Teraz jest Wt, 16 kwi 2024, 19:01

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1370 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn, 27 lut 2023, 09:10 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
Za wymianę w ASO w Poznaniu chcieli 400zł (sama robozizna), a sam mechanizm można kupić w ASO za 135zł brutto. W warsztacie wymiana mechanizmu 100zł.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 27 lut 2023, 10:42 
Nałogowiec
Offline
Od: 30.06.2017
Posty: 1523
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Czyli w najgorszym przypadku ok. 530 zł w ASO. Czyli nie opłaca się robić specjalnie po to u nich przeglądu...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 27 lut 2023, 10:50 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
Ja tam teorii spiskowych tworzyć nie chcę, ale w ASO wymieniałem z 4-5 razy jeszcze z gwarancji. Później wymieniłem raz poza ASO (część miałem z ASO) i od tego czasu problem psucia się lusterka minął... Może poprawili jakość części, może jednak montują to na odpierd*l, ale jednak nie dbam o te mechanizmy, naparzam tam karcherem, zimą nie wyłączam składania i czasem przymarznie i nic się nie dzieje, a wcześniej od patrzenia się psuło :/


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 27 lut 2023, 14:36 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Ja koszt napędu lusterka w ASO to kwota 130zł to dobra wiadomość.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 28 lut 2023, 12:38 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
Lepsza by była jakby się nie psuło nigdy ale fakt - tani temat, choć przy wymianie jest trochę zabawy i nikt tego za 20zł nie zrobi bo trzeba drzwi od środka rozkręcać :/ Ale tak czy tak 400zł w ASO za wymianę to przegięcie.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 28 lut 2023, 16:35 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2017
Posty: 1302
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zachodniopomorski
szymonpoznan1, a za ile byś to sam zrobił? Byłem przy tym jak mi to robili w ramach gestu. Jedno lusterko to przynajmniej dwie godziny roboty żeby było to dobrze zrobione. Trzeba ściągnąć boczek, wyciągnąć wszystko, otworzyć sprytnie lusterko, wymienić mechanizm, uszczelnić to, złożyć z powrotem, kupa czasochłonnej i irytującej roboty. A wyobraź sobie, że za te dwie godziny pracy za 400 zł musisz opłacić pracownika, koszty utrzymania firmy i sam coś jeszcze zarobić. Ja Ci powiem tak, jak ktoś ma warsztat w garażu, nie płaci podatków, nie wystawia rachunków to może zrobi to taniej. Ceny są jakie są, wszystko jest teraz drogie. Każdy patrzy żeby jak najmniej zapłacić, też byś chciał żeby Ci w pracy płacili grosze za Twoją pracę? Naprawdę dziwne myślenie. Nikt Ci przecież nie każe jechać do ASO tego robić, możesz zrobić sobie sam w wolną sobotę. Ja natomiast wolę oddać to komuś, dać zarobić, a sam popracować w sobotę i dostać za nadgodziny więcej niż koszt tej wymiany. Widziałem jak to było wymieniane i sam bym tego lepiej nie zrobił. Także mnie osobiście denerwuje takie polskie podejście. PKB robi się dając zarobić innym, a nie jak u nas w kraju, typowy Polak na urlopie, to Polak remontujący chatę lub naprawiający samochód <hahaha> Ale z drugiej strony widzę, że jesteś z Poznania, kiedyś tam byłem i usłyszałem takie fajne przysłowie, że jak tam się ktoś zesra to zawija potem gówno w worek i jeszcze sobie tym nogi ogrzewa :lol: Żeby nie było, że jakoś piję w Twoim kierunku i żebyś się nie obraził, to na oficjalnej stronie jest więcej takich żartów http://visitpoznan.info/poznan/ciekawostki/dowcipy/


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 28 lut 2023, 22:13 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
Ogólnie nie wiem po co te przytyki do Poznania, nic nie wnoszą, a ja nie pochodzę z Poznania, ani już tam nie mieszkam - choć bawią zawsze tak samo. Bycie sknerą nie zależy od pochodzenia, znam wielu poznaniaków z dziada pradziada, wielu napływowych, znam też wielu ludzi z różnych części Polski i jakoś nie widzę zależności między byciem sknerą a tym skąd ktoś jest ;) Mimo wszystko brzmisz bardziej jak pracownik ASO :D

Nie raz już przejechałem się na profesjonalizmie ASO stąd też to czego nie muszę tam robić to nie robię ;) Nie koloruj za dużo że to 2h roboty, miałem to wymieniane poza ASO, w normalnym warsztacie, z fakturą i nie trwało to 2h tylko jakieś 40 minut, zrobione było jak należy, cena również była kilkukrotnie mniejsza niż w ASO. Więc nie wiem po co to pieprzenie jakie to ASO super, jedne są lepsze, inne gorsze, ja podałem po prostu ile kosztuje część a ile wymiana, bo jak widać wyżej nie tylko ja się zdziwiłem że część to około 20% całości ceny za wymianę. Większość ludzi w ASO nie pyta ile kosztuje sam mechanizm a mechanizm z wymianą, a jak słyszą 550zł to automatycznie zakładają ze pewnie to jest z 300-400 za mechanizm a reszta za robotę, a tu jednak proporcja jest zupełnie inna.

