Teraz jest Pt, 19 kwi 2024, 10:43

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość

moderator
PostNapisane: Wt, 29 mar 2016, 09:37 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
rybalks, jak mnie stać na auto za ponad 100tys to mnie stać na pełne AC, aby w takim wypadku nie dawać zarabiać paserom...
I zwykle Ci co się zajmują handlem częściami zwłaszcza blacharskimi mają dwa źródła "rozbitków", rzeczywiście sprowadzane rozbitki z całej Europy, części z dziupli... te pierwsze legalizują te drugie... i tyle...

Inna sprawa, że ASO przesadzają i to napędza też złodziejski rynek...
Ale nie zrozumiem nigdy polskiej mentalności pod względem "moja oszczędność - innych problem"...
Tak jest z tym częściami... "ja będę miał taniej, a te części to przecież pewnie nie są z kradzionego... no bo przecież są też sprowadzane rozbitki... no i ja nie wydam przecież takiej kasy jak mogę mieć taniej... taniej... rozumiesz... taniej...", tak samo jest z ubezpieczeniami OC "no ja wiem, że się z tym ubezpieczycielem woziłem i nie chciał mi sk...l odszkodowania wypłacić... no ja wiem, że inni też mieli z nim jazdy... no ale popatrz ma składkę 2x tańszą niż w tym sprawdzonym... rozumiesz 2x taniej... a przecież z OC to nie ja się będę o odszkodowanie z nim użerać... zresztą ja tam nigdy wypadku nie spowodowałem... a parę stów piechotą nie chodzi..."

Mamy ogólne przyzwolenie na działania nie do końca uczciwe dopóty nie biją w nas, a jak jeszcze dają nam oszczędności... to już w ogóle można przymknąć oko...

Przecież się nie "sfrajerze" dla dobra innych...


PS. Patrząc jak się teraz te auta składają przy byle stłuczce to nie wierze w rozbitki mazdy z nieuszkodzonymi połaciami blachy tak, żeby nie opłacało się wyklepać i sprzedać... Przecież sprzedając za takie grosze części to on z rozbitka wyciągnie maks 20tys PLN, więc kupić musiał za 10 tys PLN... A to już niezły zapas, aby odbudować i sprzedaż z zyskiem... Więc stawiam, że wrak robił za legalizatora kradzionej M6 na wschód, a to co się udało wykręcić z wraku to bonus... do szybkiej sprzedaży po kosztach...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 29 mar 2016, 10:41 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 01.07.2015
Posty: 411
Rok produkcji: 2014
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
Nie kradnie się teraz aut (ze szczególnym uwzględnieniem Mazd) po to, aby je w całości sprzedawać, a tylko i wyłącznie, by je "rozczłonkowywać" i dalej sprzedawać w częściach. To jest znakomity "biznes" i w mojej ocenie większość z części sprzedawanych na różnych portalach, pochodzi bezpośrednio lub pośrednio z kradzieży :idea:

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Wt, 29 mar 2016, 10:54 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Mazop, biorąc pod uwagę jakie rozbitki się ciągnie np. zza oceanu i później się sprzedaje niby "naprawione" to uwierz mi rozbitek robi tylko za dawce VIN i tabliczek/części z tymże, no i legalizuje auto kradzione... U nas się to zdarza dla aut w cenie >100tys PLN, a na wschodzie to proceder nagminny... Tam to nawet nikt się nie zainteresuje, że pojemność silnika, czy wersja nie ta...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 29 mar 2016, 13:16 
Amator
Offline
Od: 17.04.2015
Posty: 73
Rok produkcji: 2022
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: zagranica
Pomijając wątek aut kradzionych, może kogoś zainteresuje coś takiego:

