Teraz jest Cz, 18 kwi 2024, 19:26

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt, 23 lut 2016, 23:06 
Świeżak
Offline
Od: 02.02.2016
Posty: 34
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
napiszę jutro na PRV . mam leasing jeszcze na ok rok i muszę spytac bank jak to wygląda.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 23 lut 2016, 23:08 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 16.02.2015
Posty: 827
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: opolski
Dodam, że mój brat i ojciec są na etapie kupowania samochodów w takiej klasie, jak będzie okazja zarekomenduje. Napisz od razu gdzie można auto obejrzeć i mile widziane fotki, duużo fotek.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Wt, 23 lut 2016, 23:28 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Leasing min 2 lata musi trwać. Szybciej jedynie można zrobić cesje na inną firmę + odstepne dla bieżącego użytkownika. Nie ma innej opcji.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 24 lut 2016, 00:31 
Świeżak
Offline
Od: 02.02.2016
Posty: 34
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Nigdy jeszcze nie robiłem cesji więc muszę porozmawiać z bankiem i księgową jak to ogarnąć. Leasing mam krótki bo tylko 2 lata. Muszę też zdobyć listwy w których plastik zasłania chromy... najprościej było by oddać auto w rozliczeniu przy zakupie nowego w salonie ale przy leasingu to chyba nie możliwe ...

-- Dodano: Śr, 24 lut 2016, 00:31 --

Swoją drogą zobaczcie o jaki rozbijamy się absurd....

koszt naprawy mojej mazdy po cenach części w ASO to 204 zł netto + koszt montażu listw... ( + ich znalezienie bo zamówiona przyszła wadliwa)

Czego mi tego nie chcą usunąć??? wielka niewiadoma, ale może dlatego że sobie pociąłem o nie twarz ... wiec wymieniając wychodzi że mazda przyznała by się do winy do tego że coś było z ich autem nie tak...

wtedy w sądzie pewnie mógł bym wygrać proces o odszkodowanie i polski sąd zasądził by pewnie niebotyczne kilka tyś odszkodowania , czyli pewnie dużo mniej niż wydają na 1 reklamę w TV przed jakimś gównianym programem... WOW..

Czy to nie jest trochę dymanie klienta... ?? przecież wiedzą od aso w Rzeszowie co mam na aucie... wiedzą jaki element przyjechał i że też jest ostry... ale co mają wywalne bo co 1 osoba może zrobić przeciwko korpo...

Naprawdę nigdy nie sądziłem że taki absurd będzie dotyczył mojej osoby... i to absurd za 204 zł netto.... :pech:


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 24 lut 2016, 01:44 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 16.09.2013
Posty: 2161
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: mazowiecki
w 200 albo i w 300 % Cię rozumiem i sie z Tobą zgadzam i jak by mnie cos takiego spotkało szedłbym podobną drogą i przykro ze tak wielu uczestnikow podróży gj to co piszesz tak podważa i wyśmiewa ;(


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 24 lut 2016, 09:16 
Prawie fanatyk
Offline
Od: 01.11.2013
Posty: 2163
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
slawek w pierwszej fazie lukasz82 przedstawił swój przypadek - wypadek dosyć enigmatycznie i ciągnął go w nieskończoność, można było nawet przypiąć mu łatkę pieniacza.
Kiedy jednak dowiedzieliśmy się detalicznie w czym rzecz, uważam że należy zwrócić mu honor. Widać, MMPol a także producent najwyraźniej go olał. Mając na uwadze jego przykład pamiętać trzeba, że każdego z nas może spotkać w przyszłości taka sama lub podobna przykrość ze strony naszych "ślicznotek".

_________________
Nie odkładaj do jutra tego, co możesz zrobić pojutrze!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: N, 20 mar 2016, 21:36 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
lukasz82 napisał(a):
Witaj
Auto zostało w piątek naprawione.

wątek zablokowany wiec pewnie tylko ty możesz napisać na koniec. Jak ktoś będzie miał podobny problem to jest to już naprawialne ASO.

Pozdrawiam Łukasz


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: So, 10 mar 2018, 23:06 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 20.01.2013
Posty: 387
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: opolski
Witam zainteresował mnie wątek.
Nieuwierzycie ale dzisiaj wysiadajac z Madzi zahaczyłem o tą listwe i mnie ładnie pociągnęło, A że czasu nie miałem to naciagnołem uszczelkę na ten chrom i Kant się schował.
A teraz czytam ten wątek i czytam no faktycznie ten chrom jest bardzo ostry. Wiec idę zdjecia zrobić. Zeby wam pokazać. I co stwierdzam że plastik zakańczający chrom jest połamany.

Teraz to nawet uszczelkę mi urwało kawałek. I ta krawędź jest naprawdę ostra.

Z prawej strony mam zakończenie chromu i tam nie da się skaleczyć.

Ciekawe teraz czy można wymienić taka końcówkę plastikową.

Pozdrawiam. ObrazekObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.