Chcesz to rób w ASO, nikt Ci nie broni. Znam takich co wycieraczki w ASO wymieniają i płacą 2x więcej za same wycieraczki i jeszcze 0,2rbh które teraz wynosi chyba 400 czy 500zł, choć zajmuje to 30 sekund ;) Nie wiem tylko po co tutaj siedzisz skoro wolisz pić kawę w ASO i płacić kilkukrotnie więcej by potem się tym pochwalić tutaj ;)

Pomijam oczywiście fakt pieprzenia o tym że lepiej w ASO za kasę gdy robiłeś to tam za darmo :lol: :lol: Ja robiłem w ASO 4 razy w ramach gestu, tam też NIGDY to nie trwało dłużej niż godzinę licząc od momentu wjazdu samochodu na halę do wyjazdu (bo oczywiście czasem musi jeszcze postać godzinę pod ASO żeby mogli mówić że robili dłużej :lol: ), a potem raz robiłem w warsztacie i dziwnym trafem dopiero od tej ostatniej wymiany nie mam problemu z lusterkiem.
I wymieniał mechanik spod Poznania, poszukam zaraz jakiś super żarcików o nim pod twoim linkiem ;)

No a podsumowując przytyki to jednak śmiesznie się patrzy jak zachodniopomorski biznesmen który gotówki nie szczędzi nikomu, wypracowując przy tym potężne PKB dla kraju jeździ 9-letnią Mazda :lol:


Ostatnio edytowano Wt, 28 lut 2023, 22:30 przez szymonpoznan1, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 28 lut 2023, 22:27 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.09.2014
Posty: 2107
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: podkarpacki
Cena jak cena - można przyjąć lub nie .
Mi zrobili właśnie pare dni temu w ASO drugie w ramach "gestu"" w 7mio (zaraz 8mio) letniej Maździe, tym razem po samym zgłoszeniu tel, chyba mają już dość z pisaniem o zgody do centrali i wiedzą że każdą zaakceptują. Albo podpięli mi pod drugą - jeszcze na gwarancji Mazdę ? hm ale byłby jakiś wpis. Coś tam przebąkiwał o "lepszych teraz" mechanizmach, nie wiem, takie gadanie pewnie.
Trwało raczej bliżej 2 godzin (nie czekałem, ale tak z grubsza do tel że jest) tyle ze z umyciem i odkurzeniem.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 28 lut 2023, 23:14 
Nałogowiec
Offline
Od: 30.06.2017
Posty: 1523
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Bo to jest tak: urwany kabelek od klaksonu. ASO - zdejmowanie zderzaka. 2 godz. nie wyjęte. Mój mechanik - odkręcenie paru śrub, odchylenie zderzaka, wsadzenie łapy i pokombinowanie - nawet nie wiem ile trwało - zrobione za darmo przy wymianie oleju i filtra powietrza :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 28 lut 2023, 23:35 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
Prosta sprawa, w ASO płacisz za godziny, u porządnego mechanika za myślenie. Ale to temat rzeka, przykładów setki ale nie ma co offtopować ;) I tak zawsze będą tacy jak Pan wyżej, który stwierdzi że robiąc poza ASO rujnujemy PKB :lol:


