Teraz jest Cz, 18 kwi 2024, 23:54

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N, 27 paź 2013, 19:32 
Wstydliwy
Offline
Od: 20.10.2013
Posty: 7
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: Sport
Panowie co o tym myślicie:) warto?
Bardzo dziękuję za zapytanie. Odpowiadając na Pana/Pani pytania.
Doskonale znam model tego auta w ostatnim okresie parę gazowaliśmy, silnik w tym samochodzie jest podatny na zagazowanie ,pamiętać trzeba tylko o doborze właściwego typu instalacji LPG ( Mazda nie współpracuje prawidłowo z wszystkimi instalacjami ze względu na zmienny algorytm sterowania wtrysku ,sterownik LPG musi mieć soft bazowy niejako dedykowany do mazdy do Mazdy ) . Dysponujemy kilkoma instalacjami LPG, które funkcjonują w Pana/Pani modelu samochodu bez zarzutu
Do Pana/Pani japońskiego auta zalecam instalację lpg (tylko wtrysk sekwencyjny poprawnie działa w tym samochodzie) za 2900-3000 optymalne rozwiązanie( stosując wyznacznik cena/jakość) proponuję instalacje firmy AEB- KING GAS (firma AEB jest producentem podzespołów dla marki Landirenzo ,Irmscher itp.. komponenty te są używane na pierwszy montaż w serwisach , niejako fabryczne instalacje przeważnie w Niemczech i Holandii ) lub firmy BRC -SQ24 ( obydwa systemy LPG w całości włoskie) .Instalacje te cechuje ; wysoka trwałość elementów roboczych (ponad 100 000 km) oraz możliwość precyzyjnego doregulowania składu mieszanki w warunkach rzeczywistych z największą precyzją, 100% zależność od oryginalnego komputera pojazdu i pełna integracja z systemem OBD- co eliminuje prawdopodobieństwo zaświecenia na panelu wskaźników samochodu lampki CZEK ENGINE (awaria silnika, sprawdź silnik) , zagwarantuje nam to, iż nie będziemy się spotykać częściej niż powinniśmy !
( czyli przeglądy okresowe raz w roku lub ,co 15 000 km) .
Na w/w zestawy udzielamy 24 miesięcznej gwarancji bez limitu kilometrów TAXI i przedstawiciele handlowi także

Posiadamy także tańsze instalacje dla mniej wymagających takie jak .LOVATO ,OPTIMA ,STAG , ( są to zestawy mieszane, większość polskich elementów) za 2200-2500pln ( większy odsetek napraw podczas gwarancji , krótsza trwałość podzespołów , nawet dochodząca do 20 000 km , Mazdy często na nich szarpią).

Jak też instalacje pochodzące z królestwa LPG czyli Holandii stosowane często jako fabryczne na pierwszy montaż OEM
PRINS VSI oraz TELAFLEX GFI wyposażone w japońskie wtryskiwacze o tytanowych elementach roboczych koszt 4500-5500

I na koniec do uzupełnienia oferty instalacja wtrysku gazu fazy ciekłej holenderskiej firmy VIALLE (można uzyskać parametry pracy lepsze niż na benzynie.) koszt 7500

.Każdy element zabudowy jest ustalany indywidualnie przed montażem ,w każdym przypadku sugerujemy sprawdzone przez nas i naszych klientów rozwiązania .Wszystkie zabudowy instalacji LPG wykonujemy według technologij holenderskiej co zapewnia wysoką trwałość i powtarzalność montażu a w przyszłości łatwość serwisowania

Równocześnie informuję, że możliwe jest zamontowanie zaworu tankowania lpg w miejscu wlewu paliwa.
To, co może być dla Pana/Pani ważne to informacja, że posiadamy profesjonalny skaner diagnostyczny firmy Vetronix do diagnostyki aut japońskich przy pomocy którego wykonujemy badanie przed montażem oraz sprawdzamy poprawność konfiguracji podczas regulacji i po montażu (gratis) .

W cenę wliczone jest:
-diagnostyka samochodu przed montażem instalacji LPG
- instalacja gazowa: sekwencyjny wtrysk gazu
- zbiornik toroidalny o pojemności do 55 l montowany we wnęce koła zapasowego
- profesjonalny montaż wraz z regulacją przy użyciu dedykowanego skanera ,strojenie instalacji w warunkach drogowych
- wyciąg ze świadectwa homologacji sposobu montażu instalacji,
- gwarancja 24 miesiące,
- faktura VAT 23 %.

Opcje za dopłatą:
....................................................................................................................................................
- zbiornik toroidalny o pojemności od 60 do 105 litrów - 100-300 zł,
- zawór tankowania montowany pod klapką wlewu benzyny - 100- zł,
- montaż zbiornika toroidalnego pod autem - 50-100zł,
- FlashLube/Green ADD system smarowania gniazd zaworów - 195zł,
- sprzedaż ratalna Lukas Żagiel Kredyt Bank - (roczny koszt kredytu ok. 15%).
- samochód zastępczy 70 zł doba


Ostatnio edytowano So, 28 gru 2013, 19:00 przez TOMASZ, łącznie edytowano 1 raz
Poprawiono nazwę tematu (regulamin, pkt 5.2).


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 27 paź 2013, 20:14 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 24.04.2013
Posty: 1426
Rok produkcji: 2011
Generacja: II
Silnik: 2.0 DISI (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive Plus
Region: mazowiecki
Sądząc po instalacji pytasz się o LPG do silnika przedliftowego.

Z tego co wiem, to te silniki dobrze znoszą instalację, ale tak jak w każdym przypadku, nie może to być druciarstwo. Ważna jest dobra instalacja, ale jeszcze ważniejszy dobry monter.
Nie wiem jaki tam maksymalnie wchodzi zbiornik, ale z tego co pamiętam da się dobrze wykorzystać tą przestrzeń w kole. Trochę dziwnie wygląda dla mnie przedstawiony tu cennik. Tak jakby był uniwersalny i to nie dla mazd, ale dla każdego samochodu. Ciekawe, czy jak ktoś się spyta o instalację do volvo, to czy mail będzie się jakoś różnił :P
Da się zamontować zbiornik pod autem?? Nie wydaje mi się, to po co ta opcja? Dlaczego podane są pojemności zbiorników, które nie mogą być zamontowane w aucie (toroidalny 105L)?
Dlaczego jest taka duża dopłata do montażu wlewu pod klapką?
FlashLube instalują na życzenie klienta?? To monter ma wiedzieć, czy to montować, czy nie, a nie klient.

Nie wiem, czy bym chciał montować w tej firmie.

Ja szukałem swojej mazdy z myślą o zagazowaniu jej, ale trafiłem na egzemplarz nie dający ekonomicznego uzasadnienia tej opcji.
Jeśli jednak masz co zagazować i opłaca się to, to znajdź porządnych fachowców (nie koniecznie z dobrym marketingiem).

_________________
Nie przejmuj się porażkami, przejmuj się szansami, które tracisz, jeśli nie próbujesz.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 28 gru 2013, 18:27 
Wstydliwy
Offline
Od: 27.12.2013
Posty: 1
Rok produkcji: 2009
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Witam
Szukałem i nie znalazłem :(
Potrzebuje informację o LPG.... jakiej firmy założyć. Może znacie już sprawdzony warsztat, dodam, że jestem z Wawy. Bardzo proszę o pomoc :wink: . Pozdrawiam


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.