Teraz jest Pt, 19 kwi 2024, 16:12

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz, 1 paź 2020, 12:00 
Amator
Offline
Od: 04.11.2019
Posty: 77
Rok produkcji: 2012
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: małopolski
Panowie czy ktoś z posiadaczy Mazdy korzystał z tej aplikacji?
Zainstalowałem ją ze sklepu play na android ,zarejestrowałem się ,wpisałem VIN i znalazło moją M6 ,ale według danych na stronie powinny się w aplikacji znajdować:
Książka serwisowa ,historia napraw ,dane samochodu ,lokalizacja czy nawet otwarcie/zamknięcie pojazdu z poziomu aplikacji itp.
Jedyne co ja posiadam w owej aplikacji to:
nr VIN ,kolor nadwozia ,silnik (DIESEL 6MT) nawet nie jest opisana pojemność ,skrzynia biegów ,data zakupy , mazda assistance (oczywiście już nieaktywna) i historia serwisowa zaczynająca i kończąca się na 1-wszym roku z przebiegiem 22.894tys km.
Czy ktoś z was korzysta z tej aplikacji i posiada o swoim aucie więcej informacji?

Przepraszam jeśli w złym dziale ,ten wydawał się najbardziej odpowiedni do tego postu a w szukajce nic na temat tej apki nie znalazłem.

_________________
- Mazda 6 GH wagon 2.2 MZR 180KM 2012,


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 1 paź 2020, 17:43 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 08.04.2016
Posty: 265
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
No jeśli Twoja Mazda była w ASO Mazdy tylko na 1-wszym przeglądzie to oczywiście tylko ten przegląd będzie w systemie Mazdy widoczny.
Ja mam widoczne 2, bo jak na razie 2 razy byłem w ASO na przeglądach.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 1 paź 2020, 17:56 
Nałogowiec
Offline
Od: 30.06.2017
Posty: 1523
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Aplikacja praktycznie do niczego się nie nadaje. Widnieją w niej WYŁĄCZNIE przeglądy okresowe. Nie ma nawet czynności serwisowych zrobionych w ramach akcji przywolawczych , nie mówiąc już o naprawach zleconych przez użytkownika (np. gwarancyjnych).
Nie wiem po co ona istnieje.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 1 paź 2020, 18:56 
Amator
Offline
Od: 04.11.2019
Posty: 77
Rok produkcji: 2012
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: małopolski
Właśnie też się tak zastanawiam czytając na stronie producenta, że mnóstwo możliwości jest, ale chyba tylko dla nowych aut a nie np. mojej z 2012. Znalazłem na forum [inne forum] post z 2012 roku że bardzo dużo opcji mają nawet osoby które wtedy zarejestrowały na aplikacji mazdę 323 czy 626, dlatego z czystej ciekawości zapytałem tutaj ponieważ troszkę mnie to zdziwiło. Z drugiej strony to ciekawe, że nie ma wpisów w rejestrze np. tego, że moja Mazda miała przygodę na parkingu w postaci przyrysowania drzwi kierowcy to było jeszcze w Niemczech i papier na to mam, ale w aplikacji nic takiego nie widnieje. Tak samo mój przedmówca mówi o braku np. akcji serwisowych a przynajmniej ja tak sądzę, że powinny być wpisane. Miałem taką samą aplikacje pod nazwą "Myaudi" i mimo, że moja była z 2007 roku to było wypisane wszystko łącznie z wymianą silnika wykonaną przezemnie. Trochę lipa z tą aplikacja Mazdy, muszę ją chyba wyrzucić z telefonu bo faktycznie puki co jest bezużyteczna jedyny plus to taki, że znam kolor mojego nadwozia "Brillant Black" i tyle.

_________________
- Mazda 6 GH wagon 2.2 MZR 180KM 2012,


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 2 paź 2020, 21:12 
Nałogowiec
Offline
Od: 30.06.2017
Posty: 1523
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Oczywiście w ASO mają pełną historię serwisową i mogą ją udostępnić, ale nie o to chodzi...


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google BOT i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.