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 1 mar 2023, 05:50 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2017
Posty: 1302
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zachodniopomorski
A gdzie ja napisałem, że robiąc w ASO rujnujemy PKB? Jadąc do większego warsztatu też zapłacimy podobnie bo mają już spore koszty utrzymania. Na pewno mechanik, który sam prowadzi działalność będzie najtańszy. A za darmo zrobimy sami i wtedy faktycznie nic to nie wnosi do PKB. Nie jestem pracownikiem ASO i biznesmenem. Weź pod uwagę, że są różne ASO. Ja jeżdżę tam, gdzie klienta traktują poważnie i można się dogadać na wiele rzeczy. Też miałem do wyboru inne ale właśnie widzę jaka jest sytuacja, więc wybrałem to które jest normalne i gdzie nie jestem traktowany jak przypadkowy gość z ulicy. I nie jadę tam pić kawy tylko zazwyczaj zrobić to co potrzeba. A dzięki temu, że sami proponowali wiele rzeczy do dziś mój diesel jeździ bezawaryjnie. Z lusterkami wystarczyło, że wspomniałem, że jest problem, od razu wymienili. Po jakimś czasie jak znów coś zaczęły się blokować to psiknąłem już sam WD-40 i problem od tamtej pory zniknął. Cena może jest wysoka ale z tego co pamiętam to tyle właśnie wynosi roboczogodzina. Uwierz, że w innych ASO jest drożej. Widzę, że nadepnąłem na odcisk, więc coś jest na rzeczy, z wielu Twoich postów wynika, że jednak jesteś sknerą :wink: Jeden wyda 400 zł na wymianę lusterek, inny to samo na dobry obiad. Dlatego zamknijmy tę dyskusję bo faktycznie nie ma ona sensu. A nazywanie mnie Panem jest trochę na wyrost, na to trzeba mieć wygląd i pieniądze :-P


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 1 mar 2023, 07:36 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.09.2014
Posty: 2107
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: podkarpacki
Nie można zapominać że ASO robią te lusterka głównie na gwarancjach czy po ale płaci za to centrala. Im wyżej wycenione tym więcej zarobią. Klientów indywidualnie to zlecających i płacących z kieszeni w tym pewnie nieznaczny udział - nie muszą się "bic" o klienta. Klientem jest m
Mazda Polska.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 1 mar 2023, 08:50 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2017
Posty: 1302
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zachodniopomorski
Tak to nie wygląda do końca różowo dla ASO. Rozmawiałem o tym, w przypadku lusterek, owszem za części zapłacił MMPol ale z warunkiem, że ASO wymieni to w swoim zakresie. W ten sposób wygląda właśnie ten gest, robisz przegląd, który jest łatwy, prosty i przyjemny i wtedy ASO na tym zarabia, ale jak przychodzi do jakiś reklamacji to od MMPol dostaje dużo mniejsze pieniądze. Tak miałem przy wymianie turbo, mimo rozszerzonej gwarancji gwarant się wypiął, MMPol pokrył koszt nowej turbiny i część robocizny, reszta spadła na ASO. Także ASO czasami faktycznie robi coś za darmo jeśli mają klienta, którego chcą sobie zatrzymać na dłużej. Odbiją to sobie potem przy standardowych czynnościach i mają zadowolonego klienta na lata.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 3 mar 2023, 07:43 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Ma ktoś zdjęcia bądź numer katalogowy tego mechanizmu który kosztuje 130zł w ASO?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 3 mar 2023, 10:22 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2017
Posty: 1302
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zachodniopomorski
Millerek, coś mi się nie chce wierzyć, że ten mechanizm w ASO kosztuje 130 zł. Zobacz sobie na tę aukcję z Allegro, to sprzedaje ASO z Gorzowa, dobrze ich znam bo na początku robiłem u nich przeglądy, mają przystępne ceny, więc raczej by nie zawyżali. Jakoś nie ufam temu co pisze szymonpoznan1 :wink:

https://allegro.pl/oferta/mechanizm-mod ... 3204917834


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 3 mar 2023, 17:21 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
Skończ człowieku pierdo**ć te kocopoły. Raz Cię Poznań wkurza, innym razem posądzasz o kłamstwo z ceną, jeszcze innym jesteś najbogatszym użytkownikiem forum który wszystkich ma za cebulaków. Z mojej strony koniec dyskusji z Tobą, chciałeś byś kolejny raz śmieszy na znowu wychodzisz na buraka.

A żebyś dalej nie pierd*lił to od razu tłumacze że 2 screeny są dlatego że nie chciałem wstawiać swoich danych i też jest limit kb na foto więc lepiej było zrobić tak niż całość i zamazywać. Jak chcesz to zapraszam zobaczyć w oryginale - przy okazji poznasz (pod)poznanską gościnność.

