Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 14:10

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1370 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 46  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt, 28 sty 2020, 20:20 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 13.02.2015
Posty: 150
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: zachodniopomorski
Felgi wymieniają. Nie pamiętam czy po vinie bo był wadliwy wypust. Widzę masz ten sam rocznik co ja. Też wszystkie 4 wymieniałem na gwarancji. Lusterka zmieniają na 5 letniej gwarancji też. Ja już miałem nalatane 160tys jak zgłosiłem i MMPOL się zgodził. Zwracają mi też koszt uszczelnienia robionego w ASO bo było nieskuteczne.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 28 sty 2020, 20:57 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 15.01.2019
Posty: 106
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Uszczelnienia lusterek ?

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 29 sty 2020, 21:09 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 13.02.2015
Posty: 150
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: zachodniopomorski
Moje majstry mają jakiś swój patent sylikonowania. Niestety był zrobiony na już szwankujące mechanizmy, więc nic nie pomógł. Zachowali się w porządku i zwrócą koszt.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 2 lut 2020, 12:16 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 16.08.2017
Posty: 140
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Niestety i mnie dopadł problem z lusterkami i muszę wycofać swoje pochwały z tego wątku :lol:
Na początku stycznia trafił się weekend na Mazurach ze śniegiem (tak, podczas pierwszego weekendu 2020r na Mazurach był śnieg przez 2 dni, 3-letni synek nie mógł się nadziwić :wink: ), a dzień wcześniej było mycie na myjni bezdotykowej. Po 2 dniach postoju lusterko od strony kierowcy się już nie otworzyło...
Z braku czasu umówiłem się ze swoim ASO dopiero pod koniec stycznia i właśnie wczoraj odebrałem auto. Najpierw marudzili, że lusterek nie ma w zakresie ubezpieczenie na "Mazd na 5" (ani nawet "5 plus"), ale ostatecznie wykonali naprawę na zasadzie gestu handlowego se strony producenta (bez kosztów). Reasumując: mam nowy mechanizm w lusterku od strony kierowcy oraz najnowszą "wersję" uszczelnienia w obydwu lusterkach. Zobaczymy jak to się przełoży na ich żywotność.

_________________
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 18 lut 2020, 15:18 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 12.06.2017
Posty: 1199
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
24 grudnia 2019, o 15:14 dropt07 napisał(a):
Wczoraj po południu podjechałem na mycie detailingowe. Pech, że wjeżdżając na stanowisko zapomniałem powiedzieć o nie rozkładaniu lusterek, a ja poszedłem na zakupy. Okazało się że sobie otworzyli aby dokładniej umyć. Już następnego dnia same się bez pomocy nie otworzyły i nie zamknęły. Tak po raz drugi zrobiłem sobie prezent na Boże Narodzenie. Będzie druga wymiana, powiedzmy z „mojego powodu” po roku czasu. Pech. Ale przez rok kilka razy dziennie i prawie codziennie składały się i rozkładały nie dając żadnych podejrzeń o jakiejkolwiek niesprawności. Taki to urok tego samochodu. Dobrze, że pozostało jeszcze 7 m-ch gwarancji.

Właśnie miałem umówić się na wymianę dwóch mechanizmów, ale najpierw (dzisiaj) postanowiłem sprawdzić lusterka, które miałem przez prawie 2 m-ce wyłączone. I o dziwo lusterka, które przed wyłączeniem w ogóle nie składały się, ożyły. Wciskając naprzemiennie przyciski pilota zamknij/otwórz, lusterka się rozruszały i w miarę cicho chodzą (jest ciepło). Jaja! Więc na razie problem z głowy. Jak upewnię się, że są nowe mechanizmy, to umyję na otwartych lusterkach samochód i pojadę na wymianę przed końcem gwarancji.

25 grudnia 2019, o 00:48 Smook napisał(a):
Spokojnie...w piątek jak wyschną to będą śmigać

Smook - miałeś rację. Tyle, że poczekałem nieco dłużej.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 18 lut 2020, 15:58 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 04.06.2017
Posty: 50
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
U mnie po czterokrotnej wymianie z każdej strony jak na razie spokój. Wymienili mechanizmy plus wiązki i jak na razie śmigają(ostatnie 2. Grudnia).


