Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 15:20

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt, 2 lut 2016, 20:19 
Świeżak
Offline
Od: 02.02.2016
Posty: 34
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Witam jestem tu nowy ale chciałbym się podzielić swoim problemem z nowiutką mazda 6 FL 2015 .

Wsiadając do auta niechcący zahaczyłem o o kant drzwi , czyli te srebrne chromy... okazuje się ,że Mazda 6 ma te chromy źle zabezpieczone gdyż są ostre jak nóż. plastikowa zaślepka w żaden sposób nie zabezpiecza ostrego kantu tego chromu...

generalnie wylądowałem na pogotowiu z rozciętą do czaszki głową i podejrzeniem pęknięcia czaszki... mało brakło i stracił bym oko ....

zgłosiłem problem w Aso ale okazało się że nie są w stanie mi pomóc gdyż wszystkie auta które znajdowały się aktualnie na salonie miały dokładnie taką samą usterkę jak moje auto czyli źle zabezpieczony kant chromów... wiec aso stwierdziło że nie mogą mi pomóc gdyż skoro auto przeszło testy i homologacje to jest to cecha produktu i tak poprostu je zaprojektowali !

Udałem się do prawnika oraz rzeczoznawcy sądowego który stwierdził dokładnie to samo ... że element chromu jest źle zabezpieczony i mógł spowodować obrażenia które u mnie powstały oraz że jest to cecha nie tylko mojego auta...

Kancelaria wysłała pismo do Mazdy z prośbą usunięcia usterki oraz propozycją zadość uczynienia za oszpecenie twarzy ... potem kolejne a mazda milczy..... totalne zlanie tematu

Jedym słowem zostałem właścicielem nowiutkiej mazdy 6 w wersji FULL która w mojej opini i nie tylko jest niebezpieczna ... gdyż może zrobić krzywdę ... pomyślcie ile razy dziennie otwieramy i zamykamy dziwi oraz jak blisko ten ostry jak nóż kant może przelatywać tuż obok waszej twarzy czy szyi.... ja jestem facetem zostałem oszpecony do końca życia teraz wyobraźcie sobie złość jeżeli coś takiego by się przytrafiło waszej żonie czy dziecku....

Jeżeli ktoś potrzebuje mogę udostępnić dokumentacje rzeczoznawcy sądowego czy zdjęcia blizny...

sprawdźcie proszę swoje auta .... i jeżeli też macie kanty ostre jak nóż... pomóżcie coś z tym zrobić... za nim stanie się komuś większa krzywda..

mi kancelaria przygotowuje już pozew o ustalenie winy .... może jeżeli więcej osób zareaguje zrobią coś z tym chromem....

ps. w przypadku mojego auta oraz aut znajdujących się na salonie problem dotyczył drzwi przednich !


Ostatnio edytowano Wt, 2 lut 2016, 20:40 przez tombien, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 2 lut 2016, 20:26 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 07.11.2013
Posty: 2285
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
Zainwestuj jakieś 40tys $ i spróbuj złożyć pozew w USA. A propos rzeczoznawcy sądowego - czy wiecie , że w RP KAŻDY może zostać takim specem? Wystarczy zgłosić się do sądu i oświadczyć iż posiada się adekwatną wiedzę oraz doświadczenie. Nie są wymagane ani studia ani kursy ani nawet matura.


Ostatnio edytowano Wt, 2 lut 2016, 20:38 przez Smook, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Wt, 2 lut 2016, 20:37 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
lukasz82

Bez przesady, jak skaleczysz się ostrym narzędziem to też uważasz, że jest źle skonstruowane?
Skoro to taka poważna wada, to dlaczego dopiero teraz dała znać o sobie, kiedy w Polsce jeździ ponad 4 tys egzemplarzy GJ? W życiu trzeba po prostu uważać, nie da się wyeliminować wszystkich niebezpieczeństw, które na człowieka czyhają.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 2 lut 2016, 20:38 
Wtajemniczony
Offline
Od: 16.12.2015
Posty: 180
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
<brawo>


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 2 lut 2016, 20:53 
Świeżak
Offline
Od: 02.02.2016
Posty: 34
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
tombien ... nie wiem może dotyczy ona tylko modelu FL ciężko mi to stwierdzić dlatego tutaj piszę żeby inne osoby mogły sprawdzić swoje auta... czy też mają taką usterkę .... sprawdź swoje to będziesz w stanie odnieść się czy to głupota czy nie ....