I jeszcze na wszelki wypadek dopowiem - tu nie było żadnego rabatu, mój honor cebulaka ucierpiał ale się nie targowałem. A zestaw wyglądał tak samo jak na foto z aukcji, te plasticzki nie są do niczego potrzebne, chcesz to ci wyślę w prezencie, bo bez sensu to wymieniać skoro rozwala się mechanizm.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 3 mar 2023, 21:12 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2017
Posty: 1302
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zachodniopomorski
No i git, super, że wrzuciłeś, będzie dla potomnych. Strasznie widzę nerwowy jesteś, wyluzuj trochę, szkoda zdrowia. Do Poznaniaków nic nie mam, sam mam rodzinę w Gnieźnie, także jak kiedyś tam będę to możemy się gdzieś spotkać na piwie. Peace and love <spoko> I zapraszam do siebie w drodze nad morze <witam>


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 3 mar 2023, 22:07 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Tutaj jest w podobnej niższej cenie...
https://allegro.pl/oferta/zespol-sklada ... 2319919073


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 4 mar 2023, 13:47 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.09.2014
Posty: 2107
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: podkarpacki
Nieźle, mi przy poprzedniej naprawie "gestem" wciskali że kosztowałoby to mnie gdybym musiał płacić 1500-2000 czy jakoś tak.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 6 mar 2023, 09:12 
Wstydliwy
Offline
Od: 10.02.2023
Posty: 3
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Hej, czy macie jakieś miejsce do polecenia w Krakowie na naprawę tego? Niestety nie jestem w grupie ulubionych klientów ASO i dostałem wycenę naprawy mechanizmu lewego lusterka od 1000 do 1800 zeta, istnieje możliwość zrobienia tego w krk gdzieś poza ASO?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 6 mar 2023, 18:16 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.09.2014
Posty: 2107
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: podkarpacki
No to jak nie chcą w ASO gratis zrobić (chyba ASO jest kilka w Krakowie? mi jak kupowałem drugą w Krakowie mówilo że jeśli kiedyśą padną -przyjeżdżać to wymienią - Androa. Nie sprawdzałem bo na razie działają, a gdyby to widzę że Rzeszów chętnie to wymienia gratis z jakiegoś powodu)

Ale jakby nie, to masz wyżej linki do allegro za 130 , później jakiś warsztat - elektrycy, blacharze umieją ściągać tapicerki i odkręcać lusterka . Nie ma jakiegoś polecanego tu niezależnego w Krakowie ogólnego serwisu od Mazd?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 6 mar 2023, 18:49 
Nałogowiec
Offline
Od: 30.06.2017
Posty: 1523
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Tak jak pisałem wcześniej, ASO u mnie zrobi za darmo, pod warunkiem zrobienia przeglądu u nich. Przy cenie 130zl za mechanizm - nie opłaca się. Moim zdaniem kupuj mechanizm na Alle, póki są w tej cenie i szukaj ogarniętego mechanika.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 6 mar 2023, 18:51 
Wstydliwy
Offline
Od: 30.08.2019
Posty: 3
Rok produkcji: 2019
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
6 marca 2023, o 09:12 nowwwak napisał(a):
Hej, czy macie jakieś miejsce do polecenia w Krakowie na naprawę tego? Niestety nie jestem w grupie ulubionych klientów ASO i dostałem wycenę naprawy mechanizmu lewego lusterka od 1000 do 1800 zeta, istnieje możliwość zrobienia tego w krk gdzieś poza ASO?

Ja bym próbował pisać do MM Polska, opisać sprawę i może sami zlecą w ramach gestu.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 6 mar 2023, 19:01 
Wstydliwy
Offline
Od: 10.02.2023
Posty: 3
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Dzięki za podpowiedzi, próbowałem właśnie w Anndora, sprawdzę jeszcze drugi i ten w Rzeszowie a jak nie pomoże to kierunek MM i allegro :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 6 mar 2023, 19:27 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
To ogłoszenie z linka co podałem wyżej, to okazuje się że to jest serwis Mazdy...., Bemo Motors
...bez komentarza


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 6 mar 2023, 20:04 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.09.2014
Posty: 2107
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: podkarpacki
Hm może by tych mechanizmów nakupić na zapas ? ; )


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 7 mar 2023, 00:13 
Nałogowiec
Offline
Od: 30.06.2017
Posty: 1523
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Już nie ma... Czyżby ktoś czytał forum i zajarzył że za tanio wystawione..? :D


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 7 mar 2023, 09:21 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
... Faktycznie zniknęło
Dobrze ze podając VIN zamówiłem dwie sztuki, na lewe i prawe lusterko



...już są dostępne ponownie


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 7 mar 2023, 09:30 
Świeżak
Offline
Od: 03.02.2021
Posty: 17
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Mechanizm jest dostępny (nowa aukcja):
https://allegro.pl/oferta/zespol-sklada ... 2427449333


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 7 mar 2023, 09:48 
Wstydliwy
Offline
Od: 10.02.2023
Posty: 3
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Drugie aso w krk (emil frey) odpisało mi właśnie z wyceną 980, zatem chyba allegro i warsztat będą najlepszym kierunkiem :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1370 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.