Teraz jest Wt, 19 mar 2024, 11:56

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: So, 4 lis 2017, 00:06 
Wstydliwy
Offline
Od: 03.11.2017
Posty: 4
Rok produkcji: 2007
Generacja: I
Silnik: 2.3 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Active+
Region: wielkopolski
Witam,
Szukam pomocy na waszym forum, gdyż od niedawna jestem właścicielem mazdy 6 2006r 2.3 benz. Wiele zagadek mam do rozgryzienia począwszy od wersji w jakiej ta mazda jest. Ale mniejsza z tym, bo jest to jakaś limitowana wersja i nawet w urzędzie celnym mają problemy(najpierw cło 2,2tys, a teraz chcą jeszcze 800 dopłaty...)
Obok drążka od skrzyni biegów jest tajemniczy przycisk z zieloną diodą w środku. Można go wyłączyć i dioda w nim znika albo go włączyć. Następuje to po ok 2s przytrzymaniu i jedyny znak to piknięcie podwójne jak wyłączony i pojedyncze jak włączony. Żadna kontrolka się nie zapala i nie gaśnie, ani nie ma na wyświetlaczu żadnego info. Help spece! :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 4 lis 2017, 13:24 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 11.05.2017
Posty: 386
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.3 MZR (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: MPS
LPG: Tak
Region: mazowiecki
webasto


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 4 lis 2017, 15:18 
Wstydliwy
Offline
Od: 03.11.2017
Posty: 4
Rok produkcji: 2007
Generacja: I
Silnik: 2.3 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Active+
Region: wielkopolski
Na 100%? Nie ma żadnego wyświetlacza do tego, żeby ustawić w ogóle jakieś parametry.

-- Dodano: 4 listopada 2017, o 15:18 --

Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 4 lis 2017, 18:56 
Wstydliwy
Offline
Od: 04.11.2017
Posty: 2
Rok produkcji: 2006
Generacja: I
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: zachodniopomorski
Witam, jestem tu pierwszy raz. Posiadam Mazdę 6 2.0 diesel 143km ostatnio zauważyłem ze nie działa webasto. Przy odpaleniu w kabinie na zegarze włącza się na ok 1min, słychać jak cyknie z raz przekaźnik pod maską. Nawiew po chwili się wyłącza i nie chce załączyć pieca, w zeszłym roku chodziło bez problemu i teraz nie wiem czym jest to spowodowane.
W ostatnim czasie zabrakło mi paliwa i wymieniałem płyn chłodniczy. Czym może być to spowodowane? Dzisiaj kolega podpiął komputer lecz nie jest expertem, powiedział tylko, że jest zablokowane.


Ostatnio edytowano Wt, 7 lis 2017, 21:55 przez victor, łącznie edytowano 1 raz
Poprawiono wypowiedź pod względem estetycznym i stylistycznym (regulamin, pkt 4).


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 7 lis 2017, 21:47 
Amator
Offline
Od: 26.07.2017
Posty: 85
Rok produkcji: 2006
Generacja: I
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: S
Region: mazowiecki
Bo może nie włączył, tylko ustawił godzinę o której ma się włączyć. A poza tym, nie lubię wypominać, ale jak widzę Twoją pisownię, to mnie zalewa..." tąd ". "zauwarzyłem", "włancza ", "podpioł" Co to jest ? Wybacz, ale dzieci w podstawówce już lepiej piszą. Nie wstyd Ci kaleczyć swój ojczysty język?

-- Dodano: 7 listopada 2017, o 21:45 --

4 listopada 2017, o 00:06 zielereq napisał(a):
Witam,
Szukam pomocy na waszym forum, gdyż od niedawna jestem właścicielem mazdy 6 2006r 2.3 benz. Wiele zagadek mam do rozgryzienia począwszy od wersji w jakiej ta mazda jest. Ale mniejsza z tym, bo jest to jakaś limitowana wersja i nawet w urzędzie celnym mają problemy(najpierw cło 2,2tys, a teraz chcą jeszcze 800 dopłaty...)
Obok drążka od skrzyni biegów jest tajemniczy przycisk z zieloną diodą w środku. Można go wyłączyć i dioda w nim znika albo go włączyć. Następuje to po ok 2s przytrzymaniu i jedyny znak to piknięcie podwójne jak wyłączony i pojedyncze jak włączony. Żadna kontrolka się nie zapala i nie gaśnie, ani nie ma na wyświetlaczu żadnego info. Help spece

Proponuję delikatnie to rozebrać i zobaczyć gdzie idzie instalacja...


Ostatnio edytowano Wt, 7 lis 2017, 21:47 przez victor, łącznie edytowano 1 raz
Nie cytujemy poprzedniego postu (regulamin, pkt 5.6).


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.