, wiem ze temat byl juz poruszany ale czy mozecie zaproponowac co tu kupic na poczatek do pielegnacji i czyszczenia na biezaca tapicerki off white ? Najbardziej mi zalezy na czyszczeniu sladow po jeansach. Samochod odbieram za ponad tydzien i kompletuje juz wyprawke Dzieki z gory za pomoc


Sent from my iPhone using Tapatalk


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 245 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.