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 2 lut 2016, 21:56 
Offline
No cóż ostatnio myjąc samochód przy okazji wycierania szmatkami przydzwoniłem czołem w lusterko boczne. Niestety tak nieszczęśliwie, że rozciąłem sobie czoło i latam teraz z gojącą się blizną <bach>, konkretnie zdarłem sobie naskórek o fragment lusterka w którym łączy się czarny plastik z lakierowanym. Nie mogę tego zwalać na producenta bo zrobiłem to przez swoją nieuwagę i tyle. Akurat mi to nie przeszkadza specjalnie najważniejsze, że lusterka nie rozbiłem i nie uszkodziłem bo to by bardziej bolało. Twój przypadek to po prostu nieszczęśliwy wypadek, równie dobrze mogłeś przyładować głową przy wysiadaniu czy wsiadaniu o jakiś kant dachu czy coś i efekt mógłby być podobny w każdym innym samochodzie. W szklance wody się można utopić, takie jest życie wypadki się zdarzają i niewiele potrzeba by było nieszczęscie. Jutro zobaczę o co chodzi z tymi chromami.


Ostatnio edytowano Wt, 2 lut 2016, 22:44 przez MateZ, łącznie edytowano 2 razy

 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 2 lut 2016, 22:46 
Świeżak
Offline
Od: 02.02.2016
Posty: 34
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
wiesz kilka razy w życiu zdarzyło mi się przywalić sobie drzwiami przy wsiadaniu do auta ... ale pierwszy raz zakończyło się to na szyciem głowy prześwietleniami itp.... zobacz sam u siebie... ja jakbym sam się nie przekonał na sobie też bym nie wierzył że to możliwe... sprawdziłem w kilku autach insignia a6 i40 avensis focus superb i wszędzie ten róg jest orągły dobrze zabezpieczony nawet jak są chromy ... sprawdź u siebie... zobacz mnie denerwuje to że wsiadając do auta muszę teraz zachować szczególną ostrożność ... bo już wiem że w 100% przypadków kontakt z tym rogiem skończy się głębokim rozcięciem twarzy w przypadku mojego auta... sam pomyśl ile razy dziennie w otwierasz te drzwi mi się to przytrafiło w ciągu dnia w godzinach pracy ale zauważyłem że w nocy kompletnie nie ma wyczucia jak blisko twarzy przeleci ci ten kant...

teoretycznie każde uderzenie można zaliczyć jako nieszczęśliwy wypadek bo w końcu otwierałeś drzwi do auta... ale pomyśl tak co za idiota projektując ,montując czy obierając to auto dopuścił do tego że taka wada , niechlujstwo , niedoróbka jest możliwa ! mamy 21 wiek i furę za ponad 120k teoretycznie na full opcji a nie jakiegoś rupiecia


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 2 lut 2016, 23:05 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 16.09.2013
Posty: 2161
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: mazowiecki
lukasz82 napisał(a):
czyli te srebrne chromy... okazuje się ,że Mazda 6 ma te chromy źle zabezpieczone gdyż są ostre jak nóż. plastikowa zaślepka w żaden sposób nie zabezpiecza ostrego kantu tego chromu...


czy fl ma inaczej niz przed fl ?

bo zaintrygowany pobieglem do garażu i w mojej nic takiego nie wystepuje - probowalem dłonią w każdą mozliwą stronę i nie ma takiej możliwości, nie da się skaleczyć ( na szczęscie )
jesli rzeczywiscie w fl kaleczy to sprawa nadaje sie do sądu

ale problem ze zwykłym uderzeniem się o kant drzwi to niestety nasza nieuwaga - zdażyło mi się to kiedyś w poprzednim samochodzie


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 2 lut 2016, 23:06 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.09.2014
Posty: 2106
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: podkarpacki
Kolega Lukasz82 w ten przewrotny sposób, łącznie z nick'iem, chciał chyba zwrócić uwagę na pewną wadę nabytą pokolenia 'około 1980' - tzw BOMIŚ.
Bo Mi Się Należy.