http://www.chipex.co.uk/
https://www.drcolorchip.com/

Po niespodziance jaką niedawno jakiś miły kierowca zostawił mi na tylnych drzwiach, zastanawiam się nad którymś z tych preparatów. Czytając opinie na forach, niby działa i sobie ludzie chwalą.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 29 mar 2016, 13:38 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 04.10.2015
Posty: 60
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: zachodniopomorski
Ktoś stosował te specyfiki? Po ostatnim myciu w wielką sobotę zauważyłem parę odprysków i rysek.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 16 kwi 2016, 15:41 
Wstydliwy
Offline
Od: 15.04.2016
Posty: 6
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Witam. Chciałem się Was prosić o radę. Mianowicie jakiś czas temu spotkała mnie nieprzyjemna sytuacja na parkingu, porysowany tylni zderzak. Postanowiłem zgłosić szkodę w ASO z mojego AC. Sprawa załatwiona miałem czekać na oddzew z ASO kiedy część przyjdzie i umówić się na wymianę. Niestety oddzewu nie było, sam zacząłem wydzwaniać i udało się po 3 tyg... Ale nie ważne, nie o tym. Otóż pojechałem, czekałem 2h na wymianę i kiedy przyszło do odbioru zauważyłem że zderzak jest jaśniejszy od reszty auta. Pan z ASO oczywiście, że wszystkie tak mają bo jest to wina plastik - metal. Mimo że przeszedłem się z nim po parkingu by zobaczyć jak to wygląda na "wszystkich" nie zauważyłem żeby inne miały tak duży kontrast jak u mnie. Tym bardziej ,że na starym nie było różnicy. W końcu sam mi przyznał rację. Poprosiłem więc owego lakiernika by podszedł do auta porozmawiać. Jednak jego już nie było w salonie.... Kpina po prostu. Poprosiłem o kontakt, usłyszałem przez telefon, że jestem pierwszym klientem któremu nie spodobała się ich praca i że niestety ale kontrast będzie bo nie jest to nowe auto :/ ( moja Mazda 6 ma ok. pół roku) Upierałem się jednak przy swoim i zażądałem poprawki. Otrzymałem odpowiedź, że owszem ale muszę ponownie przyjechać do salonu ( 120km) i zostawić auto na kilka dni. Teraz moje pytanie czy mogę ubiegać się o zwrot kosztów kolejnych kursów w związku ze źle wykonaną pracą ASO? A następne pytanie nasuneło mi się po powrocie do domu. Czy zderzak jest faktycznie dobrze polakierowany, a reszta auta zżółkła? Gdybym wiedział, że tak to będzie wyglądać wybrałbym pana Zdzisia który zrobiłby to bez wymiany zderzaka.
Tutaj zdjęcia samochodu
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 16 kwi 2016, 17:00 
Weteran
Offline
Od: 22.10.2012
Posty: 6352
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Zderzak do poprawki bez dwóch zdań. Mam nadzieję, że nie podpisałeś protokołu odbioru. W białych GJtkach aż tak bardzo zderzaki się nie odznaczają...

Widać delikatną różnicę, ale nie aż tak jak u Ciebie po lakierowaniu:
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 16 kwi 2016, 17:10 
Avatar użytkownika
Stary wyjadacz
Offline
Od: 20.09.2013
Posty: 3961
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Ja widzę tę różnicę, niestety. Do poprawki.

_________________
Zoom-zoom to czyste emocje... soul red GJ 6 2.5 G AT kombi skypassion

JESTEM UBEZPIECZONY W D.A.S.

Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 16 kwi 2016, 18:32 
Wstydliwy
Offline
Od: 15.04.2016
Posty: 6
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Dziekuję za odpowiedź. Dręczy mnie coraz bardziej że jednak całość odbiega od właściwego lakieru. Zwłaszcza że we wnękach (drzwi, bagażnik) lakier też jest jaśniejszy. Nie wiem już sam co powinienem reklamować... Kaczor ta Twoja w barwie snowflake white czy arctic white?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 16 kwi 2016, 20:20 
Weteran
Offline
Od: 22.10.2012
Posty: 6352
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Snowflake white.

Uważam, że jeśli ma Cię to męczyć to powinieneś to zareklamować. Takie rzeczy się zdarzają. Moim zdaniem nie powinny (bo nie wierzę, że nie zauważyli), ale jednak. Ostatnio mój ojciec odebrał Hondę ze zderzakiem od innego auta. I jakoś za drugim razem się udało, mimo, że to plastik i 10 innych uwarunkowań, zderzak był identyczny jak błotnik. Taka sama sytuacja jak Twoja - robił z AC w ASO Hondy.

Ale wiadomo jak jest. Po co lakierować od razu, jak może klient nie zauważy albo machnie ręką.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 16 kwi 2016, 20:26 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 16.02.2015
Posty: 827
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: opolski
Nie zdziwilbym sie jakby to we Wroclawiu tak cie zalatwili.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 16 kwi 2016, 21:01 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 01.07.2015
Posty: 411
Rok produkcji: 2014
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
Szczególnie na zdjęciach nr 3 i 4 różnica jest ewidentna. Na pewno, tak jak mówią Koledzy - do poprawki :roll:
Kaliber napisał(a):
Otrzymałem odpowiedź, że owszem ale muszę ponownie przyjechać do salonu ( 120km) i zostawić auto na kilka dni. Teraz moje pytanie czy mogę ubiegać się o zwrot kosztów kolejnych kursów w związku ze źle wykonaną pracą ASO?