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 19 lut 2020, 21:27 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
18 lutego 2020, o 15:18 dropt07 napisał(a):
Właśnie miałem umówić się na wymianę dwóch mechanizmów, ale najpierw (dzisiaj) postanowiłem sprawdzić lusterka, które miałem przez prawie 2 m-ce wyłączone. I o dziwo lusterka, które przed wyłączeniem w ogóle nie składały się, ożyły. Wciskając naprzemiennie przyciski pilota zamknij/otwórz, lusterka się rozruszały i w miarę cicho chodzą (jest ciepło). Jaja! Więc na razie problem z głowy. Jak upewnię się, że są nowe mechanizmy, to umyję na otwartych lusterkach samochód i pojadę na wymianę przed końcem gwarancji.
.


Ja bym się umówił. Miałem tak samo, działało i naprawiało się by po kolejnym myciu znowu nie działać kilka dni. Jak pojechałem na wymianę też działało, bo się właśnie naprawiło. Ale widzieli co nie tak z mechanizmem i wymienili.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 19 lut 2020, 23:04 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 12.06.2017
Posty: 1199
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Masz do pewnego stopnia rację. Tak miałem wcześniej, ale lusterka się nie rozruszały i padły definitywnie w parę dni. W tym przypadku chodzą b.ładnie, bez jakichkolwiek opóźnień i zacięć. W przyszłym tygodniu jestem umówiony na mycie detailingowe, zobaczę, poobserwuję, jeszcze mam czas do końca gwarancji. Nie widzę problemu żeby lusterka „same się zepsuły”.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 20 lut 2020, 11:18 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Ja mam czwarte mechanizmy zmienione, za każdym razem wmawiają ze są poprawione.

Ale, i tak każde z nich nie działają tak samo, mają opóźnienie w czasie składania i dźwięk pracy jest wyraźnie inny.
Podejrzewam że jedno wyczyścili a drugie wymienili, ponieważ.... Ta strona która działa głośniej i wolniej, miała stłuczone szkło (lustro), tak mnie poinformował specjalista i szef wszystkich szefów


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 20 lut 2020, 14:25 
Amator
Offline
Od: 24.01.2018
Posty: 87
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
jaketherake

Ja już od jakiegoś czasu mam "nowy mechanizm" i to jest pic na wode. Mazda ma podpisanę umowę ponoć z jakimś dostawcą lusterek i dlatego jest to tak nagminny problem. Ja będę już wymieniał po raz 5, śmiech na sali :lol: :lol: :lol: Nie wierze w już żadne nowe mechanizmy bo to jest kpina. Za to mam patent na myjkę bezdotykową. Jak dojeżdżacie do lusterek dyszą to na pistolecie nie trzymacie tego spustu zeby bylo wieksze cisnienie tylko puszczacie i pod wpływem mniejszego ciśnienia woda się tam nie dostaję, a ostatnio powiedziałem sobie, że jesli mam "nowy typ lusterek" to nie będę się pier*****. Wchodzę rano do garażu i lusterko od strony kierowcy przestało działać. Tyle w temacie


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 10 mar 2020, 15:25 
Wstydliwy
Offline
Od: 14.10.2013
Posty: 11
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Ja pytałem w aso mazdy - moja jest z 2013 roku i 140 tys przebiegu i nie ma kampanii serwisowej na wymiane lusterek :/

wiec zostaje mi samemu sie w to bawić ... bo do tej pory nie działało lusterko kierowcy - musialem pchac aby sie rozlozylo...a dzisiaj po myciu nie rozklada sie pasazera lusterko:/...

pytanie czy rozebranie tego i czyszczenie coś da ?