Należy się
, żby drzwi uważały gdzie jest moje ciało, bo może się o nie uszkodzić :) I wówczas ciało to co zrobi ? a no to co około80 lubi najbardziej - odszuka winnego, innego niż owe ciało i go oczywiście zaskarży
.
No bo jak kupuję to - bomisie. Jasne :)

Kolega zwraca też jednocześnie Forumowiczom uwagę, na jak wielką śmieszność narażają się takie osoby, skarżące kogoś/coś tak naprawdę o swój, własny, osobisty brak wyobraźni, przewidywania, niezdarność, czy może co gorsze jeszcze - zadufanie i naiwną wiarę w to, że kupując coś jest się Panem i Władcą i "można wymagać" :)

Dobre, udał się ten przytyczek i może u kogoś kiedyś refleksję wzbudzi :)

(bo strach pomyśleć jeśli intencja tego postu była po prostu dosłowna...)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 2 lut 2016, 23:08 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 07.11.2013
Posty: 2285
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
Urodziłem się za Gomułki ale pierwszy raz słyszę aby ktoś sobie- nie jeden raz- przywalił drzwiami przy wsiadaniu. Z całym szacunkiem, ale może po prostu wystarczy o tego jednego drinka mniej...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 2 lut 2016, 23:12 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 24.11.2015
Posty: 48
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Do tego brak znaków przestankowych. Tego po prostu nie da się czytać.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 2 lut 2016, 23:12 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 16.09.2013
Posty: 2161
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: mazowiecki
ej nie jedzcie tak od razu po koledze bo jesli rzeczywiscie są tam ostre krawędzie to nie powinno ich tam być i tyle


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 2 lut 2016, 23:27 
Offline
Niestety kolego, rozumiem twój problem i nieszczęście, natomiast z ciekawości poszedłem do garażu i sprawdziłem , w tym miejscu o którym mówisz mam zaślepkę, być może przy silnym uderzeniu jest szansa uszkodzić się, ale tak samo jest w 70% nowych samochodów. Pomyśl kolego teraz czy np. gdy tylna klapa kombi którą otworzysz w niewystarczającym zakresie opadnie Ci na głowę uderzy w potylice i uszkodzi, to do kogo możesz mieć pretensje ? Tak jak już pisałem krzywdę można sobie zrobić nawet łyżeczką do herbaty niewiele trzeba, natomiast Polska to nie Ameryka gdzie jest prawo precedensowe i nawet palacz który palił 40 lat wygrywa proces z koncernem tytoniowym bo dostał raka pomimo, że na paczce szlugów pisało nie dotykać bo urwie rączki. Miałeś pecha i tyle.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 3 lut 2016, 07:45 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.12.2013
Posty: 3035
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
Na tej samej zasadzie palacze papierosów pozywają producentów,że zachorowali na raka.
Uważam,że sami są sobie winni. :idea:
Wracając do tematu w tym przypadku niech Mazda okleja swoje samochody ostrzeżeniami w trosce o użytkowników :lol:

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 3 lut 2016, 09:13 
Świeżak
Offline
Od: 02.02.2016
Posty: 34
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Witam

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi już mi pomagacie. czyli wychodzi że problem może dotyczyć tylko modelu po FL lub jakiejś wąskiej serii ... co jest dobrą wiadomością , gdyż jest szansa że usterka może zostać naprawiona .


sławku :dziękuje za informacje odnośnie braku usterki jest bardzo pomocna

Andzeju Sr: odnośnie twoich BOMISIE : nie wiem ile masz lat ale jeżeli kupujesz telewizor pralkę czy samochód na pewno też oczekujesz produktu pełnowartościowego! a o takim tu rozmawiamy jeżeli ktoś sprzedał mi auto które ma wadę usterkę ! to tak twierdzę że na należy ją usunąć a mazda tego zrobić nie chce ... wiec wydaje mi się że gdyby problem dotyczył ciebie, też byś postępował w podobny sposób : napisz proszę czy masz przed czy po Fl i jak twoje kanty chromów są zabezpieczone dziękuje

Smook :) na trzeźwo i czasem tak się zdarza jak się jeździ większą ilością samochodów . proszę sprawdź mi swoje auto i napisz jak chromy

monster : ekran dotykowy i to nie forum języka polskiego :) jw. proszę sprawdź swoje auto i napisz jak róg łączący chrom z zaślepka dzięki

Matez dzięki za info odnośnie chromów wychodzi że masz wersje FL i masz ładne ... więc chyba mam pecha co do serii auta .... tym bardziej nie rozumie podejścia mazdy która nie chce tego usunąć....