Czy oni chcą tym sposobem Cię zniechęcić i ukarać za dochodzenie słusznych roszczeń :?:
Kaliber napisał(a):
A następne pytanie nasuneło mi się po powrocie do domu. Czy zderzak jest faktycznie dobrze polakierowany

... i czy to jest na pewno nowy zderzak :idea: Trudno im w tej chwili wierzyć w cokolwiek :?

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 16 kwi 2016, 21:12 
Wstydliwy
Offline
Od: 15.04.2016
Posty: 6
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Hmm tylko jak zapytać o sprawdzenie czy z lakierem na aucie nic się nie stało... Pewnie znowu będzie "panie jaki zżółknięty, on tak wygląda to biała perła przecież. Niestety nie mamy na parkingu żadnego auta w tym kolorze żeby porównać." Może pozostanę przy reklamowaniu samego zderzaka. Z tego co mi wiadomo lakiernik był z Tarnowskich Gór dojeżdżał do Zabrza (salon w którym kupiłem auto). Wkurza mnie tylko jak próbują ze mnie zrobić idiotę i tak jak napisałeś liczą że machnę ręką... :|
Ehh myślałem że oddając auto do ASO mogę być spokojny :sad:


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 16 kwi 2016, 21:42 
Weteran
Offline
Od: 22.10.2012
Posty: 6352
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Mało jest takich miejsc, w których możesz zostawić auto i być spokojny. Niestety, to przykre ale prawdziwe.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 16 kwi 2016, 23:25 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 13.12.2014
Posty: 361
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Podjadę do Zabrza swoim i porównamy na miejscu :hi:

_________________
- MAZDA 6 FL -


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 17 kwi 2016, 12:47 
Wstydliwy
Offline
Od: 15.04.2016
Posty: 6
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
http://www.wgrane.pl/ea55d634ae41634ec0247b166a33da16
Tutaj zdjęcie wnęki drzwi dla porównania lakieru oraz zdjęcie z boku.
http://www.wgrane.pl/c867e8e797a075bbc82bb7102955bd9a

SEBOO naprawdę bylbyś taki miły podjechać?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 17 kwi 2016, 19:12 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 13.12.2014
Posty: 361
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
W tym tygodniu mam zamiar podjechać na Wolności 1 by umówić się na przegląd.
Możemy jakoś się ugadać i tam na miejscu spotkać.

_________________
- MAZDA 6 FL -


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 17 kwi 2016, 19:53 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.09.2014
Posty: 2107
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: podkarpacki
Często jest fabrycznie już różnica między karoserią, a plastikowymi zderzakami. Ale w tym przypadku nawet mi się zbyt duża wydaje.
Czy karoseria ściemniała ? te wnęki jakby bardziej do zderzaka podobne. Ale to dziwne po pół roku ?
Może to po prostu brud jakiś gęboko "wbity" - np. po nawet porządnym myciu gdy glinkujemy, zbiera glinka jeszcze taki żółtawy nalot:
http://image.slidesharecdn.com/l700glin ... 1438862249
pierwszy z brzegu przykład. Ale żeby przez pół roku tak ściemniał hmm. No nie miałem nigdy białego auta. Faktycznie najlepiej porównać z innymi białymi.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 18 kwi 2016, 09:39 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 09.08.2014
Posty: 465
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: dolnośląski
Ja również w mojej M6 Snow flake dostrzegam delikatną różnic pomiędzy tylnym zderzakiem a resztą samochodu - pytałem o to kiedyś na forum i w zasadzie w każdym kolorze jest to widoczne delikatnie i wy nika to ze wspomnianej różnicy materiałów.

Jednak u Ciebie widoczne jest to duuużo bardziej. Poza tym wydaje mi się, że u mnie kolor zderzaka jest minimalnie ciemniejszy, a nie jasniejszy.

Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 18 kwi 2016, 10:48 
Wstydliwy
Offline
Od: 15.04.2016
Posty: 6
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Dziękuje za odzew. Dzwoniłem już do serwisu(kazali mi dzwonić do ich lakiernika, wiec delikatnie dałem im do zrozumienia, że to chyba w ich interesie ,bo to u nich kupowałem auto a nie u jakiegoś pana z tarnowskich....) i Pan odpowiedział mi ,że wnęki drzwi, bagażnika itp nie są malowane trzecią warstwą i będą mieć inny odcień.... Wiec powiedziałem, że w takim razie proszę zrobić coś z tym autem by wyglądało jednolite a nie jak jakaś łatana sklejka. Jedyna nadzieja w koledze, że podjedzie wraz ze mną i przekonają się na własne oczy, że wygląd mojego auta zostawia sporo do życzenia. Naprawdę słabi mnie już ta cała sytuacja, mimo że auto ma przejechane 7k i ma pół roku a dowiaduję się że to już stare auto i lakier nie będzie wyglądał jak nowy... ;((


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 18 kwi 2016, 11:20 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 23.10.2012
Posty: 1913
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: TS2
Region: zagranica
Jak to jest że na innych samochodach tej różnicy aż takiej nie ma. A Mazda się tłumaczy że inny materia...

_________________
xX KOVAL Xx
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 18 kwi 2016, 11:23 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 13.08.2015
Posty: 1178
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Top
LPG: Tak
Region: śląski
Bzdury opowiadają.

Nakrykloł żech ze mobilnioka

_________________
Ruch Chorzów - Legenda bez końca, nigdy nie zginie.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 23 kwi 2016, 02:22 
Amator
Offline
Od: 04.10.2015
Posty: 88
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: zagranica
W nowym aucie odcien koloru na elemencie plastikowym lakierowanym jest z reguly minimalnie inny. Dzieje sie tak bo lakier na plastiku musi byc bardziej elastyczny i zawiera inne dodatki ktore ten odcien zmieniaja. Poprostu lakierowane sa innym lakierem i nie na samochodzie co skutkuje innym ulozeniem ziarna.

_________________
2015 ale przed lift,
wersja VISION


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 23 kwi 2016, 10:26 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 01.07.2015
Posty: 411
Rok produkcji: 2014
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
intruder - ale mnie/nas szczegóły nie bardzo interesują, a chodzi o sam efekt, który w innych markach aut potrafi być nieco lepszy <niewiem>

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 23 kwi 2016, 16:29 
Amator
Offline
Od: 04.10.2015
Posty: 88
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: zagranica
Zapewniam Cie ze w innych markach w zblizonym kolorze roznica jest b. podobna. Producentow chemi lakierniczej jest kilku , producentow aut wielu.i kazdy z nich korzysta z tej samej lub podobnej technologi lakierowania.

_________________
2015 ale przed lift,
wersja VISION


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 10 maja 2016, 06:09 
Wstydliwy
Offline
Od: 15.04.2016
Posty: 6
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Witam. Udało się w końcu doprowadzić zderzak do optymalnej barwy. Kontrast być może jest, ale znikomy. Szkoda tylko, że trwało to wszystko ponad miesiąc, musiałem reklamować i 4 razy jeździć do ASO oddalone o 120km.... Jednak udało się i mogę odetchnąć. Przy okazji będąc w Zabrzu zakupiłem zestaw oświetlenia wewnętrznego led + na tablice. (Koszt 119pln w sklepie niedaleko salonu) Wszystkim dziękuję za rady, pozdrawiam :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 10 maja 2016, 09:05 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 13.12.2014
Posty: 361
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
To fajnie ,że udało się sprawę załatwić.

ps : ja również obok salonu zaopatruję się w LED :) Dobry wybór

_________________
- MAZDA 6 FL -


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 10 maja 2016, 10:20 
Avatar użytkownika
Stary wyjadacz
Offline
Od: 20.09.2013
Posty: 3961
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Odebrałem moją soul red po wymianie zderzaka przedniego i stwierdziłem że jest minimalna różnica w kolorze. Tak przy okazji to tylny, oryginalny zderzak też lekko się różni.
Super jednak, że Tobie udało się doprowadzić do zadowalającego stanu.

_________________
Zoom-zoom to czyste emocje... soul red GJ 6 2.5 G AT kombi skypassion

JESTEM UBEZPIECZONY W D.A.S.

Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 22 maja 2016, 09:09 
Wstydliwy
Offline
Od: 30.03.2016
Posty: 2
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Witam , dzisiaj przy wysiadaniu z madzi żona lekko uderzyła drzwiami o rower, i obila delikatnie drzwi. Czy coś takiego trzeba naprawiać ? Czy zostawić ? Lakier nie wygląda na głęboko uszkodzony. Jeśli naprawiać to czym ? ObrazekObrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: N, 22 maja 2016, 09:22 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Jeżeli to rant drzwi, wystarczy zaprawką z ASO. :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 257 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.