Teraz jest Cz, 18 kwi 2024, 09:56

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt, 19 lip 2019, 10:01 
Wstydliwy
Offline
Od: 21.06.2019
Posty: 5
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podkarpacki
Witam,

mam drobny, acz irytujący problem w nowo nabytej GJ po lifcie. Otóż na niewielkich nierównościach, przy niedużych prędkościach (np jazda po żwirowej drodze), słychać takie jakby skrzypienie metal o metal, dochodzące z tyłu samochodu. Brzmi jakby coś na półce skrzypiało, ale nie wiem, czy to nie może być również jakieś przenoszenie drgań z uszkodzonych elementów zawieszenia. Stąd prośba o podpowiedź, może ktoś z Was miał podobny problem.

Samochód stoi na 19" felgach, przejechane ma 41tyś km. Z góry dzięki za wszelką pomoc

P.S.
Jeśli piszę w złym dziale to bardzo proszę o przeniesienie. Nie wiem czy to temat związany z wnętrzem, czy już z mechaniką, więc jeśli się pomyliłem to z góry przepraszam :)

-- Dodano: 15 lipca 2019, o 10:07 --

EDIT

Ok, udało się jednak chyba namierzyć to cudo. Jest nim ułamana łapka, trzymająca 2 metalowe rurki, biegnące przy górze w poprzek bagażnika. Dolna obija się o górną. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć do czego one służą, oraz ewentualnie podrzucić numer/nazwę spinki trzymającej je ze sobą, żebym wiedział co kupić na wymianę? Jest to biała spinka/klips, znajdująca się dosłownie po środku "sufitu" bagażnika

-- Dodano: 19 lipca 2019, o 10:01 --

Wątek z pytaniem o demontaż tylnej półki został odrzucony przez moderatora (choć nie znalazłem szczerze mówiąc tego pytania w innym wątku, na prawdę się starałem ale nie udało się) wiec zapytam tutaj...

Bardzo proszę o podpowiedź jak zdemontować półkę bagażnika w sedanie, celem wymiany tej nieszczęsnej spinki. Dostęp do niej niestety jest od góry, i bardzo nie chciałbym niczego połamać.

Z góry dzięki


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.