Koliber jak wyżej proszę sprawdź rogi chromów i daj znać czy są ok ... i nie jestem od Mazdy uzależniony chce mieć po prostu bezpieczne auto :) lub inne które jest bardziej :)


Może faktycznie mam pecha i dostałem auto z serii która posiada usterkę... ja swoją wiedzę w temacie opierałem na aucie swoim i na autach które znajdowały się w salonie sprzedaży i wszystkie miały tą usterkę.... nie wiem czego Mazda zlewa temat i tego nie chce usunąć...

Dzięki jeszcze raz za informacje odnośnie waszych aut i zrozumienie , naprawdę jakby was auto tak oszpeciło też byście nie odpuścili tego...

-- Dodano: Śr, 3 lut 2016, 08:47 --

Obrazek

link do zdjęcia usterki : plastik nie zasłania kantów chromu ... chrom jest tak ostry że rozcięcie Palca przy samym sprawdzeniu nie jest problemem .


Ostatnio edytowano Śr, 3 lut 2016, 12:45 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Poprawa linku.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 3 lut 2016, 09:45 
Offline
U mnie wygląda to identycznie, natomiast nie wyczułem pod palcem by było to jakoś specjalnie ostre. Naprawdę musiałeś przywalić w ten kant z dużą siłą i wyjątkowo niefortunnie.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 3 lut 2016, 09:59 
Świeżak
Offline
Od: 02.02.2016
Posty: 34
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Siła była dokładnie taka z jaką otwiera się drzwi... sprawdź lewą prawą stronę u mnie od kierowcy jest masakra z drugiej ten chrom jest mniej ostry... problemem jest róg tego kantu przy uderzeniu wbija ci się w twarz i zdziera skórę z wszystkim pod... zobacz jaki jest sposób mocowania tej zaślepki przy lekkim nacisku odgina się do tyłu odsłaniając większą cześć chromu...

czyli wychodzi że masz FL i też masz podobnie...


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Śr, 3 lut 2016, 11:27 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Przed FL jest dokładnie tak samo.

Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 3 lut 2016, 11:30 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 24.11.2015
Posty: 48
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Obrazek U mnie podobnie

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 3 lut 2016, 11:40 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.09.2014
Posty: 2106
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: podkarpacki
Kolego lukasz82 - stosuj zasady języka polskiego, bo w takim języku to forum jest prowadzone, sposób w jaki piszesz świadczy tylko i wyłącznie o Tobie. Z jakiego urządzenia piszesz, to nikogo nie interesuje (hmm może by oskarżyć producenta :) ) . Pisz z takiego żeby było to czytelne po prostu.
Mam FL, ale ani mi się śni sprawdzać takie bzdety.
Ja wiem że GJ są nudne bo nie stwarzają problemów, ale żeby aż takie wynajdywać ?
Odpuść proszę bo po prostu żal. Zawaliłeś sam sprawę ładując się w drzwi, a od świata rekompensaty się domagasz? weź kilka oddechów i spójrz na to trzeźwo. Wstyd.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 3 lut 2016, 12:37 
Świeżak
Offline
Od: 02.02.2016
Posty: 34
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Tobien i Monster mam pytanie czy kładąc opuszek palca na tej zaślepce i przesuwając go do przodu czujecie pod palcem ostrą powierzchnię ?

Czy w waszym odczuciu przy uderzeniu auto nabiło by wam tylko sinika czy mogło by rozciąć twarz ( wiadomo jak otwiera się drzwi i jest to ruch dynamiczny )

i Jeszcze raz dziękuje za pomoc :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 3 lut 2016, 12:41 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 26.10.2014
Posty: 696
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Atak wściekłej Mazdy :oops: - dobra koniec nabijania.
lukasz82 jeśli jest tak jak piszesz, to musiałeś mieć większego pecha niż rudy, na którego cyganka rzuciła klątwę, a jej czarny kot przebiegł mu drogę 10 razy... Nie mogę sobie wyobrazić jak Ty to zrobiłeś i doznałeś takich obrażeń. Niemniej jednak współczuję, bo to nie jest fajne. Mi się co najwyżej zdarza przygrzmocić w uszczelki przy wysiadaniu, albo wsiadaniu. No ale mleko się rozlało i chcesz iść z MMPolem na noże - Twoja sprawa.
Masz tutaj słit focie w wersji sprzed liftu. Po odgięciu uszczelki stwierdzam, że rzeczywiście ostre to jest, ale musiałabym dobrze przycelować żeby tam trafić :)
Obrazek
Obrazek
Zdrowia życzę :)