czy ew tą funkcje można wyłączyć ?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 14 mar 2020, 18:06 
Amator
Offline
Od: 24.01.2018
Posty: 87
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
Czy ktoś już ma może jeszcze nowszy typ lusterek od tych nowych? Zdaję sobie sprawę, że to brzmi banalnie, ale takie dostałem informację w ASO i Pan serwisant mówił, że nie zdarzyło się jeszcze aby ktoś z „najnowszym” typem lusterek wrócił. Takowe mają mi założyć jak zawsze jestem ciekaw, ale odnośnie lusterek nie mam zaufania.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 14 mar 2020, 18:10 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 03.02.2020
Posty: 228
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: lubelski
Mi się lewy mechanizm popsuł. Wyłączyłem całkowicie składanie lusterek na miesiąc, po miesiącu się naprawiło, a nowe lusterko czeka na mnie w serwisie i ma być robione podczas przeglądu :D


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 14 mar 2020, 18:35 
Amator
Offline
Od: 24.01.2018
Posty: 87
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
U mnie nawet po 3 miesiącach się nie naprawi, ponieważ wiązka dostała wody.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 14 mar 2020, 18:43 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 03.02.2020
Posty: 228
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: lubelski
Mój mechanizm też dostał wody, bo się popsuł po wizycie na myjni. Działa, ale wolniej niż ten prawy, więc jest chyba na zdychu.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 14 mar 2020, 18:51 
Wtajemniczony
Offline
Od: 13.10.2016
Posty: 202
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: kujawsko-pomorski
Tą bajkę o "nowych" to słychać przy każdej wizycie od kilku lat i zawsze "nikt jeszcze z nowymi nie wracał" <hahaha>


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 14 mar 2020, 18:59 
Amator
Offline
Od: 24.01.2018
Posty: 87
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
MariuszW
Smutna prawda <%>


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 16 mar 2020, 22:07 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
Ja mam najnowszy lakier i najnowsze lusterka, ale zbyt wcześnie żeby oceniać czy są lepsze, choć jak wyżej napisano - nie sądzę :D


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 3 kwi 2020, 13:37 
Avatar użytkownika
Wstydliwy
Offline
Od: 15.02.2020
Posty: 8
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: podlaski
U mnie dzisiaj wystąpił problem, że po zamknięciu lusterek lewe cały czas "chrobocze" non stop po wyłączeniu silnika ok. 2 minuty i ustaje oczywiście lusterko się już nie otwiera i jak otwieram na sterowniku to nie ma reakcji a dźwięk zębatki jest cały czas miał ktoś może taki przypadek lub słyszał o nim?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 4 kwi 2020, 08:30 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 23.11.2016
Posty: 184
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
marcin5644 nie rozkminiaj tylko wymieniaj :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 12 kwi 2020, 18:40 
Avatar użytkownika
Wstydliwy
Offline
Od: 15.02.2020
Posty: 8
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: podlaski
4 kwietnia 2020, o 09:30 talib napisał(a):
marcin5644 nie rozkminiaj tylko wymieniaj :)


Jak myślicie zębatki i mechanizm składania lusterek jest nie zależy od wersji wyposażenia?

-- Dodano: 12 kwietnia 2020, o 19:39 --

Moi drodzy rozebrałem lusterko i jestem w szoku bo po umyciu wszystko wygląda wręcz idealnie... na silniczku na obudowie jedynie lekki nalot rdzy natomiast sam silniczek działa i zębatki również się obracają... Ma ktoś z was pomysł co mogło spowodować brak składania i rozkładania co skutkowało dźwiękiem silniczka który próbuje składać-rozkładać bezskutecznie?