_________________
"Pędź balonie, bo cię igłą pogonie" :>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 3 lut 2016, 12:46 
Offline
Ale się wywiązała dyskusja :wink: Sprawdzę w mojej M6 jak żona wróci z pracy....Jak widzę to ten chrom jest zasłonięty gumą - plastikiem :idea:


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 3 lut 2016, 12:56 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 15.04.2015
Posty: 989
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
lukasz82 napisał(a):
( wiadomo jak otwiera się drzwi i jest to ruch dynamiczny )


Ja osobiście otwieram tak, żeby nie szarpać, bo nie widzę sensu i kontroluje drzwi je trzymając - taki nawyk który się sprawdza przy wietrznej pogodzie. Poza tym to, to nie stary Ursus, Zetor, czy jakiś MTZ (nikogo tu nie chcę urazić) żeby jakoś dynamicznie otwierać.

_________________
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie, po pewnym czasie zauważysz, że świni się to podoba.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 3 lut 2016, 13:02 
Świeżak
Offline
Od: 02.02.2016
Posty: 34
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Evo dziękuje za sprawdzenie .

nie wiem jak to zrobiłem wsiadałem uderzyłem drzwiami, potem pamiętam tylko że byłem cały zalany krwią...

czy chce iść do sądu... oczywiście że nie .

Prosiłem pisemnie 2 razy o usunięcie tych ostrych krawędzi i nic z tym nie zrobili... ani raz nie odpisali w ciągu 3 miesięcy

Nie chce sprzedawać mazdy gdyż jest to naprawdę kawał dobrego auta . Chce tylko żeby ktoś zwrócił uwagę na problem i jeżeli występuje faktycznie w dużej ilości aut... Usunął go .... nic więcej ...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 3 lut 2016, 13:25 
Amator
Offline
Od: 24.01.2015
Posty: 72
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Też tak mam i wydaje mi się że jest to bardziej "by design" niż coś co naprawia. Szukając znajdziesz takich miejsc więcej. Jeden przykład.Przycisk do odbierania telefonu na kierownicy ma również ostrą krawędź dotykając go z boku pomiędzy dwoma częściami przycisku. Można na upartego się uszkodzić. Podsumowując każdego spotyka pech,mniejszy lub większy.Nie rozdmuchiwalbym tego bardziej

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 3 lut 2016, 13:29 
Prawie fanatyk
Offline
Od: 01.11.2013
Posty: 2163
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
Takie skojarzenie mi się nasunęło rodem z Japonii.
Projektanci GJ-ki, przewidując niechybne odkrycie przez europejczyków z Polski znanych już dzisiaj wad auta założyli, że jedynym sposobem karania niezadowolonych użytkowników będzie popełnianie przez nich swojskiego wschodnioeuropejskiego harakiri. Zostawili więc w GJ-ce zaprojektowane w tym właśnie celu narzędzie, czyli ostre spojenie krawędzi drzwi kierowcy, które dla niepoznaki zakryto srebrnymi chromami i imitacją oryginalnej chroniącej głowę kierowcy zaślepki.
Możemy zatem uznać, że jest to jeden z niewielu systemów Mazdy 6 (GJ), który w 100% zaczął prawidłowo spełniać swoje zadanie. :wink: :wink: :wink:

_________________
Nie odkładaj do jutra tego, co możesz zrobić pojutrze!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 3 lut 2016, 13:45 
Świeżak
Offline
Od: 02.02.2016
Posty: 34
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Wenciu ... jak było z kradzieżami mazd też według Mazdy nie było problemu...

Skoro twoje auto też tak ma .... to wychodzi że problem dotyczy sporej grupy aut....

Co ryzykujemy że może naprawią ... ja bliznę ala POPEK będę miał już na całe życie... może dzięki temu ktoś zwróci uwagę i nie skończy jak ja...

Zagryziak niestety nie :) żyje więc nie udało im się chociaż jakby zahaczył szyją to kto wie... ;D ale dobre :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 3 lut 2016, 13:49 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 07.11.2013
Posty: 2285
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
Co to jest POPEK?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 3 lut 2016, 14:07 
Świeżak
Offline
Od: 02.02.2016
Posty: 34
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Kontrowersyjny Polski Raper który też ma pociętą twarz... dowiedziałem się o jego istnieniu po wypadku! od znajomych jak śmiali się że jestem teraz podobny ...


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.