https://iv.pl/images/f64e6b0489b0191a4994866c285e8d94.jpg

https://iv.pl/images/43341eb7fe1c62b6d1fdd456da789b42.jpg


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 12 kwi 2020, 23:19 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2017
Posty: 1297
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zachodniopomorski
marcin5644, widzę, że i tak te lusterka długo Ci wytrzymały. To chyba jak u mnie, zaleta przedlifta, lusterka składane manualnie, a nie automatycznie przy każdym zamknięciu auta.
Co mogę powiedzieć, wydaje mi się, że nic się nie da się z tym zrobić. Zwykłe zmęczenie materiału. Ja swoje lewe wymieniałem rok temu, czasami przestawało się rozkładać. Zrobione przez serwis w ramach dobrej współpracy, mam naprawdę dobre zdanie o swoim ASO, uszczelnili jak trzeba, działa super. Teraz miałem też problemy z prawym, serwis nie odmówił, zastosowali chyba nowszy mechanizm. Widać, że jest mocniejszy i dużo szybszy. Jestem bardzo zadowolony.
Przejedź się lub zadzwoń do najbliższego serwisu. Jeśli dalej robisz przeglądy u nich to można załatwić problem tych lusterek. Chyba, że zacząłeś wszystko robić sam, wtedy zdany jesteś na takie rozbieranie i kombinowanie. Pytanie, czy to ma sens, co kto lubi :wink:


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 13 kwi 2020, 15:25 
Avatar użytkownika
Wstydliwy
Offline
Od: 15.02.2020
Posty: 8
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: podlaski
Zamierzam je złożyć i zobaczyć czy ożyje... tylko muszę ogarnąć dobry smar, który tam się sprawdzi :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 16 kwi 2020, 14:22 
Avatar użytkownika
Wstydliwy
Offline
Od: 03.04.2020
Posty: 5
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Dziś w ASO (Gdynia) w ramach 5-letniej gwarancji wymienili mi mechanizm lusterek. Maseczki, dezynfekcja plus obowiązkowe ozonowanie. Na razie działają :)

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 19 kwi 2020, 08:01 
Avatar użytkownika
Wstydliwy
Offline
Od: 15.02.2020
Posty: 8
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: podlaski
To chyba jakiś nowy trend bo normalnie jeszcze 3 lata temu usłyszałem, że gwarancja nie obejmuje lusterek po upływie 3 lat...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 19 kwi 2020, 09:17 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2017
Posty: 1297
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zachodniopomorski
No bo gwarancja rozszerzona tego nie obejmuje. Ale jak robisz przeglądy w ASO to Ci wymienią mechanizm w ramach dobrej współpracy. Ja tak zrobiłem oba lusterka i jestem bardzo zadowolony. Zauważyłem też, że chyba teraz jest jakiś mocniejszy mechanizm niż ten co miałem zakładany rok temu. Lusterko chodzi dużo szybciej i jakby tak z większą siłą.

A powiedz marcin5644 jak u Ciebie, udało się złożyć i ożywić mechanizm?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 22 kwi 2020, 21:14 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 17.11.2018
Posty: 96
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: małopolski
I także mnie dopadło :( nie działa lewe lusterko. I tak długo wytrzymało bo już prawie 7 lat. Udało się komuś z forum samemu to naprawić bez udziału serwisu? Jeśli tak proszę o jakieś wskazówki :)

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 23 kwi 2020, 07:15 
Avatar użytkownika
Świeżak
Offline
Od: 15.04.2017
Posty: 34
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: kujawsko-pomorski
matixp napisał(a):
I także mnie dopadło :( nie działa lewe lusterko. I tak długo wytrzymało bo już prawie 7 lat. Udało się komuś z forum samemu to naprawić bez udziału serwisu? Jeśli tak proszę o jakieś wskazówki :)
Ja odchylilem mocno lustro w jedną stronę i za nim mocno spryskałem WD 40. Odczekałem trochę i działa do dzisiaj już 3 rok co prawda jest minimalnie wolniejsze od drugiego ale najważniejsze że działa. Koledze doradziłem to samo i tez u niego zadziałało.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 23 kwi 2020, 16:14 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 17.11.2018
Posty: 96
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: małopolski
Tylko że u mnie już w ogóle nie słychać nawet jak pracuje silniczek, także wydaje mi się że całkiem padł już :sad: ale spróbuję jak mówisz :)

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 23 kwi 2020, 16:18 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 15.01.2019
Posty: 106
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
U mnie po wymianie mechanizmów uszkodzili obudowę jednego lusterka a drugie po wymienia chodzi skokowo w jednym kierunku, skacze a nie porusza się płynnie .

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1370 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 46  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.